"О присвоении названий улицам населенных пунктов Богетсайского сельского округа"
Решение акима Богетсайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 12 декабря 2008 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 26 декабря 2008 года № 3-12-74
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", а также с учетом мнения населения населенных пунктов Богетсайского сельского округа, аким Богетсайского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Богетсайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 28.08.2017 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Присвоить:
1. Безымянной улице № 1 Талдыбулакского населенного пункта имя "Ш. Уалиханова."
2. Безымянной улице № 2 Талдыбулакского населенного пункта имя "Ы. Алтынсарина"
3. Безымянной улице № 1 Карлауского населенного пункта имя "Бейбитшилик"
4. Безымянной улице № 2 Карлауского населенного пункта имя "Абай"
5. Безымянной улице № 1 Шиликтисайского населенного пункта имя "Ж. Жабаева"
6. Безымянной улице № 2 Шиликтисайского населенного пункта имя "Желтоксан"
7. Безымянной улице № 3 Шиликтисайского населенного пункта имя "Тауелсиздик"
8. Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Богетсайского сельского округа: С.Е.Сердалин

Бөгетсай ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Бөгетсай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысының Хромтау аудандық Әділет басқармасында 2008 жылғы 26 желтоқсанда № 3-12-74 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Бөгетсай ауылдық округі әкімінің 07.09.2015 № 21 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде және мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Бөгетсай ауылдық округі әкімінің 07.09.2015 № 21 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына, сондай-ақ, Бөгетсай ауылдық округіне қарайтын елді-мекендер тұрғындарының пікірін ескере отырып, Бөгетсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Бөгетсай ауылдық округі әкімінің 28.08.2017 № 18 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Талдыбұлақ елді мекендегі № 1 атауы жоқ көшесіне – "Ш. Уалиханов" деген атау берілсін.
2. Талдыбұлақ елді мекендегі № 2 атауы жоқ көшесіне – "Ы. Алтынсарин" деген атау берілсін.
3. Карлау елді мекендегі № 1 атауы жоқ көшесіне – "Бейбітшілік" деген атау берілсін.
4. Карлау елді мекендегі № 2 атауы жоқ көшесіне – "Абай" деген атау берілсін.
5. Шіліктісай елді мекендегі № 1 атауы жоқ көшесіне – "Ж. Жабаев" деген атау берілсін.
6. Шіліктісай елді мекендегі № 2 атауы жоқ көшесіне – "Желтоқсан" деген атау берілсін.
7. Шіліктісай елді мекендегі № 3 атауы жоқ көшесіне – "Тәуелсіздік" деген атау берілсін.
8. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бөгетсай ауылдық округінің әкімі: С.Е.Сердалин