О внесении изменений и дополнений в Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года № 373 "Об утверждении Правил согласования отчета реабилитационного управляющего"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2008 года № 399. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2008 года № 5289. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 9 апреля 2012 года № 197
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 09.04.2012 № 197 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12) статьи 10-2 Закона Республики Казахстан "О банкротстве", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года N 373 "Об утверждении Правил согласования отчета реабилитационного управляющего" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 ноября 2007 года за N 4980), следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении формы заключительного отчета реабилитационного управляющего и Правил его согласования";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые:
1) форму заключительного отчета реабилитационного управляющего;
2) правила согласования заключительного отчета реабилитационного управляющего";
в Правилах согласования отчета реабилитационного управляющего, утвержденного указанным приказом:
заголовок после слова "согласования" дополнить словом "заключительного";
в пункте 1 :
после слов "Правила согласования" дополнить словом "заключительного";
слова "(далее - уполномоченный орган)" заменить словами "(далее - Комитет), его территориальными подразделениями и их филиалами заключительного";
в пункте 2 слова "форме согласно приложению к настоящим Правилам" заменить словами "утвержденной форме";
абзац четвертый подпункта 10) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"копии платежных документов, подтверждающих поступление денежных средств участника санации, расходование этих средств в соответствии с планом реабилитации.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Отчет подписывается реабилитационным управляющим, главным бухгалтером, заверяется печатью должника и представляется на рассмотрение в срок не позднее тридцати рабочих дней до момента завершения процедуры реабилитации в Комитет либо территориальное подразделение или его филиал, в зависимости от того, кем назначен реабилитационный управляющий.";
в пункте 5 слова "Уполномоченный орган", "уполномоченный орган" заменить словами "Комитет, его территориальное подразделение или его филиал";
пункт 6 изложить в следующей редакции:

"Оңалтуды басқарушының есебін келісу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 2 қарашадағы N 373 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 12 тамыздағы N 399 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 26 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5289 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 197 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2012.04.09 № 197 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-2-бабының 12) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Оңалтуды басқарушының есебін келісу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 2 қарашадағы N 373 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылдың 5 қарашасында N 4980 болып тіркелген), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Оңалтуды басқарушының қорытынды есебінің нысанын және оны келісу ережесін бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған:
1) оңалтуды басқарушының қорытынды есебінің нысаны;
2) оңалтуды басқарушының қорытынды есебін келісу ережесі бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Оңалтуды басқарушының есебін келісу ережесіне:
атауында "Оңалтуды басқарушының" деген сөздерден кейін "қорытынды" деген сөзбен толықтырылсын;
1-тармақта:
"Оңалтуды басқарушының" деген сөздерден кейін "қорытынды" деген сөзбен толықтырылсын;
"(бұдан әрі - уәкілетті орган)" деген сөздер "(бұдан әрі -  Комитет), оның аумақтық бөлімшелерінің және олардың филиалдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
"басқарушының" деген сөзден кейін "қорытынды" деген сөзбен толықтырылсын;
2-тармақта "осы Ереженің қосымшасына сәйкес нысан" деген сөздер "бекітілген нысан" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтың 10) тармақшасының төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"санацияға қатысушының ақша қаражатының түсуін, осы қаражаттың оңалту жоспарына сәйкес жұмсалуын растайтын төлем құжаттарының көшірмелері.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Есепке оңалтуды басқарушы, бас бухгалтер қол қояды, борышкердің мөрімен расталады және оңалту рәсімі аяқталған сәтке дейін жиырма жұмыс күнінен кешіктірілмеген мерзімде оңалтуды басқарушыны кім тағайындағандығына қарай Комитетке не аумақтық бөлімшеге немесе оның филиалына қарауға беріледі.";
5-тармақта "Уәкілетті орган", "уәкілетті орган" деген сөздер "Комитет, оның аумақтық бөлімшесі немесе оның филиалы" деген
сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"6. Согласованный с Комитетом либо его территориальным подразделением или его филиалом отчет направляется реабилитационным управляющим в суд для его утверждения не позднее двух рабочих дней со дня согласования, с приложением заключения Комитета либо его территориального подразделения или его филиала.";
приложение к Правилам согласования отчета реабилитационного управляющего, утвержденного указанным приказом исключить.
