Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации
Постановление акимата Павлодарской области от 8 апреля 2008 года № 78/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарской области 28 апреля 2008 года за № 3111. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30 июня 2011 года N 112/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30.06.2011 N 112/5.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года "О приватизации", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года № 1431 "Вопросы приватизации объектов коммунальной собственности" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации, согласно приложению.
2. Отменить постановление акимата Павлодарской области от 19 февраля 2007 года № 45/2 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации в 2007 году".
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Скляра Р.В.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 17 февраля 2009 года N 40/3.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области                               К. Нурпеисов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 8 апреля 2008 года № 78/4
"Об утверждении перечня объектов
коммунальной собственности,
подлежащих приватизации"
ПЕРЕЧЕНЬ
объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации
Сноска. Приложение с дополнениями, внесенными постановлениями акимата Павлодарской области от 17.02.2009 N 40/3; 05.05.2009 N 107/8; 18.08.2009 N 162/12; 23.04.2010 N 108/7; 25.10.2010 N 241/16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
N
п/п
Наименование имущества
или объекта
Местонахождение имущества
или объекта
1
2
3
1

Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімиятының 2008 жылғы 8 сәуірдегі N 78/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 28 сәуірде N 3111 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 30 маусымдағы N 112/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 30.06.2011 N 112/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 2)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы "Жекешелендiру туралы" Заңының 5-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасы үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қыркүйектегi "Коммуналдық меншiк объектiлерiн жекешелендiру мәселелерi" N 1431 қаулысына сәйкес облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Жекешелендiруге жататын коммуналдық меншiк объектiлерiнiң тiзбесi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2007 жылғы 19 ақпандағы "2007 жылы жекешелендiруге жататын коммуналдық меншiк объектiлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" N 45/2 қаулысының күшi жойылсын
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.В. Склярға жүктелсiн.
Ескерту. 3 тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009.02.17 N 40/3 Қаулысымен.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтiзбелiк күн өткеннен кейiн қолданысқа енедi.
Облыс әкiмi                                Қ. Нұрпейiсов
Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2008 жылғы 8 сәуірдегі
"Жекешелендiруге жататын коммуналдық меншiк
объектiлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы"
N 78/4 қаулысына
қосымша
Жекешелендiруге жататын коммуналдық меншiк объектiлерiнiң
ТIЗБЕСI
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009.02.17 N 40/3, 2009.02.17 N 107/8; 2009.08.18 N 162/12; 2010.04.26 N 108/7; 2010.10.25 N 241/16 (жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
N р/с
Мүлiктiң немесе объектiнiң атауы
Мүлiктiң немесе объектiнiң орналасқан жерi
1
2
3
1

Автомашина УАЗ-3152-01, государственный номер 46-31 ПАА, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Центр крови города Экибастуза")
2
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S558 AЕ, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Поликлиника N 1" города Павлодара)
3
Автомашина ВАЗ-2105, государственный номер S087 АС, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Поликлиника N 1" города Павлодара)
4
Автобус ГАЗ-5312, государственный номер S015 BS, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Централизованная библиотечная система города Павлодара")
5
Автомашина ГАЗ-53, государственный номер S789 BR, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел финансов города Павлодара")
6
Автомашина ЗИЛ-130, государственный номер S791 BR, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел финансов города Павлодара")
7
Автомашина ГАЗ-52, государственный номер S790 BR, 1974 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел финансов города Павлодара")
8
Автомашина САЗ-3503, государственный номер S088 BR, 1977 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел финансов города Павлодара")
9
Автомашина САЗ-3507, государственный номер S783 BR, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел финансов города Павлодара")
10
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер 37-73 ПAА, 1988 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Козыкеткенского аульного округа Успенского района")
11
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер 68-86 ПАA, 1993 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ"Отдел внутренних дел Баянаульского района")
12
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S645 ВN, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Павлодарский областной онкологический диспансер")
13
Железобетонное ограждение: плиты (4,0м х2,2м) - 20 штук, башмаки - 24 штуки, 1999 года ввода
город Павлодар, ул. Парковая, 35 (на балансе ГУ "Отдел финансов города Павлодара")
14
Неиспользуемое здание котельной, общей площадью 84,1 кв.м., 1982 года постройки
Щербактинский район, село Галкино (на балансе ГУ "Галкинская средняя школа")
15
Автомашина марки УАЗ-452 а, государственный номер S953 ВО, 1985 года выпуска
город Павлодар (на балансе "Областной психоневрологический диспансер")
16
Автомашина марки ГАЗ-51, государственный номер S955 ВО, 1968 года выпуска
город Павлодар (на балансе "Областной психоневрологический диспансер")
17
Водогрейные котлы - 4 единицы, 1999 года выпуска (марки: КВ-Р-500-115 - 1 шт., КВ-Р-350-115 - 2 шт.,КВ-Р-250-115 - 1 шт.)
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский специализированный дом для психохроников")
18
Газовая резервуарная установка сжиженного углеводородного газа N 97 в комплексе с электрохимзащитой (под демонтаж)
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел финансов города Павлодара")
19

Мемлекеттiк нөмiрi 46-31 ПАА, 1989 жылы шыққан УАЗ-3152-01 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Екiбастұз қаласының қан орталығы" КҚМК-ның балансында)
2
Мемлекеттiк нөмiрi S 558 АЕ, 1991 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының "N 1 емханасы" КҚМК-ның балансында)
3
Мемлекеттiк нөмiрi S 087 АС, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2105 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының "N 1 емханасы" КҚМК-ның балансында)
4
Мемлекеттiк нөмiрi S 015 ВS, 1988 жылы шыққан ГАЗ-5312 автобусы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының орталықтандырылған кiтапхана жүйесi" ММ-нiң балансында)
5
Мемлекеттiк нөмiрi S 789 ВR, 1988 жылы шыққан ГАЗ-53 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
6
Мемлекеттiк нөмiрi S 791 ВR, 1989 жылы шыққан ЗИЛ-130 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
7
Мемлекеттiк нөмiрi S 790 ВR, 1974 жылы шыққан ГАЗ-52 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында
8
Мемлекеттiк нөмiрi S 088 ВR, 1977 жылы шыққан САЗ-3503 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
9
Мемлекеттiк нөмiрi S 783 ВR, 1992 жылы шыққан САЗ-3507 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
10
Мемлекеттiк нөмiрi 37-73 ПАА, 1988 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданы қозыкеткен ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ-нiң балансында)
11
Мемлекеттiк нөмiрi 68-86 ПАА, 1993 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданының iшкi iстер бөлiмi "ММ-нiң балансында)
12
Мемлекеттiк нөмiрi S 645 ВN, 1990 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық онкологиялық диспансерi" КҚМК-нiң балансында)
13
Темiр бетонды қоршаулар: плиталар (4,0м х 2,2 м) - 20 дана, башмақтар - 24 дана, 1999 жылы енгiзiлген
Павлодар қаласы, Парковая көшесi, 35 ("Павлодар қаласының қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
14
Қазанпештiң пайдаланылмайтын ғимараты, жалпы алаңы 84,1 шаршы метр, 1982 жылы салынған
Шарбақты ауданы, Галкино ауылы ("Галкин орта мектебi" ММ-нiң балансында)
15
Мемлекеттiк нөмiрi S 953 ВО, 1985 жылы шыққан УАЗ-452а автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстық психо-неврологиялық диспенсердiң" балансында)
16
Мемлекеттiк нөмiрi S 955 ВО, 1968 жылы шыққан ГАЗ-51 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстық психо-неврологиялық диспенсердiң" балансында)
17
Су жылытқыш қазандар - 4 бiрлiк, 1999 жылы шыққан (маркасы КВ-Р-500-115 - 1 дана, КВ-Р-350-115 - 2 дана, КВ-Р-250-115 - 1 дана)
Павлодар қаласы ("Психохрониктерге арналған Павлодар мамандандырылған үйi" ММ-нiң балансында)
18
Электрхимиялық қорға-ныс кешенiндегi N 97 сұйылтылған көмiрсутек газының газдық резервуарлық құрылғысы (қайта бөлшектеу үшiн)
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
19

Прицеп бортовой 2кб 8328, государственный номер 6064 SB, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП "Центр развития предпринимательства и инноваций")
20
Автомашина КамАЗ-5511, государственный номер S184 AО, 1987 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП "Центр развития предпринимательства и инноваций")
21
Автомашина Маз-21412, государственный номер S764 АН, 1991 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ККГП "Поликлиника N 2" города Экибастуза)
22
Автомашина ИЖ-2715 фургон, государственный номер 8835 ПАА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Областная специальная коррекционная школа-интернат")
23
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S737 АО, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский областной  историко-краеведческий музей имени Г.Н. Потанина")
24
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S698 КР, 1992 года выпуска
Актогайский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Актогайского района")
25
Автомашина УАЗ-3303, государственный номер S699 КР, 1994 года выпуска
Актогайский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Актогайского района")
26
Автомобиль ВАЗ-2121, государственный номер S541 АН, 1990 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Шакинского сельского округа")
27
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S316 КР, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Северный отдел внутренних дел города Павлодара")
28
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S530 AС, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Северный отдел внутренних дел города Павлодара")
29
Автомашина ГАЗ-3307, государственный номер S334 КР, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Северный отдел внутренних дел города Павлодара")
30
Автомашина ГАЗ-3307, государственный номер S335 КР, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Северный отдел внутренних дел города Павлодара")
31
Автомашина ММЗ-45023, государственный номер S338 КР, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Северный отдел внутренних дел города Павлодара")
32
Неликвидные запасные части на автомашины устаревших моделей на сумму 1529 тенге 40 тиын
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
33
Автомашина УАЗ-3303-01, государственный номер S066 BL, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Областная объединенная универсальная научная библиотека им. С. Торайгырова")
34
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S470 ВS, 1995 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ККГП "Баянаульская центральная районная больница")
35
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S419 AH, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарская областная инфекционная больница")
36

Мемлекеттiк нөмiрi 6064 SВ, 1990 жылы шыққан 2кб 8328 борт тиегiшi
Павлодар қаласы ("Кәсiпкерлiк пен инновацияларды дамыту орталығы" КМК-ның балансында)
20
Мемлекеттiк нөмiрi S 184 АО, 1987 жылы шыққан, КамАЗ-5511 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Кәсiпкерлiк пен инновацияларды дамыту орталығы" КМК-ның балансында)
21
Мемлекеттiк нөмiрi S 764 АН, 1991 жылы шыққан Маз-21412 автомашинасы
Екiбастұз қаласы (Екiбастұз қаласының "N 2 емханасы" КқМК-ның балансында)
22
Мемлекеттiк нөмiрi 8835 ПАА, 1993 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстық арнайы түзету меткеп-интернаты" ММ-нiң балансында)
23
Мемлекеттiк нөмiрi S 737 АО, 1992 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Г.Н. Потанин атындағы Павлодар облыстық тарихи-өлкетану мұражайы" КМҚК-ның балансында)
24
Мемлекеттiк нөмiрi S 698 КР, 1992 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Ақтоғай ауданы ("Ақтоғай ауданының iшкi iстер бөлiмi" ММ-нiң балансында)
25
Мемлекеттiк нөмiрi S 699 КР, 1994 жылы шыққан УАЗ-3303 автомашинасы
Ақтоғай ауданы ("Ақтоғай ауданының iшкi iстер бөлiмi" ММ-нiң балансында)
26
Мемлекеттiк нөмiрi S 541 АН, 1990 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Лебяжi ауданы ("Шақа ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ-нiң балансында)
27
Мемлекеттiк нөмiрi S 316 КР, 1993 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының Солтүстiк iшкi iстер бөлiмi" ММ-нiң балансында)
28
Мемлекеттiк нөмiрi S 530 АС, 1998 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының Солтүстiк iшкi iстер бөлiмi" ММ-нiң балансында)
29
Мемлекеттiк нөмiрi S 334 КР, 1993 жылы шыққан ГАЗ-3307 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының Солтүстiк iшкi iстер бөлiмi" ММ-нiң балансында)
30
Мемлекеттiк нөмiрi S 335 КР, 1993 жылы шыққан ГАЗ-3307 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының Солтүстiк iшкi iстер бөлiмi" ММ-нiң балансында)
31
Мемлекеттiк нөмiрi S 338 КР, 1989 жылы шыққан ММЗ-45023 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының Солтүстiк iшкi iстер бөлiмi" ММ-нiң балансында)
32
1529 теңге 40 тиын сомасына автомашиналардың ескiрген үлгiлерiне арналған өтiмсiз қосалқы бөлшектер
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы iшкi iстер департаментi" ММ-нiң балансында)
33
Мемлекеттiк нөмiрi S 066 ВL, 1990 жылы шыққан УАЗ-3303-01 автомашинасы
Павлодар қаласы ("С. Торайғыров атындағы облыстық бiрiккен әмбебап ғылыми кiтапханасы" ММ-нiң балансында)
34
Мемлекеттiк нөмiрi S 470 ВS, 1995 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Баянауыл
аудандық орталық ауруханасы" ҚКМК-нiң балансында)
35
Мемлекеттiк нөмiрi S 419 АН, 1992 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық инфекциялық ауруханасы" ММ-нің балансында)
36

Автомашина САЗ-3507, государственный номер S031 ВТ, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
37
Автомашина Камаз-53212, государственный номер S946 ВL, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
38
Мотоцикл Урал-Имз- 8.103, государственный номер 4496 SА, 1986 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
39
Трактор ДЗ-42, ДТ-75М, заводской номер 552543, 1985 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
40
Трактор Беларусь МТЗ-82, заводской номер 127750, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
41
Трактор Беларусь ЮМЗ-6КЛ, заводской номер 658845, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
42
Автомашина ГАЗ-3110, государственный номер S553 КР, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
43
Автомашина ВАЗ-21043, государственный номер S557 КР, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
44
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S542 КР, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
45
Автомашина ВАЗ-21051, государственный номер S556 КР, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
46
Автомашина ВАЗ-2107, государственный номер S554 КР, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
47
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер 71-17 ПАА, 1993 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Лекерского сельского округа")
48
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S219 ВD, 1995 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Кундыкольского сельского округа")
49
Автомашина УАЗ-469, государственный номер S100 АЕ, 1993 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Сатпаевского сельского округа")
50
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер 18-54 ПАА, 1993 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Кызылтауского сельского округа")
51
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S161 АВ, 1992 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Отдел занятости и социальных программ" Баянаульского района)
52
Автомашина ГАЗ-24, государственный номер 56-88 ПАО, 1983 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Отдел занятости и социальных программ" Баянаульского района)
53

Мемлекеттiк нөмiрi S 031 ВТ, 1990 жылы шыққан САЗ-3507 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемiн қорғау жөнiндегi мекеме" ММ-нiң балансында)
37
Мемлекеттiк нөмiрi S 946 ВL, 1994 жылы шыққан Камаз-53212 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемiн қорғау жөнiндегi мекеме" ММ-нiң балансында)
38
Мемлекеттiк нөмiрi 4496  SА, 1986 жылы шыққан Урал-Имз-8.103 мотоциклi
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемiн қорғау жөнiндегi мекеме" ММ-нiң балансында)
39
Завод нөмiрi 552543, 1985 жылы шыққан ДЗ-42, ДТ-75М тракторы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемiн қорғау жөнiндегi мекеме" ММ-нiң балансында)
40
Завод нөмiрi 127750, 1991 жылы шыққан Беларусь МТЗ-82 тракторы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемiн қорғау жөнiндегi мекеме" ММ-нiң балансында)
41
Завод нөмiрi 658845, 1989 жылы шыққан Беларусь ЮМЗ-6КЛ тракторы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемiн қорғау жөнiндегi мекеме" ММ-нiң балансында)
42
Мемлекеттiк нөмiрi S 553 КР, 1998 жылы шыққан ГАЗ-3110 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының iшкi iстер бөлiмi" ММ-нiң балансында)
43
Мемлекеттiк нөмiрi S 557 КР, 1991 жылы шыққан ВАЗ-21043 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының iшкi iстер бөлiмi" ММ-нiң балансында)
44
Мемлекеттiк нөмiрi S 542 КР, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының iшкi iстер бөлiмi" ММ-нiң балансында)
45
Мемлекеттiк нөмiрi S 556 КР, 1992 жылы шыққан ВАЗ-21051 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының iшкi iстер бөлiмi" ММ-нiң балансында)
46
Мемлекеттiк нөмiрi S 554 КР, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2107 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының iшкi iстер бөлiмi" ММ-нiң балансында)
47
Мемлекеттiк нөмiрi 71-17 ПАА, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Лекер ауылдық  округi әкiмiнiң аппараты" ММ-нiң балансында")
48
Мемлекеттiк нөмiрi S 219 ВD, 1995 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Құндыкөл ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ-нiң балансында)
49
Мемлекеттiк нөмiрi S 100 АЕ, 1993 жылы шыққан УАЗ-469 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Сәтбаев аудандық округi әкiмiнiң аппараты" ММ-нiң балансында)
50
Мемлекеттiк нөмiрi 18-54 ПАА, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Қызылтау ауыл-дық округi әкiмiнiң аппараты") ММ-нiң балансында)
51
Мемлекеттiк нөмiрi S 161 АВ, 1992 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданының жүмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" ММ-нiң балансында)
52
Мемлекеттiк нөмiрi 56-88 ПАО, 1983 жылы шыққан ГАЗ-24 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" ММ-нiң балансында)
53

