Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2008-2012 учебные годы
Постановление Акимата города Астаны от 21 июля 2008 года N 22-834п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 20 августа 2008 года N 545. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30 мая 2012 года № 107-657
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30.05.2012 № 107-657.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата города Астаны от 16.06.2011 № 22-543п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года, Постановлением Правительства Республики Казахстан "Об установлении квоты приема при поступлении на учебу в организации образования, реализующие профессиональные учебные программы технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" от 28 марта 2008 года N 296 акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2008-2012 учебные годы согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Астаны от 16.06.2011 № 22-543п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
2. Государственному учреждению "Управление образования города Астаны" (далее - Управление) обеспечить размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2008-2012 учебные годы в соответствующих учебных организациях, финансируемых из местного бюджета.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Астаны от 16.06.2011 № 22-543п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
3. Управлению обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима города Астаны Рахимжанова А.М.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Утверждено
постановлением акимата
города Астаны

Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2008-2012 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 21 шілдедегі N 22-834қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 20 тамызда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 545 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 107-657 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012.05.30 № 107-657 (2012.07.01 бастап) қаулысымен.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 2011.06.16 N 22-543қ (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі " Білім туралы " заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 наурыздағы N 296 "Техникалық және кәсіптік, орта оқу орнынан кейінгі және жоғары білім берудің кәсіптік оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға түсу кезінде қабылдау квотасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2008-2012 оқу жылдарына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2011.06.16 N 22-543қ (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Басқарма) белгіленген тәртіппен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын техникалық және кәсіптік білім беру мекемелерінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлауға бекітілген 2008-2012 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2011.06.16 N 22-543қ (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
3. Басқарма осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Ә.М. Рахымжановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                И. Тасмағамбетов
Астана қаласы әкімдігінің