2. Комитету по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (Бекбосунов С.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и последующее его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от "___"________ 2008 года N___
Заключительный отчет
реабилитационного управляющего
________                                    ________________________
(дата)                                        (место составления)
____________________________________________________________________
(Ф.И.О. реабилитационного управляющего, дата и N приказа назначения)
____________________________________________________________________
(полное и сокращенное наименование организации-должника с указанием
ее организационно-правовой формы, ИНН и (или) БИН)
____________________________________________________________________
(юридический адрес должника)
1. Организационно-правовые мероприятия
1. Определение суда о применении процедуры реабилитации (дата
определения и наименование суда):
вынесено "__"___________ 200_ года ________________________________,
(наименование суда)
вступило в законную силу "__"________ 200_ года (копия прилагается).
2. Определение о возбуждении производства по делу о банкротстве:
вынесено "__"___________ 200_ года ________________________________,
(наименование суда)
вступило в законную силу "__"________ 200_ года (копия прилагается).
3. Определение о продлении процедуры реабилитации (дата
определения и наименование суда):
вынесено "__"___________ 200_ года ________________________________,
(наименование суда)
вступило в законную силу "__"________ 200_ года (копия прилагается).
4. Объявление о применении процедуры реабилитации, данное
реабилитационным управляющим в средства массовой информации
(наименование газеты и номер выпуска): ______________________ N ____
от "__"________ 200_ года (копия прилагается).

"6. Комитетпен немесе оның аумақтық бөлімшесімен немесе оның филиалымен келісілген есепті оңалтуды басқарушы Комитеттің не оның аумақтық бөлімшесінің немесе оның филиалының қорытындысын қоса бере отырып, келісілген күннен бастап екі жұмыс күнінен кешіктірмей оны бекіту үшін сотқа жібереді.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Оңалтуды басқарушының есебін келісу ережесіне қосымша алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті (С.М. Бекбосынов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                             Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 12 тамыздағы
N 399 бұйрығымен
бекітілген
Оңалтуды басқарушының қорытынды есебі
__________                                 __________________
(күні)                                     (жасалған орны)
____________________________________________________________________
(Оңалуды басқарушының аты-жөні, тағайындалған күні және бұйрықтың N)
____________________________________________________________________
(ұйымдастыру-құқықтық нысанын, ССН және (немесе) БСН көрсете
отырып борышкер ұйымның толық және қысқаша атауы)
____________________________________________________________________
(борышкердің заңды мекен-жайы)
1. Ұйымдастыру-құқықтық іс-шаралар
1. Соттың оңалту рәсімін қолдану туралы ұйғарымы (ұйғарымның күні және соттың атауы):
200_жылғы "__"___________________________________________ шығарылды,
(соттың атауы)
200_жылғы "__"____заң күшіне енді (қосымшасы қоса беріліп отыр).
2. Банкроттық туралы іс бойынша іс жүргізуді қозғау туралы ұйғарым:
200_жылғы "__"___________________________________________ шығарылды,
(соттың атауы)
200_жылғы "__"____заң күшіне енді (қосымшасы қоса беріліп отыр).
3. Оңалту рәсімін ұзарту туралы ұйғарым (ұйғарымның күні және соттың атауы):
200_жылғы "__"___________________________________________ шығарылды,
(соттың атауы)
200_жылғы "__"________заң күшіне енді (қосымшасы қоса беріліп отыр).
4. Оңалтуды басқарушы бұқаралық ақпарат құралдарына (газеттің атауы және шығарылым нөмірі): _________________ 200_жылғы N______
"__" ____________ берген оңалту рәсімін қолдану туралы хабарландыру
(көшірмесі қоса беріліп отыр).

5. Акт приема-передачи имущества (копия прилагается):
от "__"________ 200_ года.
6. Соглашение реабилитационного управляющего, заключенное с
комитетом кредиторов:
от "__"________ 200_ года.
