О внесении изменений в решение от 26 декабря 2003 года N 3/33-III "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границ зон в городах областного значения"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 1 июля 2008 года N 7/101-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 июля 2008 года за N 2488. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/486-VI
Сноска. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09.10.2020 № 42/486-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан""от 23 января 2001 года N 148-II, пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата " Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границ зон в городах областного значения" от 26 декабря 2003 года N 3/33-III (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1576, опубликовано в газетах "Рудный Алтай" от 3 февраля 2004 года N 18, "Дидар" от 31 января 2004 года N 10) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить границы зон:
в городе Усть-Каменогорске согласно проекта (схемы) зонирования земель, утвержденного решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 12 июня 2008 года N 7/2 "О проекте (схеме) зонирования земель города Усть-Каменогорска" согласно приложениям 5, 6;
в городах Семипалатинске, Зыряновске, Риддере, согласно схем зонирования, утвержденных решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2003 года N 20/8-II "Об утверждении схем зонирования городов и районов Восточно-Казахстанской области".";
2) приложение 1 к указанному решению "Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Усть-Каменогорске" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;

"Облыстық маңызы бар қалаларда жер телімдері үшін төлемнің базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін және аймақтардың шекарасын бекіту туралы" 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 3/33-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 1 шілдедегі N 7/101-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 28 шілдеде N 2488 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 42/486-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.10.2020 № 42/486-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-ІІ Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына , Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. " Облыстық маңызы бар қалаларда жер телімдері үшін төлемнің базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін және аймақтардың шекарасын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 3/33-ІІІ шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 1576 тіркелді, 2004 жылғы 3 ақпандағы N 18 "Рудный Алтай", 2004 жылғы 31 қаңтардағы N 10 "Дидар" газеттерінде жарияланды") мына өзгерістер енгізілсін:
1) шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. Аймақтардың шекаралары бекітілсін:
Өскемен қаласында Өскемен қалалық мәслихатының 2008 жылғы 12 маусымдағы N 7/2 "Өскемен қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (сүлбісі) туралы" шешімімен бекітілген жерлерді аймақтарға бөлу жобасының (сүлбісінің) 5, 6 қосымшалары бойынша;
Семей, Зырян, Риддер қалаларында Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2003 жылғы 28 наурыздағы N 20/8-ІІ "Шығыс Қазақстан облысының қалалары мен аудандарының жерлерін аймақтарға бөлу сүлбісін бекіту туралы" шешімімен бекітілген аймақтарға бөлу сүлбісі бойынша.";
2) көрсетілген шешімге 1 қосымша "Өскемен қаласындағы жер телімдері үшін төлемнің базалық ставкаларына түзету коэффициенттері" осы шешімнің 1-қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын;

3) дополнить приложениями 5, 6 согласно приложениям 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Восточно-Казахстанского областного маслихата
В. АХАЕВ
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 1 июля 2008 года
N 7/101-IV
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 26 декабря 2003 года
N 3/33 III
Поправочные коэффициенты к базовой ставке платы
за земельные участки в городе Усть-Каменогорске
Номера оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки
Номера оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки
1

3) осы шешімге 2, 3 қосымшаларға сай 5, 6 қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Сессия төрағасы,
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының хатшысы
В. АХАЕВ
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2008 жылғы 1 шілдедегі N 7/101-IV
шешіміне 1 қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 3/33-III
шешіміне 1 қосымша
Өскемен қаласындағы жер телімдері үшін төлемнің
базалық ставкасына түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтарының нөмірлері
Жер телімдері үшін төлемнің базалық ставкасына түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтарының нөмірлері
Жер телімдері үшін төлемнің базалық ставкасына түзету коэффициенттері
1

