"Дөң" ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы "Дөң" ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 15 желтоқсандағы N 16 шешімі. Ақтөбе облысының Хромтау аудандық әділет басқармасында 2008 жылдың 18 желтоқсанда N 3-12-71 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Дөң ауылдық округінің әкімінің 20.07.2015 № 28 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде және мәтінінде "селолық" сөздері тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Дөң ауылдық округінің әкімінің 20.07.2015 № 28 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Дөң ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Дөң ауылдық округі әкімінің 28.11.2017 № 34 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. "Дөң" ауылдық округінің келесі елді мекендерінің көшелеріне атаулар берілсін:
"Дөң" ауылында – Бейбітшілік көшесі;
"Оңғар ауылында - Б.Алдияров атындағы көше;
- Ақжар көшесі;
- Адыр көшесі;
- Бұлақ көшесі.
Ескерту. 1, 2, 3 тармақтары біріктірілді және жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Дөң ауылдық округінің әкімінің 20.07.2015 № 28 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Дөң ауылдық округінің әкімінің 20.07.2015 № 28 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Дөң" ауылдық
округі әкімі: Д.Турлыбаев

О присвоении наименований улицам населенных пунктов сельского округа "Дөң"
Решение акима Донского селького округа Хромтауского района Актюбинской области от 15 декабря 2008 года N 16. Зарегистрировано управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 18 декабря 2008 года за N 3-12-71.
Сноска. Заголовок в редакции решения акима сельского округа Дөң Хромтауского района Актюбинской области от 20.07.2015 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликовагния).
Сноска. В реквизитах и тексте на государственном языке слово "селолық" заменено соответственно словом "ауылдық" решением акима сельского округа Дөң Хромтауского района Актюбинской области от 20.07.2015 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликовагния).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа Дон РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима сельского округа Дон Хромтауского района Актюбинской области от 28.11.2017 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам следующих населенных пунктов сельского округа "Дөң":
в селе "Дөң" - улица "Бейбітшілік";
в селе "Онгар"- улица "имени Б.Алдиярова";
- улица "Ақжар";
- улица "Адыр";
- улица "Бұлақ.
Сноска. Пункты 1, 2, 3 объединены и изложены в новой редакции решением акима сельского округа Дөң Хромтауского района Актюбинской области от 20.07.2015 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликовагния).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением акима сельского округа Дөң Хромтауского района Актюбинской области от 20.07.2015 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликовагния).
Аким сельского
округа "Дон": Д.Турлыбаев