2. Сведения об активах должника
7. Стоимость активов по балансу на начало процедуры реабилитации
(остаточная стоимость) _________________, в том числе:
(тыс. тенге)
основные средства __________________________;
(тыс. тенге)
незавершенное строительство ________________;
(тыс. тенге)
вспомогательные материалы __________________;
(тыс. тенге)
малоценный инвентарь _______________________;
(тыс. тенге)
производственные запасы ____________________;
(тыс. тенге)
остатки готовой продукции __________________.
(тыс. тенге)
8. Инвентаризация имущества должника проведена
______________________________________________
(дата и номера описи
______________________________________________.
и акта по инвентаризации)
9. Оценка имущества должника проведена
(если она проводилась): ______________________.
(дата и номер заключения и кем проводилась)

5. Мүлікті қабылдап алу-беру актісі (көшірмесі қоса беріліп отыр):
200_жылғы "__"______________.
6. Кредит берушілер комитетімен жасалған оңалтуды басқарушының
келісімі:
200_жылғы "__"______________.
2. Борышкердің активтері туралы мәліметтер
7. Оңалту рәсімінің басталуына баланс бойынша активтердің құны
(қалдық құны)__________________, оның ішінде:
(мың теңге)
негізгі құралдар_______________________;
(мың теңге)
аяқталмаған құрылыс____________________;
(мың теңге)
қосымша материалдар____________________;
(мың теңге)
аз құнды мүкәммал______________________;
(мың теңге)
өндірістік қорлар______________________;
(мың теңге)
дайын өнімнің қалдықтары_______________.
(мың теңге)
8. Борышкердің мүлкін түгендеу жүргізілді
___________________________________________________
(тізімдеменің және түгендеу жөніндегі
___________________________________________________.
актінің күні мен нөмірі)
9. Борышкердің мүлкін бағалау жүргізілді
(егер ол жүргізілсе):______________________________.
(қорытындының күні мен нөмірі және кім жүргізді)

10. Реализовано основных средств:
(тыс. тенге)
N
Наименование
объекта
Стоимость
по балансу
Оценочная
стоимость
Цена
реализации
Фактическая
цена реализации
1
2
3
4
5
11. Приобретено основных средств:
N
Наименование
объекта
Цена покупки
(тыс. тенге)
Примечание
(цель приобретения)
1
2
3
4
12. Балансовая стоимость активов на момент окончания процедуры
реабилитации: ________________, в том числе:
(тыс. тенге)
основные средства __________________________;
(тыс. тенге)
незавершенное строительство ________________;
(тыс. тенге)
вспомогательные материалы __________________;
(тыс. тенге)
малоценный инвентарь _______________________;
(тыс. тенге)
производственные запасы ____________________;
(тыс. тенге)
остатки готовой продукции __________________.
(тыс. тенге)
3. Формирование и утверждение реестра требований кредиторов
13. Общая кредиторская задолженность должника на начало процедуры
реабилитации _________________, в том числе:
(тыс. тенге)
заработная плата _________________________________________;
(тыс. тенге)
налоги и другие обязательные платежи в бюджет _____________;
(тыс. тенге)
задолженность перед подрядчиками и поставщиками ___________.
(тыс. тенге)
14. Реестр требований кредиторов (копия прилагается):
Приказ Комитета, его территориального подразделения или его филиала
от "___"______________ 200_ года N____;
1 очередь ________________________;
(тыс. тенге)
2 очередь ________________________;
(тыс. тенге)
3 очередь ________________________;
(тыс. тенге)
4 очередь ________________________;
(тыс. тенге)
5 очередь ________________________.
(тыс. тенге)
15. Сведения о внесении изменений в реестр требований кредиторов:
________________________________________.
16. Протокол согласия комитета кредиторов (копия прилагается):
N ____ от "___"____________ 200_ года.
17. Приказ Комитета, его территориального подразделения или его
филиала о внесении изменений в реестр требований кредиторов (копия
прилагается):
N ____ от "___"____________ 200_ года.