Участок N 1 оценочной зоны N 1
Участок N 1 включает в себя территорию дачного массива, находящегося южнее аэропорта, за исключением дач, находящихся юго-восточнее массива Прохладный.
Участок N 2 оценочной зоны N 1
Участок N 2 включает в себя территорию массива Старая Согра от берега реки Ульба до улицы Охотской. С улицы Охотской граница участка проходит на север по переулку Вешнему до пересечения с улицей Дружинников, затем до пересечения с улицей Целиноградской до улицы Согринской. Далее по улице Согринской до жилого массива Новый подхоз и Старый подхоз, включая их территории.
В состав данного участка также вошли земли жилого массива Новая гавань и дачного массива, находящегося рядом с ним, а также район жилого массива Мельзавод 10-й.
Оценочная зона N 2
Состоит из четырех оценочных участков, занимающих, в основном, северо-западную часть города. В ее состав вошли следующие массивы: Защита, Прохладный, Стройплощадка, район рынка Ворошилова, полуостров Комендантский, частный сектор района Тополиная роща.
Участок N 1 оценочной зоны N 2
Участок N 1 включает в себя территорию полуострова Комендантский
Участок N 2 оценочной зоны N 2
Участок N 2 включает в себя территорию города, граничащую с северной стороны с промышленным узлом в следующих границах: от улицы Бажова по границе территории промышленного предприятия до проспекта Тәуелсіздік (Независимость), затем по проспекту до пересечения с улицей Белинского, с улицей Михаэлиса, далее до улицы Алматинской. Затем в северо-восточную сторону до улицы Ворошилова, по улице Ворошилова до пересечения с улицей Красина, до переулка Саратовского, улицы Роза Люксембург и до улицы Тихой, исключая многоэтажную застройку. Далее граница проходит по левому берегу реки Ульба до проспекта Абая, затем на юг до пересечения с улицей Тракторной и вдоль нее до промышленного узла.
Участок N 3 оценочной зоны N 2
Участок N 3 включает в себя территорию массива Прохладный, а также район частного сектора. Границы оценочной зоны проходят вдоль переулка 2-й Паровозный, до улицы Деповской, затем до пересечения с переулком 1-й Паровозный, до улицы Элеваторной, вдоль нее до улицы Грейдерной и до переулка Вытяжного, затем по улице Нефтяной до улицы Западной и до проспекта Тәуелсіздік (Независимость). Далее по проспекту Тәуелсіздік (Независимость) до улицы Мостовой, по улице Сафонова до улицы Гурьевской, по переулку Целинный до улицы Пограничной и по реке Иртыш. Далее границы оценочной зоны проходят вдоль правого берега реки Иртыш до дачного массива, находящегося южнее аэропорта, и до района Прохладный.

N 1 бағалау аймағының N 1 учаскесі
N 1 учаскеге Прохладный массивінен оңтүстік-шығысқа қарай орналасқан саяжайларды қоспағанда, әуежайдан оңтүстікке қарай орналасқан саяжай массиві кіреді.
N 1 бағалау аймағының N 2 учаскесі
N 2 учаскеге Үлбі өзенінің жағалауынан Охотская көшесіне дейінгі Ескі Согра массивінің аумағы кіреді. Учаскенің шекарасы Охотская көшесінен Вешний тұйық көшесі бойымен солтүстікке қарай Дружинниктер көшесімен қиылысқа дейін, содан кейін Целиноградская көшесімен қиылысқа дейін, Согринская көшесіне дейін өтеді. Әрі қарай Согринская көшесі бойымен Новый подхоз және Старый подхоз тұрғын массивтеріне дейін олардың аумақтарын қосып өтеді.
Осы учаскенің құрамына Жаңа Гавань тұрғын массивінің және онымен қатар орналасқан саяжай массивінің, сондай-ақ 10-ұн тарту зауыты тұрғын массивінің маңы кіреді.
N 2 бағалау аймағы
Негізінен, қаланың солтүстік-батыс бөлігінен орын алған төрт бағалау учаскесінен тұрады. Оның құрамына мынадай тұрғын массивтері кірді: Защита, Прохладный, Стройплощадка, Ворошилов базарының маңы, Комендантский түбегі, Тополиная роща маңының жеке меншік секторы.
N 2 бағалау аймағының N 1 учаскесі
N 1 учаскеге Комендантский түбегінің аумағы кіреді.
N 2 бағалау аймағының N 2 учаскесі
N 2 учаскеге солтүстігінде өнеркәсіп торабымен шектесетін мынадай шекаралардағы қала аумағы кіреді: Бажов көшесінен өнеркәсіп кәсіпорны аумағының шекарасы бойымен Тәуелсіздік даңғылына дейін, сонан соң даңғыл бойымен Белинский көшесінің қиылысына дейін, Михаэлис көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай Алматинская көшесіне дейін. Содан кейін солтүстік-шығысқа қарай Ворошилов көшесіне дейін, Ворошилов көшесі бойымен, көп қабатты құрылысты қоспай, Красин көшесі бойымен Саратов тұйық көшесіне дейін, Роза Люксембург және Тихая көшелерінің қиылысына дейін. Әрі қарай шекара Үлбі өзенінің сол жағалауы бойымен Абай даңғылына дейін, одан әрі оңтүстікке қарай Тракторная көшесінің қиылысына дейін және соның бойымен өнеркәсіп торабына дейін өтеді.
N 2 бағалау аймағының N 3 учаскесі
N 3 учаскеге Прохладный массивінің аумағы, сондай-ақ жеке сектор ауданы кіреді. Бағалау аймағының шекарасы 2-Паровозный тұйық көшесі бойымен Деповская көшесіне дейін, содан кейін 1-Паровозная тұйық көшесімен қиылысқа дейін, Элеваторная көшесіне дейін, соның бойымен Грейдерная көшесі мен Вытяжной тұйық көшесіне дейін, әрі қарай Нефтяная көшесі бойымен Западная көшесіне және Тәуелсіздік даңғылына дейін өтеді. Тәуелсіздік даңғылы бойымен Мостовая көшесіне дейін, Сафонов көшесі бойымен Гурьевская көшесіне дейін, одан әрі Целинный тұйық көшесі бойымен Пограничная көшесіне дейін және Ертіс өзенінің бойымен өтеді. Әрі қарай бағалау аймағының шекарасы Ертіс өзенінің оң жағалауы бойымен әуежайдан оңтүстікке қарай орналасқан саяжай массивіне және Прохладный массивіне дейін өтеді.

