О некоторых вопросах, касающихся разовых талонов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года N 618. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2008 года N 5424. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 16 января 2013 года № 19
Сноска. Утратил силу (см. подпункт 5) приложения 37 приказа Министра финансов РК от 16.01.2013 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить следующие формы:
1) разового талона на один день согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) разового талона согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) журнала учета (выдачи) разовых талонов согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) сведений по физическим лицам, предпринимательская деятельность которых превысила девяносто дней в году, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) сведений об использованных и испорченных бланках разовых талонов согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) сведений об остатках разовых талонов согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) сведений о суммах, перечисленных в бюджет от выдачи разовых талонов согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) сведений о дате истечения тридцати дней, на которые приобретались разовые талоны физическими лицами, согласно приложению 8 к настоящему приказу.
2. Установить, что принятые органами, определенными местными исполнительными органами для выдачи разовых талонов в соответствии с законодательством Республики Казахстан, суммы от выданных разовых талонов сдаются ими в банки или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций на основании лицензии, для зачисления в бюджет не позднее следующего операционного дня, в котором осуществлен прием денег. В случае, если ежедневные поступления наличных денег составляют менее 10 месячных расчетных показателей, зачисление в бюджет осуществляется один раз в три операционных дня.
3. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению 9 к настоящему приказу.
4. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2009 года.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 декабря 2008 года N 618
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 декабря 2008 года N 618
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 декабря 2008 года N 618
Журнал учета (выдачи) разовых талонов
N
п/п
Дата
выдачи
разового
талона
Общие сведения
Ф.И.О.
/наименование
налогопла-
тельщика
РНН
ИИН/БИН (при
его наличии)
Место
осуществления
деятельности
1
2
3
4
5
6
продолжение таблицы:
Сведения о разовом талоне
вид
серия
номер
стоимость на период
действия разового талона
7
8
9
10
продолжение таблицы:
Отметка о порче
разового талона
Ф.И.О. должностного лица,
выдавшего разовый талон
Подпись
должностного лица
11
12
13
Примечание: 11 графа заполняется в случае порчи разового талона
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 декабря 2008 года № 618
Кому представляется: _____________________________
_____________________________________________________
(наименование налогового органа)
Сведения
по физическим лицам, предпринимательская деятельность
которых превысила девяносто дней в году
за __________________ 20___ год
(месяц)
№ п/п
Ф.И.О.
РНН
ИИН (при его
наличии)
Дата превышения
девяносто дней в
году
1
2
3
4
5
Итого
_____________________________________________________/_________/
(Наименование органа, определенного местным           (подпись)
исполнительным органом для выдачи разовых
талонов, Ф.И.О. руководителя)
Дата «____» ______________ 20___ г.
М.П.
_________________________________________________________/__________/
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа,              (подпись)
принявшего сведения)
Дата «____» ______________ 20___ г.
_________
Код налогового органа | | | | |
---------
Сведения представляются ежемесячно, не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным.
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 декабря 2008 года № 618
Кому представляется: __________________ _____________
______________________________________________________
(наименование налогового органа)
Сведения об использованных и испорченных
бланках разовых талонов
за _______________ 20___ год
(месяц)
п/п
Виды разовых
талонов
Серия
Номера
Количество
с
по
I. Использованные бланки разовых талонов
1
2
3
4
5
6
Итого
II. Испорченные бланки разовых талонов
Итого
_____________________________________________________/_________/
(Наименование органа, определенного местным           (подпись)
исполнительным органом для выдачи разовых
талонов, Ф.И.О. руководителя)
Дата «____» ______________ 20___ г.
М.П.
______________________________________________________/____________/
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа,            (подпись)
принявшего сведения)
Дата «____» ______________ 20___ г.
_________
Код налогового органа | | | | |
---------
Сведения представляются ежемесячно, не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным.