4. Исполнение плана реабилитации в части погашения отсроченной
кредиторской задолженности (в том числе по формам и методам
погашения: в денежном и натуральном выражении,
взаимозачетом, переуступкой):
Реестр
требований
кредиторов
Сумма (тыс. тенге)
Процент
удовлет-
воренных
требований
кредиторов
Срок
погашения
задолженности
(дата)
требования
кредиторов
согласно
реестра
удовлет-
воренные
требования
кредиторов
по
плану
факти-
чески
1 очередь,
всего,
в том
числе:
2 очередь,
всего,
в том
числе:
3 очередь,
всего,
в том
числе:
4 очередь,
всего,
в том
числе:
5 очередь,
всего,
в том
числе:

10. Негізгі құралдар іске асырылды:
(мың теңге)
N
Объектінің
атауы
Баланс
бойынша
құны
Бағалау
құны
Іске асыру
бағасы
Іс жүзіндегі
іске асыру
бағасы
1
2
3
4
5
11. Негізгі құралдар сатып алынды:
N
Объектінің
атауы
Сатып алу бағасы
(мың теңге)
Ескерту (сатып алу
мақсаты)
1
2
3
4
12. Оңалту рәсімінің аяқталу сәтіне активтердің баланстық құны:_____________, оның ішінде:
(мың теңге)
негізгі құралдар_________________________;
(мың теңге)
аяқталмаған құрылыс______________________;
(мың теңге)
қосымша материалдар______________________;
(мың теңге)
аз құнды мүкәммал________________________;
(мың теңге)
өндірістік қорлар________________________;
(мың теңге)
дайын өнімнің қалдықтары_________________.
(мың теңге)
3. Кредит берушілер талаптарының тізілімін
қалыптастыру және бекіту
13. Оңалту рәсімінің басталуына борышкердің жалпы кредиторлық берешегі_______________, оның ішінде:
(мың теңге)
еңбекақы___________________________;
(мың теңге)
салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер_____________;
(мың теңге)
мердігерлер мен өнім берушілер алдындағы берешек____________.
(мың теңге)
14. Кредит берушілер талаптарының тізілімі (көшірмесі қоса беріліп отыр):
Комитеттің, оның аумақтық бөлімшесінің немесе оның филиалының бұйрығы 200_жылғы "__"_________________N______;
1-кезек __________________________;
(мың теңге)
2-кезек __________________________;
(мың теңге)
3-кезек __________________________;
(мың теңге)
4-кезек __________________________;
(мың теңге)
5-кезек __________________________.
(мың теңге)
15. Кредит берушілер талаптарының тізіліміне өзгерістер енгізу туралы мәліметтер:___________________________________.
16. Кредит берушілер комитетінің келісім хаттамасы:
200_жылғы N___"__"_________________.
17. Комитеттің, оның аумақтық бөлімшесінің немесе оның филиалының кредит берушілердің талаптары тізіліміне өзгерістер енгізу туралы бұйрығы:
200_жылғы "__"______________N______.
4. Мерзімі ұзартылған кредиторлық берешекті өтеу бөлігінде
оңалту жоспарының орындалуы (оның ішінде өтеу нысандары мен
әдістері бойынша: ақшалай және табиғи түрде, өзара
есептесумен, қайта табыстаумен):
Кредит
берушілер
талаптары-
ның
тізілімі
Сомасы (мың теңге)
кредит
берушілердің
қанағаттанды-
рылған
талаптарының
пайызы
Берешекті өтеу
мерзімі (күні)
Тізілімге
сәйкес
кредит
беруші-
лердің
талаптары
кредит
берушілер-
дің қана-
ғаттанды-
рылған
талаптары
Жоспаp
бойынша
Іс жүз-
інде
1-кезек,
барлығы,
оның
ішінде:
2-кезек,
барлығы,
оның
ішінде:
3-кезек,
барлығы,
оның
ішінде:
4-кезек,
барлығы,
оның
ішінде:
5-кезек,
барлығы,
оның
ішінде:

5. Общая сумма административных расходов
N
п/п
Затраты
по смете
начислено
оплачено
1
2
3
4
5
1.
