Об утверждении стандартов оказания государственной услуги
Постановление акимата Мангистауской области от 09 сентября 2008 года N 845. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Мангистауской области от 17 октября 2008 года N 2030. Утратило силу - постонавлением аппарата акима Мангистауской области от 12 апреля 2010 года № 146
Сноска. Утратило силу - постонавлением аппарата акима Мангистауской области от 12.04.2010 года № 146.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года 558 " Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", от 30 июня 2007 года 561 " Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат областиПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые стандарты оказания государственной услуги:
1) постановка на учет иностранных средств массовой информации;
2) постановка на учетную регистрацию (перерегистрацию) граждан, занимающихся миссионерской деятельностью.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Караева Ж.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО:
Караев Ж.А.
Бермухамедов С.А.
Бектурганов Е.А.
Сайдазимова М.
Рзаханов А.К.
начальник Управления внутренней
политики Мангистауской области
"___" __________2008 г.
Утвержден
постановлением акимата
Мангистауской области
от ___ _______2008 года
N ______
СТАНДАРТ
оказания государственной услуги
Постановка на учет иностранных средств массовой информации 1. Общие положения
1. Определение государственной услуги:
Постановка на учет иностранных средств массовой информации (далее - СМИ) - государственная услуга по выдаче документа установленной формы, выдаваемой местным исполнительным органом распространителю и подтверждающий перечень названий иностранных средств массовой иноформации, распространяемых на определенной распространителем территории.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 2) статьи 4-4 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О средствах массовой информации".
4. Наименование государственного учреждения предоставляющего данную государственную услугу:
государственное учреждение "Управление внутренней политики Мангистауской области" (далее - Управление), находящееся по адресу: Мангистауская область, город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 235 кабинет, телефоны: 421300, 426610, e-mail: dvpaktau@gmail.com

Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы
Маңғыстау облысының әкімдігінің 2008 жылғы 8 қыркүйектегі N 845 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 17 қазанда N 2030 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімі аппаратының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 146 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімі аппаратының 2010.04.12 № 146 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" 2007 жылғы 30 маусымдағы N 558 , "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2007 жылғы 30 маусымдағы N 561 қаулыларына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттары бекітілсін:
1) "шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарын есепке алу";
2) "миссионерлік қызметпен айналысатын азаматтарды есептік тіркеуге (қайта тіркеуге) қою".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ж.Қараевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ж.А. Қараев
С.А. Бермұхамедов
Е.А. Бектұрғанов
А. Әбдешұлы
М.С. Сайдазимова
А.К. Рзаханов
Маңғыстау облыстық
ішкі саясат басқармасының бастығы
"  "_______________2008 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2008 жылғы 8 қыркүйектегі
N 845 қаулысымен бекітілген
"Шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарын есепке алу"
мемлекеттік қызмет көрсету
СТАНДАРТЫ 1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің анықтамасы:
Шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарын (бұдан әрі - БАҚ) есепке алу-таратушыға жергілікті атқарушы орган беретін және таратушының белгілі бір аумақта тарататын шетелдік БАҚ-ы атауларының тізбесін растайтын белгіленген нысандағы құжат беру бойынша көрсетілетін мемлекеттік қызмет.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Заңы 4-4-бабының 2-тармақшасы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметті ұсынатын мемлекеттік мекеменің атауы:
"Маңғыстау облыстық ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Басқарма), мекен-жайы: Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, 1 үй, 235 кабинет, телефондар: 421300, 426610, е-maіl: dvpaktau@gmaіl.com.

5. Форма завершения (результат) государственной услуги, который получит потребитель:
справка об учете иностранного СМИ.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов для получения государственной услуги:
не позднее 15 календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - 10 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов - 10 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания государственной услуги размещен на визуальном источнике информации в кабинете отдела информационной политики и мониторинга СМИ Управления по адресу: город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 232 кабинет.
10.График работы - ежедневно, с 9.00 до 18.30., кроме субботы, воскресенья и праздничных дней, перерыв с 12.30 до 14.00.
Предварительная запись отсутствует. Ускоренное обслуживание не предусмотрено.
11. Для предоставления данной государственной услуги созданы следующие условия:
письменные столы и стулья в кабинете перед стендом с образцами заявлений на государственном и русском языках;
стулья в кабинете для ожидания;
кондиционер для поддержания оптимальной температуры в летний период;
соблюдены требования противопожарной безопасности.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Перечень документов и требований, необходимых для получения государственной услуги:
1) заявление об учете иностранного СМИ, в котором должны быть указаны:
наименование местного исполнительного органа, в который подается заявление;
статус распространителя, его организационно-правовая форма, наименование, место нахождения (место жительство);
полный перечень названий иностранных СМИ, распространяемых на территории Республики Казахстан;
территория распространения иностранного СМИ;
язык (языки) распространяемого иностранного СМИ;
основная тематическая направленность распространяемого иностранного СМИ;
предполагаемое количество распространяемых экземпляров периодического печатного издания, объем ретрансляции передач иностранных СМИ;
2) для физического лица-распространителя - копия документа, подтверждающего право на занятие предпринимательской деятельностью;
3) для юридического лица (филиала или представительства) - распространителя - копия свидетельства о государственной (учетной) регистрации юридического лица (филиала или представительства).

