О внесении изменения в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 6 "О Правилах предоставления семьям (гражданам)жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2008 года N 6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 19 января 2009 года N 13-1-147. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 6
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года № 94-1 "О жилищных отношениях", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 6 "О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1327 от 17 августа 2004 года, опубликовано 3 сентября 2004 года в газете "Добрый вечер" № 3), с внесенными изменениями решением от 14 июля 2005 года № 3 "О внесении изменений и дополнений в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 6 "О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-17 от 15 августа 2005 года, опубликовано 24 сентября 2005 года в газете "Қызылжар нұры" № 40, 23 сентября 2005 года в газете "Добрый вечер" № 38), решением от 11 октября 2007 года № 7 "О внесении изменений и дополнений в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 6 "О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-85 от 6 ноября 2007 года, опубликовано 23 ноября 2007 года в газете "Қызылжар нұры" № 48, 23 ноября 2007 года в газете "Проспект СК" № 48), решением от 15 декабря 2007 года № 5 "О внесении изменений и дополнений в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 6 "О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-111 от 24 января 2008 года, опубликовано 1 февраля 2008 года в газете "Қызылжар нұры" № 5, 1 февраля 2008 года в газете "Проспект СК" № 5), решением от 27 марта 2008 года № 3 "О внесении изменений и дополнений в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 6 "О Правилах предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-116 от 30 апреля 2008 года, опубликовано 1 мая 2008 года в газете "Қызылжар нұры" № 18, 1 мая 2008 года в газете "Проспект СК" № 19), решением от 19 июня 2008 года № 5 "О внесении изменений и дополнений в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 6 "О Правилах предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-120 от 22 июля 2008 года, опубликовано 1 августа 2008 года в газете "Қызылжар нұры" № 31, 1 августа 2008 года в газете "Проспект СК" № 32) следующее изменение:
В Правилах предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг, утвержденных указанным решением:
в пункте 3:

"Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс жетінші сессиясының 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2008 жылғы 20 желтоқсандағы N 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 қаңтарда N 13-1-147 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 18.01.2016 N 6 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" N 94-І Заңының 97-бабына 2-тармағына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" N 6 шешіміне (2004 жылғы 17 тамызда Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген N 1327, "Добрый вечер" газетінің 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 3 саны) енгізілген өзгерістермен "Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс жетінші сессиясының "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" N 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 14 шілдедегі N 3 шешімінде енгізілген өзгерістермен (2005 жылғы 15 тамызда Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген N 13-1-17, "Қызылжар нұры" газетінің 2005 жылғы 24 қыркүйектегі N 40 саны, "Добрый вечер" газетінің 2005 жылғы 23 қыркүйектегі N 38 саны), "Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс жетінші сессиясының "Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" N 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 11 қазандағы N 7 шешімімен (2007 жылғы 6 қарашада Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген N 13-1-85, "Қызылжар нұры" газетінің 2007 жылғы 23 қарашадағы N 48 саны, "Проспект СК" газетінің 2007 жылғы 23 қарашадағы N 48 саны), "Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс жетінші сессиясының "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" N 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 5 шешімімен (2008 жылғы 24 қаңтарда Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген N 13-1-111, "Қызылжар нұры" газетінің 2008 жылғы 1 ақпандағы N 5 саны, "Проспект СК" газетінің 2008 жылғы 1 ақпандағы N 5 саны), "Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" N 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 27 наурыздағы N 3 шешімімен (2008 жылғы 30 сәуірде Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген N 13-1-116, "Қызылжар нұры" газетінің 2008 жылғы 1 мамырдағы N 18 саны, "Проспект СК" газетінің 2008 жылғы 1 мамырдағы N 19 саны), "Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" N 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 19 маусымдағы N 5 шешімімен (2008 жылғы 22 шілдедегі сәуірде Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген N 13-1-120, "Қызылжар нұры" газетінің 2008 жылғы 1 тамыздағы N 31 саны, "Проспект СК" газетінің 2008 жылғы 1 тамыздағы N 32 саны) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген Отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелерінде:
3 тармағында:

в абзаце первом слова "в размере 15 % для жителей города Петропавловска" заменить словами "в размере 10 % для жителей города Петропавловска".
2.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
А. Казанцев
Секретарь
городского маслихата
Р. Сыздыков

"Петропавл қаласының тұрғындары үшін 15 % мөлшерінде" сөздері "Петропавл қаласының тұрғындары үшін 10 % мөлшерінде" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарыққа шыққан күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Казанцев
Қалалық мәслихатының
хатшысы
Р. Сыздықов