О внесении изменений и дополнений в решение 3 сессии Петропавловского городского маслихата от 15 декабря 2007 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2008 год"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 21 июля 2008 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловск Северо-Казахстанской области 20 августа 2008 года N 13-1-123
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьями 111, 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24  апреля 2004 года N548-П, решением сессии областного маслихата от 5 июня 2008 года N 7/1 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 4/2 от 13 декабря 2007 года "Об областном бюджете на 2008 год"»решением сессии областного маслихата от 16 июля 2008 года N 9/1 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата" N 4/2 от 13 декабря 2007 года "Об областном бюджете на 2008 год" внести в решение городского маслихата от 15 декабря 2007 года N 3/2 "О бюджете города Петропавловска на 2008 год"»следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
в подпункте 1)  цифру "8884125"»заменить цифрой "9119725";
цифру "4293791" заменить цифрой "4258018";
цифру "13886"»заменить цифрой "21285";
цифру "2367965" заменить цифрой "2367975";
цифру "2208483" заменить цифрой "2444083";
в подпункте 2)  цифру "9071743" заменить цифрой "9207973"
в подпункте 3)  цифру "-187618"»заменить цифрой "-88248";
в подпункте 5)  цифру "86500"»заменить цифрой "185870";
цифру "86500"»заменить цифрой "185870";

"2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 15 желтоқсандағы Петропавл қалалық мәслихатының 3 сессиясының N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2008 жылғы 21 шілдедегі N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 20 тамызда N 13-1-123 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттiк кодексiнің 111 және 116 баптарына, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 4/2 облыстық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихат сессиясының 2008 жылғы 5 маусымдағы N 7/1 шешіміне, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 4/2 облыстық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихат сессиясының 2008 жылғы 16 шілдедегі N 9/1 шешіміне сәйкес, "2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 3/2 қалалық мәслихаттың шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақтың
1) тармақшасындағы "8884125" сандары "9119725"»сандарымен ауыстырылсын;
"4293791" сандары "4258018" сандарымен ауыстырылсын;
"13886" сандары "21285" сандарымен ауыстырылсын;
"2367965" сандары "2367975" сандарымен ауыстырылсын;
"2208483" сандары "2444083" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "9071743" сандары "9207973" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы "-187618" сандары "-88248" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы "86500" сандары "185870" сандарымен ауыстырылсын;
"86500" сандары "185870" сандарымен ауыстырылсын;

цифру "0" заменить цифрой "28364";
2. Приложение 1, 2, 4, 5  к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 4, 5 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится  в действие с 1 января 2008 года.
Председатель городского маслихата             Секретарь
городского маслихата
Приложение 1
к решению внеочередной 8 сессии
городского маслихата
IV созыва N 1 от 21 июля 2008 года
Бюджет города Петропавловска на 2008 год
Кате-гория
Класс
Под-
класс
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1. Доходы

"0" саны "28364" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешiмнің 1, 2, 4, 5  қосымшалары осы шешiмнің  1, 2, 4, 5 қосымшаларына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешiм 2008 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енедi.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы                    Қалалық мәслихат хатшысы
Петропавл қалалық мәслихатының
2008 жылғы 21 шілдедегі
IV шақырылған кезектен тыс
8 сессиясының N шешіміне
1 қосымша
2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Санаты
Сомасы (мың. тенге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кiрiстер