Автомашина ВАЗ-21065, государственный номер S389 DA, 2000 года выпуска
Майский район (на балансе ККГП "Майская центральная районная больница")
54
АвтомашинаУАЗ-3962, государственный номер S021 ВЕ, 1995 года выпуска
Майский район (на балансе ККГП "Майская центральная районная больница")
55
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S138 ВN, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Областной специализированный Дом ребенка")
56
Автомашина РАФ-22031, государственный номер S139 ВN, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Областной специализированный Дом ребенка")
57
Автобус ЛАЗ-695, государственный номер S026 ВМ, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГККП "Павлодарский областной драматический театр им. А.П.Чехова")
58
Автомашина Т-12-02 УАЗ-3303-01, государственный номер S642 ВМ, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГККП "Павлодарский областной драматический театр им. А.П.Чехова")
59
Автомашина ЗИЛ-4415-10, государственный номер S146 ВF, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГККП "Павлодарский областной драматический театр им. А.П.Чехова")
60
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S566 АН, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы Павлодарской области")
61
Автомашина М-2141, государственный номер 44-98 ПАА, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы Павлодарской области")
62
Автомашина РАФ-22031-01, государственный номер S539 ВМ, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы Павлодарской области")
63
Автомашина ПАЗ-3205, государственный номер 10-46 ПАО, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы Павлодарской области")
64
Автомашина ГАЗ-5204, государственный номер S538 ВМ, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы Павлодарской области")
65
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S856 ВU, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы Павлодарской области")
66
Автомашина ЗИЛ-131, государственный номер S857 ВU, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы Павлодарской области")
67
Автомашина УАЗ-3962-01, государственный номер S396 АН, 1985 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы Павлодарской области")
68
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S345 ВV, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы Павлодарской области")
69

Мемлекеттiк нөмiрi S 389 DА, 2000 жылы шыққан ВАЗ-21065 автомашинасы
Май ауданы ("Май орталық аудандық ауруханасы" ҚКМК-ның балансында)
54
Мемлекеттiк нөмiрi S 021 ВЕ, 1995 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Май ауданы ("Май орталық аудандық ауруханасы" ҚКМК-ның балансында)
55
Мемлекеттiк нөмiрi S 138 ВN, 1993 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстықмамандандырылған сәбилер үйi" ММ-ның балансында)
56
Мемлекеттiк нөмiрi S 139  ВN, 1988 жылы шыққан 22031-РАФ автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстықмамандандырылған сәбилер үйi" ММ-ның балансында)
57
Мемлекеттiк нөмiрi S 026 BМ, 1990 жылы шыққан ЛАЗ-695 автомашинасы
Павлодар қаласы ("А.П. Чехов атындағы Павлодар облыстық драма театры" МҚКК-ның балансында)
58
Мемлекеттiк нөмiрi S 642 BМ, 1988 жылы шыққан Т-12-02 УАЗ-3303-01 автомашинасы
Павлодар қаласы ("А.П. Чехов атындағы Павлодар облыстық драма театры" МҚКК-ның балансында)
59
Мемлекеттiк нөмiрi S 146 BF, 1988 жылы шыққан ЗИЛ-4415-10 автомашинасы
Павлодар қаласы ("А.П. Чехов атындағы Павлодар облыстық драма театры" МҚКК-ның балансында)
60
Мемлекеттiк нөмiрi S 566 АН, 1990 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нiң балансында)
61
Мемлекеттiк нөмiрi 44-98 ПАА, 1990 жылы шыққан М-2141 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нiң балансында)
62
Мемлекеттiк нөмiрi S 539 ВМ, 1990 жылы шыққан РАФ-22031-01 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нiң балансында)
63
Мемлекеттiк нөмiрi 10-46 ПАО, 1990 жылы шыққан ПАЗ-3205 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нiң балансында)
64
Мемлекеттiк нөмiрi S 538 ВМ, 1989 жылы шыққан ГАЗ-5204 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нiң балансында)
65
Мемлекеттiк нөмiрi S 856 ВU, 1991 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нiң балансында)
66
Мемлекеттiк нөмiрi S 857 ВU, 1991 жылы шыққан ЗИЛ-131 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нiң балансында)
67
Мемлекеттiк нөмiрi S 396 АН, 1985 жылы шыққан УАЗ-3962-01 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нiң балансында)
68
Мемлекеттiк нөмiрi S 345  ВV, 1990 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нiң балансында)
69

Автомашина ГАЗ-53, государственный номер S346 ВV, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы Павлодарской области")
70
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S348 ВV, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы Павлодарской области")
71
Автомашина ГАЗ-5204, государственный номер S061 ВМ, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы Павлодарской области")
72
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S357 DK, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центр санитано-эпидемиологической экспертизы Павлодарской области")
73
Автомашина УАЗ-3252, государственный номер S274 ВV, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы Павлодарской области")
74
Компьютерная техника, устаревших моделей, из 28 наименований, в том числе: 11 системных блоков, 8 мониторов, 7 источников бесперебойного питания, 2 лазерных принтера
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление земельных отношений Павлодарской области")
75
Автомашина АЗЛК-21412-1, государственный номер S513 АН, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Областная специальная коррекционная школа-интернат")
76
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер 71-45 ПАА, 1986 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Областная специальная коррекционная школа-интернат")
77
Автомашина скорая помощь РАФ-22031, государственный номер S 017 ВМ, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Детский дом семейного типа города Павлодара")
78
Мотороллер,государственный номер 9266 ПАБ, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Детский дом семейного типа города Павлодара")
79
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S126 МL, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Врачебная амбулатория села Алаколь")
80
Автомашина УАЗ-3303, государственный номер S493 ВО, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Областная детская больница")
81
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S425 AЕ, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Павлодарский кожновенерологический диспансер")
82
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S178 AS, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Павлодарский областной онкологический диспансер")
83
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S509 AО, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Областной диагностический центр")
84
Автомашина РАФ-22031, государственный номер 43-98 ПAО, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Областной диагностический центр")
85

Мемлекеттiк нөмiрi S 346 ВV, 1990 жылы шыққан ГАЗ-53 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нiң балансында)
70
Мемлекеттiк нөмiрi S 348  ВV, 1994 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нiң балансында)
71
Мемлекеттiк нөмiрi S 061  ВМ, 1988 жылы шыққан ГАЗ-5204 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нiң балансында)
72
Мемлекеттiк нөмiрi S 357  DK, 1990 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нiң балансында)
73
Мемлекеттiк нөмiрi S 274 ВV, 1992 жылы шыққан УАЗ-3252 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нiң балансында)
74
Ескiрген үлгiдегi компьютерлiк техника, 28 құралдан тұрады, соның iшiнде: 11 жүйелiк блок, 8 монитор, 7 үзiлiссiз қоректену көзi, 2 лазерлiк принтер
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының жер қатынастары басқармасы" ММ-нiң балансында)
75
Мемлекеттiк нөмiрi S 513 АН, 1992 жылы шыққан АЗЛК-21412-1 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстық арнайы түзету мектеп-интернаты" ММ-нiң балансында)
76
Мемлекеттiк нөмiрi 71-45 ПАА, 1986 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстық арнайы түзету мектеп-интернаты" ММ-нiң балансында)
77
Мемлекеттiк нөмiрi S 017 ВМ, 1990 жылы шыққан РАФ-22031 жедел жәрдем автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының отбасылық үлгiдегi балалар үйi" ММ-нiң балансында)
78
Мемлекеттiк нөмiрi 9266 ПАБ, 1989 жылы шыққан мотороллер
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының отбасылық үлгiдегi балалар үйi" ММ-нiң балансында)
79
Мемлекеттiк нөмiрi S 126 МL, 1991 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Алакөл
ауылының дәрiгерлiк амбулаториясы" КМҚК-нiң балансында)
80
Мемлекеттiк нөмiрi S 493 ВО, 1992 жылы шыққан УАЗ-3303 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстық балалар ауруханасы" ҚКМК-нiң балансында)
81
Мемлекеттiк нөмiрi S 425 АЕ, 1992 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар терi-венерологиялық диспансерi" ҚКМК-нiң балансында)
82
Мемлекеттiк нөмiрi S 178 АS, 1992 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар
облыстық онкологиялық диспансерi" ҚКМК-нiң балансында)
83
Мемлекеттiк нөмiрi S 509 АО, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстық диагностика орталығы" КМҚК-ның балансында)
84
Мемлекеттiк нөмiрi 43-98 ПАО, 1991 жылы шыққан РАФ-22031 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстық диагностика орталығы" КМҚК-ның балансында)
85

Автомашина РАФ-22031, государственный номер 513 AО, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Областной диагностический центр")
86
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S489 DK, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГККП "Областной перинатальный центр")
87
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S418 АН, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГККП "Областной перинатальный центр")
88
Автомашина ГАЗ-2413, государственный номер 42-20 ПAА, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГККП "Областная больница им. Г. Султанова")
89
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S252 ВЕ, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГККП "Областная больница им. Г. Султанова")
90
Автомашина ГАЗ-52-01, государственный номер S766 ВD, 1980 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "База специального медицинского снабжения")
91
Автомашина ГАЗ-52-01, государственный номер S900 ВD, 1974 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ  "База специального медицинского снабжения")
92
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S593 АН, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГККП "Областной центр по профилактике и лечению зависимых заболеваний")
93
Автомашина М-2141, государственный номер S392 AL, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Станция скорой и неотложной медицинской помощи города Павлодара")
94
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S242 ВЕ, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Станция скорой и неотложной медицинской помощи города Павлодара")
95
Автомашина УАЗ 3962, государственный номер S206 ВS, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Станция скорой и неотложной медицинской помощи города Павлодара")
96
Автомашина РАФ-2203, государственный номер S200 ВЕ, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Станция скорой и неотложной медицинской помощи города Павлодара")
97
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S046 ВЕ, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Станция скорой и неотложной медицинской помощи города Павлодара")
98
Автомашина САЗ-3507, государственный номер 89-01 ПАО, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Павлодарский медицинский колледж")
99
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S604 АН, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Павлодарский медицинский колледж")
100
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S637АН, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Поликлиника N5")
101
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S048 ВЕ, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Городская больница N 1")

Мемлекеттiк нөмiрi S 513 АО, 1991 жылы шыққан РАФ-22031 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстық диагностика орталығы" КМҚК-ның балансында)
86
Мемлекеттiк нөмiрi S 489 DК, 1995 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстық перинаталдық орталығы" МҚКК-ның балансында)
87
Мемлекеттiк нөмiрi S 418 АН, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстық перинаталдық орталығы" МҚКК-ның балансында)
88
Мемлекеттiк нөмiрi 42-20 ПАА, 1989 жылы шыққан ГАЗ-2413 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Ғ. Сұлтанов атындағы облыстық ауруханасы" МҚКК-ның балансында)
89
Мемлекеттiк нөмiрi S 252 ВЕ, 1995 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Павлодар қаласы ("ғ. Сұлтанов атындағы облыстық ауруханасы" МҚКК-ның балансында)
90
Мемлекеттiк нөмiрi S 766 ВD, 1980 жылы шыққан ГАЗ-52-01 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Арнайы медициналық жабдықтау базасы" ММ-нiң балансында)
91
Мемлекеттiк нөмiрi S 900 ВD, 1974 жылы шыққан ГАЗ-52-01 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Арнайы медициналық жабдықтау базасы" ММ-нiң балансында)
92
Мемлекеттiк нөмiрi S 593 АН, 1990 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Тәуелдi аурулардың алдын алу және емдеу облыстық орталығы" МКҚК-ның балансында)
93
Мемлекеттiк нөмiрi S 392 АL, 1990 жылы шыққан М-2141 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласындағы жедел және қауырт көмек станциясы" МКҚК-нiң балансында)
94
Мемлекеттiк нөмiрi S 242 ВЕ, 1994 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласындағы жедел және қауырт көмек станциясы" ҚКМК-нiң балансында)
95
Мемлекеттiк нөмiрi S 206 ВS, 1989 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласындағы жедел және қауырт көмек станциясы" ҚКМК-нiң балансында)
96
Мемлекеттiк нөмiрi S 200 ВЕ, 1994 жылы шыққан РАФ-2203 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласындағы жедел және қауырт көмек станциясы" ҚКМК-нiң балансында)
97
Мемлекеттiк нөмiрi S 046 ВЕ, 1995 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласындағы жедел және қауырт көмек станциясы" ҚКМК-нiң балансында)
98
Мемлекеттiк нөмiрi 89-01 ПАО, 1992 жылы шыққан САЗ-3507 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар медициналық колледжi" ҚКМК-ның балансында)
99
Мемлекеттiк нөмiрi S 604 АН, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар медициналық колледжi" ҚКМК-ның балансында)
100
Мемлекеттiк нөмiрi S 637 АН, 1991 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Павлодар қаласы ("N 5 емханасы" ҚКМК-ның балансында)
101
Мемлекеттiк нөмiрi S 048 ВЕ, 1995 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Павлодар қаласы ("N 1 қалалық ауруханасы" ҚКМК-ның балансында)

102
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер 42-96 ПАА, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе ККГП "Городская больница N 1")
103
Автомашина УАЗ-396г, государственный номер S337 VP, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ККГП "Поликлиника N 2 города Экибастуза")
104
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S240АА, 1991 года выпуска
город Аксу (на балансе ККГП "Аксуская центральная больница")
105
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S915АН, 1993 года выпуска
город Аксу (на балансе ККГП "Аксуская центральная больница")
106
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S360 АН, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной психо-неврологический диспансер")
107
Автомашина УАЗ-315201, государственный номер S950 ВО, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной психо-неврологический диспансер")
108
Автобус марки MAN SL-232, государственный номер S437 ВЕ, 1996 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
109
Автобус марки MAN SL-232, государственный номер S438 ВЕ, 1996 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
110
Автобус марки MAN SL-232, государственный номер S439 ВЕ, 1996 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
111
Автобус марки MAN SL-232, государственный номер S440 ВЕ, 1996 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
112
Автобус марки MAN SL-232, государственный номер S 441 ВЕ, 1996 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
113
Автобус марки MAN SL-232, государственный номер S442 ВЕ, 1996 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
114
Автобус марки MAN SL-232, государственный номер S443 ВЕ, 1996 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
115
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S580  АВ, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Павлодара")
116
Автобус КАВЗ-3976, государственный номер S894 ТТ, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Школа интернат при технологическом колледже города Павлодара")
117
ПЭВМ-С-500-32-4, 1996 года выпуска, инвентарный номер 01360066
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Павлодара")
118
ПЭВМ-PS-100-8-60, 1996 года выпуска, инвентарный номер 01360071
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Павлодара")

102
Мемлекеттiк нөмiрi 42-96 ПАА, 1989 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Павлодар қаласы ("N 1 қалалық ауруханасы" ҚКМК-ның балансында)
103
Мемлекеттiк нөмiрi S 337 VР, 1995 жылы шыққан УАЗ-396г автомашинасы
Екiбастұз қаласы ("Екiбастұз  қаласындағы N 2 емханасы"
ҚКМК-ның балансында)
104
Мемлекеттiк нөмiрi S 240 АА, 1991 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу орталық ауруханасы" ҚКМК-ның балансында)
105
Мемлекеттiк нөмiрi S 915 АН, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу орталық ауруханасы" ҚКМК-ның балансында)
106
Мемлекеттiк нөмiрi S 360 АН, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстық психо-неврологиялық диспансерi" ММ-нiң балансында)
107
Мемлекеттiк нөмiрi S 950 ВО, 1988 жылы шыққан УАЗ-315201 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Облыстық психо-неврологиялық диспансерi" ММ-нiң балансында)
108
Мемлекеттiк нөмiрi S 437 ВЕ, 1996 жылы шыққан MAN SL-232 автобусы
Екiбастұз қаласы ("Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
109
Мемлекеттiк нөмiрi S 438 ВЕ, 1996 жылы шыққан MAN SL-232 автобусы
Екiбастұз қаласы ("Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
110
Мемлекеттiк нөмiрi S 439 ВЕ, 1996 жылы шыққан MAN SL-232 автобусы
Екiбастұз қаласы ("Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
111
Мемлекеттiк нөмiрi S 440 ВЕ, 1996 жылы шыққан MAN SL-232 автобусы
Екiбастұз қаласы ("Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
112
Мемлекеттiк нөмiрi S 441 ВЕ, 1996 жылы шыққан MAN SL-232 автобусы
Екiбастұз қаласы ("Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
113
Мемлекеттiк нөмiрi S 442 ВЕ, 1996 жылы шыққан MAN SL-232 автобусы
Екiбастұз қаласы ("Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
114
Мемлекеттiк нөмiрi S 443 ВЕ, 1996 жылы шыққан MAN SL-232 автобусы
Екiбастұз қаласы ("Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
115
Мемлекеттiк нөмiрi S 580 АВ, 1992 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" ММ-нiң балансында)
116
Мемлекеттiк нөмiрi S 894 ТТ, 1993 жылы шыққан КАВЗ-3976 автобусы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының технологиялық колледж жанындағы мектеп-интернаты" ММ-нiң балансында)
117
Түгендеу нөмiрi 01360066, 1996 жылы шыққан ПЭВМ-С-500-32-4
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi" ММ-нiң балансында)
118
Түгендеу нөмiрi 01360071, 1996 жылы шыққан ПЭВМ-PS-100-8-60
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi" ММ-нiң балансында)