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 декабря 2008 года № 618
Кому представляется: ____________________________
____________________________________________________
(наименование налогового органа)
Сведения об остатках разовых талонов
за _____________________ 20___ год
(месяц)
п/п
Виды
разовых
талонов
Количество бланков разовых талонов
остаток
на
начало
месяца
получено
в отчетном
месяце
использовано
в отчетном
месяце
испорчено
в отчетном
месяце
остаток
на конец
месяца
1
2
3
4
5
6
7
Итого
_____________________________________________________/_________/
(Наименование органа, определенного местным           (подпись)
исполнительным органом для выдачи разовых
талонов, Ф.И.О. руководителя)
Дата «____» ______________ 20___ г.
М.П.
______________________________________________________/____________/
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа,            (подпись)
принявшего сведения)
Дата «____» ______________ 20___ г.
_________
Код налогового органа | | | | |
---------
Сведения представляются ежемесячно, не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным.
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 декабря 2008 года № 618
Кому представляется: _________________________
_________________________________________________
(наименование налогового органа)
Сведения о суммах, перечисленных в бюджет
от выдачи разовых талонов
за ____________________ 20___ год
(месяц )
№ п/п
дата перечисления
номер платежного
документа
сумма
1
2
3
4
Итого
_____________________________________________________/_________/
(Наименование органа, определенного местным           (подпись)
исполнительным органом для выдачи разовых
талонов, Ф.И.О. руководителя)
Дата «____» ______________ 20___ г.
М.П.
______________________________________________________/____________/
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа,            (подпись)
принявшего сведения)
Дата «____» ______________ 20___ г.
_________
Код налогового органа | | | | |
---------
Сведения представляются ежемесячно, не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным.
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 декабря 2008 года № 618
Кому представляется: ___________________________
___________________________________________________
(наименование налогового органа)
Сведения
о дате истечения тридцати дней, на которые
приобретались разовые талоны физическими лицами
за ____________________ 20___ год
(месяц)
№ п/п
Ф.И.О.
РНН
ИИН (при его
наличии)
Дата превышения тридцати
дней, на которые
приобретался разовый талон
1
2
3
4
5
Итого
_____________________________________________________/_________/
(Наименование органа, определенного местным           (подпись)
исполнительным органом для выдачи разовых
талонов, Ф.И.О. руководителя)
Дата «____» ______________ 20___ г.
М.П.
______________________________________________________/____________/
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа,            (подпись)
принявшего сведения)
Дата «____» ______________ 20___ г.
_________
Код налогового органа | | | | |
---------
Сведения представляются ежемесячно, не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным.
Приложение 9
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 декабря 2008 года № 618
Перечень некоторых приказов,
подлежащих признанию утратившими силу

Бір жолғы талондарға қатысты кейбір мәселелер туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 618 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 29 желтоқсанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5424 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 19 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды (ҚР Қаржы министрінің 16.01.2013 № 19 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 туындалған қатынастарға таратылады) бұйрығының 37-қосымшасының 5-тармақшасын қараңыз).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексін (Салық кодексі)" қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН :
1. Мына нысандар:
1) бір күнге арналған бір жолғы талон осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес;
2) бір жолғы талон осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес;
3) бір жолғы талондарды есепке алу (беру) журналы осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес;
4) кәсіпкерлік қызметі жылына тоқсан күннен асқан жеке тұлғалар бойынша мәліметтер осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес;
5) қолданылған және бүлдірілген бланктер туралы мәліметтер осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес;
6) бір жолғы талондардың қалдықтары туралы мәліметтер осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес;
7) бір жолғы талондарды беруден бюджетке есептелген сомалар туралы мәліметтер осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес;
8) жеке тұлғалардың бір жолғы талондарды алатын отыз күннің өту күні туралы мәліметтер осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жергілікті атқарушы органның біржолғы талондарын беруге белгілеген органы бiр жолғы талондар беруден қабылдаған сомаларды олар банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыруға лицензиясы бар банклерге немесе ұйымдарға ақша қабылдау жүргізген келесі операциалық күнінен кешіктірмей бюджетке есептеу үшін тапсырады. Егер қолма-қол ақшаның күнделікті түсуі 10 айлық есептік көрсеткіштен кем болған жағдайда, онда тапсыру үш операциалық күнінде бір рет тапсырылады.