Участок N 4 оценочной зоны N 2
Участок N 4 включает в себя территорию жилого района Защита и промышленного узла с юго-восточной стороны.
Оценочная зона N 3
Состоит из пяти оценочных участков. В ее состав вошли следующие массивы: дачные участки в районе поселка Мирный, район Новая Согра, дачные массивы района Аблакетки, территория Конденсаторного завода, часть жилого массива Шмелев лог.
Участок N 1 оценочной зоны N 3
Участок N 1 включает в себя территорию жилого района Новая Согра в границах улиц Охотская (Согринская) до переулка Вешнего и до улицы Егорова, до улицы Менделеева, включая многоэтажную застройку.
Участок N 2 оценочной зоны N 3
Участок N 2 включает в себя территорию дачного массива, находящегося северо-западнее поселка Мирный.
Участок N 3 оценочной зоны N 3
Участок N 3 включает в себя территорию дачного массива, находящегося юго-западнее поселка Мирный
Участок N 4 оценочной зоны N 3
Участок N 4 включает в себя территорию дачного массива, находящегося на правом берегу реки Иртыш южнее жилого массива Аблакетка и территорию Конденсаторного завода.
Участок N 5 оценочной зоны N 3
Участок N 5 включает в себя территорию жилых массивов в районах аэропорта и Кирзавода.
Оценочная зона N 4
Состоит из трех оценочных участков. В ее состав вошли следующие массивы: поселок Мирный, район улицы Гоголя, район бульвара Гагарина, часть жилого массива Шмелев лог, поселок Красина и прилегающая к нему территория.
Участок N 1 оценочной зоны N 4
Участок N 1 включает в себя территорию жилого массива Мирный и территорию АО "Востокмашзавод". Границы участка проходят вдоль проспекта Тәуелсіздік (Независимость) до пересечения с бульваром Гагарина, вдоль парка Металлургов, исключая его территорию, до улицы Виноградова, затем вдоль нее до пересечения с улицей Белинского, далее по улице Михаэлиса до улицы Алматинской, до улицы 30-й Гвардейской Дивизии, улицы Карбышева, затем вдоль правого берега реки Иртыш до улицы Актюбинской, вдоль дачного массива до улицы Дружбы, до улицы Целинной вдоль частного сектора до улицы Сафонова и по переулку Лопатинский до проспекта Тәуелсіздік (Независимость).
Участок N 2 оценочной зоны N 4
Участок N 2 включает в себя территорию поселка имени Красина, гаражные кооперативы и другие объекты.
Участок N 3 оценочной зоны N 4
Участок N 3 включает в себя территорию индивидуальной жилой застройки северо-восточной части жилого массива Аблакетка в пределах улицы Северной, а также дачные массивы в районе Лесхоза.
Оценочная зона N 5
Состоит из пяти оценочных участков. В ее состав вошли следующие массивы: юго-западная часть северного промышленного узла, часть жилого массива Шмелев лог и жилого массива Лесозавод. Территория поселка Левый берег до проспекта имени Каныша Сатпаева.

