О внесении изменений и дополнений в решение очередной пятой сессии маслихата города Актобе от 28 марта 2008 года N 51 "Об утверждении стоимости разовых талонов для лиц реализующих товары на крытых рынках "Достык" и "Арай" с применением коэффициентов к месячному расчетному показателю, утвержденному на соответствующий период" зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе от 21 апреля 2008 года за N 3-1-86
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 сентября 2008 года N 92. Зарегистрировано в управлении юстиции города Актобе Актюбинской области 22 октября 2008 года за N 3-1-96. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 декабря 2009 года № 216
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24.12.2009 № 216.

Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2008 жылғы 21 сәуірдегі N 3-1-86 санымен тіркелген Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті бесінші сессиясының 2008 жылғы 28 наурыздағы N 51 "Достық" және "Арай" жабық базарларында тауар сатушы тұлғалар үшін бір жолғы талондар құнының мөлшерін сол кезеңге сәйкес бекітілген айлық есептік көрсеткішіне коэффициенттерді қолдану арқылы бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008 жылғы 30 қыркүйектегі N 92 шешімі. Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық Әділет басқармасында 2008 жылдың 22 қазанда N 3-1-96 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 216 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық
мәслихатының 2009.12.24 № 216 шешімімен.

В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148 маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Изложить название решения очередной пятой сессии маслихата города Актобе от 28 марта 2008 года N 51 "Об утверждении стоимости разовых талонов на рынках: "Достык" и "Арай" с применением коэффициентов к месячному расчетному показателю, утвержденному на соответствующий период" зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе от 21 апреля 2008 года за N 3-1-86, опубликованное в газетах "Ақтөбе" N 53 от 06.05.2008 г. и "Актюбинский вестник" N 52 от 01.05.2008 г. в новой редакции: "Об утверждении стоимости разовых талонов для лиц реализующих товары на рынках: "Достык" и "Арай".

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6 және 7 баптарына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2008 жылғы 21 сәуірдегі N 3-1-86 санымен тіркелген, 06.05.2008ж. N 53 "Ақтөбе" және 01.05.2008 N 52 "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті бесінші сессиясының 2008 жылғы 28 наурыздағы N 51 "Достық" және "Арай" жабық базарларында тауар сатушы тұлғалар үшін бір жолғы талондар құнының мөлшерін сол кезеңге сәйкес бекітілген айлық есептік көрсеткішіне коэффициенттерді қолдану арқылы бекіту туралы" шешімінің атауы жаңа редакцияда жазылсын: "Достық" және "Арай" жабық базарында тауар сатушы тұлғалар үшін біржолғы талон құнын бекіту туралы".