3. Кейбір бұйрықтар осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес жойылған деп танылсын.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ерғожин Д.Е.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуін және кейінгі бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі                                     Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 618 бұйрығына
1–қосымша
БІР КҮНГЕ АРНАЛҒАН БІР ЖОЛҒЫ ТАЛОННЫҢ ТҮБІРТЕГІ
Салық төлеушінің аты-жөні (атауы)
___________________________________
___________________________________
_  _  _  _
Салық төлеушінің СТН-і |_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _
Салық төлеушінің |_||_||_||_||_||_|              _  _  _  _  _  _  _  _
ЖСН/БСН-і  |_||_||_||_||_||_||_||_|
(болуы кезінде)
Қызметті жүзеге асыру орны ________
___________________________________
Бір жолғы талонның қолданылу кезеңі (жазумен) :
20__ ж. "___" ____________ арналған
Бір күнге арналған бір жолғы талон құны (ірі әріпті жазумен, бос жол бойынша-сызықша қою), теңге:
_______________________________
|                               |
|_______________________________|
_______________________________
Жергілікті атқарушы органның біржолғы талондарын беруге
белгіленген органның атауы: _______
___________________________________
_  _       _  _
Берген күні: күні|_||_| айы |_||_|
_  _
20 |_||_| жылы
Бір жолғы талонды берген
лауазымды тұлғаның аты-жөні,
___________________
П.О    қолы: |                   |
|___________________|
Бір жолғы талонды алған салық
төлеушінің немесе  ________
қызметкердің қолы |________|           _  _         _  _  _  _
СЕРИЯСЫ |_||_| 916 N |_||_||_||_|
_  _  _
|_||_||_|
БІР КҮНГЕ АРНАЛҒАН БІР ЖОЛҒЫ ТАЛОН
Салық төлеушінің аты-жөні (атауы)
_________________________________
_________________________________                            _  _  _  _
Салық төлеушінің СТН-і |_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _
Салық төлеушінің |_||_||_||_||_||_|              _  _  _  _  _  _  _  _
ЖСН/БСН-і  |_||_||_||_||_||_||_||_|
(болуы кезінде)
Қызметті жүзеге асыру орны ________
___________________________________
Бір жолғы талонның қолданылу кезеңі (жазумен) :
20__ ж. "___" ____________ арналған
Бір күнге арналған бір жолғы талон құны (ірі әріпті жазумен, бос жол бойынша-сызықша қою), теңге:
_______________________________
|                               |
|_______________________________|
_______________________________
Жергілікті атқарушы органның біржолғы талондарын беруге
белгіленген органның атауы: _______
___________________________________
_  _       _  _
Берген күні: күні|_||_| айы |_||_|
_  _
20 |_||_| жылы
Біржолғы талонды берген
лауазымды тұлғаның аты-жөні,
___________________
П.О    қолы: |                   |
|___________________|
Біржолғы талонды алған салық
төлеушінің немесе  ________
қызметкердің қолы |________|           _  _        _  _ _  _
СЕРИЯСЫ |_||_| 916 N |_||_||_||_|
_  _  _
|_||_||_|
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 618 бұйрығына
2–қосымша
БІР ЖОЛҒЫ ТАЛОННЫҢ ТҮБІРТЕГІ
Салық төлеушінің аты-жөні (атауы)
__________________________________
__________________________________
_  _  _  _
Салық төлеушінің СТН-і|_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _
Салық төлеушінің|_||_||_||_||_||_|             _  _  _  _  _  _  _  _
ЖСН/БСН-і |_||_||_||_||_||_||_||_|
(болуы кезінде)
Қызметті жүзеге асыру орны _______
__________________________________
Бір жолғы талонның қолданылу кезеңі (жазумен) :
20__ ж. "__" ______________ бастап
20__ ж. "__" _______________ дейін
Бір күнге арналған бір жолғы талон құны (ірі әріпті жазумен, бос жол бойынша-сызықша қою), теңге:
________________________________
|________________________________|
Бір жолғы талонның қолданыс мерзіміндегі бір жолғы талон құны (ірі әріпті жазумен, бос жол бойынша-сызықша қою), теңге:
________________________________
|________________________________|
________________________________
Жергілікті атқарушы органның бір жолғы талондарын беруге белгіленген органның атауы: __________________
__________________________________
_  _       _  _
Берген күні: күні|_||_| айы |_||_|
_  _
20 |_||_| жылы
Бір жолғы талонды берген
лауазымды тұлғаның аты-жөні,
___________________
П.О    қолы: |                   |
|___________________|
Бір жолғы талонды алған салық
төлеушінің немесе  ________
қызметкердің қолы |________|            _ _         _  _  _ _
СЕРИЯСЫ |_||_| 916 N |_||_||_||_|
_  _  _
|_||_||_|
БІР ЖОЛҒЫ ТАЛОН
Салық төлеушінің аты-жөні (атауы)
__________________________________
__________________________________
_  _  _  _
Салық төлеушінің СТН-і|_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _
Салық төлеушінің|_||_||_||_||_||_|            _  _  _  _  _  _  _  _
ЖСН/БСН-і|_||_||_||_||_||_||_||_|
(болуы кезінде)
Қызметті жүзеге асыру орны _______
__________________________________
Бір жолғы талонның қолданылу кезеңі (жазумен) :
20__ ж. "__" ______________ бастап
20__ ж. "__" _______________ дейін
Бір күнге арналған бір жолғы талон құны (ірі әріпті жазумен, бос жол бойынша-сызықша қою), теңге:
________________________________
|________________________________|
Бір жолғы талонның қолданыс мерзіміндегі бір жолғы талон құны (ірі әріпті жазумен, бос жол бойынша-сызықша қою), теңге:
________________________________
|________________________________|
________________________________
Жергілікті атқарушы органның бір жолғы талондарын беруге белгіленген органның атауы: __________________
__________________________________
_  _       _  _
Берген күні: күні|_||_| айы |_||_|
_  _
20 |_||_| жылы
Бір жолғы талонды берген
лауазымды тұлғаның аты-жөні,
___________________
П.О    қолы: |                   |
|___________________|
Бір жолғы талонды алған салық
төлеушінің немесе  ________
қызметкердің қолы |________|
_ _         _  _ _  _
СЕРИЯСЫ |_||_| 916 N |_||_||_||_|
_  _  _
|_||_||_|
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 618 бұйрығына
3–қосымша
Бір жолғы талондарды есепке алу (беру) журналы
N р/с
Бір жолғы талонды берген күн
Жалпы мәліметтер
Салық төлеушінің аты-жөні/атауы
СТН-і
ЖСН/БСН-і (болуы кезінде)
Қызметті жүзеге асыру орны
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
Бір жолғы талон туралы мәліметтер
Бүлдірілген бір жолғы талонның белгісі*
Бір жолғы талонды берген лауазымды тұлғаның аты-жөні
Лауазымды тұлғаның қолы
түрі
сериясы
нөмірі
қолданыс мерзіміндегі бір жолғы талон құны
7
8
9
10
11
12
13
Ескертпе: 11 баған біржолғы талон бүлдірілген жағдайда толтырылады
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 618 бұйрығына
4–қосымша
Кімге ұсынылады: __________________________
______________________________________________
(салық органының атауы)
20___ жылғы ___________________
(айы)
Кәсіпкерлік қызметі жылына тоқсан күннен асқан жеке
тұлғалар бойынша мәліметтер
N р/с
Аты-жөні
СТН-і
ЖСН-і (болу кезінде)
Жылына тоқсан күннен асқан күні
1
2
3
4
5
Жиыны
_________________________________________/_________/
(Жергілікті атқарушы органның біржолғы      (қолы)
талондарын беруге белгіленген органның
атауы, басшысының аты-жөні)
Күні " ____" ______________ 20___ ж.                        П.О
_________________________________________/__________/
(Мәліметті қабылдаған салық органының       (қолы)
лауазымды тұлғаның аты-жөні)
Күні " ____" ______________ 20___ ж.