N 2 бағалау аймағының N 4 учаскесі
N 4 учаскеге Защита тұрғын ауданының аумағы және оңтүстік-шығыс жағынан өнеркәсіп торабының аумағы кіреді.
N 3 бағалау аймағы
Бес бағалау учаскесінен тұрады. Оның құрамына мынадай массивтері кірді: Мирный кентінің маңындағы саяжай учаскелері, Жаңа Согра ауданы, Аблакетка ауданының саяжай массивтері, Конденсаторный зауытының аумағы, Шмелев лог тұрғын массивінің бөлігі.
N 3 бағалау аймағының N 1 учаскесі
N 1 учаскеге Жаңа Согра тұрғын ауданының аумағы Охотская (Согринская) көшесінен Вешний тұйық көшесіне дейінгі, Егоров көшесіне дейінгі, Менделеев көшесіне дейінгі шекараларда, көп қабатты құрылысты қоса ала отырып, кіреді.
N 3 бағалау аймағының N 2 учаскесі
N 2 учаскеге Мирный кентінен солтүстік-батысқа қарай орналасқан саяжай массивінің аумағы кіреді.
N 3 бағалау аймағының N 3 учаскесі
N 3 учаскеге Мирный кентінен оңтүстік-батысқа қарай орналасқан саяжай массивінің аумағы кіреді.
N 3 бағалау аймағының N 4 учаскесі
N 4 учаскеге Ертіс өзенінің оң жағалауындағы Аблакетка тұрғын массивінен оңтүстікке қарай орналасқан саяжай массивінің аумағы және Конденсаторный зауытының аумағы кіреді.
N 3 бағалау аймағының N 5 учаскесі
N 5 учаскеге әуежай және Кірпіш зауыты маңындағы тұрғын массивтердің аумақтары кіреді.
N 4 бағалау аймағы
Үш бағалау учаскесінен тұрады. Оның құрамына мынадай массивтері кірді: Мирный кенті, Гоголь көшесінің маңы, Гагарин желекжолының маңы, Шмелев лог тұрғын массивінің бөлігі, Красин кентінің және іргелес аумағы.
N 4 бағалау аймағының N 1 учаскесі
N 1 учаскеге Мирный тұрғын массивінің аумағы және "ВостокМашзавод" акционерлік қоғамының аумағы кірді. Учаскенің шекарасы Тәуелсіздік даңғылы бойымен Гагарин желекжолымен қиылысқа дейін, Металлург саябағы бойымен, оның аумағын қоспай, Виноградов көшесіне дейін, соның бойымен Белинский көшесімен қиылысқа дейін, әрі қарай Михаэлис көшесі бойымен Алматинская көшесіне дейін, 30-Гвардиялық дивизия көшесіне дейін, Карбышев көшесіне дейін, содан кейін Ертіс өзенінің оң жағалауы бойымен Актюбинская көшесіне, саяжай массивінің бойымен Дружба көшесіне дейін, Целинная көшесіне дейін, жеке сектор бойымен Сафонов көшесіне дейін және Лопатинский тұйық көшесі бойымен Тәуелсіздік даңғылына дейін.
N 4 бағалау аймағының N 2 учаскесі
N 2 учаскеге Красин атындағы кенттің аумағы, гараж кооперативтері және басқа объектілері кіреді.
N 4 бағалау аймағының N 3 учаскесі
N 3 учаскеге Аблакетка тұрғын массивінің солтүстік-шығыс бөлігінің жеке тұрғын үй құрылысы аумағы Северная көшесінің шегінде, сондай-ақ Лесхоз маңындағы саяжай массивтері кіреді.
N 5 бағалау аймағы
Бес бағалау учаскесінен тұрады. Оның құрамына мынадай тұрғын массивтері кірді: солтүстік өнеркәсіп торабының оңтүстік-батыс бөлігі, Шмелев лог тұрғын массивінің және Лесозавод тұрғын массивінің бөлігі. Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылға дейін Левый берег ауылының аумағы.

