О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 апреля 2007 года N 100 "Об утверждении Правил открытия, ведения и закрытия счетов государственных учреждений"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 февраля 2008 года N 87. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 марта 2008 года N 5170. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 2 марта 2009 года N 94.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 02.03.2009 N 94 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 апреля 2007 года N 100 "Об утверждении Правил открытия, ведения и закрытия счетов государственных учреждений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4627, опубликованный в Юридической газете от 25 мая 2007 года, N 78 (1281)) следующие изменения и дополнения:
в Правилах открытия, ведения и закрытия счетов государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
пункт 10 дополнить абзацами шестым, седьмым, восьмым, девятым следующего содержания:
"Комитет казначейства выдает разрешения по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам:
1) государственным учреждениям, финансируемым из республиканского бюджета, на открытие КСН спонсорской, благотворительной помощи, временного размещения денег физических и юридических лиц;
2) государственным учреждениям, финансируемым из республиканского и местных бюджетов, на открытие счетов в иностранной валюте.
Местные уполномоченные органы выдают государственным учреждениям, финансируемым из местных бюджетов, разрешения по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам на открытие КСН спонсорской, благотворительной помощи, временного размещения денег физических и юридических лиц.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Заявки на открытие контрольных счетов наличности государственным учреждениям, финансируемым из местных бюджетов, составляются и представляются местными уполномоченными органами по исполнению бюджета в территориальные подразделения казначейства по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам на основании выданных разрешений и планов поступлений и расходов денег от реализации государственными учреждениями товаров (работ, услуг).
Государственные учреждения, финансируемые из республиканского бюджета, для открытия КСН по платным услугам представляют в территориальные подразделения казначейства заявки на открытие КСН по платным услугам по форме согласно приложению 3-1 к настоящим Правилам.";
в пункте 11:
в абзаце первом после слова "Правил," дополнить словами "и счетов в иностранной валюте";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"республиканского бюджета, на основании разрешений и заявок на открытие КСН по платным услугам, представляемых территориальными подразделениями казначейства";
в абзаце третьем слова "согласно приложению 3 к настоящим Правилам" исключить;
абзац четвертый исключить;
пункт 20 изложить в следующей редакции:

"Мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашудың, жүргізудің және жабудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 2 сәуірдегі N 100бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 25 ақпандағы N 87 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 20 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5170 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазастан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 2 наурыздағы N 94 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2009.03.02 N 94 Бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1.»"Мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашудың, жүргізудің және жабудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 2 сәуірдегі N 100 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4627 болып тіркелген, Заң газетінде 2007 жылғы 25 мамырда N 78 (1281) жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашудың, жүргізудің және жабудың ережесінде:
10-тармақ мынадай мазмұндағы алтыншы, жетінші, сегізінші, тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
"Қазынашылық комитеті осы Ережеге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша:
1) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге, демеушілік, қайырымдылық көмектен түсетін, жеке және заңды тұлғалардың ақшасын уақытша орналастыру ҚБШ-ны ашуға;
2) республикалық және жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге шетел валютасындағы шоттарды ашуға рұқсаттар береді.
Жергілікті уәкілетті органдар жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге осы Ережеге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша демеушілік, қайырымдылық көмектен түсетін, жеке және заңды тұлғалардың ақшасын уақытша орналастыру ҚБШ-ны ашуға рұқсаттар береді.";
мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің қолма-қол ақшаны бақылау шоттарын ашуға арналған өтінімдерді берілген рұқсаттың және мемлекеттік мекемелердің (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдері мен шығыстары жоспарларының негізінде бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдар жасайды және осы Ережеге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша аумақтық қазынашылық бөлімшелеріне табыс етеді.