5. Мемлекеттік қызмет көрсету негізінде тұтынушы алатын құжат түрі:
шетелдік бұқаралық ақпарат құралын есепке алу туралы анықтама.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
15 күнтізбелік күннен кешіктірілмей;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтудің ең ұзақ уақыты - 10 минут;
3) құжаттарды алған кезде кезек күтудің ең ұзақ уақыты - 10 минут.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тегін жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты Басқарманың ақпараттық саясат және бұқаралық ақпарат құралдарының мониторингі бөлімінде көрнекі ақпарат түрінде орналасқан, мекен-жайы: Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, 1 үй, 232 кабинет.
10. Жұмыс кестесі - демалыс және мерекелік күндерден басқа, күн сайын, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, үзіліс уақыты 12.30-дан 14.00-ге дейін.
Алдын ала жазылу жоқ. Жедел қызмет көрсету қарастырылмаған.
11. Осы мемлекеттік қызметті көрсету үшін мынадай жағдайлар жасалған:
кабинетте мемлекеттік және орыс тілдерінде өтініштердің үлгісі орналастырылған стендтің алдында үстел және отырғыштар қойылған;
кабинетте күту үшін отырғыштар қойылған;
жазғы уақытта қалыпты температура ұстау үшін ауа баптағыш қондырылған;
өрт қауіпсіздігі талаптары сақталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет көрсетілуі үшін қажетті құжаттар мен талаптар тізбесі:
1) шетелдік БАҚ-ты есепке алу туралы өтініш, онда мыналар көрсетілуі тиіс:
өтініш берілетін жергілікті атқарушы органның атауы;
таратушының мәртебесі, оның ұйымдық-құқықтық нысаны, атауы, орналасқан жері (тұрғылықты жері);
Қазақстан Республикасының аумағында таратылатын шетелдік БАҚ-тар атауының толық тізбесі;
шетелдік БАҚ-тың таралу аумағы;
таратылатын шетелдік БАҚ-тық тілі (тілдері);
таралатын шетелдік БАҚ-ның негізгі тақырыптық бағыттығы;
шетелдік БАҚ-тар мерзімді баспасөз басылымдарының таратылатын даналарының болжамды саны, хабарларын тарату көлемі;
2) таратушы жеке-тұлға үшін - кәсіпкерлік қызметпен айналысуға құқығын растайтын құжаттың көшірмесі;
3) таратушы заңды тұлға (филиал немесе өкілдік) үшін - заңды тұлғаны (филиалды немесе өкілдікті) мемлекеттік тіркеу (есепке алу) туралы куәліктің көшірмесі.

13. Для получения государственной услуги необходимо заполнить заявление, форма которого выдается в Управлении, по адресу: город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 232 кабинет.
14. Заполненное заявление и другие необходимые документы для получения государственной услуги сдаются по адресу: город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 232 кабинет.
15. Подтверждением о том, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, является талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
16. Справку потребитель получает при личном посещении Управления по адресу: город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 232 кабинет.
17. Основанием для отказа в предоставлении услуги служит:
1) не предоставление всех необходимых документов, предусмотренных в пункте 12 настоящего стандарта;
2) указание неполной или недостоверной информации в документах, предусмотренных в пункте 12 настоящего стандарта;
3) материалы иностранного СМИ содержат пропаганду или агитацию насильственного изменения конституционного строя, нарушения целостности Республики Казахстан, подрыва безопасности государства, войны, социального, сословного, религиозного, расового, национального и родового превосходства, культа жестокости, насилия и порнографии;
4) в отношении распространителя имеется решение суда, запрещающее ему занятие данным видом деятельности;
5) в отношении продукции иностранного СМИ имеется решение суда о наложении запрета на ее распространение на территории Республики Казахстан.
3. Принципы работы
18. При обращении потребителя услуги государственный орган руководствуется следующими принципами:
предоставление исчерпывающей информации о государственной услуге;
вежливость в общении и подробном разъяснении требований по оформлению документов;
ответственность за сохранность, защиту и конфиденциальность информации;
обеспечение хранения документов, который потребитель не получил в установленные сроки в течение месяца.
4. Результаты работы
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества
и доступности
Нормативное
значение показателя
Целевое
значение
показателя в
последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4

13. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш үлгісі Басқармада мына мекен-жай бойынша беріледі: Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 232 кабинет.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылған өтініш және басқа құжаттар мына мекен-жай бойынша тапсырылады: Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 232 кабинет.
15. Тұтынушының мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды тапсырғандығының расталуы, жауапты адамның құжаттарды алған мерзімі мен уақыты, аты-жөні көрсетілген талонды беру болып табылады.
16. Тұтынушы анықтаманы Басқармадан өзі барып мына мекен-жай бойынша алады: Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, 1 үй, 232 кабинет.
17. Қызмет көрсетуден бас тартуға негіз болып мыналар танылады:
1) осы стандарттың 12-тармағында көзделген барлық қажетті құжаттарды табыстамаса;
2) осы стандарттың 12-тармағында көзделген құжаттарда толымсыз немесе шүбәлі ақпарат көрсетілсе;
3) шетелдік БАҚ материалдары Қазақстан Республикасының конституциялық құрылысын күшпен өзгертуді, тұтастығын бұзуды, мемлекеттік қауіпсіздігін әлсіретуді, соғысты, әлеуметтік, тектік-таптық, діни, нәсілдік, ұлттық және рулық артықшылықты, қатыгездікті, зорлыққа табынуды және порнографияны насихаттауды немесе үгіттеуді қамтыса;
4) таратушыға қатысты оған қызметтің осы түрімен айналысуға тыйым салатын сот шешімі болса;
5) шетелдік БАҚ өніміне қатысты, оны Қазақстан Республикасының аумағында таратуға тыйым салу туралы сот шешімі болса.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Мемлекеттік орган тұтынушыға қызмет көрсетуде мынадай қағидаттарды:
көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат берілуін;
құжаттарды ресімдеу бойынша талаптарын түсіндіруде және тұтынушымен тілдесуде сыпайылықты;
ақпараттың сақталуына, қорғалуына және құпиялылығына жауапкершілікті;
тұтынушы құжаттарды белгіленген мерзімде бір ай ішінде алмаған жағдайда, сақталуын қамтамасыз етілуін басшылыққа алады.
4. Жұмыс нәтижелері
Сапа және қолжетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қолжетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы мәні
1 2 3 4

4.4.% (доля) потребителей,
удовлетворенных сроками
обжалования
90
70
65
5. Вежливость
5.1.% (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью
персонала
90
85
80
5. Порядок обжалования
19. Разъяснение порядка обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказание содействия в подготовке жалобы производится в Управлении, по адресу: город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 235 кабинет.
20. Жалоба подается потребителем на имя начальника Управления по адресу: город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 235 кабинет.

4.4 шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90
70
65
5. Сыпайылық
5.1 қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90
85
80
5. Шағымдану тәртібі
19. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру және шағым дайындауға жәрдем көрсету Басқармада мына мекен-жай бойынша жүзеге асырылады: Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 235 кабинет.
20. Тұтынушы шағымды Басқарма бастығының атына мына мекен-жай бойынша бере алады: Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 235 кабинет.

