Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 26 марта 2008 года N 110. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 2 мая 2008 года N 13-11-105. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11 февраля 2009 года N 42
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11.02.2009 N 42

Мүгедектерге жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 26 наурыздағы N 110 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 2 мамырда N 13-11-105 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 11 ақпандағы N 42 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2009.02.11 N 42 Қаулысымен

В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39 «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения» ипостановлением акимата Северо-Казахстанской области № 241 от 22.10.2005 года «Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов в Северо-Казахстанской области» акимат района
ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 Заңының 31-бабы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5-2) тармақшаларына және Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Солтүстік Қазақстан облысында мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау Ережелерін бекіту туралы» 22.10.2005 жылғы № 241 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов согласно приложения.
2. Отменить постановление акимата Тайыншинского района от 10 января 2008 года № 2 «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов»
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на
заместителя акима района Туркова И.И.
4. Настоящее постановление акимата района вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
И.о. акима района                          М. Баймагамбетов
Приложение
к постановлению акимата района

1. Қосымшаға сәйкес үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасы белгіленсін.
2. Тайынша ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы «Мүгедектерге жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы» № 2 қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары И.И.Турковқа жүктелсін.
4. Аудан әкімдігінің осы қаулысы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.                           М. Баймағамбетов
Аудан әкімдігінің