119
ПЭВМ-PS-100-8-60, 1996 года выпуска, инвентарный номер 01360052
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Павлодара")
120
ПЭВМ-486-66, 1996 года выпуска, инвентарный номер 01360058
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Павлодара")
121
ПЭВМ-486-66, 1996 года выпуска, инвентарный номер 01360051
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Павлодара")
122
Металлическая установка для фторирования воды (в здании фтораторной под разбор), 1979 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел финансов города Павлодара")
123
Автомашина Mercedes Benz-600, государственный номер S 001 АV, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
124
Автомашина Daihatsu Charade, государственный номер S 007 АО, 1996 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
125
Автомашина Volvo-940, государственный номер S005 АО, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
126
Автомашина Volvo-940, государственный номер S006 АО, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
127
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S013 АО, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
128
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S020 АО, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
129
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S021 АО, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
130
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S044 АО, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
131
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S054 АО, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
132
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S056 АО, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
133
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S064 АО, 1983 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")

119
Түгендеу нөмiрi 01360052, 1996 жылы шыққан ПЭВМ-PS-100-8-60
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi" ММ-нiң балансында)
120
Түгендеу нөмiрi 01360058, 1996 жылы шыққан ПЭВМ-486-66
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi" ММ-нiң балансында)
121
Түгендеу нөмiрi 01360051, 1996 жылы шыққан ПЭВМ-486-66
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi" ММ-нiң балансында)
122
1979 жылы шыққан суды фторлауға арналған металл қондырғысы (бөлшектеуге арналған фторлау ғимаратында)
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
123
Мемлекеттiк нөмiрi S 001 АV, 1994 жылы шыққан Mercedes Benz-600 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
124
Мемлекеттiк нөмiрi S 007 АО, 1996, жылы шыққан Daihatsu Charade  автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
125
Мемлекеттiк нөмiрi S 005 АО, 1992 жылы шыққан Volvo-940 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
126
Мемлекеттiк нөмiрi S 006 АО, 1992 жылы шыққан Volvo-940 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
127
Мемлекеттiк нөмiрi S 013 АО, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
128
Мемлекеттiк нөмiрi S 020 АО, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
129
Мемлекеттiк нөмiрi S 021 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
130
Мемлекеттiк нөмiрi S 044 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
131
Мемлекеттiк нөмiрi S 054 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
132
Мемлекеттiк нөмiрi S 056 АО, 1995 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
133
Мемлекеттiк нөмiрi S 064 АО, 1983 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)

134
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S066 АО, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
135
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S074 SV, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
136
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S078 АО, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
137
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S091 АО, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
138
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S093 АО, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
139
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S095 АО, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
140
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S103 АО, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
141
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S115 АО, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
142
Автомашина ВАЗ-2121 Нива, государственный номер S 051 АО, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
143
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S105 АА, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
144
Микроавтобус РАФ-220301, государственный номер S790 ВМ, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "ДЮСШ "Жасыбай")
145
Автобус ПАЗ-3205, государственный номер 38-99 ПАО, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")
146
Автобус ЛАЗ-695н, государственный номер S040 ВО, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")
147
Автобус ЛАЗ-695н, государственный номер 28-57 ПАМ, 1985 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")
148
Автобус ЛАЗ-695н, государственный номер 28-62 ПАМ, 1985 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")
149
Автобус ЛАЗ-695н, государственный номер 63-58 ПАЛ, 1984 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")

134
Мемлекеттiк нөмiрi S 066 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
135
Мемлекеттiк нөмiрi S 074 SV, 1992 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
136
Мемлекеттiк нөмiрi S 078 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
137
Мемлекеттiк нөмiрi S 091 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
138
Мемлекеттiк нөмiрi S 093 АО, 1992 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
139
Мемлекеттiк нөмiрi S 095 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
140
Мемлекеттiк нөмiрi S 103 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
141
Мемлекеттiк нөмiрi S 115 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
142
Мемлекеттiк нөмiрi S 051 АО, 1990 жылы шыққан ВАЗ-2121 Нива автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
143
Мемлекеттiк нөмiрi S 105 АА, 1992 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы әкiмдiгiнiң автошаруашылығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы КМК-нiң балансында)
144
Мемлекеттiк нөмiрi S 790 ВМ, 1992 жылы шыққан РАФ-220301 микроавтобусы
Екiбастұз қаласы ("Жасыбай" БЖСМ ҚКМК-нiң балансында)
145
Мемлекеттiк нөмiрi 38-99 ПАО, 1991 жылы шыққан ПАЗ-3205 автобусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)
146
Мемлекеттiк нөмiрi S 040 ВО, 1994 жылы шыққан ЛАЗ-695н авт-бусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)
147
Мемлекеттiк нөмiрi 28-57 ПАМ, 1985 жылы шыққан ЛАЗ-695н автобусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)
148
Мемлекеттiк нөмiрi 28-62 ПАМ, 1985 жылы шыққан ЛАЗ-695н автобусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)
149
Мемлекеттiк нөмiрi 63-58 ПАЛ, 1984 жылы шыққан ЛАЗ-695н автобусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)

150
Автобус ЛИАЗ-677м, государственный номер 57-16 ПАО, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")
151
Автобус ЛАЗ-42021, государственный номер 86-29 ПАА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")
152
Автобус ЛАЗ-42021, государственный номер 99-18 ПАА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")
153
Автобус ЛИАЗ-5256, государственный номер 76-12 ПАН, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")
154
Автобус ЛИАЗ-8291, государственный номер 82-91 ПАА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")
155
Автобус Икарус-260п, государственный номер 05-50 ПАМ, 1985 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")
156
Автобус Икарус-280, государственный номер S392 ОО, 1985 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")
157
Автобус Икарус-280, государственный номер 62-98 ПАН, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")
158
Автобус Икарус-280, государственный номер 97-95 ПАН, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")
159
Автобус Икарус-280, государственный номер 42-80 ПАН, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Автобусный парк N 1")
160
Автомашина ВАЗ-21093, государственный номер S091 АС, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
161
Автомашина УАЗ-315126, государственный номер S441 АС, 1996 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
162
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S055 АС, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
163
Автомашина УАЗ-39121, государственный номер S101 АС, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
164
Автомашина УАЗ-3303, государственный номер S965 АС, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
165
Автомашина ГАЗ-53, государственный номер S650 АС, 1980 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
166
Автомашина ЗИЛ-130, государственный номер S964 АС, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
167
Автомашина УАЗ-2206, государственный номер S535 АС, 1997 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
168
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S085 КР, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")

150
Мемлекеттiк нөмiрi 57-16 ПАО, 1991 жылы шыққан ЛИАЗ-677м автобусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)
151
Мемлекеттiк нөмiрi 86-29 ПАА, 1993 жылы шыққан ЛАЗ-42021 автобусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)
152
Мемлекеттiк нөмiрi 99-18 ПАА, 1993 жылы шыққан ЛАЗ-42021 автобусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)
153
Мемлекеттiк нөмiрi 76-12 ПАН, 1989 жылы шыққан ЛИАЗ-5256 автобусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)
154
Мемлекеттiк нөмiрi 82-91 ПАА, 1993 жылы шыққан ЛИАЗ-8291 автобусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)
155
Мемлекеттiк нөмiрi 05-50 ПАМ, 1985 жылы шыққан Икарус-260п автобусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)
156
Мемлекеттiк нөмiрi S 392 ОО, 1985 жылы шыққан Икарус-280 автобусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)
157
Мемлекеттiк нөмiрi 62-98 ПАН, 1989 жылы шыққан Икарус-280 автобусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)
158
Мемлекеттiк нөмiрi 97-95 ПАН, 1990 жылы шыққан Икарус-280 автобусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)
159
Мемлекеттiк нөмiрi 42-80 ПАН, 1988 жылы шыққан Икарус-280 автобусы
Павлодар қаласы ("N 1 автобус паркi" МКК-нiң балансында)
160
Мемлекеттiк нөмiрi S 091 АС, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21093 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы iшкi iстер департаментi" ММ-нiң балансында)
161
Мемлекеттiк нөмiрi S 441 АС, 1996 жылы шыққан
УАЗ-315126 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы iшкi iстер департаментi" ММ-нiң балансында)
162
Мемлекеттiк нөмiрi S 055 АС, 1989 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы iшкi iстер департаментi" ММ-нiң балансында)
163
Мемлекеттiк нөмiрi S 101 АС, 1990 жылы шыққан УАЗ-39121 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы iшкi iстер департаментi" ММ-нiң балансында)
164
Мемлекеттiк нөмiрi S 965 АС, 1992 жылы шыққан УАЗ-3303 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы iшкi iстер департаментi" ММ-нiң балансында)
165
Мемлекеттiк нөмiрi S 650 АС, 1980 жылы шыққан ГАЗ-53 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы iшкi iстер департаментi" ММ-нiң балансында)
166
Мемлекеттiк нөмiрi S 964 АС, 1991 жылы шыққан ЗИЛ-130 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы iшкi iстер департаментi" ММ-нiң балансында)
167
Мемлекеттiк нөмiрi S 535 АС, 1997 жылы шыққан УАЗ-2206 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы iшкi iстер департаментi" ММ-нiң балансында)
168
Мемлекеттiк нөмiрi S 085 КР, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2121 авто-машинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы iшкi iстер департаментi" ММ-нiң балансында)

186
Автомашина УАЗ-3303, государственный номер S573 КР, 1993 года выпуска
Щербактинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Щербактинского района")
187
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S577 КР, 1992 года выпуска
Щербактинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Щербактинского района")
188
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S388 АL, 1993 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел строительства" Успенского района)
189
Автомашина ГАЗ-53 Б, государственный номер 72-02 ПАО, 1985 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел сельского хозяйства Успенского района")
190
Автомашина ГАЗ-53, государственный номер S207 ВR, 1988 года выпуска
сельская зона города Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Достыкского сельского округа города Аксу")
191
Автомашина УАЗ-3151101, государственный номер S507 SS, 1989 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза")
192
Автобус марки MAN SL-232, государственный номер S799 ВЕ, 1996 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел финансов города Аксу")
193
Автобус марки MAN SL-232, государственный номер S800 ВЕ, 1996 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел финансов города Аксу")
194
Автомашина ВАЗ-21074, государственный номер S186 АS, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Павлодара")
195
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S962 АН, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Аксу")
196
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S080 АS, 1988 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ККГП "Поликлиника N 3 города Экибастуза")
197
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S113 ВN, 1989 года выпуска
Успенский район (на балансе ККГП "Врачебная амбулатория села Ольгино")
198
Имущество бывшего ГКП "Управление капитальным строительством": товароматериальные ценности на сумму 7027712 тенге 28 тиын
город Павлодар, ул. Луначарского, 9/1
199
Компьютерная техника, устаревших моделей: 5 комплектов компьютеров, 2 принтера
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области")
200
Автомашина ГАЗ-3110, государственный номер S 011 АО, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе учреждения "Редакция Павлодарской областной газеты "Сарыарқа самалы")
201
Автомашина КАВЗ-685, государственный номер S359 DA, 1985 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
202
Автомашина КАВЗ-3271, государственный номер S536 SS, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")

186
Мемлекеттiк нөмiрi S 573 КР, 1993 жылы шыққан УАЗ-3303 автомашинасы
Шарбақты ауданы ("Шарбақтыауданының iшкi iстер бөлiмi"ММ-нiң балансында)
187
Мемлекеттiк нөмiрi S 577 КР, 1992 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Шарбақты ауданы ("Шарбақты
ауданының iшкi iстер бөлiмi"ММ-нiң балансында)
188
Мемлекеттiк нөмiрi S 388 АL, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының құрылыс бөлiмi" ММ-нiң балансында)
189
Мемлекеттiк нөмiрi 72-02 ПАО, 1985 жылы шыққан ГАЗ-53 Б автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының ауыл шаруашылығы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
190
Мемлекеттiк  нөмiрi S 207 ВR, 1988 жылы шыққан ГАЗ-53 автомашинасы
Ақсу қаласының ауылдық аймағы ("Ақсу қаласы Достық ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ-нiң балансында)
191
Мемлекеттiк нөмiрi S 507 SS, 1989 жылы шыққан УАЗ-3151101 автомашинасы
Екiбастұз қаласы ("Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" ММ-нiң балансында)
192
Мемлекеттiк нөмiрi S 799 ВЕ, 1996 жылы шыққан MAN SL-232 автобусы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
193
Мемлекеттiк нөмiрi S 800 ВЕ, 1996 жылы шыққан MAN SL-232 автобусы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының қаржы бөлiмi" ММ-нiң балансында)
194
Мемлекеттiк нөмiрi S 186 АS, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21074 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" ММ-нiң балансында)
195
Мемлекеттiк нөмiрi S 962 АН, 1992 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" ММ-нiң балансында)
196
Мемлекеттiк нөмiрi S 080 АS, 1988 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Екiбастұз қаласы ("Екiбастұз қаласының N 3 емханасы" ҚКМК-ның балансында)
197
Мемлекеттiк нөмiрi S 113 ВN, 1989 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Успен ауданы ("Ольгин ауылының дәрiгерлiк амбулаториясы" КМҚК-ның балансында)
198
Бұрынғы "Күрделi кұрылысты басқару" МКК мүлiгi: 7027712 теңге 28 тиын сомасындағы тауар-материалдық кұндылықтар
Павлодар қаласы, Луначарский көшесi, 9/1
199
Ескiрген үлгiдегi
компьютерлiк техника: 5 компьютер жиынтық, 2  принтер
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары департаментi" ММ-нiң балансында)
200
Мемлекеттiк нөмiрi S 011 АО, 1999 жылы шыққан ГАЗ-3110 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыс-тық "Сарыарқа самалы" газетiнiң редакциясы" мекемесiнiң балансында)
201
Мемлекеттік нөмірі S 359 DА, 1985 жылы шыққан КАВЗ-685 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
202
Мемлекеттік нөмірі S 536 SS, 1992 жылы шыққан КАВЗ-3271 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)

203
Автомашина КАВЗ-3271, государственный номер S559 ТТ, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
204
Автомашина КАМАЗ-53213, государственный номер S451 ВТ, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
205
Автомашина M-21412-01, государственный номер 557 ТТ, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
206
Прицеп Птс-8572, государственный номер 8949 SB, 1990 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
207
Автомашина РАФ-22030-01, государственный номер S546 ТТ, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
208
Автомашина УАЗ-3303, государственный номер S549TT, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
209
Автомашина ЗИЛ-130-76, государственный номер S460 ВТ, 1981 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
210
Автомашина ГАЗ-33-072, государственный номер S353 DА, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
211
Автомашина ГАЗ-53-12, государственный номер S558 ТТ, 1987 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
212
Автомашина ГАЗ-53-19, государственный номер S443 DА, 1990 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
213
Автомашина ГАЗ-53, государственный номер S438 DА, 1985 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
214
Автомашина ГАЗ-53 Ко, государственный номер S437 DА, 1990 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
215
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S543Т, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
216
Автомашина марки ГАЗ-33072 Ко, государственный номер S 351 DА, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
217
Автомашина ЗИЛ-431412, государственный номер S431 DA, 1989 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
218
Автомашина ЗИЛ-431412 Ко-713, государственный номер S 455 ВТ, 1990 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
219
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S448 ВТ, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
220
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S448 DА, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
221
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S446 DА, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")

203
Мемлекеттік нөмірі S 559 ТТ, 1992 жылы шыққан КАВЗ-3271 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
204
Мемлекеттік нөмірі S 451 ВТ, 1994 жылы шыққан КАМАЗ-53213 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
205
Мемлекеттік нөмірі S 557 ТТ, 1993 жылы шыққан М-21412-01 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
206
Мемлекеттік нөмірі 8949 SB, 1990 жылы шыққан Птс-8572 тіркемесі
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
207
Мемлекеттік нөмірі S 546 ТТ, 1992 жылы шыққан РАФ-22030-01 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
208
Мемлекеттік нөмірі S 549 TT, 1993 жылы шыққан УАЗ-3303 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
209
Мемлекеттік нөмірі S 460 ВТ, 1981 жылы шыққан ЗИЛ-130-76 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
210
Мемлекеттік нөмірі S 353 DА, 1992 жылы шыққан ГАЗ-33-072 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
211
Мемлекеттік нөмірі S 558 ТТ, 1987 жылы шыққан ГАЗ-53-12 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
212
Мемлекеттік нөмірі S 443 DА, 1990 жылы шыққан ГАЗ-53-19 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
213
Мемлекеттік нөмірі S 438 DА, 1985 жылы шыққан ГАЗ-53 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
214
Мемлекеттік нөмірі S 437 DА, 1990 жылы шыққан ГАЗ-53 Ко автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
215
Мемлекеттік нөмірі S 543 ТТ, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
216
Мемлекеттік нөмірі S 351 DА, 1992 жылы шыққан ГАЗ-31072 Ко автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
217
Мемлекеттік нөмірі S 431 DА, 1989 жылы шыққан ЗИЛ-431412 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
218
Мемлекеттік нөмірі S 455 ВТ, 1990 жылы шыққан ЗИЛ-431412 Ко-713 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
219
Мемлекеттік нөмірі S 448 BT, 1993 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
220
Мемлекеттік нөмірі S 448 DА, 1993 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
221
Мемлекеттік нөмірі S 446 DА, 1992 жылы шыққан ВАЗ-21063  автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)