21. В подтверждение принятия жалобы потребителю выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
Информацию о ходе рассмотрения жалобы можно получить в Управлении по адресу: город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 235 кабинет.
6. Контактная информация
22. Контактные данные руководителя государственного учреждения непосредственно оказывающего государственную услугу, его заместителя и вышестоящей организации:
1) начальник Управления:
электронный адрес: dvpaktau@gmail.com, телефон: 421300;
личный прием: вторая и четвертая среда каждого месяца - с 15.00 до 18.00 часов, город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 235 кабинет;
2) заместитель начальника Управления:
личный прием: первая и третья пятница каждого месяца - с 15.00 до 18.00 часов, город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 235 кабинет, телефон 436138;
3) заместитель акима Мангистауской области: личный прием по установленному графику, веб-сайт www.mangystau.kz, город Актау, 14 микрорайон, 1 дом.
Утвержден
постановлением акимата
Мангистауской области
от «___» _____ 2008 года
N ___
Стандарт
оказания государственной услуги
Постановка на учетную регистрацию (перерегистрацию)
граждан, занимающихся миссионерской деятельностью 1. Общие положения
1. Определение государственной услуги:
граждане Республики Казахстан, иностранцы и лица без гражданства (далее- миссионер) осуществляют миссионерскую деятельность на территории Республики Казахстан после прохождения учетной регистрации.
2. Форма оказания данной государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании:
1) статьи 4-2 Закона Республики Казахстан от 15 января 1992 года "О свободе вероисповедания и религиозных объединениях";
2) постановления Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 136 "Отдельные вопросы правового регулирования пребывания иностранных граждан в Республики Казахстан" и постановления Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2003 года N 702 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года 136"
4. Наименование государственного учреждения предоставляющего данную государственную услугу:
государственное учреждение "Управление внутренней политики Мангистауской области" (далее - Управление), находящееся по адресу: Мангистауская область, город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 235 кабинет, телефоны: 421300, 426610, e-mail: dvpaktau@gmail.com
5. Результатом данной государственной услуги является свидетельство об учетной регистрации (перерегистрации) гражданина, осуществляющего миссионерскую деятельность на территории Мангистауской области.

21. Тұтынушыға шағымның қабылданғанын расталуы туралы шағымды қабылдаған жауапты адамның алған мерзімі мен уақыты, аты-жөні көрсетілген талонды беру болып табылады.
Шағымның қаралу барысы туралы ақпаратты Бақармада мына мекен-жай бойынша алуға болады: Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 235 кабинет.
6. Байланыс ақпараты
22. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік мекеме басшысымен, оның орынбасарымен және жоғары тұрған органмен байланыс мәліметтері:
1) Басқарма бастығы:
жеке қабылдауы: әр айдың екінші және төртінші сәрсенбісі күндері сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін, Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 235 кабинет, электронды почтасы: dvpaktau@gmail.com, телефоны: 421300;
2) Басқарма бастығының орынбасары:
жеке қабылдауы: әр айдың бірінші және үшінші жұмасы күндері сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін, Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 235 кабинет, телефоны: 436138;
3) Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары:
жеке қабылдауы: белгіленген кесте бойынша, веб-сайты: www.mangystau.kz, Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2008 жылғы 8 қыркүйектегі
N 845 қаулысымен бекітілген
"Миссионерлік қызметпен айналысатын азаматтарды есептік тіркеуге (қайта тіркеуге) қою" мемлекеттік қызмет көрсету
СТАНДАРТЫ 1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттің қызметтің анықтамасы:
Қазақстан Республикасының азаматтары, шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдар (бұдан әрі - миссионер) Қазақстан Республикасының аумағында миссионерлік қызметті уәкілетті органда есептік тіркеуден өткеннен кейін жүзеге асырады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны - автоматтандырылмаған.
3. Миссионерлік қызметті жүзеге асырушы шетелдік азаматтарды есептік тіркеу мына заңнамалардың негізінде көрсетіледі:
1) Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 15 қаңтардағы "Діни сенім бостандығы және діни бірлестіктер туралы" Заңының 4-2-бабы .
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Шетелдіктердің Қазақстан Республикасында болуын құқықтық реттеудің жекелеген мәселелері туралы" 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 136 қаулысы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 136 қаулысына толықтыру енгізу туралы" 2003 жылғы 17 шілдедегі N 702 қаулысы.
4. Мемлекеттік қызметті ұсынатын мемлекеттік мекеменің атауы:
"Маңғыстау облыстық ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі-Басқарма), мекен-жайы: Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, N1 үй, 235 кабинет,421300,426610, е-mail: dvpaktau@gmaіl.com
5. Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын шетел азаматын Маңғыстау облысына есептік тіркеуге (қайта тіркеуге) алу жөніндегі берілетін куәлік осы көрсетілетін мемлекеттік қызметтің қорытындысы болып табылады.