Участок N 1 оценочной зоны N 5
Участок N 1 включает в себя территорию левого берега реки Иртыш в границах улицы Иртышской до пересечения с проспектом имени Каныша. Сатпаева до 14 жилого района, (район КШТ) вдоль границы поселка Металлург до улицы Прииртышской, далее по левому берегу реки Иртыш.
Участок N 2 оценочной зоны N 5
Участок N 2 включает в себя территорию промышленных предприятий и дачного массива в северо-восточной части города в границах улицы Согринской, улицы Егорова, вдоль нее до улицы Менделеева и до переулка Вешнего.
Участок N 3 оценочной зоны N 5
Участок N 3 включает в себя территорию жилого массива Шмелев лог в границах улицы Мызы до побережья реки Ульба.
Участок N 4 оценочной зоны N 5
Участок N 4 включает в себя территорию промышленных объектов, находящихся с южной стороны от железной дороги в границах улицы Деповской до 1-го Паровозного переулка, до улицы Нефтяной, включая железнодорожную ветку со всеми объектами.
Участок N 5 оценочной зоны N 5
Участок N 5 включает в себя территорию жилого массива Лесозавод от правого берега реки Иртыш до дачного массива, находящегося восточнее массива Лесозавод.
Оценочная зона N 6
Состоит из трех оценочных участков. В ее состав вошли следующие жилые массивы: северная часть северного промышленного узла, район Аблакетки, 14 жилой район (район КШТ), 23-й жилой район, западная часть массива Лесозавод.
Участок N 1 оценочной зоны N 6
Участок N 1 включает в себя территорию производственных объектов в районе Арматурного завода, территории отстойников, поселок Загородный и дачный массив, находящийся северо-западнее массива Старая Согра.
Участок N 2 оценочной зоны N 6
Участок N 2 включает в себя территорию жилого массива 14 жилого района, (район КШТ), 23-го жилого района, дачные массивы.
Участок N 3 оценочной зоны N 6
Участок N 3 включает в себя территорию жилого массива Аблакетка в границах улицы Северной, дачного массива до правого берега реки Иртыш.
Оценочная зона N 7
Состоит из двух оценочных участков. В ее состав вошли следующие жилые массивы: поселок Металлург, поселок Ульбинский.
Участок N 1 оценочной зоны N 7
Участок N 1 включает в себя территории поселка Металлург и поселка Ульбинский, до левого берега реки Иртыш. В данный участок не входит дачный массив.
Участок N 2 оценочной зоны N 7
Участок N 2 включает в себя территории Северного промышленного узла.
Оценочная зона N 8
Состоит из двух оценочных участков. В ее состав вошли следующие жилые образования: микрорайон Стрелка, район Завода приборов, Речного вокзала, Студгородка и Дворца спорта.