222
Автомашина ЗИЛ-130-80, государственный номер S432 DА, 1982 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
223
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S534 SS, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
224
Автомашина ГАЗ-51, государственный номер S992 ML, 1978 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Средняя общеобразовательная школа № 33 отдела образования акимата города Экибастуза")
225
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S513 SS, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза")
226
Автомашина ВАЗ-21213, государственный номер S239 АА, 1994 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел физической культуры и спорта Успенского района")
227
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S510 АО, 1993 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел физической культуры и спорта Успенского района")
228
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S970 АН, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Профессиональный лицей № 2")
229
Автомашина ГАЗ-5205 Р, государственный номер 60-85 ПАО, 1982 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Профессиональный лицей № 3  города Аксу")
230
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S649АН, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский машиностроительный колледж")
231
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S898 ВМ, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский машиностроительный колледж")
232
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S668КР, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
233
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S665 КР, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
234
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S661 КР, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
235
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S709 КР, 1989 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
236
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер 6824 ПАО, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский городской центр социальной помощи акима г. Павлодара")
237
Автомашина УАЗ-3303, государственный номер S205 BR, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГККП "Ясли сад № 102 города Павлодара")
238
Автомашина ВАЗ-2121 Нива, государственный номер S541 DА, 1990 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Ковалевского сельского округа Успенского района")

222
Мемлекеттік нөмірі S 432 DА, 1982 жылы шыққан ЗИЛ-130-80 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
223
Мемлекеттік нөмірі S 534 SS, 1993 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
224
Мемлекеттік нөмірі S 992 ML, 1978 жылы шыққан ГАЗ-51 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігі білім беру бөлімінің N 33 жалпы орта білім беретін мектебі" ММ-нің балансында)
225
Мемлекеттік нөмірі S 513 SS, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-нің балансында)
226
Мемлекеттік нөмірі S 239 АА, 1994 жылы шыққан ВАЗ-21213 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" ММ-нің балансында)
227
Мемлекеттік нөмірі S 510 АО, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" ММ-нің балансында)
228
Мемлекеттік нөмірі S 970 АН, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("N 2 кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
229
Мемлекеттік нөмірі 60-85 ПАО, 1982 жылы шыққан ГАЗ-5205 Р автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының   N 3 кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
230
Мемлекеттік нөмірі S 649 АН, 1993 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар машина жасау колледжі" КМҚК-ның балансында)
231
Мемлекеттік нөмірі S 898 ВМ, 1993 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар  машина жасау колледжі" КМҚК-ның балансында)
232
Мемлекеттік нөмірі S 668 КР, 1995 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
233
Мемлекеттік нөмірі S 665 КР, 1993 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
234
Мемлекеттік нөмірі S 661 КР, 1994 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
235
Мемлекеттік нөмірі S 709 КР, 1989 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
236
Мемлекеттік нөмірі 6824 ПАО, 1991 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласы әкімінің Павлодар қалалық әлеуметтік қорғау орталығы" ММ-нің балансында)
237
Мемлекеттік нөмір S 205 BR, 1990 жылы шыққан УАЗ-3303 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 102 сәбилер бақшасы" МҚКК-нің балансында)
238
Мемлекеттік нөмірі S 541 DА, 1990 жылы шыкқан ВАЗ-2121 Нива автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының Ковалевка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)

239
Автомашина Уаз-31512, государственный номер S983 АН, 1990 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Аппарат акима села Таволжан Успенского района")
240
Автомашина ВАЗ-2121 Нива, государственный номер S663 АН, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной центр по профилактике и борьбе со СПИДОМ")
241
Автомашина Газ-31029, государственный номер S363 АВ, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский областной центр крови")
242
Автомашина УАЗ-452 д, государственный номер S921 ВN, 1985 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский областной родильный дом")
243
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S163 АL, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский областной родильный дом")
244
Автомашина РАФ-22031-01, государственный номер 65-73 ПАМ, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Поликлиника № 1 города Экибастуза")
245
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S972 ВS, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Поликлиника № 1 города Экибастуза")
246
Автомашина ГАЗ-53Б, государственный номер S463ВМ, 1979 года выпуска
Шербактинский район (на балансе КГКП "Щербактинская центральная районная больница")
247
Автомашина ГАЗ-31022, государственный номер S041 АН, 1995 года выпуска
Шербактинский район (на балансе КГКП "Щербактинская центральная районная больница")
248
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S537АН, 1991 года выпуска
Щербактинский район (на балансе КГКП "Поликлиника Щербактинского района")
249
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S368 VP, 1989 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Экибастузский кожно-венерологический диспансер")
250
Автомашина РАФ-22031, государственный номер S924 ВМ, 1989 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Экибастузский родильный дом")
251
Автомашина УАЗ-452 А, государственный номер 63-28 ПАЛ, 1983 года выпуска
Щербактинский район (на балансе КГКП "Врачебная амбулатория села Сосновка")
252
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер 7907 ПАО, 1992 года выпуска
город Экибастуз, поселок Шидерты (на балансе КГКП "Сельская участковая больница поселка Шидерты")
253
Автомашина М-412 иэ, государственный номер 9465 ПАА, 1993 года выпуска
город Экибастуз, поселок Шидерты (на балансе КГКП "Сельская участковая больница поселка Шидерты")
254
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S301 ВЕ, 1995 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе КГКП "Лебяжинская центральная районная больница")
255
Автомашина ГАЗ-САЗ 3507, государственный номер 0067 ПАО, 1990 года выпуска
Актогайский район (на балансе КГКП "Актогайская центральная районная больница")

239
Мемлекеттік нөмірі S 983 АН, 1990 жылы шыққан Уаз-31512  автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының Тобылжан ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
240
Мемлекеттік нөмірі S 663 АН, 1991 жылы шыққан ВАЗ-2121 Нива автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық ЖҚТБ-ның алдын алу және оған қарсы күрес орталығы" ММ-нің балансында)
241
Мемлекеттік нөмірі S 363 АВ, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық қан орталығы" КМҚК-нің балансында)
242
Мемлекеттік нөмірі S 921 ВN, 1985 жылы шыққан УАЗ-452 д автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық перзентхана" КМҚК-нің балансында)
243
Мемлекеттік нөмірі S 163 AL, 1995 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық перзентхана" КМҚК-нің балансында)
244
Мемлекеттік нөмірі 65-73 ПАМ, 1992 жылы шыққан РАФ-22031-01 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының N 1 поликлиникасы" КМҚК-нің балансында)
245
Мемлекеттік нөмірі S 972 ВS, 1994 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының N 1 поликлиникасы" КМҚК-нің балансында)
246
Мемлекеттік нөмірі S 463 ВМ, 1979 жылы шыққан ГАЗ-53 Б автомашинасы
Шарбақты ауданы ("Шарбақты орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
247
Мемлекеттік нөмірі S 041 АН, 1995 жылы шыққан ГАЗ-31022 автомашинасы
Шарбақты ауданы ("Шарбақты орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
248
Мемлекеттік нөмірі S 537 АН, 1991 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Шарбақты ауданы ("Шарбақты ауданының поликлиникасы" КМҚК-нің балансында)
249
Мемлекеттік нөмірі S 368 VР, 1989 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз тері-венерологиялық диспансері" КМҚК-нің балансында)
250
Мемлекеттік нөмірі S 924 ВМ, 1989 жылы шыққан РАФ-22031 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз перзентханасы" КМҚК-нің балансында)
251
Мемлекеттік нөмірі 63-28 ПАЛ, 1983 жылы шыққан УАЗ-452 А автомашинасы
Шарбақты ауданы ("Сосновка ауылының дәрігерлік емханасы" КМҚК-нің балансында)
252
Мемлекеттік нөмірі 7907 ПАО, 1992 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Екібастұз қаласы Шідерті кенті ("Шідерті кентінің ауылдық учаскелік ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
253
Мемлекеттік нөмірі 9465 ПАА, 1993 жылы шыққан М-412 иэ автомашинасы
Екібастұз қаласы Шідерті кенті ("Шідерті кентінің ауылдық учаскелік ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
254
Мемлекеттік нөмірі S 301 ВЕ, 1995 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Лебяжі ауданы ("Лебяжі орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
255
Мемлекеттік нөмірі 0067 ПАО, 1990 жылы шыққан ГАЗ-САЗ-3507 автомашинасы
Ақтоғай ауданы ("Ақтоғай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)

256
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер 0820 ПАО, 1990 года выпуска
Актогайский район (на балансе КГКП "Актогайская центральная районная больница")
257
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер 5412 ПАА, 1993 года выпуска
Актогайский район (на балансе КГКП "Актогайская центральная районная больница")
258
Автомашина УАЗ-3152-01, государственный номер S152VR, 1988 года выпуска
Актогайский район (на балансе КГКП "Актогайская центральная районная больница")
259
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S587 ВS, 1991 года выпуска
Железинский район (на балансе КГКП "Железинская центральная районная больница")
260
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S497 АЕ, 1991 года выпуска
Железинский район (на балансе КГКП "Врачебная амбулатория села Прииртышск")
261
Автомашина АЗЛК-21412 -01, государственный номер 65-89 ПАА, 1992 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Кызылжарского сельско-го округа г. Аксу")
262
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер 85-58 ПАА, 1992 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Акжольского сельского округа г. Аксу")
263
Автомашина КАВЗ-3270, государственный номер 78-64 ПАН, 1989 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Акжольского сельского округа г. Аксу")
264
Автомашина ММЗ-554, государственный номер 40-12 ПАМ, 1986 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Акжольского сельского округа г. Аксу")
265
Автомашина ММЗ-554, государственный номер 44-05 ПАН, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
266
Автомашина ММЗ-554, государственный номер 21-20 ПАН, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
267
Трактор колесный Т-40, государственный номер S033 АСD, 1983 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
268
Трактор колесный МТЗ-80Л, государственный номер S030 АСD, 1990 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
269
Прицеп автомобильный ГКБ-819, государственный номер 54-73 ПА, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
270
Прицеп автомобильный ГКБ-819, государственный номер 82-09 ПА, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
271
Автомашина Volvo-850, государственный номер S712 МL, 1996 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима города Аксу")
272
Автомашина ГАЗ-53, государственный номер 68-34 ПАН, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима села Уштерек г. Аксу")

256
Мемлекеттік нөмірі 0820 ПАО, 1990 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Ақтоғай ауданы ("Ақтоғай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
257
Мемлекеттік нөмірі 5412 ПАА, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Ақтоғай ауданы ("Ақтоғай орта-лық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
258
Мемлекеттік нөмірі S 152 VR, 1988 жылы шыққан УАЗ-3152-01 автомашинасы
Ақтоғай ауданы ("Ақтоғай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
259
Мемлекеттік нөмірі S 587 ВS, 1991 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Железин ауданы ("Железин орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
260
Мемлекеттік нөмірі S 497 АЕ, 1991 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Железин ауданы ("Прииртышск ауылының дәрігерлік емханасы" КМҚК-нің балансында)
261
Мемлекеттік нөмірі 65-89 ПАА, 1992 жылы шыққан АЗЛК-21412-01 автома-шинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
262
Мемлекеттік нөмірі 85-58 ПАА, 1992 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Ақжол ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
263
Мемлекеттік нөмірі 78-64 ПАН, 1989 жылы шыққан КАВЗ-3270 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Ақжол ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
264
Мемлекеттік нөмірі 40-12 ПАМ, 1986 жылы шыққан ММЗ-554 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Ақжол ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
265
Мемлекеттік нөмірі 44-05 ПАН, 1988 жылы шыққан ММЗ-554 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
266
Мемлекеттік нөмірі 21-20 ПАН, 1988 жылы шыққан ММЗ-554 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
267
Мемлекеттік нөмірі S 033 АСD, 1983 жылы шыққан Т-40 доңғалақты трактор
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
268
Мемлекеттік нөмірі S 030 АСD, 1990 жылы шыққан МТЗ-80Л доңғалақты трактор
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
269
Мемлекеттік нөмірі 54-73 ПА, 1988 жылы шыққан ГКБ-819 автомобиль тіркемесі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
270
Мемлекеттік нөмірі 82-09 ПА, 1988 жылы шыққан ГКБ-819 автомобиль тіркемесі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
271
Мемлекеттік нөмірі S 712 МL, 1996 жылы шыққан Volvo-850 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
272
Мемлекеттік нөмірі 68-34 ПАН, 1988 жылы шыққан ГАЗ-53 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Үштерек ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)

273
Автомашина КАВЗ-3270, государственный номер S164 BN, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа г. Аксу")
274
Прицеп тракторный 2 ПТС-4, государственный номер SВАТ-328, 1985 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа г. Аксу")
275
Прицеп тракторный 2ПТС-4, государственный номер SВАТ-330, 1986 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа г. Аксу")
276
Прицеп тракторный 2 ПТС-4, государственный номер SВАТ-331, 1987 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа г. Аксу")
277
Автомашина ВАЗ-21074, государственный номер S076 АО, 2001 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу")
278
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S208 АА, 1994 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу")
279
Автомашина ВАЗ-21074, государственный номер S124АО, 2000 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима села Калкаман города Аксу")
280
Автомашина М-412, государственный номер S855 DА, 1992 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима поселка Аксу г. Аксу")
281
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S674 АВ, 1996 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел земельных отношений города Аксу")
282
Автомашина КАВЗ-3976, государственный номер S197 АО, 1992 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Кызылжарского сельско-го округа г. Аксу")
283
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S078 АL, 1992 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима села Уштерек г. Аксу")
284
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S147 АЕ, 1993 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа г. Аксу")
285
Трактор колесный МТЗ-50, государственный номер 671 ТSВА, 1974 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа г. Аксу")
286
Трактор колесный ЮМЗ-6Л, государственный номер 673 ТSВА, 1980 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа г. Аксу")
287
Автомашина М-412 иэ, государственный номер S167 АО, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Центр развития предпринимательства и инноваций")
288
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S048 SЕ, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГККП "Дом молодежи "Космос")
289
Автомашина САЗ-3507,  государственный номер 32-96 ПАН, 1988 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Успенская средняя общеобразовательная школа 2")

273
Мемлекеттік нөмірі S 164 BN, 1988 жылы шыққан КАВЗ-3270 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
274
Мемлекеттік нөмірі S ВАТ -328, 1985 жылы шыққан 2 ПТС-4 трактор тіркемесі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
275
Мемлекеттік нөмірі S ВАТ -330, 1986 жылы шыққан 2 ПТС-4 трактор тіркемесі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
276
Мемлекеттік нөмірі S ВАТ -331, 1987 жылы шыққан 2ПТС-4 трактор тіркемесі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
277
Мемлекеттік нөмірі S 076 АО, 2001 жылы шыққан ВАЗ-21074 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Мәмәит Омаров атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
278
Мемлекеттік нөмірі S 208 АА, 1994 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Мәмәит Омаров атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
279
Мемлекеттік нөмірі S 124 АО, 2000 жылы шыққан ВАЗ-21074 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Қалқаман ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
280
Мемлекеттік нөмірі S 855 DА, 1992 жылы шыққан М-412 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Ақсу кенті әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
281
Мемлекеттік нөмірі S 674 АВ, 1996 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының жер қатынастары бөлімі" ММ-нің балансында)
282
Мемлекеттік нөмірі S 197 АО, 1992 жылы шыққан КАВЗ-3976 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
283
Мемлекеттік нөмірі S 078 АL, 1992 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Үштерек ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
284
Мемлекеттік нөмірі S 147 АЕ, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
285
Мемлекеттік нөмірі 671 ТSВА, 1974 жылы шыққан МТЗ-50 доңғалақты трактор
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
286
Мемлекеттік нөмірі 673 ТSВА, 1980 жылы шыққан ЮМЗ-6Л доңғалақты трактор
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
287
Мемлекеттік нөмірі S 167 АО, 1991 жылы шыққан М-412 иэ автомашинасы
Павлодар қаласы ("Кәсіпкерлік пен инновацияларды дамыту орталығы" КМК-нің балансында)
288
Мемлекеттік нөмірі S 048 SЕ, 1992 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Космос" жастар үйі" МҚКК-нің балансында)
289
Мемлекеттік нөмірі 32-96 ПАН, 1988 жылы шыққан САЗ-3507 автомашинасы
Успен ауданы ("N 2 Успен жалпы орта білім беру мектебі" ММ-нің балансында)

