Об организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 25 декабря 2008 года N 901/12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 14 января 2009 года N 8-2-75. Утратило силу - постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 14 января 2010 года N 01/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 14.01.2010 N 01/01.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий обеспечения занятости населения акимат города Жезказгана ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных в 2009 году.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Жезказган" организовать оплачиваемые общественные работы в 2009 году для безработных, испытывающих затруднения в поиске подходящей работы.
3. Оплату труда безработных, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненную работу в размере не менее минимальной месячной заработной платы, установленной на 2009 год.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Жезказган":
обеспечить информирование населения, а также предприятий и организаций города об организации и проведении общественных работ и порядке их оплаты.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказган Филипович Станислава Валентиновича.

2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 901/12 қаулысы. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 қаңтарда N 8-2-75 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 14 қаңтардағы N 01/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2010.01.14 N 01/01 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына сәйкес, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге мемлекеттік кепілдік беру жүйесін кеңейту мақсатында Жезқазған қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2009 жылы жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізімі бекітілсін.
2. "Жезқазған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі 2009 жылы қолайлы жұмыс іздеуде қиындық көріп жүрген жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын.
3. Ақылы қоғамдық жұмыстармен қамтылатын жұмыссыздардың еңбекақы төлемі 2009 жылғы белгіленген ең төменгі еңбекақыдан төмен емес айлық еңбекақы мөлшерінде нақты орындалған жұмысқа жергілікті бюджет қаражаты есебiнен жүргiзiлсiн.
4. "Жезқазған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
халықты, сондай-ақ қаланың кәсіпорындары мен ұйымдарын қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы, өткізілуі және олардың төлем ережесі туралы хабардар етуді қамтамсыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкiмiнiң орынбасары Станислав Валентинович Филиповичке жүктелсiн.

6. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                К. Балмагамбетов
Утвержден
постановлением акимата
города Жезказгана
от 25 декабря 2008 года N 901/12
Перечень
предприятий и организаций, в которых будут организованы
оплачиваемые общественные работы для безработных в 2009 году
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 28.04.2009 N 11/28 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
N N
п п
Наименование
предприятий, организаций
Количество,
человек
Виды работ
1
2
3
4
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Жезказгана"
50
Помощь в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кенгир"
50
Озеленение, благоустройство и экологическая очистка территории от мусора и снега
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Талап"
40
Озеленение, благоустройство и экологическая очистка территории от мусора и снега
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Малшыбай"
10
Озеленение, благоустройство и экологическая очистка территории от мусора и снега
5.
Государственное учреждение "Управление по делам обороны города Жезказган Карагандинской области"
30
Помощь в оформлении и доставке повесток по призыву в вооруженные силы Республики Казахстан, сопровождение банка данных призывников
6.
Государственное учреждение "Налоговое управление по городу Жезказган"
35
Помощь в оформлении и доставке извещений по сбору налогов, участие в работе с населением
7.
Государственное учреждение "Отдел образования города Жезказган"
20
Помощь в работе с учащимся школ и дошкольных учреждений (общественные воспитатели, репетиторство)
8.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Жезказган"
110
Оказание помощи в проведении технических работ во ведению и сопровождению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите, организация сельскохозяйственных работ
9.
Управление юстиции города Жезказган
20
Оказание помощи в проведении технических работ по документированию населения
10.
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Жезказган"
50
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов и профилактике правонарушений
11.
Жезказганский территориальный отдел судебных исполнителей
10
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
12.
Отдел статистики города Жезказган
10
Помощь в организации и проведении переписи населения и в обработке документов
13.
Коммунальное государственное предприятие "Управление городскими автодорогами"
45
Озеленение, благоустройство и экологическая очистка территории от мусора и снега
14.
Жезказганский городской суд Карагандинской области
10
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
15.
ДЭУ-44 Карагандинского областного филиала Республиканского государственного предприятия "Казахавтодор"
10
Уборка мусора на проезжей части автомобильных дорог республиканского значения

6. Осы қаулы ресми жариаланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкiмi                                 Қ. Балмағамбетов
Жезқазған қаласы әкiмдiгiнiң
2008 жылғы 25 желтоқсандағы
N 901/12 қаулысымен бекiтiлді
2009 жылы жұмыссыздар үшiн ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізімі
Ескерту. Тізімге өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2009.04.28 N 11/28 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
р/с
N
Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы
Саны,
адам
Жұмыстардың түрлері
1
2
3
4
1.
"Жезқазған қаласы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
50
Қоғамдық науқанды ұйымдастыру және өткізуге, халық және басқалармен жұмыстарға қатысуға көмек
2.
"Кеңгір селосы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
50
Көгалдандыру, аббаттандыру және аумақты қоқыстан және қардан экологиялық тазалау
3.
"Талап селосы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
40
Көгалдандыру, аббаттандыру және аумақты қоқыстан және қардан экологиялық тазалау
4.
"Малшыбай селосы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
Көгалдандыру, аббаттандыру және аумақты қоқыстан және қардан экологиялық тазалау
5.
"Қарағанды облысы Жезқазған қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі
30
Қазақстан Республикасы қарулы күштеріне шақыру қағазын рәсімдеу және жеткізуде, әскерге шақырылғандардың деректер банкін ілестіруге көмек
6.
"Жезқазған қаласы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
35
Салық төлемдерін жинау хабарламаларын дайындап таратуға және халықпен жұмыс жүргізуге көмек
7.
"Жезқазған қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
Мектеп және мектепке дейінгі мекемелердегі балалармен жұмыс жүргізуге көмек (қоғамдық тәрбиеші, репетитор)
8.
"Жезқазған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
110
Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санаттарының деректер қорын ілестіру және жүргізуге көмек көрсету, ауылшаруашылығы жұмыстарын ұйымдастыру
9.
Жезқазған қаласының әдiлет басқармасы
20
Халықты құжаттандыру бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
10.
"Жезқазған қаласының iшкi iстер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
50
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге және құқық бұзушылықтардың профилактикасына көмек көрсету
11.
Жезқазған аумақтық сот орындаушыларының бөлімі
10
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
12.
Жезқазған қаласының статистика бөлімі
10
Халық санағын ұйымдастыру және жүргізу жұмыстарына көмек көрсету мен құжаттарды реттеуге көмек
13.
"Жезқазған қалалық автокөлік жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
45
Көгалдандыру, аббаттандыру және аумақты қоқыстан және қардан экологиялық тазалау
14.
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық соты
10
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
15.
"Қазақавтожол" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қарағанды облыстық филиалы ЖПУ-44
10
Республикалық маңызы бар автокөлік жолдарының жол бойы бөлігіндегі қоқысты тазалау