Сырье, материалы, покупные
изделия и полуфабрикаты всего
в т.ч. по видам:
(раскрыть виды)
2.
Работы и услуги
производственного характера,
выполненные сторонними
организациями, всего
3.
Вспомогательные материалы,
всего
4.
материалы для технологических
целей, всего
5.
Топливо и ГСМ, всего
в т.ч. по видам:
6.
Энергия, всего
7.
Содержание АУП, всего
в том числе по видам:
8.
Другие общехозяйственные и
административные расходы,
всего:
в том числе:
9.
Расходы по реализации, всего
в том числе:
(раскрыть по видам)
10.
Расходы по процентам, всего
в том числе:
(раскрыть по источникам
заимствования)
11.
Улучшение основных средств,
всего
12.
Капитальные вложения, всего
в том числе по видам:
(раскрыть по видам)
13.
Текущие затраты на ремонт и
эксплуатацию
14.
Приобретение основных средств,
всего:
в т.ч. по видам:
(раскрыть по видам)
15.
Регрессные иски
16.
Отчисления в бюджет
в том числе по видам:
(раскрыть по видам)
17
ФЗП в том числе:
отчисления в НПФ
оплата труда осн пр
оплата труда АУП
18
Вознаграждение
реабилитационного
управляющего
19
Средства направленные на
погашение отсроченной
кредиторской задолженности
Итого:
18. Итого текущая кредиторская задолженность ________________.
(тыс. тенге)
6. Дебиторы должника
19. Дебиторская задолженность на начало реабилитации:
________________________, в том числе:
(тыс. тенге)
реальная к взысканию __________________;
(тыс. тенге)
безнадежная к взысканию: ______________.
(тыс. тенге)
20. Исковая работа по взысканию дебиторской задолженности
N
п/п
Наименование
должника
Юридический
адрес
Дата подачи
искового
заявления
Сумма
задолженности
(тыс. тенге)
21. Фактическое взыскание дебиторской задолженности:
______________________________________________________________
(тыс. тенге, в том числе имуществом в натуре)
22. Итого текущая дебиторская задолженность на момент окончания
процедуры реабилитации ____________________________.
(тыс. тенге)
23. Итого отсроченная дебиторская задолженность на момент
окончания процедуры реабилитации __________________.
(тыс. тенге)
7. Анализ сделок, заключенных должником до применения
процедуры реабилитации, информация о мероприятиях по возврату
имущества и признанию сделок недействительными, совершенных за
период в течение трех лет до применения реабилитационной процедуры
______________________________________________________________
______________________________________________________________
8. Исполнение производственной программы
(тыс. тенге)
N
Наиме-
нование
продук-
ции
Еди-
ница
изме-
рения
По плану
реабилитации
Фактически на
отчетную дату
Поступ-
ление от
реали-
зации
приме-
чание
(причины
неиспол-
нения)
произ-
ведено
реали-
зовано
произ-
ведено
реали-
зовано

5. Әкімшілік шығыстардың жалпы сомасы
р/с
N
Шығындар
смета бойынша
есептелді
ақысы төленді
1
2
3
4
5
1.
Шикізат, материал-
дар, сатып алу
өнімдері және
жартылай фабрикат-
тар, барлығы
оның ішінде
түрлері бойынша:
(түрлерін ашу)
2.
Бөтен ұйымдар
орындаған өндіріс-
тік сипаттағы
жұмыстар мен
қызметтер, барлығы
3.
Қосымша материал-
дар, барлығы
4.
технологиялық
мақсаттарға арнал-
ған материалдар,
барлығы
5.
Отын және ЖЖМ,
барлығы
оның ішінде түрлері
бойынша:
6.
Энергия, барлығы
7.
ӘБП ұстау, барлығы
оның ішінде түрлері бойынша:
8.
Басқа жалпы шаруашылық және
әкімшілік шығыстар,
барлығы:
оның ішінде:
9.
Іске асыру жөнін-
дегі шығыстар,
барлығы
оның ішінде:
(түрлерін ашу)
10.
Пайыздар бойынша
шығыстар, барлығы
оның ішінде:
(қарыз алу көздері бойынша ашу)
11.