290
Автомашина ВАЗ-2121 Нива, государственный номер S513 АВ, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Дом-интернат для престарелых и инвалидов Павлодарской области")
1 2 3
291
Автомашина Nissan Maxima, государственный номер S106КР, 1997 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
292
Автомашина ВАЗ-21060, государственный номер S048КР, 2001 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
293
Автомашина ГАЗ-53, государственный номер S963АС, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
294
Автомашина ВАЗ-2110, государственный номер S411КР, 1996 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
295
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S418КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
296
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S413КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
297
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S406КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
298
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S419КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
299
Автомашина ВАЗ-2109, государственный номер S660КР, Н.У. года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
300
Автомашина ВАЗ-21093, государственный номер S421КР, 1997 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
301
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S313КР, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Северный отдел внутренних дел города Павлодара")
302
Автомашина ВАЗ-21060, государственный номер S319КР, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Северный отдел внутренних дел города Павлодара")
303
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер 87-18 ПАА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Северный отдел внутренних дел города Павлодара")
304
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер 87-20 ПАА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Северный отдел внутренних дел города Павлодара")
305
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S288КР, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")
306
Автомашина УАЗ-315126, государственный номер S275КР, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")

290
Мемлекеттік нөмірі S 513 АВ, 1995 жылы шыққан ВАЗ-2121 Нива автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының қарттар мен мүгедектердің интернат-үйі" ММ-нің балансында)
1
2
3
291
Мемлекеттік нөмірі S 106 КР, 1997 жылы шыққан Nissan Maxima автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
292
Мемлекеттік нөміріS 048 КР, 2001 жылы шыққан ВАЗ-21060 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
293
Мемлекеттік нөмірі S 963 АС, 1991 жылы шыққан ГАЗ-53 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
294
Мемлекеттік нөмірі S 411 КР, 1996 жылы шыққан ВАЗ-2110 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
295
Мемлекеттік нөмірі S 418 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
296
Мемлекеттік нөмірі S 413 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
297
Мемлекеттік нөмірі S 406 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
298
Мемлекеттік нөмірі S 419 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
299
Мемлекеттік нөмірі S 660 КР, жылы шыққан белгіленбеген ВАЗ-2109 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
300
Мемлекеттік нөмірі S 421 КР, 1997 жылы шыққан ВАЗ-21093 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
301
Мемлекеттік нөмірі S 313 КР, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының солтүстік ішкі істер бөлімі"ММ-нің балансында)
302
Мемлекеттік нөмірі S 319 КР, 1998 жылы шыққан ВАЗ-21060 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының солтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
303
Мемлекеттік нөмірі 87-18 ПАА, 1993 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының солтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
304
Мемлекеттік нөмірі 87-20 ПАА, 1993 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының солтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
305
Мемлекеттік нөмірі S 288 КР, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
306
Мемлекеттік нөмірі S 275 КР, 1995 жылы шыққан УАЗ-315126 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)

307
Автомашина УАЗ-315126, государственный номер S269КР, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")
308
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S266КР, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")
309
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S273КР, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")
310
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S267КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")
311
Автомашина ВАЗ-21065, государственный номер S265КР, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")
312
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S268КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")
313
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S671КР, 1994 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
314
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S682КР, 1997 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
315
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S673КР, 1995 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
316
Автомашина УАЗ-31512-10, государственный номер S678КР, 1995 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
317
Автомашина ВАЗ-2105, государственный номер S144АС, 1996 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
318
Мотоцикл ИМЗ-8903, государственный номер 50-52 ПАВ, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
319
Мотоцикл ИМЗ-8903, государственный номер 92-05 ПАВ, 1989 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
320
Мотоцикл ИМЗ-8103-10, государственный номер 90-93 ПАВ, 1991 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
321
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S695КР, 1993 года выпуска
Актогайский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Актогайского района")
322
Автомашина ВАЗ-2109, государственный номер S565КР, 1992 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Баян аульского района")
323
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S568КР, 1992 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Баян аульского района")
324
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S571КР, 1992 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Баянаульского района")

307
Мемлекеттік нөмірі S 269 КР, 1995 жылы шыққан УАЗ-315126 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
308
Мемлекеттік нөмірі S 266 КР, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
309
Мемлекеттік нөмірі S 273 КР, 1998 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
310
Мемлекеттік нөмірі S 267 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
311
Мемлекеттік нөмірі S 265 КР, 1998 жылы шыққан ВАЗ-21065 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
312
Мемлекеттік нөмірі S 268 КР, 1999 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
313
Мемлекеттік нөмірі S 671 КР, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансын-да)
314
Мемлекеттік нөмірі S 682 КР, 1997 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
315
Мемлекеттік нөмірі S 673 КР, 1995 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
316
Мемлекеттік нөмірі S 678 КР, 1995 жылы шыққан УАЗ-31512-10 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
317
Мемлекеттік нөмірі S 144 АС, 1996 жылы шыққан ВАЗ-2105 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
318
Мемлекеттік нөмірі 50-52 ПАВ, 1988 жылы шыққан ИМЗ-8903 мотоциклі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
319
Мемлекеттік нөмірі 92-05 ПАВ, 1989 жылы шыққан ИМЗ-8903 мотоциклі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
320
Мемлекеттік нөмірі 90-93 ПАВ, 1991 жылы шыққан ИМЗ-8103-10 мотоциклі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
321
Мемлекеттік нөмірі S 695 КР, 1993 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Ақтоғай ауданы ("Ақтоғай ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
322
Мемлекеттік нөмірі S 565 КР, 1992 жылы шыққан ВАЗ-2109 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
323
Мемлекеттік нөмірі S 568 КР, 1992 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
324
Мемлекеттік нөмірі S 571 КР, 1992 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)

325
Мотоцикл Днепр-16, государственный номер 37-02 ПАВ, 1990 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Баянаульского района")
326
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S039АС, 1989 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Баянаульского района")
327
Автомашина ВАЗ-2107, государственный номер S657КР, 1991 года выпуска
Иртышский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Иртышского района")
328
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S669КР, 1996 года выпуска
Иртышский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Иртышского района")
329
Автомашина УАЗ-315126, государственный номер S705КР, 1996 года выпуска
Иртышский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Иртышского района")
330
Автомашина ВАЗ-21043, государственный номер S703КР, 1993 года выпуска
Иртышский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Иртышского района")
331
Автомашина ВАЗ-2107, государственный номер S535КР, 1995 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Железинского района")
332
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S539КР, 1993 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Железинского района")
333
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S643КР, 1993 года выпуска
Качирский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Качирского района")
334
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S644КР, 1999 года выпуска
Качирский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Качирского района")
335
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S646КР, 1994 года выпуска
Качирский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Качирского района")
336
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S637КР, 1989 года выпуска
Качирский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Качирского района")
337
Автомашина ВАЗ-2109, государственный номер S640КР, 1992 года выпуска
Качирский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Качирского района")
338
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S651КР, 1996 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Лебяжинского района")
339
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S649КР, 1995 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Лебяжинского района")
340
Автомашина УАЗ-31514, государственный номер S653КР, 1995 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Лебяжинского района")
341
Автомашина УАЗ-31512-10, государственный номер S654КР, 1996 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Лебяжинского района")
342
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S629КР, 1996 года выпуска
Майский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Майского района")

325
Мемлекеттік нөмірі 37-02 ПАВ, 1990 жылы шыққан Днепр-16 мотоциклі
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
326
Мемлекеттік нөмірі S 039 АС, 1989 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
327
Мемлекеттік нөмірі S 657 КР, 1991 жылы шыққан ВАЗ-2107 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
328
Мемлекеттік нөмірі S 669 КР, 1996 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
329
Мемлекеттік нөмірі S 705 КР, 1996 жылы шыққан УАЗ-315126 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
330
Мемлекеттік нөмірі S 703 КР, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21043 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
331
Мемлекеттік нөмірі S 535 КР, 1995 жылы шыққан ВАЗ-2107 автомашинасы
Железин ауданы ("Железин ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
332
Мемлекеттік нөмірі S 539 КР, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Железин ауданы ("Железин ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
333
Мемлекеттік нөмірі S 643 КР, 1993 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Качиры ауданы ("Качиры ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
334
Мемлекеттік нөмірі S 644 КР, 1999 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Качиры ауданы ("Качиры ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
335
Мемлекеттік нөмірі S 646 КР, 1994 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Качиры ауданы ("Качиры ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
336
Мемлекеттік нөмірі S 637 КР, 1989 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Качиры ауданы ("Качиры ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
337
Мемлекеттік нөмірі S 640 КР, 1992 жылы шыққан ВАЗ-2109 автомашинасы
Качиры ауданы ("Качиры ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
338
Мемлекеттік нөмірі S 651 КР, 1996 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Лябяжі ауданы ("Лебяжі ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
339
Мемлекеттік нөмірі S 649 КР, 1995 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Лябяжі ауданы ("Лебяжі ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
340
Мемлекеттік нөмірі S 653 КР, 1995 жылы шыққан УАЗ-31514 автомашинасы
Лябяжі ауданы ("Лебяжі ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
341
Мемлекеттік нөмірі S 654 КР, 1996 жылы шыққан УАЗ-31512-10 автомашинасы
Лябяжі ауданы ("Лебяжі ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
342
Мемлекеттік нөмірі S 629 КР, 1996 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Май ауданы ("Май ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)

343
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S586КР, 1993 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Успенского района")
344
Автомашина УАЗ-3303, государственный номер S584КР, 1993 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Успенского района")
345
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S587КР, 1993 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Успенского района")
346
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S576КР, 1996 года выпуска
Щербактинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Щербактинского района")
347
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S574КР, 1996 года выпуска
Щербактинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Щербактинского района")
348
Автомашина ВАЗ-2105, S550КР, 1996 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
349
Автомашина ВАЗ-21083, государственный номер S552КР, 1993 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
350
Автомашина ВАЗ-21051, государственный номер S556КР, 1992 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
351
Мотоцикл ИМЗ-8903, государственный номер 65-06 ПАА, 1987 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
352
Автомашина КАМАЗ Ко-505, государственный номер S031ЕК, 1984 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
353
Автомашина УРАЛ-5557, государственный номер S029ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
354
Автомашина УРАЛ-4320 НЗас, государственный номер S023ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
355
Автомашина ГАЗ САЗ-3507, государственный номер S035ЕК, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
356
Автомашина УАЗ-3303, государственный номер S033ЕК, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
357
Автомашина РАФ-2203-01, государственный номер S161ЕК, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
358
Автомашина ГАЗ-3307, государственный номер S 019ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
359
Автомашина КАВЗ-685, государственный номер S275VS, 1979 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")

343
Мемлекеттік нөмірі S 586 КР, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
344
Мемлекеттік нөмірі S 584 КР, 1993 жылы шыққан УАЗ-3303 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
345
Мемлекеттік нөмірі S 587 КР, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
346
Мемлекеттік нөмірі S 576 КР, 1996 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Шарбақты ауданы ("Шарбақты ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
347
Мемлекеттік нөмірі S 574 КР, 1996 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Шарбақты ауданы ("Шарбақты ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
348
Мемлекеттік нөмірі S 550 КР, 1996 жылы шыққан ВАЗ-2105 автомашинасы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
349
Мемлекеттік нөмірі S 552 КР, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21083 автомашинасы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
350
Мемлекеттік нөмірі S 556 КР, 1992 жылы шыққан ВАЗ-21051 автомашинасы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
351
Мемлекеттік нөмірі 65-06 ПАА, 1987 жылы шыққан ИМЗ-8903 мотоциклі
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
352
Мемлекеттік нөмірі S 031 ЕК, 1984 жылы шыққан КАМАЗ Ко-505 автома-шинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
353
Мемлекеттік нөмірі S 029 ЕК, 1993 жылы шыққан УРАЛ-5557 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
354
Мемлекеттік нөмірі S 023 ЕК, 1993 жылы шыққан УРАЛ-4320 НЗас автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
355
Мемлекеттік нөмірі S 035 ЕК, 1992 жылы шыққан ГАЗ САЗ-3507 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
356
Мемлекеттік нөмірі S 033 ЕК, 1994 жылы шыққан УАЗ-3303 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
357
Мемлекеттік нөмірі S 161 ЕК, 1992 жылы шыққан РАФ-2203-01 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
358
Мемлекеттік нөмірі S 019 ЕК, 1993 жылы шыққан ГАЗ-3307 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
359
Мемлекеттік нөмірі S 275 VS, 1979 жылы шыққан КАВЗ-685 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қала-сы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)

360
Автомашина УРАЛ-42112 Нзас, государственный номер S763ВО, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
361
Автомашина ЗИЛ-131 н, государственный номер S172ЕК, 1990 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
362
Автомашина ЗИЛ-431412, государственный номер S028ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
363
Автомашина УРАЛ-43204а, государственный номер S032 ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
364
Автомашина МАЗ-5551, государственный номер S024ЕК, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
365
Автомашина МАЗ-5551, государственный номер S154ЕК, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
366
Автомашина ЗИЛ-131, государственный номер S021ЕК, 1989 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
367
Автомашина ГАЗ-3301, государственный номер S026ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
368
Автомашина КРАЗ-250, государственный номер S022ЕК, 1989 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
369
Автомашина ЛАЗ-42021, государственный номер S146ЕК, 1988 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
370
Автомашина ЗИЛ-431412, государственный номер S128ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
371
Трактор гусеничный Т-170, государственный номер 583 ТSЕА, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
372
Трактор колесный Т-40, государственный номер 585 ТSЕА, 1991 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
373
Трактор колесный МТЗ-82, государственный номер 764 ТSДА, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
374
Экскаватор ЭО-2629, государственный номер 677 ТSЕА, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
375
Экскаватор ЭО-4321, государственный номер 673 ТSЕА, 1996 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
376
Погрузчик колесный ТО-186, государственный номер 499 ТSFА, 1988 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")

360
Мемлекеттік нөмірі S 763 ВО, 1994 жылы шыққан УРАЛ-42112 Нзас автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
361
Мемлекеттік нөмірі S 172 ЕК, 1990 жылы шыққан ЗИЛ-131 н автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
362
Мемлекеттік нөмірі S 028 ЕК, 1993 жылы шыққан ЗИЛ-431412 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
363
Мемлекеттік нөмірі S 032 ЕК, 1993 жылы шыққан УРАЛ-43204а автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
364
Мемлекеттік нөмірі S 024 ЕК, 1992 жылы шыққан МАЗ-5551 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
365
Мемлекеттік нөмірі S 154 ЕК, 1992 жылы шыққан МАЗ-5551 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
366
Мемлекеттік нөмірі S 021 ЕК, 1989 жылы шыққан ЗИЛ-131 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
367
Мемлекеттік нөмірі S 026 ЕК, 1993 жылы шыққан ГАЗ-3301 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
368
Мемлекеттік нөмірі S 022 ЕК, 1989 жылы шыққан КРАЗ-250 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
369
Мемлекеттік нөмірі S 146 ЕК, 1988 жылы шыққан ЛАЗ-42021 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
370
Мемлекеттік нөмірі S 128 ЕК, 1993 жылы шыққан ЗИЛ-431412 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
371
Мемлекеттік нөмірі 583 ТSЕА, 1993 жылы шыққан Т-170 шынжыр табанды тракторы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
372
Мемлекеттік нөмірі 585 ТSЕА, 1991 жылы шыққан Т-40 доңғалақты тракторы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
373
Мемлекеттік нөмірі 764 ТSДА, 1995 жылы шыққан МТЗ-82 доңғалақты тракторы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
374
Мемлекеттік нөмірі 677 ТSЕА, 1993 жылы шыққан ЭО-2629 экскаваторы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
375
Мемлекеттік нөмірі 673 ТSЕА, 1996 жылы шыққан ЭО-4321 экскаваторы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
376
Мемлекеттік нөмірі 499 ТSFА, 1988 жылы шыққан ТО-186 доңғалақты жүк тиегіші
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)

377
Прицеп ЧМЗАП-9839900, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
378
Автомашина Газ-53-12, государственный номер 55-71 ПАО, 1990 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ  "Отдел культуры и развития языков Успенского района")
379
Автомашина 12М-02, государственный номер 76-86 ПАН, 1989 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ  "Отдел культуры и развития языков Успенского района")
380
Автобус Маn-362, государственный номер S400 ВЕ, 1987 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Ледовый дворец "Астана")
381
Автобус КВЗ-651, государственный номер 11-96 ПАЗ, 1972 года выпуска
Успенский район (на балансе КГКП "ДЮСШ Успенского района")
382
Автомашина Ваз-21061, государственный номер S423АL, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной противо-туберкулезный диспансер")
383
Автомашина М-214121, государственный номер S147DА, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной противо-туберкулезный диспансер")
384
Автомашина Уаз-3152, государственный номер S437VР, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной противо-туберкулезный диспансер")
385
Автомашина Раф-22031-01, государственный номер S438VР, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной противо-туберкулезный диспансер")
386
Автомашина Уаз-469 Б2, государственный номер 2443ПАА, 1985 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе КГКП "Врачебная амбулатория села Бескарагай")
387
Автомашина Раф-22031, государственный номер 9544ПАМ, 1987 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе КГКП "Врачебная амбулатория села Черное")
388
Автомашина Уаз-452, государственный номер S957VR, 1989 года выпуска
Качирский район (на балансе КГКП "Врачебная амбулатория села Октябрьское")
389
Автомашина Газ-2411, государственный номер S152SV, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центральная библиотечная система города Павлодара")
390
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S298ВН, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский колледж транспорта и коммуникаций")
391
Автомашина ГАЗ-5205, государственный номер 0542 ПАМ, 1985 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский колледж транспорта и коммуникаций")
392
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S608АН, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский колледж транспорта и коммуникаций")
393
Автомашина ГАЗ-5310, государственный номер S335ВТ, 1984 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Железинский профессиональный лицей N 20")

