О внесении изменения в решение районного маслихата от 12 декабря 2005 года N 29/3 "Об утверждении ставок по отдельным видам платежей"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 июня 2008 года N 6/5. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 17 июля 2008 года N 13-14-66. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года N 20/9
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25.12.2009 N 20/9
В соответствии с пунктом 2 статьи 373 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет», пунктом 1 Приказа Председателя Налогового Комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 ноября 2006 года № 601 «О внесении изменений и дополнений в Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года № 1469 «Об утверждении Правил выдачи разовых талонов» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIX сессии районного маслихата от 12 декабря 2005 года № 29/3 «Об утверждении ставок по отдельным видам платежей» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-14-23 от 17 января 2006 года, опубликованное в районных газетах: «Парыз» от 31 марта 2006 года № 1,  «Новатор» от 24 января 2006 года № 9), с учетом дополнений, внесенных  решением XXXV сессии районного маслихата от 10 августа 2006 года № 35/1 «О внесении дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2005 года № 29/3 «Об утверждении ставок по отдельным видам платежей» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-14-34 от 07 сентября 2006 года, опубликованное в районных газетах: «Парыз» от 29 сентября 2006 года № 9, «Новатор» от 19 сентября 2006 года № 79) следующее изменение:
в приложении 2 пункт 6 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель VI сессии                     Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
В. Пафов                                   Н. Дятлов

"Төлемдердің жеке түрлері бойынша төлеммақыларды бекіту туралы" 2005 жылғы 12 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың 29/3 шешіміне өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2008 жылғы 12 маусымдағы N 6/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 17 шілдедегі N 13-14-66 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 20/9 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2009.12.25 N 20/9 Шешімімен
«Бюджетке салықтар және басқа міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің 373-бабы 2-тармағына, «Бір жолғы талон беру Ережесін бекіту туралы» 2001 жылғы 30 қазандағы Қазақстан Республикасы мемлекеттік кіріс Министрінің № 1469 Бұйрығына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігі Салық Комитеті Төрағасының 2006 жылғы 29 қарашадағы № 601 Бұйрығының 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «Төлемдердің жеке түрлері бойынша төлемақыларды бекіту туралы» 2005 жылғы 12 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың ХХІХ сессиясының № 29/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде 2006 жылғы 17 қаңтарда № 13-14-23 тіркелді, аудандық газеттерде: 2006 жылғы 31 наурызда «Парыз» 1 нөмірінде, 2006 жылғы 24 қаңтарда «Новатор» 9 нөмірінде жарияланған) «Төлемдердің жеке түрлері бойынша төлемақыларды бекіту туралы» 2005 жылғы 12 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың шешіміне толықтырулар енгізу туралы» 2006 жылғы 10 тамыздағы аудандық мәслихаттың ХХХV сессиясының № 35/1 шешіміне енгізілген толықтыруларды (нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде 2006 жылғы 07 қыркүйекте № 13-14-34 тіркелді, аудандық газеттерде: 2006 жылғы 29 қыркүйекте «Парыз» 9 нөмірінде, 2006 жылғы 19 қыркүйекте «Новатор» 79 нөмірінде жарияланған) есепке ала отыра келесі өзгерту енгізілсін:
2 қосымшаның 6 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
VI сессиясының төрағасы                    хатшысы
В. Пафов                                   Н. Дятлов