О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 20 февраля 2004 года N 3-1-550п "Об утверждении Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому"
Постановление акимата города Астаны от 18 апреля 2008 года N 23-427п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны от 13 мая 2008 года N 533. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 6 апреля 2017 года № 158-653 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата г. Астаны от 06.04.2017 № 158-653 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении в Республике Казахстан ", от 13 апреля 1995 года " О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 11 июля 2002 года " О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 20 февраля 2004 года N 3-1-550п "Об утверждении Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 10 марта 2004 года за N 314, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 30 марта 2004 года, N 41; "Вечерняя Астана" от 30 марта 2004 года, N 35) следующие изменения и дополнения:
преамбулу вышеуказанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с законами Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", от 13 апреля 1995 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ :";
в Правилах оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому, утвержденных вышеуказанным постановлением:
подпункт 3) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"3) книги регистрации граждан или справки с адресного бюро (оригинал и копия);";
подпункт 4) после слов "справки о необходимости" дополнить словами "воспитания и/или";
подпункт 5) после слова "оригинал" дополнить словами "и копия";
подпункт 6) исключить;

"Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалары бар отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 20 ақпандағы N 3-1-550қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 18 сәуірдегі N 23-427қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 13 мамырда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 533 болып енгізілді. Күші жойылды- Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 6 сәуірдегі № 158-653 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 06.04 2017 № 158-653 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі, " Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы " 2002 жылғы 11 шілдедегі заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек-балалары бар отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 20 ақпандағы N 3-1-550қ қаулысына (Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 10 наурызда N 314 болып тіркелген; 2004 жылғы 30 наурызда N 41 "Астана хабары"; 2004 жылғы 30 наурызда N 35 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының преамбуласы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының " Неке және отбасы туралы " 1998 жылғы 17 желтоқсандағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 13 сәуірдегі, "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" 2002 жылғы 11 шілдедегі заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :";
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалары бар отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету Қағидасында :
6-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекен-жай бюросынан анықтамасы (түпнұсқасы мен көшірмесі)";
4) тармақша "қажеттілігі туралы анықтама" деген сөздерден кейін "тәрбие және/немесе" деген сөздермен толықтырылсын;
5) тармақша "түпнұсқасы" деген сөзден кейін "және көшірмесі" деген сөздермен толықтырылсын;
6) тармақша алынып тасталсын;

дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Государственное учреждение "Департамент образования города Астаны" ежеквартально к 25 числу последнего месяца квартала предоставляет в Департамент списки детей-инвалидов, обучающихся на дому, в разрезе школ на следующий квартал.";
пункты 8, 13 исключить;
в пункте 11 слова "на срок до конца текущего квартала и выплачивается ежеквартально" заменить словами "на срок, указанный в заключении о необходимости воспитания и/или обучения ребенка-инвалида на дому, выданном психолого-медико-педагогической консультацией при Государственном учреждении "Департамент образования города Астаны".
2. Государственному учреждению "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Рахимжанова А.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким
И. Тасмагамбетов
Заместитель акима
Жаксылыков Т.М.
Заместитель акима
Кожагапанов Е.Т .
Заместитель акима
Крылов В.Л.
Заместитель акима
Рахимжанов А.М .
Заместитель акима Хорошун С.М .
Руководитель аппарата акима
Мурзалин Ж.А .
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"
Нурпиисов Ж.Г .
И.о. з аведующего
государственно-правовым отделом
Тусупбаев А.А .
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"
Алтыбаева А.К.
СОГЛАСОВАНО
Директор Государственного
учреждения "Департамент
образования города Астаны"
Бимендина А.Т .

мынадай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1) Астана қаласының Білім департаменті" мемлекеттік мекемесі тоқсан сайын, тоқсанның соңғы айының 25-не дейін Департаментке алдағы тоқсанға мектептер бөлігінде үйде тәрбиеленетін мүгедек балалардың тізімін ұсынады.";
8, 13-тармақтар алынып тасталсын;
11-тармақтағы "ағымдағы тоқсанның соңына дейін тағайындалады және тоқсан сайын төленеді" деген сөздер "Астана қаласының Білім департаменті" мемлекеттік мекемесінің жанындағы психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңестің мүгедек баланы үйде тәрбиелеу және/немесе оқыту қажеттілігі туралы қорытындысында көрсетілген мерзіміне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Ә.М. Рахымжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Әкiм
И. Тасмағамбетов
Әкiмнiң орынбасары
Т.М. Жақсылықов
Әкiмнiң орынбасары
Е.Т. Қожағапанов
Әкiмнiң орынбасары
В.Л. Крылов
Әкiмнiң орынбасары
Ә.М. Рахымжанов
Әкiмнiң орынбасары
С.М. Хорошун
Әкiм аппаратының басшысы
Ж.А. Мырзалин
"Астана қаласының Қаржы
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Ж.Ғ. Нұрпейісов
Мемлекеттік-құқықтық
бөлiмiнің меңгерушiсінің
міндетін атқарушы
А.А. Түсіпбаев
"Астана қаласының Жұмыспен
қамту және әлеуметтiк бағдарламалар
департаментi" мемлекеттік
мекемесінің директоры
А.Қ. Алтыбаева
КЕЛІСІЛДІ
"Астана қаласының Білім
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Ә.Т. Бимендина