377
1993 жылы шыққан ЧМЗАП-9839900 тіркемесі
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
378
Мемлекеттік нөмірі 55-71 ПАО, 1990 жылы шыққан Газ-53-12 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" ММ-нің балансында)
379
Мемлекеттік нөмірі 76-86 ПАН, 1989 жылы шыққан 12М-02 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" ММ-ның балансында)
380
Мемлекеттік нөмірі S 400 ВЕ, 1987 жылы шыққан Man-362 автобусы
Павлодар қаласы ("Астана" мұз сарайы" КМҚК-нің балансында)
381
Мемлекеттік нөмірі 11-96 ПАЗ, 1972 жылы шыққан КВЗ-651 автобусы
Успен ауданы ("Успен ауданының БЖСМ" КМҚК-ның балансында)
382
Мемлекеттік нөмірі S 423 АL, 1992 жылы шыққан Ваз-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық туберкулезге қарсы диспансер" ММ-нің балансында)
383
Мемлекеттік нөмірі S 147 DА, 1990 жылы шыққан М-214121 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық туберкулезге қарсы диспансер" ММ-нің балансында)
384
Мемлекеттік нөмірі S 437 VР, 1990 жылы шыққан Уаз-3152 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық туберкулезге қарсы диспансер" ММ-нің балансында)
385
Мемлекеттік нөмірі S 438 VР, 1989 жылы шыққан Раф-22031-01 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық туберкулезге қарсы диспансер" ММ-нің балансында)
386
Мемлекеттік нөмірі 2443 ПАА, 1985 жылы шыққан Уаз-469 Б2 автомашинасы
Лебяжі ауданы ("Бесқарағай ауылының дәрігерлік амбулаториясы" КМҚК-ның балансында)
387
Мемлекеттік нөмірі 9544 ПАМ, 1987 жылы шыққан Раф-22031 автомашинасы
Лебяжі ауданы ("Черное ауылының дәрігерлік амбулаториясы КМҚК-ның балансында)
388
Мемлекеттік нөмірі S 957 VR, 1989 жылы шыққан Уаз-452 автомашинасы
Качиры ауданы ("Октябрьское ауылының дәрігерлік амбулатория-сы" КМҚК-ның балансында)
389
Мемлекеттік нөмірі S 152 SV, 1991 жылы шыққан Газ-2411 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының орталықтандырылған кітапхана жүйесі" ММ-нің балансында)
390
Мемлекеттік нөмірі S 298 ВН, 1993 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар көлік және коммуникациялар колледжі" КМҚК-ның балансында)
391
Мемлекеттік нөмірі 0542 ПАМ, 1985 жылы шыққан ГАЗ-5205 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар көлік және коммуникациялар колледжі" КМҚК-ның балансында)
392
Мемлекеттік нөмірі S 608 АН, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар көлік және коммуникациялар колледжі" КМҚК-ның балансында)
393
Мемлекеттік нөмірі S 335 ВТ, 1984 жылы шыққан ГАЗ-5310 автомашинасы
Железин ауданы ("N 20 Железин кәсіптік лицейі" ММ-нің балан-сында)

394
Автомашина ГАЗ-5204, государственный номер 93-72ПАЛ, 1982 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Железинский профессиональный лицей N 20")
395
Трактор гусеничный ДТ-75, государственный номер 883 ТSЕА, 1986 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Железинский профессиональный лицей N 20")
396
Трактор колесный МТЗ-80, государственный номер 892 ТSЕА, 1988 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Железинский профессиональный лицей N 20")
397
Трактор колесный ЮМЗ-6КЛ, государственный номер 9897 ТSЕА, 1986 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Железинский профессиональный лицей N 20")
398
Комбайн СК-5А "Нива", государственный номер 900 ТSЕА, 1984 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Железинский профессиональный лицей N 20")
399
Комбайн СК-5А "Нива", государственный номер 901 ТSЕА, 1984 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Железинский профессиональный лицей N 20")
400
Автобус "Drogmoller", государственный номер S524 ВТ, 1981 года выпуска
Павлодарский район, село Мичурино (на балансе ГУ "Детский дом семейного типа")
401
Автобус Кавз, государственный номер S769 VR, 1993 года выпуска
Павлодарский район (балансе ГУ "Аппарат акима Мичуринского сельского округа")
402
Автомашина Газ Саз-53, государственный номер S 098 VР, 1991 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Заринского сельского округа Павлодарского района")
403
Автобус Кавз-3976 государственный номер S206-ВR, 1993 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Заринского сельского округа Павлодарского района")
404
Автомашина Газ Саз-3507, государственный номер 6389ПАН, 1989 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Кенеского сельского округа Павлодарского района")
405
Автомашина Маз-412, государственный номер 87-30 ПАА, 1993 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Кенеского сельского округа Павлодарского района")
406
Автобус Кавз-3976, государственный номер 8391 ПАА, 1993 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Кенеского сельского округа Павлодарского района")
407
Автомашина АЗЛК-21412, государственный номер 6519ПАА, 1992 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Отдел физической культуры и спорта Павлодарского района")
408
Автомашина ГАЗ-52, государственный номер 4043 ПАН, 1971 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Профессиональный лицей N 13")
409
Автомашина ГАЗ-5205, государственный номер 9668 ПАЛ, 1985 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Профессиональный лицей N 13")
410
Нежилые помещения общей площадью 143,6 м2
Майский район, село Коктобе, улица Абылайхана, дом 35 (на балансе ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Майского района")
1
2
3

394
Мемлекеттік нөмірі 93-72 ПАЛ, 1982 жылы шыққан ГАЗ-5204 автомашинасы
Железин ауданы ("N 20 Железин кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
395
Мемлекеттік нөмірі 883 ТSЕА, 1986 жылы шыққан ДТ-75 шынжыр табанды тракторы
Железин ауданы ("N 20 Железин кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
396
Мемлекеттік нөмірі 892 ТSЕА, 1988 жылы шыққан МТЗ-80 доңғалақты тракторы
Железин ауданы ("N 20 Железин кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
397
Мемлекеттік нөмірі 9897 ТSЕА, 1986 жылы шыққан ЮМЗ-6КЛ доңғалақты тракторы
Железин ауданы ("N 20 Железин кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
398
Мемлекеттік нөмірі 900 ТSЕА, 1984 жылы шыққан СК-5А "Нива" комбайны
Железин ауданы ("N 20 Железин кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
399
Мемлекеттік нөмірі 901 ТSЕА, 1984 жылы шыққан СК-5А "Нива" комбайны
Железин ауданы ("N 20 Железин кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
400
Мемлекеттік нөмірі S 524 ВТ, 1981 жылы шыққан "Drogmoller" автобусы
Павлодар ауданы, Мичурин ауылы ("Отбасылық үлгідегі балалар үйі" ММ-нің балансында)
401
Мемлекеттік нөмірі S 769 VR, 1993 жылы шыққан Кавз автобусы
Павлодар ауданы ("Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
402
Мемлекеттік нөмірі S 098 VР, 1991 жылы шыққан Газ Саз-53 автомашинасы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
403
Мемлекеттік нөмірі S 206 ВR, 1993 жылы шыққан Кавз-3976 автобусы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
404
Мемлекеттік нөмірі 6389 ПАН, 1989 жылы шыққан Газ Саз-3507 автомашинасы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
405
Мемлекеттік нөмірі 87-30 ПАА, 1993 жылы шыққан Маз-412 автомашинасы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
406
Мемлекеттік нөмірі 8391 ПАА, 1993 жылы шыққан Кавз-3976 автобусы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
407
Мемлекеттік нөмірі 6519 ПАА, 1992 жылы шыққан АЗЛК-21412 автомашинасы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" ММ-нің балансында)
408
Мемлекеттік нөмірі 4043 ПАН, 1971 жылы шыққан ГАЗ-52 автомашинасы
Павлодар қаласы ("N 13 кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
409
Мемлекеттік нөмірі 9668 ПАЛ, 1985 жылы шыққан ГАЗ-5205 автомашинасы
Павлодар қаласы ("N 13 кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
410
Жалпы алаңы 143,6 м2 тұрғын емес үй-жайлар
Май ауданы, Көктөбе ауылы, Абылайхан көшесі, 35-үй ("Май ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ-нің балансында)
1
2
3

411
Автомашина УАЗ-3303, государственный номер S407BL, 1990 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Казахская средняя школа N 1 города Аксу")
412
Трактор колесный Т-40, государственный номер S032 АСD, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
413
Трактор колесный ЮМЗ-6 КЛ, государственный номер S031 АСD, 1989 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
414
Автокран ЗИЛ-130, государственный номер 96-15 ПАМ, 1987 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
415
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер 8476 ПАА, 1994 года выпуска
Павлодарский район, село Мичурино (на балансе ГУ "Павлодарский специализированный дом для психохроников")
416
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S161АS, 1993 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Шоптыкольского сельского округа Баянаульского района")
417
Медицинское оборудование биохимический анализатор "Selectra-2", 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарская областная инфекционная больница")
418
Бывшее здание школы общей площадью 2523,6 м2, 1966 года постройки
город Экибастуз, поселок Шидерты, улица Ленина, 7 (на балансе ГУ "Шидертинская средняя общеобразовательная школа")
419
Бывшее здание школы общей площадью 423,5 м2, 1956 года постройки
Качирский район, село Зеленая Роща (на балансе ГУ "Береговая общеобразовательная средняя школа")
420
Бывшее здание школы общей площадью 830,5 м2, 1958 года постройки
Иртышский район, село Иртышск (на балансе ГУ "Аппарат акима села Иртышск")
421
Бывшее здание вневедомственной охраны общей площадью 275,3 м2
Иртышский район, село Иртышск, улица Карела Полка, 73 (на балансе ГУ "Аппарат акима села Иртышск")
1
2
3
422
Автомашина ГАЗ-5205Р, государственный номер 23-75 ПАМ, 1985 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Аппарат акима села Тимирязево" Успенского района)
423
Автомашина М-412 ИЭ, государственный номер 44-96 ПАА, 1990 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования Успенского района")
424
Трактор колесный МТЗ-80 Л, государственный номер S657 АКД, 1988 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Аппарат акима села Ольгинка Павлодарского района")
425
Автобус КАВЗ-685, государственный номер S034 ВN, 1981 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Черноярская средняя общеобразовательная школа Павлодарского района")
426
Трактор колесный Т-40, государственный номер 8393 XII, 1986 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Черноярская средняя общеобразовательная школа Павлодарского района")

411
Мемлекеттік нөмірі S 407 ВL, 1990 жылы шыққан УАЗ-3303 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының N 1 қазақ орта мектебі" ММ-нің балансында)
412
Мемлекеттік нөмірі S 032 АСD, 1988 жылы шыққан Т-40 доңғалақты тракторы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
413
Мемлекеттік нөмірі S 031 АСD, 1989 жылы шыққан ЮМЗ-6 КЛ доңғалақты тракторы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
414
Мемлекеттік нөмірі 96-15 ПАМ, 1987 жылы шыққан ЗИЛ-130 автокраны
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
415
Мемлекеттік нөмірі 8476 ПАА, 1994 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар ауданы, Мичурин ауылы ("Психохрониктерге арналған Павлодар мамандандырылған үйі" ММ-нің балансында)
416
Мемлекеттік нөмірі S 161 АS, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданы Шөптікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
417
1998 жылы шыққан "Selectra-2" биохимиялық талдағыш медициналық жабдығы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" ММ-нің балансында)
418
Жалпы аумағы 2523,6 м2, 1966 жылы салынған мектептің бұрынғы ғимараты
Екібастұз қаласы, Шідерті кенті, Ленин көшесі, 7 ("Шідерті жалпы орта білім беретін мектеп" ММ-нің балансында)
419
Жалпы аумағы 423,5 м2, 1956 жылы салынған мектептің бұрынғы ғимараты
Качиры ауданы, Зеленая Роща ауылы ("Береговая жалпы білім беру орта мектебі" ММ-нің балансында)
420
Жалпы аумағы 830,5 м2, 1958 жылы салынған мектептің бұрынғы ғимараты
Ертіс ауданы, Ертіс ауылы ("Ертіс ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
421
Жалпы аумағы 275,3 м2, бұрынғы ведомстводан тыс күзет ғимараты
Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Карел - Полк көшесі, 73-үй ("Ертіс ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
1 2 3
422
Мемлекеттік нөмірі 23-75 ПАМ, 1985 жылы шыққан ГАЗ-5205Р автомашинасы
Успен ауданы (Успен ауданы "Тимирязев ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
423
Мемлекеттік нөмірі 44-96 ПАА, 1990 жылы шыққан М-412 ИЭ автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" ММ-нің балансында)
424
Мемлекеттік нөмірі S657 АКД, 1988 жылы шыққан МТЗ-80 Л доңғалақты тракторы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданы Ольгинка ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
425
Мемлекеттік нөмірі S034 ВN, 1981 жылы шыққан КАВЗ-685 автобусы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданының Черноярка жалпы орта білім беретін мектебі" ММ-нің балансында)
426
Мемлекеттік нөмірі 8393 XII, 1986 жылы шыққан Т-40 доңғалақты тракторы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданының Черноярка жалпы орта білім беретін мектебі" ММ-нің балансында)

427
Автобус Кубань, государственный номер S410ВО, 1988 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Григорьевского сельского округа" Павлодарского района)
428
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S685 VU, 1996 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Лебяжинского района")
429
Автомашина ВАЗ-2121 Нива, государственный номер S621АВ, 1993 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Лебяжинского района")
430
Автомашина Иж-Москвич 412 иэ, государственный номер S947ВR, 1992 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Отдел образования Железинского района")
431
Автомашина ГАЗ-3110, государственный номер S462 ТТ, 1999 года выпуска
Майский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Сатинского сельского округа")
432
Автомашина ВАЗ-2109, государственный номер S496 АО, 1999 года выпуска
Майский район (на балансе ГУ "Отдел строительства Майского района")
433
Автобус ПАЗ-672, государственный номер S222АК, 1983 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Школа высшего спортивного мастерства")
434
Автомашина ЗИЛ-131, государственный номер 43-30 ПАО, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Школа высшего спортивного мастерства")
435
Автомашина ГАЗ-22171, государственный номер S797 МL, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Павлодарской области")
436
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S042 АО, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
437
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S045 АО, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
438
Автомашина Volvo-940, государственный номер S019 АО, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
439
Автомашина Volvo-940, государственный номер S091 SV, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
440
Автомашина Volvo-940, государственный номер S053 АV, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
441
Автобус ПАЗ-672, государственный номер 0002 ПАЛ, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
442
Автобус Ikarus-260, государственный номер S260ВТ, 1987 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")

427
Мемлекеттік нөмірі S410 ВО, 1988 жылы шыққан Кубань автобусы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
428
Мемлекеттік нөмірі S685 VU, 1996 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Лебяжі ауданы ("Лебяжі ауданы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
429
Мемлекеттік нөмірі S621 АВ, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2121 Нива автомашинасы
Лебяжі ауданы ("Лебяжі ауданы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
430
Мемлекеттік нөмірі S947 ВR, 1992 жылы шыққан Иж-Москвич-412иэ автомашинасы
Железин ауданы ("Железин ауданының білім беру бөлімі" ММ-нің балансында)
431
Мемлекеттік нөмірі S462ТТ, 1999 жылы шыққан ГАЗ-3110 автомашинасы
Май ауданы ("Саты селолық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
432
Мемлекеттік нөмірі S496 АО, 1999 жылы шыққан ВАЗ-2109 автомашинасы
Май ауданы ("Май ауданының құрылыс бөлімі" ММ-нің балансында)
433
Мемлекеттік нөмірі S222 АК, 1983 жылы шыққан ПАЗ-672 автобусы
Павлодар қаласы ("Жоғары спорттық шеберлік мектебі" КМҚК-ның балансында)
434
Мемлекеттік нөмірі 43-30 ПАО, 1991 жылы шыққан ЗИЛ-131 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Жоғары спорттық шеберлік мектебі" КМҚК-ның балансында)
435
Мемлекеттік нөмірі S797 МL, 1999 жылы шыққан ГАЗ-22171 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы" ММ-нің балансында)
436
Мемлекеттік нөмірі S042 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облысы әкімдігінің автошаруашылығы" КМК-ның балансында)
437
Мемлекеттік нөмірі S045 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облысы әкімдігінің автошаруашылығы" КМК-ның балансында)
438
Мемлекеттік нөмірі S019 АО, 1992 жылы шыққан Volvo-940 автомашинасы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облысы әкімдігінің автошаруашылығы" КМК-ның балансында)
439
Мемлекеттік нөмірі S091SV, 1992 жылы шыққан Volvo-940 автомашинасы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облысы әкімдігінің автошаруашылығы" КМК-ның балансында)
440
Мемлекеттік нөмірі S053 АV, 1992 жылы шыққан Volvo-940 автомашинасы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облысы әкімдігінің автошаруашылығы" КМК-ның балансында)
441
Мемлекеттік нөмірі 0002 ПАЛ, 1988 жылы шыққан ПАЗ-672 автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облысы әкімдігінің автошаруашылығы" КМК-ның балансында)
442
Мемлекеттік нөмірі S260 ВТ, 1987 жылы шыққан Ikarus-260  автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)

