О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с "О бюджете города Шымкента на 2008 год"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 17 января 2008 года N 6/57-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 22 января 2008 года N 14-1-70. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30 ноября 2009 года N 1-314
Сноска. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30.11.2009 N 1-314.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с "О бюджете города Шымкента на 2008 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-67, опубликовано в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" 11 января 2008 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "33 603 950" заменить цифрами "35 999 234";
цифры "15 586 331" заменить цифрами "14 581 940";
цифры "6 310 371" заменить цифрами "9 710 046";
в подпункте 2):
цифры "23 585 234" заменить цифрами "29 400 774";
в подпункте 3):
цифры "10 018 716" заменить цифрами "6 598 460";
в подпункте 5):
цифры "2 659 059" заменить цифрами "2 019 059";
в подпункте 6):
цифры "7 374 357" заменить цифрами "4 594 101";
в подпункте 7):
цифры "- 7 374 357" заменить цифрами "-4 594 101" и дополнить абзацем следующего содержания:
движение остатков бюджетных средств - 49 766 тысяч тенге;
в пункте 3:
цифры "591 887" заменить цифрами "83 660";
цифры "541 827" заменить цифрами "33 600";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
9-1. Учесть, что в городском бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на следующие расходы:
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования - 144 073 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования - 108 839 тысяч тенге;

Қалалық мәслихатының 2007 жылғы 25 желтоқсанындағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2008 жылғы 17 қаңтардағы N 6/57-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 22 қаңтарда N 14-1-70 тіркелді. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 1-314 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009.11.30 N 1-314 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына , сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2007 жылдың 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде N 14-1-67 тіркелген, "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде 2008 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"33 603 950" деген сандар "35 999 234" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 586 331" деген сандар "14 581 940" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 310 371" деген сандар "9 710 046" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"23 585 234" деген сандар "29 400 774" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"10 018 716" деген сандар "6 598 460" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"2 659 059" деген сандар "2 019 059" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"7 374 357" деген сандар "4 594 101" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы:
"-7 374 357" деген сандар "-4 594 101" деген сандармен ауыстырылсын және келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 49 766 мың теңге";
3-тармақтағы:
"591 887" деген сандар "83 660" деген сандармен ауыстырылсын;
"541 827" деген сандар "33 600" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Қала бюджетінде келесідей шығындарға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері қарастырылғаны ескерілсін:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға - 144 073 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға - 108 839 мың теңге;

на содержание вновь вводимых объектов образования - 280 616 тысяч тенге;
на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования - 272 111 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи - 29 566 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей - 19 523 тысяч тенге;
дополнить пунктом 9-2 следующего содержания:
9-2. Учесть, что в городском бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на следующие расходы:
на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства - 27 738 тысяч тенге;
на обучение государственных служащих компьютерной грамотности - 7 774 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования - 359 961 тысяч тенге;
на кредитование строительства и приобретение жилья - 699 000 тысяч тенге;
на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда - 231 474 тысяч тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 1 918 000 тысяч тенге;

жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға - 280 616 мың теңге;
білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге - 272 111 мың теңге;
атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге - 29 566 мың теңге;
табысы аз отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 19 523 мың теңге;
мынадай мазмұндағы 9-2-тармақпен толықтырылсын:
"9-2. Қала бюджетінде келесідей шығындарға республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін:
электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға - 27 738 мың теңге;
мемлекеттік қызметшілерді компьютерлік сауаттылыққа оқытуға - 7 774 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға - 359 961 мың теңге;
тұрғын үй салуға және сатып алуға кредит беруге - 699 000 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға - 231 474 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға - 1 918 000 мың теңге;