Негізгі құралдарды жақсарту, барлығы
12.
Күрделі салымдар, барлығы
оның ішінде түрлері бойынша:
(түрлерін ашу)
13.
Жөндеу мен пайда-
лануға жұмсалған
ағымдағы шығындар
14.
Негізгі құралдарды
сатып алу, барлығы:
Оның ішінде түрлері
бойынша:
(түрлерін ашу)
15.
Регресстік
тәуекелдер
16.
Бюджетке аударымдар
оның ішінде түрлері
бойынша:
(түрлерін ашу)
17
ЖҚ оның ішінде:
ЖЗҚ аударымдар
негізгі өндіріске еңбекақы төлеу
ӘБП еңбекақы төлеуі
18
Оңалтуды басқа-
рушының сыйақысы
19
Мерзімі ұзартылған
кредиторлық
берешекті өтеуге
бағытталған қаражат
Жиыны:
18. Ағымдағы кредиторлық берешектің барлығы_________________.
(мың теңге)
6. Борышкердің дебиторлары
19. Оңалтудың басындағы дебиторлық берешек:
__________________, оның ішінде:
(мың теңге)
нақты өндіріп алуға ______________________;
(мың теңге)
өндіріп алуға үміт жоқ:___________________.
(мың теңге)
20. Дебиторлық берешекті өндіріп алу бойынша талап қою жұмысы
р/р
N
Борышкердің
атауы
Заңды
мекен-жайы
Талап қою
өтінішін
берген күні
Берешек сомасы
(мың теңге)
21. Дебиторлық берешекті нақты өндіріп алу:
____________________________________________________________________
(мың теңге, табиғи түрде мүлікпен)
22. Оңалту рәсімінің аяқталу сәтіне ағымдағы дебиторлық берешектің жиыны _________________________.
(мың теңге)
23. Оңалту рәсімінің аяқталу сәтіне мерзімі ұзартылған дебиторлық берешектің жиыны________________________.
(мың теңге)
7. Борышкердің оңалту рәсімін қолдануға дейінгі жасаған
мәмілелерін талдау, мүлікті қайтару және оңалту рәсімін
қолдануға дейінгі үш жыл ішінде жасалған мәмілелердің
күшін жою жөніндегі іс-шаралар туралы ақпарат
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
8. Өндірістік бағдарламаның орындалуы
(мың теңге)
N№
Өнімнің атауы
Өлшем бірлігі
Оңалту жоспары бойынша
жүргізілді
іске асырылды
кестенің жалғасы
Есепті күнге нақты
Іске асырудан
түсетін түсім
ескерту
(орындалмау
себептері)
жүргізілді
іске асырылды

9. Прогнозный план поступления денежных средств
(тыс. тенге)
Мероприятия
плана
финансового
оздоровления
По плану
реабилитации
на отчетную дату
Фактическое
исполнение на
отчетную дату
Примечание
(причины
неисполнения)
1
2
3
4
10. Иные сведения о ходе проведения реабилитационной процедуры
__________________________________________________________
11. Заключительное положение. Итоги исполнения плана
реабилитации
__________________________________________________________
Реабилитационный управляющий ___________ (Фамилия, инициалы)
(подпись)
Главный бухгалтер _______________________ (Фамилия, инициалы)
(подпись)
Место печати                                          Дата

9. Ақша қаражаты түсімінің болжамды жоспары
(мың теңге)
Қаржылық
сауықтыру
жоспарының
іс-шаралары
Оңалту жоспары
бойынша есеп беру
күніне
Есеп беру күніне
нақты іске асыру
Ескерту
(орындалмау
себептері)
1
2
3
4
10. Оңалту рәсімін жүргізу барысы туралы
өзге мәліметтер
____________________________________________________________________
11. Қорытынды ереже.
Оңалту жоспарын орындау қорытындылары
____________________________________________________________________
Оңалтуды басқарушы ___________ (аты-жөні)
(қолы)
Бас бухгалтер ______________ (аты-жөні)
(қолы)
Мөр орны                                         Күні