443
Автобус ЛАЗ-42021, государственный номер 86-27 ПАА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
444
Автобус ЛАЗ-42021, государственный номер 86-28 ПАА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
445
Автобус ЛАЗ-695, государственный номер 03-45 ПАО, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
446
Автобус МАН-200, государственный номер S355ВЕ, 1981 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
447
Автобус Ikarus-260.02, государственный номер S194 АО, 1986 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
448
Автобус ИК-280, государственный номер 75-40ПАМ, 1986 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
449
Автобус Мерседес-Бенц, государственный номер S179 ВС, 1980 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
450
Автобус ЛАЗ-695н, государственный номер 37-41 ПАО, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
451
Автобус ЛАЗ-695н, государственный номер 01-75 ПАН, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
452
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S177 АS, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский областной онкологический диспансер")
453
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S632 АН, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной центр по профилактике и борьбе со СПИДОМ")
454
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер 4156 ПАА, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 2 города Павлодара")
455
Автомашина РАФ-22031, государственный номер 95-33 ПАН, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 2 города Павлодара")
456
Автомашина УАЗ-33032, государственный номер 1892 ПАО, 1990 года вы-пуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 2 города Павлодара")
457
Автомашина М-21412, государственный номер 6281 ПАА, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 2 города Павлодара")
458
Автомашина ВАЗ-21074, государственный номер S588 АВ, 1996 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 2 города Павлодара")
459
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S836 АН, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 2 города Павлодара")

443
Мемлекеттік нөмірі 86-27 ПАА, 1993 жылы шыққан ЛАЗ-42021 автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
444
Мемлекеттік нөмірі 86-28 ПАА, 1993 жылы шыққан ЛАЗ-42021 автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
445
Мемлекеттік нөмірі 03-45 ПАО, 1990 жылы шыққан ЛАЗ-695 автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
446
Мемлекеттік нөмірі S355 ВЕ, 1981 жылы шыққан МАН-200 автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
447
Мемлекеттік нөмірі S194 АО, 1986 жылы шыққан Ikarus-260.02 автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
448
Мемлекеттік нөмірі 75-40 ПАМ, 1986 жылы шыққан ИК-280 автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
449
Мемлекеттік нөмірі S179 ВС, 1980 жылы шыққан Мерседес-Бенц автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
450
Мемлекеттік нөмірі 37-41 ПАО, 1990 жылы шыққан ЛАЗ-695н автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
451
Мемлекеттік нөмірі 01-75 ПАН, 1994 жылы шыққан ЛАЗ-695н автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
452
Мемлекеттік нөмірі S177АS, 1990 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық онкологиялық диспансерi" КМҚК-ның балансында)
453
Мемлекеттік нөмірі S632 АН, 1990 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық ЖҚТБ-ның алдын алу және оған қарсы күрес орталығы" ММ-нің балансында)
454
Мемлекеттік нөмірі 4156 ПАА, 1988 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 2 поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)
455
Мемлекеттік нөмірі 9533 ПАН, 1989 жылы шыққан РАФ-22031 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 2 поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)
456
Мемлекеттік нөмірі1892 ПАО, 1990 жылы шыққан УАЗ-33032 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 2 поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)
457
Мемлекеттік нөмірі 6281 ПАА, 1991 жылы шыққан М-21412 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 2 поликлиникасы" КМҚК-нің балансында)
458
Мемлекеттік нөмірі S588 АВ, 1996 жылы шыққан ВАЗ-21074 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 2 поликлиникасы" КМҚК-нің балансында)
459
Мемлекеттік нөмірі S836 АН, 1991 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 2 поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)

460
Трактор колесный Т-40М, государственный номер S256 АКD, 1988 года выпуска
Щербактинский район (на балансе КГКП "Щербактинская центральная районная больница")
461
Автомашина ВАЗ-21051, государственный номер S155 АА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Больница скорой медицинской помощи города Павлодара")
462
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер 6174 ПАА, 1991 года выпуска
Успенский район (на балансе КГКП "Успенская центральная районная больница")
463
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер 4793 ПА, 1989 года выпуска
Успенский район (на балансе КГКП "Успенская центральная районная больница")
464
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S125 ВВ, 1993 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Успенская противотуберкулезная больница")
465
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S140 ВD, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Станция скорой и неотложной медицинской помощи города Экибастуза")
466
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S955DА, 1996 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Станция скорой и неотложной медицинской помощи города Экибастуза")
467
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S557 АО, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Экибастузская городская больница")
468
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S135 ВD, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Экибастузская городская больница")
469
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер 6794ПАА, 1993 года вы-пуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника Павлодарского района")
470
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S772 SЕ, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника Павлодарского района")
471
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S820 SS, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника Павлодарского района")
472
Автомашина РАФ-22031, государственный номер 1400 ПАО, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарская областная база специального медицинского снабжения")
473
Автомашина ВАЗ-21213, государственный номер S499 АЕ, 1995 года выпуска
Иртышский район (на балансе КГКП "Иртышская центральная районная больница")
474
Автомашина УАЗ-3962-01, государственный номер 5197 ПАН, 1989 года выпуска
Иртышский район (на балансе КГКП "Иртышская центральная районная больница")
475
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S642 ТТ, 1996 года выпуска
Иртышский район (на балансе КГКП "Иртышская центральная районная больница")
476
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S075 АО, 1994 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Евгеньевского сельского округа г. Аксу")

460
Мемлекеттік нөмірі S256 АКD, 1988 жылы шыққан Т-40М доңғалақты тракторы
Шарбақты ауданы ("Шарбақты орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
461
Мемлекеттік нөмірі S155 АА, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21051 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының жедел медициналық жәрдем ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
462
Мемлекеттік нөмірі 6174 ПАА, 1991 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
463
Мемлекеттік нөмірі 4793 ПА, 1989 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
464
Мемлекеттік нөмірі S125 ВВ, 1993 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен туберкулезге қарсы ауруханасы" ММ-нің балансында)
465
Мемлекеттік нөмірі S140 ВD, 1995 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының жедел және қауырт медициналық жәрдем станциясы" КМҚК-ның балансында)
466
Мемлекеттік нөмірі S955 DА, 1996 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының жедел және қауырт медициналық жәрдем станциясы" КМҚК-ның балансында)
467
Мемлекеттік нөмірі S557 АО, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қалалық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
468
Мемлекеттік нөмірі S135 ВD, 1995 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қалалық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
469
Мемлекеттік нөмірі 6794 ПАА, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)
470
Мемлекеттік нөмірі S772 SЕ, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)
471
Мемлекеттік нөмірі S820 SS, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)
472
Мемлекеттік нөмірі 1400 ПАО, 1990 жылы шыққан РАФ-22031 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық арнайы медициналық жабдықтау базасы" ММ-нің балансында)
473
Мемлекеттік нөмірі S499 АЕ, 1995 жылы шыққан ВАЗ-21213 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
474
Мемлекеттік нөмірі 5197 ПАН, 1989 жылы шыққан УАЗ-3962-01 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
475
Мемлекеттік нөмірі S642 ТТ, 1996 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
476
Мемлекеттік нөмірі S075 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)

477
Автомашина ВАЗ-2121 Нива, государственный номер S725АО, 1992 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Куркольского сельского округа" г. Аксу)
478
Прицеп тракторный 2ПТС-4, государственный номер АМDS519, 1970 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима села Уштерек г. Аксу")
479
Трактор МТЗ-80 государственный номер S021АLD, 1986 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима села Уштерек г. Аксу")
480
Автомашина ГАЗ-САЗ-3507, государственный номер 92-89 ПАН, 1989 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа имени М. Кабылбекова села Алгабас города Аксу")
481
Автомашина ГАЗ-53, государственный номер S935 ВО, 1992 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа имени К. Камзина Жолкудукского сельского округа города Аксу")
482
Автомашина КАВЗ-685, государственный номер S169 ВL, 1986 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа имени К. Камзина Жолкудукского сельского округа города Аксу")
483
Трактор ДТ-75Н, заводской номер 3241Х, 1989 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа имени К. Камзина Жолкудукского сельского округа города Аксу")
484
Трактор колесный Т-40АМ, заводской номер 397229, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа имени К. Камзина Жолкудукского сельского округа города Аксу")
485
Автомашина ГАЗ-52-04, государственный номер S108ВЕ, 1982 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа N 8 г. Аксу")
486
Автомашина ГАЗ-52-04, государственный номер 61-86 ПАМ, 1986 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа имени К. Шулембаева поселка Аксу города Аксу")
487
Автомашина ГАЗ-САЗ-3507, государственный но-мер 92-87 ПАН, 1989 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа села Уштерек города Аксу")
488
Автомашина ГАЗ-52, государственный номер S502 ВО, 1987 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа N 4 города Аксу")
489
Автомашина КАВЗ-3270, государственный номер S530ВS, 1991 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Жамбылская средняя школа сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу")
490
Автомашина КАВЗ-3270, государственный номер 29-97 ПАО, 1990 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Жамбылская средняя школа сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу")
491
Автомашина ГАЗ-52-04, государственный номер 09-11 ПАЛ, 1982 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Жамбылская средняя школа сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу")
492
Автомашина ММЗ-4502, государственный номер 44-83 ПАН, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа села Калкаман города Аксу")

477
Мемлекеттік нөмірі S725 АО, 1992 жылы шыққан ВАЗ-2121 Нива автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Кұркөл селолық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
478
Мемлекеттік нөмірі АМDS 519, 1970 жылы шыққан 2ПТС-4 трактор тіркемесі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Үштерек ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
479
Мемлекеттік нөмірі S021 АLD, 1986 жылы шыққан МТЗ-80 тракторы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Үштерек ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
480
Мемлекеттік нөмірі 92-89 ПАН, 1989 жылы шыққан ГАЗ-САЗ-3507 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Алғабас ауылының М. Қабылбеков атындағы орта мектебі" ММ-нің балансында)
481
Мемлекеттік нөмірі S935 ВО, 1992 жылы шыққан ГАЗ-53 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жол-құдық селолық округінің Қ. Қамзин атындағы орта мектебі" ММ-нің балансында)
482
Мемлекеттік нөмірі S169 ВL, 1986 жылы шыққан КАВЗ-685 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық селолық округінің Қ. Қамзин атындағы орта мектебі" ММ-нің балансында)
483
Заводтық нөмірі 3241Х, 1989 жылы шыққан ДТ-75Н тракторы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық селолық округінің Қ. Қамзин атындағы орта мектебі" ММ-нің балансында)
484
Заводтық нөмірі 397229, 1988 жылы шыққан Т-40АМ доңғалақты тракторы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық селолық округінің Қ. Қамзин атындағы орта мектебі" ММ-нің балансында)
485
Мемлекеттік нөмірі S108 ВЕ, 1982 жылы шыққан ГАЗ-52-04 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қ. N 8 орта мектебі" ММ-нің балансында)
486
Мемлекеттік нөмірі 61-86 ПАМ, 1986 жылы шыққан ГАЗ-52-04 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Ақсу кентінің Қ. Шүлембаев атындағы ор-та мектебі" ММ-нің балансында)
487
Мемлекеттік нөмірі 92-87 ПАН, 1989 жылы шыққан ГАЗ-САЗ-3507 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Үштерек ауылының орта мектебі" ММ-нің балансында)
488
Мемлекеттік нөмірі S502 ВО, 1987 жылы шыққан ГАЗ-52 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының  N4 орта мектебі" ММ-нің балансында)
489
Мемлекеттік нөмірі S530ВS, 1991 жылы шыққан КАВЗ-3270 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Мәмәит Омаров атындағы селолық округінің Жамбыл орта мектебі" ММ-нің балансында)
490
Мемлекеттік нөмірі 29-97 ПАО, 1990 жылы шыққан КАВЗ-3270 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Мәмәит Омаров атындағы селолық округінің Жамбыл орта мектебі" ММ-нің балансында)
491
Мемлекеттік нөмірі 09-11 ПАЛ, 1982 жылы шыққан ГАЗ-52-04 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Мәмәит Омаров атындағы селолық округінің Жамбыл орта мектебі" ММ-нің балансында)
492
Мемлекеттік нөмірі 44-83 ПАН, 1988 жылы шыққан ММЗ-4502 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Қалқаман ауылының орта мектебі" ММ-нің балансында)

493
Трактор колесный МТЗ-80, государственный номер 57-64 ПО, 1979 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа Енбекского сельского округа города Аксу")
494
Автомашина ГАЗ-САЗ-3507, государственный номер 92-91 ПАН, 1990 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа Пограничного сельского округа города Аксу")
495
Автомашина ГАЗ-52-01, государственный номер 14-84 ПАО, 1990 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа Акжольского сельского округа города Аксу")
496
Автомашина ПАЗ-672м, государственный номер S392 ВН, 1981 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел финансов города Аксу")
497
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S386 АВ, 1995 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел финансов города Аксу")
498
Автомашина ВАЗ-21074, государственный номер S387 АВ, 1996 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел финансов города Аксу")
499
Трактор колесный К-701, государственный номер 191 ТSСА, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
500
Эксковатор ЭО-5126, государственный номер 675 ТSЕА, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
501
Автомашина МАЗ-3533, государственный номер S204 ЕК, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
502
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S127 ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
503
Автобус ЛАЗ-695, государственный номер S129ЕК, 1991 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
504
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S142 ЕК, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
505
Прицеп 2ПТС-4, государственный номер Т862 SВА, 1988 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
506
Автомашина УРАЛ-4320 НЗас, государственный номер S135ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
507
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S963 SЕ, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
508
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S445 DА, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
509
Автомашина ЗИЛ-431412 Ко, государственный номер S453ВТ, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
510
Автомашина КАМАЗ-53213, государственный номер S450ВТ, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")

493
Мемлекеттік нөмірі 57-64 ПО, 1979 жылы шыққан МТЗ-80 доңғалақты тракторы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек селолық округінің орта мектебі" ММ-нің балансында)
494
Мемлекеттік нөмірі 92-91 ПАН, 1990 жылы шыққан ГАЗ-САЗ-3507 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Пограничный селолық округінің орта мектебі" ММ-нің балансында)
495
Мемлекеттік нөмірі 14-84 ПАО, 1990 жылы шыққан ГАЗ-52-01 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Ақжол селолық округінің орта мектебі" ММ-нің балансында)
496
Мемлекеттік нөмірі S392 ВН, 1981 жылы шыққан ПАЗ-672м автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
497
Мемлекеттік нөмірі S386 АВ, 1995 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
498
Мемлекеттік нөмірі S387 АВ, 1996 жылы шыққан ВАЗ-21074 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
499
Мемлекеттік нөмірі 191 ТSСА, 1994 жылы шыққан К-701 доңғалақты тракторы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
500
Мемлекеттік нөмірі 675 ТSЕА, 1994 жылы шыққан ЭО-5126 экскаваторы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
501
Мемлекеттік нөмірі S204 ЕК, 1992 жылы шыққан МАЗ-3533 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
502
Мемлекеттік нөмірі S127 ЕК, 1993 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
503
Мемлекеттік нөмірі S129 ЕК, 1991 жылы шыққан ЛАЗ-695 автобусы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
504
Мемлекеттік нөмірі S142 ЕК, 1995 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
505
Мемлекеттік нөмірі Т862 SВА, 1988 жылы шыққан 2ПТС-4 тіркемесі
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
506
Мемлекеттік нөмірі S135ЕК, 1993 жылы шыққан УРАЛ-4320 НЗас автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
507
Мемлекеттік нөмірі S963SЕ, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзкоммунсервис" МКК-ның балансында)
508
Мемлекеттік нөмірі S445 DА, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзкоммунсервис" МКК-ның балансында)
509
Мемлекеттік нөмірі S453 ВТ, 1993 жылы шыққан ЗИЛ-431412 Ко автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзкоммунсервис" МКК-ның балансында)
510
Мемлекеттік нөмірі S450 ВТ, 1994 жылы шыққан КАМАЗ -53213 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзкоммунсервис" МКК-ның балансында)

511
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S847 АВ, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Центр культуры "Атамура")
512
Автомашина Toyota Emina, государственный номер S497ВV, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Центр культуры "Атамура")
513
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S837 АВ, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Городской центр культуры "Онер")
514
Автомашина ТАРЗ-3270, государственный номер S122 ВR, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Аппарат акима города Экибастуза")
515
Автомашина ГАЗ-310200, государственный номер S328 VV, 1997 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Аппарат акима города Экибастуза")
516
Автомашина Volvo-850, государственный номер S037 АО, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Аппарат акима города Экибастуза")
517
Автомашина УАЗ-469б, государственный номер S447 АО, 1984 года выпуска
Качирский район, село Теренколь (на балансе ГУ "Максимо-Горьковское учреждение по охране лесов и животного мира")
518
Автомашина УАЗ-469, государственный номер S438 АО, 1979 года выпуска
Железинский район, село Железинка (на балансе ГУ "Урлютюбское учреждение по охране лесов и животного мира")
519
Автомашина УАЗ-31512-01, государственный номер S438АL, 1986 года выпуска
Железинский район, село Железинка (на балансе ГУ "Урлютюбское учреждение по охране лесов и животного мира")
520
Автомашина КАМАЗ-5320, государственный номер S338ВD, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
521
Автомашина УАЗ-469б, государственный номер S682 ВS, 1976 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
522
Автомашина УАЗ-469-Б, государственный номер S029 ВТ, 1979 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
523
Трактор ДТ-75МЛ, заводской номер 683305, 1987 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
524
Трактор ДТ-75МЛ, заводской номер 620294, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
525
Неликвидные запасные части на сумму 56344 тенге 40 тиын
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
526
Автомашина ММЗ-4502, государственный номер S150АС, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")