_ _ _ _
Салық органының коды |_|_|_|_|
Мәліметтер есептіден кейінгі айдың 5 күнінен кешіктірмей ай сайын ұсынылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 618 бұйрығына
5–қосымша
Кімге ұсынылады: _________________________
_____________________________________________
(салық органының атауы)
20___ жылғы ___________________
(айы)
Қолданылған және бүлдірілген бланктер туралы мәліметтер
N р/с
Бір жолғы талон түрлері
Сериясы
Нөмірі
Саны
бастап
дейін
I. Пайдаланған бір жолғы талон бланктері
1
2
3
4
5
6
Жиыны
II. Бүлінген бір жолғы талон бланктері
Жиыны
_________________________________________/_________/
(Жергілікті атқарушы органның біржолғы      (қолы)
талондарын беруге белгіленген органның
атауы, басшысының аты-жөні)
Күні " ____" ______________ 20___ ж.                        П.О
_________________________________________/__________/
(Мәліметті қабылдаған салық органының       (қолы)
лауазымды тұлғаның аты-жөні)
Күні " ____" ______________ 20___ ж.
_ _ _ _
Салық органының коды |_|_|_|_|
Мәліметтер есептіден кейінгі айдың 5 күнінен кешіктірмей ай сайын ұсынылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 618 бұйрығына
6–қосымша
Кімге ұсынылады: _________________________
_____________________________________________
(салық органының атауы)
20___ жылғы ___________________
(айы)
Бір жолғы талондардың қалдықтары туралы мәліметтер
N  р/с
Бір жолғы талон түрлері
Бір жолғы бланктерінің саны
ай басындағы қалдық
есепті айда алынды
есепті айда пайдаланды
есепті айда бүлінді
айдың аяғындағы қалдық
1
2
3
4
5
6
7
Жиыны
_________________________________________/_________/
(Жергілікті атқарушы органның біржолғы      (қолы)
талондарын беруге белгіленген органның
атауы, басшысының аты-жөні)
Күні "____" ______________ 20___ ж.                        П.О
_________________________________________/__________/
(Мәліметті қабылдаған салық органының       (қолы)
лауазымды тұлғаның аты-жөні)
Күні " ____" ______________ 20___ ж.
_ _ _ _
Салық органының коды |_|_|_|_|
Мәліметтер есептіден кейінгі айдың 5 күнінен кешіктірмей ай сайын ұсынылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 618 бұйрығына
7–қосымша
Кімге ұсынылады: _________________________
_____________________________________________
(салық органының атауы)
20___ жылғы ___________________
(айы)
Бір жолғы талондарды беруден бюджетке есептелген
сомалар туралы мәліметтер
N р/с
Есептелген күні
Төлем құжатының нөмірі
Сомасы
1
2
3
4
Жиыны
_________________________________________/_________/
(Жергілікті атқарушы органның біржолғы      (қолы)
талондарын беруге белгіленген органның
атауы, басшысының аты-жөні)
Күні "____" ______________ 20___ ж.                        П.О
_________________________________________/__________/
(Мәліметті қабылдаған салық органының       (қолы)
лауазымды тұлғаның аты-жөні)
Күні "____" ______________ 20___ ж.
_ _ _ _
Салық органының коды |_|_|_|_|
Мәліметтер есептіден кейінгі айдың 5 күнінен кешіктірмей ай сайын ұсынылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 618 бұйрығына
8–қосымша
Кімге ұсынылады: _________________________
_____________________________________________
(салық органының атауы)
20___ жылғы ___________________
(айы)
Жеке тұлғалардың бір жолғы талондарды алатын отыз
күннің өту күні туралы мәліметтер
N р/с
Аты-жөні
СТН-і
ЖСН-і (болуы кезінде)
Бір жолғы талондарды алатын отыз күннің асқан күні
1
2
3
4
5
Жиыны
_________________________________________/_________/
(Жергілікті атқарушы органның біржолғы      (қолы)
талондарын беруге белгіленген органның
атауы, басшысының аты-жөні)
Күні "____" ______________ 20___ ж.                        П.О
_________________________________________/__________/
(Мәліметті қабылдаған салық органының       (қолы)
лауазымды тұлғаның аты-жөні)
Күні "____" ______________ 20___ ж.