N 5 бағалау аймағының N 1 учаскесі
N 1 учаскеге Ертіс өзенінің сол жағалауының аумағы Иртышская өзенінің шекарасында қаныш Сәтпаев атындағы даңғылмен қиылысқа дейін, 14-тұрғын ауданға дейін (ЖМК маңы), Металлург кенті шекарасының бойымен Прииртышская көшесіне дейін, әрі қарай Ертіс өзенінің сол жағалауы бойымен кіреді.
N 5 бағалау аймағының N 2 учаскесі
N 2 учаскеге қаланың солтүстік-шығыс бөлігіндегі өнеркәсіп кәсіпорнының және Согринская, Егоров көшелерінің шекараларындағы саяжай массивінің аумағы кіреді, соның бойымен Менделеев көшесіне және Вешний тұйық көшесіне дейін.
N 5 бағалау аймағының N 3 учаскесі
N 3 учаскеге Мыза көшесінен Үлбі өзенінің жағалауына дейінгі шекарада Шмелев лог тұрғын массивінің аумағы кіреді.
N 5 бағалау аймағының N 4 учаскесі
N 4 учаскеге теміржолдан оңтүстікке қарай орналасқан өнеркәсіп объектілерінің аумағы Деповская көшесінен 1-Паровозный тұйық көшесіне, Нефтяная көшесіне дейінгі шекараларда барлық объектілерімен теміржол тармағын қоса кіреді.
N 5 бағалау аймағының N 5 учаскесі
N 5 учаскеге Ертіс өзенінің оң жағалауынан Лесозавод массивінен шығысқа қарай орналасқан саяжай массивіне дейінгі Лесозавод тұрғын массивінің аумағы кіреді.
N 6 бағалау аймағы
Үш бағалау учаскесінен тұрады. Оның құрамына мынадай тұрғын массивтері кірді: солтүстік өнеркәсіп торабының солтүстік бөлігі, Аблакетка ауданы, 14-тұрғын ауданы (ЖМК маңы), 23-тұрғын ауданы, Лесозавод тұрғын массивінің батыс бөлігі.
N 6 бағалау аймағының N 1 учаскесі
N 1 учаскеге Арматура зауытының маңындағы өндірістік объектілердің аумағы, тұндырғыштар аумақтары, Загородний кенті және Ескі Согра массивінен солтүстік-батысқа қарай орналасқан саяжай массиві кіреді.
N 6 бағалау аймағының N 2 учаскесі
N 2 учаскеге 14-тұрғын ауданы (ЖМК маңы), 23-тұрғын ауданы, саяжай массивтері кіреді.
N 6 бағалау аймағының N 3 учаскесі
N 3 учаскеге Северная көшесінен, саяжай массивінен Ертіс өзенінің оң жағалауына дейінгі шекарадағы Аблакетка массивінің аумағы кіреді.
N 7 бағалау аймағы
Екі бағалау учаскесінен тұрады. Оның құрамына мынадай тұрғын массивтері кірді: Металлург кенті, Үлбі кенті.
N 7 бағалау аймағының N 1 учаскесі
N 1 учаскеге Металлург кентінің және Үлбі кентінің аумақтары Ертіс өзенінің сол жағалауына дейін кіреді. Аталған учаскеге саяжай массиві кірмейді.
N 7 бағалау аймағының N 2 учаскесі
N 2 учаскеге Солтүстік өнеркәсіп торабының аумағы кіреді.
N 8 бағалау аймағы
Екі бағалау учаскесінен тұрады. Оның құрамына мынадай тұрғын массивтері кірді: Стрелка шағынауданы, Приборлар зауыты, Өзен вокзалы, Студенттер қалашығы және Спорт сарайының аудандары.

Участок N 1 оценочной зоны N 8
Участок N 1 включает в себя территорию центральной части города микрорайона Стрелка в границах набережной имени Е.П. Славского до улицы имени Александра Протозанова, до улицы Мызы. Далее по улице Новаторов, по улице имени Кабанбая батыра, вдоль правого берега реки Иртыш до набережной имени Е.П. Славского.
Участок N 2 оценочной зоны N 8
Участок N 2 включает в себя центральную часть города в районе дворца Спорта, территорию от проспекта Абая до улицы Космической, от улицы Ворошилова до улицы Красина, до левого берега реки Ульба. Далее граница участка проходит вдоль берега до улицы Солнечной, включая в себя территорию Студенческого городка.

N 8 бағалау аймағының N 1 учаскесі
N 1 учаскеге Е.П. Славский атындағы жағалаудың шекарасындағы Стрелка шағынауданы, Александр Протозанов есіміндегі көшеге дейін, Мыза көшесіне дейін қаланың орталық бөлігінің аумағы кіреді. Әрі қарай Новаторлар көшесі бойымен қабанбай батыр есіміндегі көше бойымен Ертіс өзенінің оң жағалауы бойымен Е.П. Славский атындағы жағалауға дейін.
N 8 бағалау аймағының N 2 учаскесі
N 2 учаскеге Спорт сарайының маңындағы қаланың орталық бөлігі кіреді. Абай даңғылынан Космическая көшесіне дейінгі аумақ, Ворошилов көшесінен Красин көшесіне дейін, Үлбі өзенінің сол жағалауына дейін. Әрі қарай учаскенің шекарасы жағалау бойымен Солнечная көшесіне дейін, Студенттер қалашығының аумағын қоса өтеді.