511
Мемлекеттік нөмірі S847 АВ, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Атамұра" мәдениет орталығы" КМҚК-ның балансында)
512
Мемлекеттік нөмірі S497 ВV, 1994 жылы шыққан Toyota Emina автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Атамұра" мәдениет орталығы" КМҚК-ның балансында)
513
Мемлекеттік нөмірі S837 АВ, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Өнер" қалалық мәдениет орталығы" КМҚК-ның балансында)
514
Мемлекеттік нөмірі S122 ВR, 1992 жылы шыққан ТАРЗ-3270 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
515
Мемлекеттік нөмірі S328 VV, 1997 жылы шыққан ГАЗ-310200 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
516
Мемлекеттік нөмірі S037 АО, 1992 жылы шыққан Volvo-850 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
517
Мемлекеттік нөмірі S447 АО, 1984 жылы шыққан УАЗ-469б автомашинасы
Качиры ауданы Тереңкөл ауылы ("Максим-Горький орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансында)
518
Мемлекеттік нөмірі S438 АО, 1979 жылы шыққан УАЗ-469 автомашинасы
Железин ауданы Железинка ауылы ("Үрлітүп орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансында)
519
Мемлекеттік нөмірі S438 АL, 1986 жылы шыққан УАЗ-31512-01 автомашинасы
Железин ауданы Железин ауылы ("Үрлітүп орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансында)
520
Мемлекеттік нөмірі S338 ВD, 1994 жылы шыққан КАМАЗ-5320 автомашина-сы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансында)
521
Мемлекеттік нөмірі S682 ВS, 1976 жылы шыққан УАЗ-469б автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансында)
522
Мемлекеттік нөмірі S029 ВТ, 1979 жылы шыққан УАЗ-469-Б автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансында)
523
Заводтық нөмірі 683305, 1987 жылы шыққан ДТ-75 МЛ тракторы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансын-да)
524
Заводтық нөмірі 620294, 1990 жылы шыққан ДТ-75 МЛ тракторы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансын-да)
525
56344 теңге 40 тиын сомасындағы өтімсіз қосалқы бөлшектер
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
526
Мемлекеттік нөмірі S150 АС, 1991 жылы шыққан ММЗ-4502 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)

527
Трактор колесный Т-40 АМ, государственный номер 323 ТSFА, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
528
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S417 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
529
Автомашина Shevrolet Cap-ris, государственный номер S428КР, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
530
Автомашина Mercedes Benz-190, государственный номер S423КР, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
531
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S647 КР, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
532
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S302КР, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
533
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S330 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
534
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S318 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
535
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S311 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
536
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S309 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
537
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S308 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
538
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S262КР, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
539
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S276 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
540
Автомашина ГАЗ-3102, государственный номер S261 КР, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
541
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S264 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
542
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S270 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
543
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S271 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")

527
Мемлекеттік нөмірі 323 ТSFА, 1990 жылы шыққан  Т-40 АМ доңғалақты тракторы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
528
Мемлекеттік нөмірі S417 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
529
Мемлекеттік нөмірі S428КР, 1991 жылы шыққан Shevrolet Capris автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
530
Мемлекеттік нөмірі S423КР, 1988 жылы шыққан Mercedes Benz-190 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
531
Мемлекеттік нөмірі S647 КР, 1998 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
532
Мемлекеттік нөмірі S302 КР, 1992 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
533
Мемлекеттік нөмірі S330 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
534
Мемлекеттік нөмірі S318 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
535
Мемлекеттік нөмірі S311 КР, 1999 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
536
Мемлекеттік нөмірі S309 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
537
Мемлекеттік нөмірі S308 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
538
Мемлекеттік нөмірі S262 КР, 1995 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
539
Мемлекеттік нөмірі S276 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
540
Мемлекеттік нөмірі S261 КР, 1995 жылы шыққан ГАЗ-3102 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
541
Мемлекеттік нөмірі S264 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
542
Мемлекеттік нөмірі S270 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
543
Мемлекеттік нөмірі S271 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)

562
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S627 КР, 1977 года выпуска
Майский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Майского района")
563
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S628 КР, 1999 года выпуска
Майский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Майского района")
564
Автомашина М-412, государственный номер S218КР, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
565
Автомашина ГАЗ-2410, государственный номер S217 КР, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
566
Автомашина ВАЗ-21213, государственный номер S582 КР, 1999 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Успенского района")
567
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S523 КР, 1999 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Успенского района")
568
Автомашина ГАЗ-3110, государственный номер S104 VS, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Центр аналитической информации")
569
Бывшее здание начальной школы общей площадью 49,5 м2, 1970 года постройки
Железинский район, село Шипколь (на балансе ГУ "Аппарат акима Алакольского сельского округа Железинского района")
570
Бывшее здание основной школы, общей площадью 910,7 м2, 1978 года постройки
Щербактинский район, село Стретенка (на балансе ГУ "Сосновская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района")
571
Бывшее здание Джамбульской начальной школы общей площадью 91,7 м2, 1985 года постройки
Щербактинский район, село Кулат (на балансе ГУ "Галкинская средняя общеобразовательная школа")
572
Бывшее здание котельной школы общей площадью 166,4 м2, 1982 года постройки
Щербактинский район, село Галкино (на балансе ГУ "Галкинская средняя общеобразовательная школа")
573
Здание дома культуры общей площадью 420 м2, 1963 года постройки
Щербактинский район, село Николаевка (на балансе ГУ "Аппарат акима Алексеевского сельского округа Щербактинского района")
574
Нежилое здание общей площадью 440,3 м2, 1970 года постройки
город Экибастуз, ул. Кунаева, 58 (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
575
Бывшее здание школы общей площадью 1156,6 м2, 1978 года постройки
Качирский район, село Тимофеевка (на балансе ГУ "Львовская средняя общеобразовательная школа Качирского района")
576
Медицинское оборудование - автоматический промыватель "Атлантис", 2000 года выпуска; лазерный перфоратор ПЛ "Зенит", 1997 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной центр по профилактике и борьбе со СПИДОМ")
577
Медицинское оборудование в количестве 11 наименований (электродрель хирургическая, палатный рентгенаппарат, эхоэнцелограф и другое оборудование)
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарская областная детская больница")

562
Мемлекеттік нөмірі S627 КР, 1977 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Май ауданы ("Май ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
563
Мемлекеттік нөмірі S628 КР, 1999 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Май ауданы ("Май ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
564
Мемлекеттік нөмірі S218КР, 1993 жылы шыққан М-412 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
565
Мемлекеттік нөмірі S217 КР, 1988 жылы шыққан ГАЗ-2410 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
566
Мемлекеттік нөмірі S582 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21213 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
567
Мемлекеттік нөмірі S523 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
568
Мемлекеттік нөмірі S104 VS, 1999 жылы шыққан ГАЗ-3110 автомашинасы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аналитикалық ақпарат орталығы" КМК-ның балансында)
569
Жалпы аумағы 49,5 м2, 1970 жылы салынған бастауыш мектептің бұрынғы ғимараты
Железин ауданы Шипкөл ауылы ("Железин ауданы Алакөл селолық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
570
Жалпы аумағы 945 м2, 1978 жылы салынған негізгі мектептің бұрынғы ғимараты
Шарбақты ауданы Стретенка ауылы ("Шарбақты ауданының Сосновка жалпы орта білім беру мектебі" ММ-нің балансында)
571
Жалпы аумағы 108 м2, 1960 жылы салынған Жамбыл бастауыш мектебінің бұрынғы ғимараты
Шарбақты ауданы Құлат ауылы ("Галкин жалпы білім беру орта мектебі" ММ-нің балансында)
572
Жалпы аумағы 470 м2,  1982 жылы салынған мектеп қазандығының бұрынғы ғимараты
Шарбақты ауданы Галкин ауылы ("Галкин жалпы білім беру орта мектебі" ММ-нің балансында)
573
Жалпы аумағы 1050 м2, 1963 жылы салынған мәдениет үй ғимараты
Шарбақты ауданы Николаевка ауылы ("Шарбақты ауданы Алексеевка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
574
Жалпы аумағы 440,3 м2, 1970 жылы салынған тұрғын емес ғимараты
Екібастұз қаласы Қонаев көшесі, 58-үй ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
575
Жалпы аумағы 1156,6 м2, 1978 жылы салынған мектептің бұрынғы ғимараты
Качиры ауданы Тимофеевка ауылы ("Качиры ауданының Львовка орта жалпы білім беру мектебі" ММ-нің балансында)
576
2000 жылы шыққан "Атлантис" автоматты жуғыш, 1997 жылы шыққан ПЛ "Зенит" лазерлі перфораторы медицина жабдығы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық ЖҚТБ-ның алдын алу және оған қарсы күрес орталығы" ММ-нің балансында)
577
11 құралдан тұратынхирургиялық электр бұрғысы, палаталық рентген аппараты эхоэнцелограф және басқа жабдық) медицина жабдығы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық балалар ауруханасы" ММ-нің балансында)

578
Медицинское оборудование - аппарат ФГДС "Олимпус", 1998 года выпуска; аппарат УЗИ "Combison 320-5", 1993 года выпуска; аппарат УЗИ Combison 320-5", 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 1 города Павлодара")
579
Медицинское оборудование - аппарат УЗИ "Combison 310", 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 5 города Павлодара")
580
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S104 АО, 1996 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
581
Автомашина ГАЗ-3110, государственный номер S103 АО, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
582
Автомашина ГАЗ-2411, государственный номер S054 МК, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел строительства города Павлодара")
583
Автомашина ГАЗ-3110, государственный номер S940 DV, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел строительства города Павлодара")
1
2
3
584
Автомашина ЗИЛ-ММЗ-45-20, государственный номер S636ВМ, 1991 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Экибастузский политехнический колледж")
585
Автомашина Газ-52-05р, государственный номер S860 ВD, 1977 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Профессиональный лицей N 5")
586
Автомашина Ваз-21063, государственный номер S498 АН, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Профессиональный лицей N 5")
587
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S504 ВО, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Специальная коррекционная школа-интернат N 1 для глухих и слабослышащих детей")
588
Автобус ПАЗ-3205, государственный номер S581SS, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Специализированная общеобразовательная школа "Зерде" с государственным языком обучения для одаренных детей")
589
Автомашина Ваз-21053, государственный номер S501 АО, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Специальная коррекционная школа-интернат N 4 города Павлодара")
590
Автомашина Газ-52-03, государственный номер 7462 ПАО, 1969 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Областной казахско-турецкий лицей-интернат для одаренных девочек")
591
Бывшее здание школы общей площадью 135,2 м2, 1969 года постройки
Качирский район, село Мотогул (на балансе ГУ "Аппарат акима Октябрьского сельского округа")
592
Здание спального корпуса бывшей летней базы отдыха для детей общей площадью 416,2 м2, 1970 года постройки (литер А)
Качирский район, село Песчаное (на балансе ГУ "Отдел образования Качирского района")

578
1998 жылы шыққан "Олимпус" ФГДС аппараты, 1993 жылы шыққан "Combison 310-5" УДЗ аппараты, 1994 жылы шыққан "Combison 310-5" УДЗ аппараты медицина жабдығы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 1 поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)
579
1993 жылы шыққан "Combison 310" УДЗ аппараты медицина жабдығы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 5 поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)
580
Мемлекеттік нөмірі S104 АО, 1996 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облысы әкімдігінің автошаруашылығы" КМК-ның балансында)
581
Мемлекеттік нөмірі S103 АО, 1998 жылы шыққан ГАЗ-3110 автомашинасы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облысы әкімдігінің автошаруашылығы" КМК-ның балансында)
582
Мемлекеттік нөмірі S054 МК, 1992 жылы шыққан ГАЗ-2411 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының құрылыс бөлімі" ММ-нің балансында)
583
Мемлекеттік нөмірі S940 ВV, 1998 жылы шыққан ГАЗ-3110 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының құрылыс бөлімі" ММ-нің балансында)
1
2
3
584
Мемлекеттік нөмірі S636 ВМ, 1991 жылы шыққан ЗИЛ ММЗ-45-20 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз политехникалық колледжі" КМҚК-ның балансында)
585
Мемлекеттік нөмірі S860 ВD, 1977 жылы шыққан ГАЗ-52-05р автомашинасы
Павлодар қаласы ("N 5 кәсіптік лицей" ММ-нің балансында)
586
Мемлекеттік нөмірі S498 АН, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Павлодар қаласы ("N 5 кәсіптік лицей" ММ-нің балансында)
587
Мемлекеттік нөмірі S504 ВО, 1992 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Саңырау және нашар еститін балаларға арналған N 1 арнайы түзету мектеп-интернаты" ММ-нің балансында)
588
Мемлекеттік нөмірі S581SS, 1995 жылы шыққан ПАЗ-3205 автобусы
Екібастұз қаласы ("Мемлекеттік тілде оқытатын дарынды балаларға арналған "Зерде" мамандандырылған жалпы білім беру мектебі" ММ-нің балансында)
589
Мемлекеттік нөмірі S501 АО, 1998 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 4 арнаулы түзету мектеп-интернаты" ММ-нің балансында)
590
Мемлекеттік нөмірі 7462 ПАО, 1969 жылы шыққан ГАЗ-52-03 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Дарынды қыз балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернаты" ММ-нің балансында)
591
Жалпы ауданы 135,2 м2, 1969 жылы салынған мектептің бұрынғы ғимараты
Качиры ауданы Мотоғұл ауылы ("Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
592
Жалпы ауданы 416,2 м2, 1970 жылы салынған балаларға арналған бұрынғы жазғы демалыс базасының ұйықтайтын бөлме корпусының ғимараты (литер А)
Качиры ауданы Песчан ауылы ("Качиры ауданының білім беру бөлімі" ММ-нің балансында)

593
Здание спального корпуса бывшей летней базы отдыха для детей общей площадью 336,5 м2, 1970 года постройки (литер Б)
Качирский район, село Песчаное (на балансе ГУ "Отдел образования Качирского района")
594
Здание столовой бывшей летней базы отдыха для детей общей площадью 140,2 м2, 1970 года постройки (литер В, а)
Качирский район, село Песчаное (на балансе ГУ "Отдел образования Качирского района")
595

593
Жалпы ауданы 336,5 м2, 1970 жылы салынған балаларға арналған бұрынғы жазғы демалыс базасының ұйықтайтын бөлме корпусының ғимараты (литер Б)
Качиры ауданы Песчан ауылы ("Качиры ауданының білім беру бөлімі" ММ-нің балансында)
594
Жалпы ауданы 140,2 м2, 1970 жылы салынған балаларға арналған бұрынғы жазғы демалыс базасының асхана ғимараты (литер В, а)
Качиры ауданы Песчан ауылы ("Качиры ауданының білім беру бөлімі" ММ-нің балансында)
595

Здание бывшего кинотеатра "Спартак" общей площадью 431,5 м2, 1967 года постройки
Успенский район, село Успенка, улица Ленина, 137 (на балансе ГУ "Отдел культуры и развития языков Успенского района")
596
Здание бывшего пожарного депо (ПЧ-21)  общей площадью 139,6 м2
Иртышский район, село Иртышск, улица Карела - Полка, 71 (на балансе ГУ "Аппарат акима села Иртышск")
597
Здание гаража бывшего пожарного депо (ПЧ-21) общей площадью 208 м2
Иртышский район, село Иртышск, улица Карела - Полка, 71 (на балансе ГУ "Аппарат акима села Иртышск")

Жалпы ауданы 431,5 м2, 1967 жылы салынған бұрынғы "Спартак" кинотеатрдың ғимараты
Успен ауданы Успен ауылы Ленин көшесі, 137-үй ("Успен ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" ММ-нің балансында)
596
Жалпы ауданы 139,6 м2, бұрынғы өрт депосының ғимараты (ӨБ-21)
Ертіс ауданы Ертіс ауылы Карел - Полк көшесі, 71-үй ("Ертіс ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
597
Жалпы ауданы 208 м2, бұрынғы өрт депосының гараж ғимараты (ӨБ-21)
Ертіс ауданы Ертіс ауылы Карел - Полк көшесі, 71-үй ("Ертіс ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)

598
Административное здание общей площадью 182,2 м2, 1967 года постройки
Иртышский район, село Иртышск, улица Богенбая, 110 (на балансе ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования Иртышского района")
599
Административное здание общей площадью 88,5 м2, 1957 года постройки
Актогайский район, село Актогай, переулок Театральный, 3а (на балансе ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актогайского района")

598
Жалпы ауданы 182,2 м2, 1967 жылы салынған әкімшілік ғимараты
Ертіс ауданы Ертіс ауылы Бөгенбай көшесі, 110-үй ("Ертіс ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" ММ-нің балансында)
599
Жалпы ауданы 88,5 м2, 1957 жылы салынған әкімшілік ғимараты
Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылы Театральный тұйық көшесі, 3а-үй ("Ақтоғай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ-нің балансында)