О внесении изменения и дополнения в решение маслихата города Астаны N 48/8-IV от 30 января 2008 года "Об установлении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Астане на 2008 год"
Решение Маслихата города Астаны от 9 июля 2008 года N 122/18-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 августа 2008 года N 544. Утратило силу постановлением маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 202/31-IV
Сноска. Утратило силу постановлением маслихата города Астаны  от 31.03.2009 N 202/31-IV
В соответствии со статьей 462 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", подпунктом 6) статьи 19 , пунктом 4  статьи 101 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ :
1. Внести в решение маслихата города Астаны N 48/8-IV от 30 января 2008 года "Об установлении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Астане на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 марта 2008 года за N 489, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 31 от 6 марта 2008 года, N 34 от 13 марта 2008 года, "Вечерняя Астана" N 26 от 6 марта 2008 года, N 28 от 13 марта 2008 года, с изменениями, внесенными решением маслихата города Астаны от 24 апреля 2008 года N 78/14-IV "О внесении изменения в решение маслихата города Астаны N 48/8-IV от 30 января 2008 года "Об установлении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Астане на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 мая 2008 года за N 534, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 60 от 20 мая 2008 года, "Вечерняя Астана" N 58 от 20 мая 2008 года) следующие изменение и дополнение:
в примечании:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
2) к ставкам платы за эмиссии в окружающую среду для:
энергопроизводящих организаций;
субъектов естественных монополий, за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг, вводятся следующие коэффициенты:
1 коэффициент 0,3;
2 коэффициент 0,43;
4 коэффициент 0,25;";
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) применение льготных коэффициентов, предусмотренных подпунктом 1), 2), 3) примечания не распространяется на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.".

Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 48/8-ІV "2008 жылға арналған Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 9 шілдедегі N 122/18-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 15 тамызда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 544 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 202/31-IV шешімімен
Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009.03.31 N 202/31-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 462 бабына , 2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 19 бабының 6) тармақшасына , 101 бабының 4 тармағына , 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабының 5 тармағына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 48/8-IV "2008 жылға арналған Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 3 наурызда N 489 болып тіркелген, 2008 жылғы 6 наурызда N 31, 2008 жылғы 13 наурызда N 34 "Астана хабары", 2008 жылғы 6 наурызда N 26, 2008 жылғы 13 наурызда N 28 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған, Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 78/14-IV "Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 48/8-IV "2008 жылға арналған Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерту енгізу туралы" шешімімен енгізілген өзгерістермен қоса (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 13 мамырда N 534 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырда N 60 "Астана хабары", 2008 жылғы 20 мамырда N 58 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
ескертпеде:
2) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
"2) қоршаған орта эмиссиясына төлем ставкалары үшін:
энергия өндіруші ұйымдар;
табиғи монополия субъектілері, коммуналды қызмет корсету кезіндегі қалыптасқан, эмиссия көлеміне, келесі коэффициенттер енгізіледі:
1 коэффициент 0,3;
2 коэффициент 0,43;
4 коэффициент 0,25;";
келесі мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) жеңілдік коэффиценттерін қолдану, ескертпедегі 1), 2), 3) тармақшаларында қарастырылған қоршаған ортаға эмиссияның жоғарғы нормативтік көлемі үшін төлемдерге жайылмайды.".

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                     С. Богатырев
Секретарь маслихата
города Астаны                               В. Редкокашин

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы                  С.Богатырев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                          В.Редкокашин