6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства занимающихся миссионерской деятельностью (далее- потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании данной государственной услуги:
1) сроки оказания данной государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов для получения государственной услуги - в течение 7 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - 10 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов - 10 минут.
8. Данная государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания данной государственной услуги размещен на визуальном источнике информации в кабинете отдела по работе с политическими партиями, религиозными объединениями и неправительственными организациями Управления по адресу: город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 228 кабинет, веб-сайт www.mangystau.kz
10. График работы - ежедневно, с 9.00 до 18.30 часов с перерывом с 12.30 до 14.00 часов. Выходные дни: суббота и воскресенье.
Предварительной записи и ускоренного обслуживания физических лиц для получения данной государственной услуги не существует.
11. Для предоставления данной государственной услуги созданы следующие условия:
письменные столы и стулья в кабинете перед стендом с образцами заявлений на государственном и русском языках;
стулья в кабинете для ожидания;
кондиционер для поддержания оптимальной температуры в летний период;
соблюдены требования противопожарной безопасности.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) заявление с указанием вероисповедной принадлежности, территории и срока миссионерской деятельности;
2) копию доверенности или иного документа, выданного религиозным объединением на право осуществления миссионерской деятельности;
3) копию свидетельства о регистрации или иного документа, удостоверяющего, что религиозная объединение, которое представляет миссионер, является официально зарегистрированным в соответствии с законодательством своей страны;
4) вызов религиозной объединения зарегистрированного в Республике Казахстан;
5) литературу, аудио-видеоматериалы и (или) иные предметы религиозного назначения, предназначенные для миссионерской деятельности. Дополнительное использование после учетной регистрации материалов религиозного содержания согласовывается с местными исполнительными органами.
13. Для получения государственной услуги необходимо заполнить заявление, форма которого выдается в Управлении, по адресу: город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 228 кабинет.

6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі- тұтынушы) көрсетіледі.
7. Осы көрсетілетін мемлекеттік қызмет барысында уақыт бойынша шектеу мерзімі:
1) осы мемлекеттік қызмет жеке тұлғалардың жазбаша арыз - шағымдары тіркелген күннен бастап 7 күннің ішінде көрсетілуі тиіс;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезінде т.с.с) кезек күтуге берілетін ең ұзақ уақыт - 10 минут;
3) мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі күтуге рұқсат берілетін ең ұзақ уақыт - 10 минут.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тегін жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты Басқарманың саяси партиялар, үкіметтік емес ұйымдар (бұдан әрі-ҮЕҰ) және діни бірлестіктермен жұмыс бөлімінде көрнекі ақпарат түрінде орналасқан, мекен жайы: Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 228 кабинет, веб-сайт www.mangystau.kz
10. Жұмыс кестесі: құжаттар қабылдауы әр күн сайын, сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін қабылданады, үзіліс сағат 12.30-ден 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі.
Жеке тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызмет үшін алдын ала жазылу, жедел қызмет көрсету талаптары жоқ.
11. Осы мемлекеттік қызметті көрсету үшін мынадай жағдайлар жасалған:
кабинетте мемлекеттік және орыс тілдерінде өтініштердің үлгісі орналастырылған стендтің алдында үстел және отырғыштар қойылған;
кабинетте күту үшін отырғыштар қойылған;
жазғы уақытта қалыпты температура ұстау үшін ауабаптағыш қондырылған;
өрт қауіпсіздігі талаптары сақталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Осы мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы саяси партиялар және діни бірлестіктермен жұмыс бөліміне келесі тізбеге сай қажетті құжаттарды ұсынады:
1) ұстанатын діні, миссионерлік қызмет аумағы мен мерзімі көрсетілген өтініш;
2) миссионерлік қызметті жүзеге асыру құқығына діни бірлестік берген сенімхаттың немесе өзге де құжаттың көшірмесі;
3) тіркеу туралы куәліктің немесе миссионер оның атынан өкілдік ететін діни бірлестіктің өз елінің заңдарына сәйкес ресми тіркелгендігін куәландыратын өзге де құжаттың көшірмесі;
4) Қазақстан Республикасында тіркелген діни бірлестіктің жіберген шақыруы;
5) миссионерлік қызметке арналған әдебиет, діни мақсаттағы аудио-бейне материалдар және (немесе) өзге де заттар
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш үлгісі Басқармада мына мекен-жай бойынша беріледі: Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 228 кабинет.

14. Заполненное заявление и другие необходимые документы для получения государственной услуги сдаются по адресу: город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 228 кабинет.
15. Потребитель после сдачи всех необходимых документов, получает талон, в котором содержится дата получения потребителем данной государственной услуги.
16. Свидетельство об учетной регистрации гражданина, осуществляющего миссионерскую деятельность получает при личном посещении Управления по адресу: город Актау, 14 микрорайон, дом № 1, 228 кабинет.
3. Принципы работы
17. При обращении потребителя услуги государственный орган руководствуется следующими принципами:
предоставление исчерпывающей информации о государственной услуге;
вежливость в общении и подробном разъяснении требований по оформлению документов;
ответственность за сохранность, защиту и конфиденциальность информации;
обеспечение хранения документов, который потребитель не получил в установленные сроки в течение месяца.
4. Результаты работы
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества
и доступности
Нормативное значение
показателя
Целевое
значение
показателя в
последующем
году
Текущее
значение
показателя в
отчетном году
1
2
3
4