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ақылы қызметтер бойынша ҚБШ-ны ашу үшін ақылы қызметтер бойынша ҚБШ-ны ашуға арналған өтінімдерді осы Ережеге 3-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша аумақтық қазынашылық бөлімшелеріне табыс етеді.";
11-тармақта:
бірінші абзац "санамаланған ҚБШ-ны" деген сөздерден кейін "және шетел валютасындағы шоттарды" деген сөздермен, "қаржыландырылатын" деген сөзден кейін "мемлекеттік мекемелерге" деген сөздермен толықтырылсын;
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"республикалық бюджеттен, рұқсаттардың және аумақтық қазынашылық бөлімшелеріне табыс етілетін, ақылы қызметтер бойынша ҚБШ-ны ашуға арналған өтінімнің негізінде";
үшінші абзацта "осы Ережеге сәйкес 3-қосымшаға сәйкес" деген сөздер алынып тасталсын;
төртінші абзац алынып тасталсын;
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"20. Открытие Комитетом казначейства КСН осуществляется:
государственным учреждениям, финансируемым из республиканского бюджета, в день выдачи разрешения на открытие КСН спонсорской, благотворительной помощи, временного размещения денег физических и юридических лиц, и в течение трех рабочих дней со дня поступления от территориальных подразделений казначейства заявок на открытие КСН по платным услугам;
государственным учреждениям, финансируемым из местных бюджетов, в течение трех рабочих дней со дня поступления от территориальных подразделений казначейства заявок на открытие контрольных счетов наличности.
Открытие счетов в иностранной валюте осуществляется в день выдачи разрешения.";
в пункте 22 слова "представления государственным учреждением документов, предусмотренных главой 3 настоящих Правил" заменить словами "их открытия Комитетом казначейства";
в пункте 23:
в абзаце четвертом слова "нотариально заверенную" исключить;
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"копии приказов о назначении руководителя государственного учреждения и праве первой и второй подписи на счетах к оплате и/или заявках на регистрацию гражданско-правовых сделок и/или уведомлениях о регистрации гражданско-правовых сделок (обязательств) государственных учреждений и/или договорах и/или заявках на конвертацию и реконвертацию иностранной валюты и/или заявлениях на перевод иностранной валюты. В случае предоставления права первой подписи на перечисленных документах другим уполномоченным лицам копию(и) приказа(ов) руководителя государственного учреждения о предоставлении другим уполномоченным лицам права первой подписи на счетах к оплате и/или заявках на регистрацию гражданско-правовых сделок и/или уведомлениях о регистрации гражданско-правовых сделок (обязательств) государственных учреждений и/или договорах и/или заявках на конвертацию и реконвертацию иностранной валюты и/или заявлениях на перевод иностранной валюты, а также об определении лица, уполномоченного представлять документы в территориальное подразделение казначейства и получать документы.";
в пункте 30:
подпункт 2) дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Образцы подписей и оттиска печати, оформленные до представления нового образца подписей и оттиска печати, имеющего временный срок действия, продолжают свое действие после истечения срока действия образца подписей и оттиска печати, оформленного в связи с временной нетрудоспособностью, выездом в командировку, другим причинам, имеющим временный характер;";
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:

"20. Қазынашылық комитеті ҚБШ-ны ашуды:
республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге демеушілік, қайырымдылық көмектен түсетін, жеке және заңды тұлғалардың ақшасын уақытша орналастыру ҚБШ-ны ашуға рұқсат берілген күні және аумақтық қазынашылық бөлімшелерінен ақылы қызметтер бойынша ҚБШ-ны ашуға арналған өтінімдер түскен күннен бастап үш жұмыс күні ішінде;
жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге аумақтық қазынашылық бөлімшелерінен қолма-қол ақшаны бақылау шоттарын ашуға арналған өтінімдер түскен күннен бастап үш жұмыс күні ішінде жүзеге асырады.
Шетел валютасындағы шоттарды ашу рұқсат берілген күні жүзеге асырылады.";
22-тармақта "мемлекеттік мекеме осы Ереженің 3-тарауында көзделген құжаттарды табыс еткеннен" деген сөздер "оларды Қазынашылық комитеті ашқаннан" деген сөздермен ауыстырылсын;
23-тармақта:
"нотариалды расталған" деген сөздер алынып тасталсын;
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мекеме басшысын тағайындау және төлеуге берілетін шоттарға және/немесе азаматтық-құқықтық мәмілелерді тіркеуге арналған өтінімдерге және/немесе мемлекеттік мекемелердің азаматтық-құқықтық мәмілелерін (міндеттемелерді) тіркеуге туралы хабарламаларға және/немесе шарттарға және/немесе шетел валютасын айырбастауға және қайта айырбастауға арналған өтінімдерге және/немесе шетел валютасын аударуға арналған өтініштерге бірінші және екінші қол қою құқығы туралы бұйрықтардың көшірмелерін. Санамаланған құжаттарға бірінші қол қою құқығын басқа уәкілетті тұлғаларға берген жағдайда мемлекеттік мекеме басшысының төлеуге берілетін шоттарға және/немесе азаматтық-құқықтық мәмілелерді тіркеуге арналған өтінімдерге және/немесе мемлекеттік мекемелердің азаматтық-құқықтық мәмілелерін (міндеттемелерді) тіркеуге туралы хабарламаларға және/немесе шарттарға және/немесе шетел валютасын айырбастауға және қайта айырбастауға арналған өтінімдерге және/немесе шетел валютасын аударуға арналған өтініштерге бірінші қол қою құқығын басқа уәкілетті тұлғаларға беру туралы, сондай-ақ аумақтық қазынашылық бөлімшесіне құжаттарды беруге және құжаттарды алуға уәкілетті тұлғаны белгілеу туралы бұйрықтың (тардың) көшірмесін (лерін) табыс етеді.";
30-тармақта:
2) тармақша мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Қолдар мен мөр бедерлерінің уақытша қолдану мерзімі бар жаңа үлгісі берілгенге дейін ресімделген қолдар мен мөр бедерлерінің үлгілері уақытша еңбекке жарамсыздығына, іссапарға-жіберілуіне, уақытша сипатқа ие басқа да себептерге байланысты ресімделген қолдар мен мөр бедерлері үлгісінің қолданылу мерзімі өткеннен кейін қолданылуын жалғастырады;";
мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:

"6) изменения места нахождения государственного учреждения.";
в подпункте 2) пункта 31:
слова "заверенными копиями" заменить словами "заверенной копией";
после слов "юридического лица и" дополнить словом "копией";
пункт 37 изложить в следующей редакции:
"37. Территориальные подразделения казначейства осуществляют ведение КСН и счетов государственных учреждений, относящихся к данной административно-территориальной единице.
Ведение КСН и счетов государственных учреждений, по фактическому месту нахождения располагающихся ближе к территориальному подразделению казначейства, обслуживающему государственные учреждения, относящиеся к другой административно-территориальной единице, допускается с письменного разрешения Комитета казначейства, по согласованию с данным территориальным подразделением казначейства.";
пункт 39 изложить в следующей редакции:
"39. При отсутствии в течение одного календарного года операций по КСН и счетам государственных учреждений территориальные подразделения казначейства уведомляют государственные учреждения о необходимости их закрытия в течение 30 рабочих дней.";
пункт 40 исключить;
пункт 43 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) отсутствия заявления государственного учреждения на закрытие КСН и счетов в иностранной валюте, по которым в течение одного календарного года не проводились операции и при отсутствии остатков по ним.";
дополнить пунктом 43-1 следующего содержания:
"43-1. Для прекращения действия кодов государственным учреждениям, финансируемым из республиканского бюджета, администраторы республиканских бюджетных программ представляют в Комитет казначейства заявку на прекращение действия кодов государственным учреждениям по форме согласно приложению 6-1 к настоящим Правилам.
Для прекращения действия кодов государственным учреждениям, финансируемым из местных бюджетов, администраторы местных бюджетных программ направляют в местные уполномоченные органы по исполнению бюджета заявку на прекращение действия кодов государственным учреждениям по форме согласно приложению 6-1 к настоящим Правилам.
Местные уполномоченные органы по исполнению бюджета по государственным учреждениям, финансируемым из соответствующего местного бюджета, формируют и направляют в территориальные подразделения казначейства заявку на прекращение действия кодов государственным учреждениям по форме согласно приложению 6-1 к настоящим Правилам.";
пункт 44 дополнить абзацем вторым следующего содержания:

"6) мемлекеттік мекеменің орналасқан жері өзгергенде.";
31-тармақтың 2) тармақшасында:
"мемлекеттік мекеменің өзгертілген атауымен бірге заңды тұлғаны және СТН-ді қайта тіркеу туралы куәліктің нотариалды расталған көшірмелерімен" деген сөздер "заңды тұлғаны қайта тіркеу туралы куәліктің нотариалды расталған көшірмесімен және мемлекеттік мекеменің өзгертілген атауы бар СТН көшірмесімен бірге беріледі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"заңды тұлғаны және" деген сөздерден кейін "көшірмемен" деген сөзбен толықтырылсын;
37-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"37. Аумақтық қазынашылық бөлімшелері тиісті әкімшілік-аумақтық бірлікке қарайтын мемлекеттік мекемелердің ҚБШ-сі мен мемлекеттік шоттарын жүргізуді жүзеге асырады.
Басқа әкімшілік-аумақтық бірлікке қарайтын мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсететін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне жақын іс жүзіндегі орналасқан жері бойынша мемлекеттік мекемелердің ҚБШ-сі мен шоттарын жүргізуге осы аумақтық қазынашылық бөлімшесінің келісімі бойынша Қазынашылық комитетінің жазбаша рұқсатымен жол беріледі.";
39-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"39. Бір күнтізбелік жыл ішінде мемлекеттік мекемелердің ҚБШ-сі мен шоттары бойынша операциялар болмаған жағдайда аумақтық қазынашылық бөлімшелері мемлекеттік мекемелерді жабу қажеттігі туралы 30 жұмыс күнінің ішінде оларды хабардар етеді.";
40-тармақ алынып тасталсын;
43-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) бір күнтізбелік жыл ішінде ҚБШ мен шетел валютасындағы шоттар бойынша операциялар жүргізілмеген және олар бойынша қалдық болмаған кезде мемлекеттік мекеменің оларды жабуға өтініші болмағанда.";
мынадай мазмұндағы 43-1-тармақпен толықтырылсын:
"43-1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер кодтарының қолданылуын тоқтату үшін республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Қазынашылық комитетіне осы Ережеге 6-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік мекеме кодтарының қолданылуын тоқтатуға өтінімді береді.
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер кодтарының қолданылуын тоқтату үшін, жергілікті бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдарға осы Ережеге 6-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік мекеме кодтарының қолданылуын тоқтатуға өтінімді жібереді.
Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган тиісті жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер бойынша осы Ережеге 6-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік мекемелер кодтарының қолданылуын тоқтатуға өтінімді қалыптастырады және аумақтық қазынашылық бөлімшелеріне жібереді.";
44-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:

"В случае, предусмотренном подпунктом 3) пункта 43, закрытие КСН и счетов в иностранной валюте осуществляется в течение 3 дней после истечения срока, указанного в уведомлении территориального подразделения казначейства, предусмотренного пунктом 39 настоящих Правил.";
подпункт 3) пункта 45 дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"на КСН временного размещения денег физических и юридических лиц правопреемника;";
в приложении 2 к Правилам открытия, ведения и закрытия счетов государственных учреждений:
после слов "статьи" дополнить словами ", ходатайства администратора бюджетных программ";
после слов "дата договора с нерезидентом" дополнить словами "либо положения (устава) государственного учреждения";
после слов "Руководитель структурного подразделения КК МФ РК, ответственного за выдачу разрешений" дополнить словами "(местного уполномоченного органа по исполнению бюджета)
Отметки Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
Счет N__________ "__" ___________ 200_ г.
____________ ________________
(подпись)      (Ф. И. О)
Отметки территориального подразделения казначейства
Счет N________ "___" ____________ 200_ г.
____________ ________________
(подпись)     (Ф. И. О) ";
в приложении 3 к Правилам открытия, ведения и закрытия счетов государственных учреждений:
в абзаце первом слово "Комитет" заменить словами "территориальное подразделение";
в приложении 4 к Правилам открытия, ведения и закрытия счетов государственных учреждений:
в подпункте 1) после слов "и дата договора на приобретение товаров (работ, услуг)" дополнить словами "либо положения (устава) государственного учреждения, ходатайства администратора бюджетных программ";
в приложении 6 к Правилам открытия, ведения и закрытия счетов государственных учреждений:
в таблице после слов "Государственное учреждение (организационно-правовая форма и наименование)" дополнить словами ", код государственного учреждения";
слова "Местонахождение государственного учреждения" заменить словами "Место нахождения государственного учреждения (полный почтовый адрес, указанный в его учредительных документах, фактический адрес, телефон)";
дополнить последним абзацем следующего содержания:
"Отметка территориального подразделения казначейства о принятии образцов подписей и оттиска печати: "__" ____________ 200_г.
____________ ________________
(подпись)     (Ф. И. О)";
дополнить приложениями 3-1 и 6-1 согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.

"43-тармақтың 3) тармақшасында көзделген жағдайда ҚБШ мен шетел валютасындағы шоттарды жабу осы Ереженің 39-тармақшасында көзделген аумақтық қазынашылық бөлімшесінің хабарламасында көрсетілген мерзім өткеннен кейін 3 жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады.";
45-тармақтың 3) тармақшасы мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"құқықтық мирасқордың жеке және заңды тұлғаларының ақшасын уақытша орналастыру ҚБШ-сі;";
Мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашудың, жүргізудің және жабудың ережесіне 2-қосымшада:
"бабын" деген сөздерден кейін ", бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің қолдаухатын" деген сөздермен толықтырылсын, "жасалған шарт" деген сөздерден кейін "не мемлекеттік мекеме ережесінің (жарғысының)" деген сөздермен толықтырылсын;
"Рұқсат беруге жауапты ҚР ҚМ ҚК құрылымдық бөлімшесінің" деген сөздерден кейін "(бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органның)" деген сөздермен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің белгілері
200__ж. "__" _____________ N _______ шот
_____________        _________________
(қолы)                (Аты-жөні)
Аумақтық қазынашылық бөлімшелерінің белгілері
200__ж. "__" _____________№N _______ шот
_____________        _________________
(қолы)                (Аты-жөні)
Мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашудың, жүргізудің және жабудың ережесіне 3-қосымшада:
бірінші абзацтағы "Қазынашылық комитетіне" деген сөздер "аумақтық қазынашылық бөлімшесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
Мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашудың, жүргізудің және жабудың ережесіне 4-қосымшада:
1) тармақша "(тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) сатып алуға арналған шарттың күні)" деген сөздерден кейін "(бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің қолдаухаты немесе мемлекеттік мекеменің ережесі (жарғысы)" деген сөздермен толықтырылсын;
Мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашудың, жүргізудің және жабудың ережесіне 6-қосымшада:
кесте "Мемлекеттік мекеме (ұйымдық-құқықтық нысан және атауы)" деген сөздерден кейін ", мемлекеттік мекеменің коды)" деген сөздермен толықтырылсын;
"Мемлекеттік мекеменің орналасқан жері" деген сөздер "Мемлекеттік мекеменің орналасқан жері (құрылтай құжаттарында көрсетілген оның толық почталық мекен-жайы, нақты мекен-жайы, телефоны)" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы соңғы абзацпен толықтырылсын:
қолдар мен мөр бедерлерін қабылдау туралы аумақтық қазынашылық бөлімшесінің белгісі: 200__ж. "__" __________
_____________       __________________
(қолы)              (Аты-жөні)";
осы бұйрыққа 1, 2-қосымшаларға сәйкес 3-1, 6-1-қосымшалармен толықтырылсын.

2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Тусупбеков А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Министр                                              Б. Жамишев
Приложение 1
к приказу Министра финансов Республики Казахстан
от 25 февраля 2008 года N 87
Приложение 3-1
к Правилам открытия, ведения и закрытия
счетов государственных учреждений
В территориальное подразделение казначейства _____________________________
В Комитет казначейства Министерства финансов Республики Казахстан ________
Заявка
на открытие КСН по платным услугам
N
п/п
Наименование
администра-
тора
бюджетных
программ
Государ-
ственное
учреждение
Вид
бюджета
Место
располо-
жение
РНН
Источник
финанси-
рования
Основание для открытия
контрольного счета
наличности (дата,
N разрешения, по
контрольному счету
наличности для учета
операций по
поступлениям от
реализации
государственными
учреждениями товаров
(работ, услуг) и
произведенным по ним
платежам - наименование
и дата законодательного
акта с указанием
номеров подпункта,
пункта, статьи)
наиме-
нова-
ние
код
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Руководитель государственного учреждения       __________ _______________
(территориального подразделения казначейства)   (подпись)     (Ф.И.О.)
Приложение 2
к приказу Министра финансов Республики Казахстан
от 25 февраля 2008 года N 87
Приложение 6-1
к Правилам открытия, ведения и закрытия
счетов государственных учреждений
В _______________________________________________________________________
(Комитет казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, местный
уполномоченный орган по исполнению бюджета, территориальное подразделение
Комитета казначейства)
_________________________________________________________________________
(администратор бюджетных программ, местный уполномоченный орган по
исполнению бюджета)
Заявка
на прекращение действия кодов государственным учреждениям
от "__" ___________ _____ года
Наимено-
вание
государ-
ствен-
ного
учреж-
дения
Код
ведомст-
венной
принадлеж-
ности
(согласно
Единой
бюджетной
классифи-
кации
Республики
Казахстан)
Вид
бюджета
Код
налогового
органа
(региона
для учета
налоговых
поступлений)
Сектор
эконо-
мики
РНН
государ-
ствен-
ного
учрежде-
ния
Юридический
адрес
государствен-
ного
учреждения,
телефон,
факс
Основание
для
прекращения
действия
кода
1
2
4
5
6
7
8
Руководитель администратора
бюджетных программ
(местного уполномоченного органа по исполнению бюджета) _________ _________
(подпись) (Ф. И. О)

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті (Ә.Н. Түсіпбеков) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында кейінгі жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                             Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008 жылғы
25 ақпандағы N 87 бұйрығына
1-қосымша
Мемлекеттік мекемелердің
шоттарын ашудың,
жүргізудің және жабудың
ережесіне
3-1-қосымша
Аумақтық қазынашылық бөлімшесіне________________________
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетіне_____________________________
Ақылы қызметтер бойынша қолма-қол ақшаны бақылау
шоттарын ашуға арналған өтінім
Р/сN
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшісінің атауы
Мемлекеттік мекеме
Бюджеттің
түрі
атауы
коды
1
2
3
4
5
кестенің жалғасы
Орналасқан жері
СТН
Қаржыландыру көзі
Қолма-қол ақшаның бақылау шотын ашу
үшін негіздеме (рұқсаттың күні, N,
мемлекеттік мекемелердің тауарларды
(жұмыстарды, көрсетілетін қызметтер-
ді) өткізуінен түсетін түсімдер мен
олар бойынша жүргізілген төлемдер
бойынша операцияларды есепке алу
үшін қолма-қол ақшаны бақылау шоты
бойынша - тармақшаның, тармақтың,
баптың нөмірін көрсете отырып, заң-
намалық актінің атауы мен күні)
6
7
8
9
Мемлекеттік мекеменің басшысы      _____________ __________________
(аумақтық қазынашылық бөлімшесінің) (қолтаңбасы)     (аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 25 ақпандағы
N 87 бұйрығына
2-қосымша
Мемлекеттік мекемелердің
шоттарын ашудың,
жүргізудің және жабудың
ережесіне
6-1-қосымша
____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті, бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган, Қазынашылық комитетінің аумақтық бөлімшесі)
____________________________________________________________________
(бюджеттік бағдарламалар әкімшісі, бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган)
_________жылғы "___" ______________
Мемлекеттік мекемелер кодтарының қолданылуын
тоқтатуға өтінім
Мемлекеттік
мекеменің
атауы
Ведомствалық тиістілік
коды (Қазақстан Респуб-
ликасының Бірыңғай бюд-
жеттік сыныптамасына сәйкес)
Бюджет
түрі
Салық органының коды
(салық түсімдерін
есепке алу үшін
өңірдің)
1
2
3
4
кестенің жалғасы
Экономика
секторы
Мемлекеттік меке-
менің СТН-і
Мемлекеттік мекеменің
заңды мекен-жайы,
телефоны, факсі
Кодтардың қолда-
нылуын тоқтату
үшін негіздеме
5
6
7
8
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің
(бюджетті атқару жөніндегі жергілікті
уәкілетті органның) басшысы           _________ ____________________
(қолы)        (Аты-жөні)