О присвоении наименования улицам населенных пунктов Карачаевского сельского округа
Решение акима Карачаевского селького округа Мартукского района Актюбинской области от 26 ноября 2008 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 12 декабря 2008 года за N 3-8-62
Сноска. Заголовок - в редакции решения акима Карачаевского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 20.02.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизите решения на казахском языке слово "селолық" земенено словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется, решением акима Карачаевского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 17.11.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В тексте решения на казахском языке слова "елді мекеніне" заменены словом "ауылы", текст на русском языке не меняется, решением акима Карачаевского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 17.11.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административного-территориальном устройстве Республики Казахстан" аким Карачаевского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Карачаевского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 17.11.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. В селе Линовицк улице присвоить имя Ф. Озмителя;
2. В селе Джуса улицу назвать Орманды;
3. В селе Аккайын улицы назвать Ақбұлақ, Қайынды;
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным решением акима Карачаевского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 17.11.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. В селе Каратусай улицы назвать Болашак, Бөрте, Егемен, Орталық.
5. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Карачаевского сельского округа: Б. Сарсенбаев

Қарашай ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 26 қарашадағы N 1 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 желтоқсанда N 3-8-62 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округінің әкімінің 20.02.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің мәтінінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округінің әкімінің 20.02.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің деректемесінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округі әкімінің 17.11.2017 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің қазақ тіліндегі мәтінінде "елді мекеніне" сөздері "ауылы" сөзімен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округі әкімінің 17.11.2017 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Қарашай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округі әкімінің 17.11.2017 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Линовицк ауылы Ф.Озмитель атты көше атауы берілсін;
2. Жоса ауылы Орманды атты көше атауы берілсін;
3. Аққайың ауылы Ақбұлақ, Қайыңды атты көше атауы берілсін;
Ескерту. 3 тармаққа өзгеріс енгізілді – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округі әкімінің 17.11.2017 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Қаратаусай ауылы Болашақ, Бөрте, Егемен, Орталық атты көше атаулары берілсін.
5. Шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарашай ауылдық округінің әкімі: Б. Сарсенбаев