_ _ _ _
Салық органының коды |_|_|_|_|
Мәліметтер есептіден кейінгі айдың 5 күнінен кешіктірмей ай сайын ұсынылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 618 бұйрығына
9–қосымша
Күші жойылған деп танылған кейбір бұйрықтардың тізбесі

1. Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года № 1469 «Об утверждении Правил выдачи разовых талонов» ( зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1685, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов, 2002 год № 4).
2. Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года № 417 « О внесении дополнения в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года № 1469 «Об утверждении Правил выдачи разовых талонов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1832, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов, 2002 год № 21).
3. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2003 года № 161 «О порядке зачисления в бюджет сумм от выданных разовых талонов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2273, опубликованный в газете «Официальная газета» 31 мая 2003 года № 22 (127) и 27 сентября 2003 года № 39 (144) ).
4. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года № 182 «Некоторые вопросы организации выдачи разовых талонов и применения специального налогового режима для крестьянских (фермерских) хозяйств» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2280, опубликованный в газете «Официальная газета» 27 сентября 2003 года № 39 (144)).
5. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года за № 441 «О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра государственных доходов Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2568, опубликованный в газете «Официальная газета» 27 декабря 2003 года № 52 (157), в Бюллетене нормативных правовых актов, 2003 год, № 43-48, ст. 890).
6. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года за № 534 « О внесении изменений и дополнений в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года № 1469 «Об утверждении Правил выдачи разовых талонов» ( зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3977, опубликованным в газете «Юридическая газета» 2 февраля 2006 года № 17 (997)).
7. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 ноября 2006 года № 601 « О внесении изменений и дополнений в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года № 1469 «Об утверждении Правил выдачи разовых талонов» ( зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4493, опубликованным в газете «Юридическая газета» 12 января 2007 года № 5 (1208) и в газете «Официальная газета» 27 января 2007 года № 4 (318)).

1. "Бір жолғы талондарды беру ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Респрубликасының Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1469 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1685 болып тіркелген, Нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл N 4).
2. "Бір жолғы талондарды беру Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Респрубликасының Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1469 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Респрубликасының Мемлекеттік кіріс министрлігінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 417 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1832 болып тіркелген, Нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл N 21 ).
3. "Берілген бір жолғы талондардың сомаларын бюджетке есепке алу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2003 жылғы 18 сәуірдегі N 161 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2273 болып тіркелген, "Ресми газет" газетінде жарияланған, 2003 жыл 31 мамыр N 22 (127), 2003 жыл 27 қыркүйек N 39 (144)).
4. "Бiр жолғы талондар берудi және шаруа (фермер) қожалықтарына арналған арнайы салық режимін қолдануды ұйымдастырудың кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 182 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2280 болып тіркелген, "Ресми газет" газетінде жарияланған, 2003 жыл 27 қыркүйек N 39 (144)).
5. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 6 қарашадағы N 441 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2568 болып тіркелген, "Ресми газет" газетінде, 2003 жыл 27 желтоқсан N 52 (157), Нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2003 жыл N 43-48, 890 бет).
6. "Бір жолғы талондарды беру Ережелерін бекіту туралы" Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1469 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2005 жылғы 29 қарашадағы N 534 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3977 болып тіркелген, "Заң газеті" газетінде жарияланған, 2006 жыл 2 ақпан N 17 (993)).
7. "Бір жолғы талондарды беру Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік Кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1469 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2006 жылғы 29 қарашадағы N 601 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4493 болып тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2007 жыл 12 қаңтар N 5 (1208), "Ресми газет" газетінде жарияланған, 2007 жыл 27 қаңтар N 4 (318)).