14. Тұтынушының мемлекеттік қызметті алу үшін берген өтініштері мен басқа да құжаттары мына мекен жайға тапсырылады. Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 228 кабинет.
15. Осы мемлекеттік қызметті тұтынушы барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін уақыты көрсетілген талонды алады.
16. Миссионерлік қызметті жүзеге асырушы шетелдік азаматтарды есептік тіркеу жөніндегі куәліктің берілуі тұтынушының Басқармаға өзінің жеке баруы бойынша жүзеге асырылады. Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 228 кабинет.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Тұтынушыға қызмет көрсету кезінде бөлімінің мамандары келесі жұмыс қағидаттарын басшылыққа алады:
көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат берілуін;
құжаттарды ресімдеу бойынша талаптарын түсіндіруде және тұтынушымен тілдесуде сыпайылықты;
ақпараттың сақталуына, қорғалуына және құпиялығына жауапкершілікті;
тұтынушы құжаттарды белгіленген мерзімде бір ай ішінде алмаған жағдайда, сақталуын қамтамасыз етілуін басшылыққа алады.
4. Жұмыс нәтижелері
Сапа және қолжетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылғы мақсатты мәні
Көрсеткіштің есептік жылғы ағымдағы мәні
1
2
3
4

4.4. % (доля) потребителей,
удовлетворенных сроками обжалования
90
70
65
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью персонала
90
85
80
5. Порядок обжалования
18. Разъяснение порядка обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказание содействия в подготовке жалобы производится в Управлении, по адресу: город Актау, 14 микрорайон, 1дом,235кабинет, dvpaktau@gmail.com,
19. Жалоба подается потребителем на имя начальника Управления по адресу: город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 235 кабинет.

4.4. Шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90
70
65
5. Әдептілігі
5.1. Қызметкерлердің әдептілігіне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90
85
80
5. Шағымдану тәртібі
18.Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру және шағым дайындауға жәрдем көрсету Басқармада мына мекен - жай бойынша жүзеге асырылады: Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 235 кабинет. dvpaktau@gmaіl.com
19.Тұтынушы шағымды Басқарма бастығының атына мына мекен-жай бойынша бере алады: Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 235 кабинет.

20. В подтверждение принятия жалобы потребителю выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
Информацию о ходе рассмотрения жалобы можно получить в Управлении по адресу: город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 235 кабинет.
6. Контактная информация
21. Контактные данные руководителя государственного учреждения непосредственно оказывающего государственную услугу, его заместителя и вышестоящей организации:
1) начальник Управления:
электронный адрес: dvpaktau@gmail.com, телефон: 421300, личный прием вторая и четвертая среда каждого месяца - с 15.00 до 18.00 часов, город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 235 кабинет;
2) заместитель начальника Управления:
личный прием первая и третья пятница каждого месяца - с 15.00 до 18.00 часов, город Актау, 14 микрорайон, 1 дом, 235 кабинет, телефон 436138;
3) заместитель акима Мангистауской области:
личный прием по установленному графику, веб-сайт www.mangystau.kz, город Актау, 14 микрорайон, 1 дом.

20. Тұтынушыға шағымның қабылданғанын расталуы туралы шағымды қабылдаған жауапты адамның алған мерзімі мен уақыты, аты-жөні көрсетілген талонды беру болып табылады.
Шағымның қаралу барысы туралы ақпаратты Басқармада мына мекен - жай бойынша алуға болады: Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 235 кабинет.
6. Байланыс ақпараты
21.Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік мекеме басшысымен, оның орынбасарымен және жоғары тұрған органмен байланыс мәліметтері:
1) Басқарма бастығы:
жеке қабылдауы: әр айдың екінші және төртінші сәрсенбі күндері сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін, Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 235 кабинет, электронды поштасы: dvpaktau@gmaіl.com, телефоны: 421300;
2) Басқарма бастығының орынбасары:
жеке қабылдауы: әр айдың бірінші және үшінші жұмасы күндері сағат 15.00 ден 18.00-ге дейін, Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, 235 кабинет, телефоны 436138;
3) Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары:
жеке қабылдауы: белгіленген кесте бойынша, веб-сайты: www.mangystau.kz, Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй.