О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 мая 2008 года N 8-3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 2 июня 2008 года N 7-1-91. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2009 года N 15-9
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2009 N 15-9.
В соответствии с пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7-1-78 от 3 января 2008 года, опубликованное в газете "Жайық үні" от 17 января 2008 года N 3, в газете "Пульс города" от 17 января 2008 года N 3, от 31 января 2008 года  N 5, от 7 февраля 2008 года N 6, от 14 февраля 2008 года N 7, от 21 февраля 2008 года N 8), с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением Уральского городского маслихата от 6 марта 2008 года N 5-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7-1-83 от 19 марта 2008 года, опубликованное в газете "Жайық үні" от 17 апреля 2008 года N 16, от 24 апреля 2008 года N 17, от 8 мая 2008 года N 19, в газете "Пульс города" от 10 апреля 2008 года N 15, от 17 апреля 2008 года N 16, от 24 апреля 2008 года N 17) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 11 635 051 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 126 473 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 140 297 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2 585 150 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3 783 131 тысячи тенге;
2) затраты - 10 367 887 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 1 267 164 тысячи тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 0;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
6) дефицит (профицит) бюджета - 1 267 164 тысячи тенге;

2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2008 жылғы 29 мамырдағы N 8-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 2 маусымда N 7-1-91 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 15-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2009.03.31 N 15-9 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 3 қаңтарда 7-1-78 нөмірмен тіркелген, "Жайық үні" газетінің 2008 жылғы 17 қаңтарда N 3, "Пульс города" газетінің 2008 жылғы 17 қаңтардағы N 3, 2008 жылғы 31 қаңтардағы N 5, 2008 жылғы 7 ақпандағы N 6, 2008 жылғы 14 ақпандағы N 7, 2008 жылғы 21 ақпандағы N 8 жарияланған), Орал қалалық мәслихатының 2008 жылғы 6 наурыздағы N 5-2 "2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 19 наурыздағы 7-1-83 нөмірмен тіркелген, "Жайық үні" газетінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 16, 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 17, 2008 жылғы 8 мамырдағы N 19, "Пульс города" газетінің 2008 жылғы 10 сәуірдегі N 15, 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 16, 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 17 жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2008 жылға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 11 635 051 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 126 473 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 140 297 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 585 150 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3 783 131 мың теңге;
2) шығындар - 10 367 887 мың теңге;
3) операциялық айырым - 1 267 164 мың теңге;
4) таза бюджеттен кредиттеу - 0;
5) қаржы активтер операциясымен айырым - 0;
6) бюджет тапшылығы (профициті) - 1 267 164 мың теңге;

7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -1 267 164 тысячи тенге, в том числе:
поступления займов - 305 382 тысячи тенге;
погашение займов - -1 793 022 тысячи тенге;
движение остатков бюджетных средств - 220 476 тысяч тенге";
в пункте 6:
цифру "38 093" заменить цифрой "33 010";
цифру "37 115" заменить цифрой "69 515";
цифру "30 920" заменить цифрой "3 603";
в пункте 8 после слов "150 000 тысяч тенге" дополнить словами следующего содержания:
"; на благоустройство парка имени Кирова - 79 200 тысяч тенге, на приобретение контейнеров для сбора мусора - 2 000 тысяч тенге, на приобретение техники по бестраншейной прокладке труб - 53 000 тысяч тенге, на рекультивацию цветников удобрением "Биогумус" - 10 000 тысяч тенге, на строительство перегрузочной станции для сброса твердых бытовых отходов - 15 000 тысяч тенге, на оплату труда бойцов молодежных трудовых отрядов "Жасыл ел" - 7 357 тысяч тенге";
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Отделу финансов города Уральска внести соответствующие изменения в сводный план финансирования бюджетных программ по платежам и сводный план финансирования бюджетных программ по обязательствам.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
4. Данное решение вводится в действие с 1 января 2008 года.

7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - -1 267 164 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 305 382 мың теңге;
қарыздарды өтеу - -1 793 022 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 220 476 мың теңге;
6 тармағында:
"38 093" саны "33 010" санымен ауыстырылсын;
"37 115" саны "69 515" санымен ауыстырылсын;
"30 920" саны "3 603" санымен ауыстырылсын;
8 тармақта "150 000 мың теңге" сөзінен кейін келесі мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
"; Киров атындағы саябақты абаттандыруға - 79 200 мың теңге, қоқыс салуға арналған контейнерлерді сатып алуға - 2 000 мың теңге, құбырларды орсыз төсеу бойынша техника сатып алуға - 53 000 мың теңге, гүлзарларды "Биогумус" тыңайтқышымен қайта құнарландыруға - 10 000 мың теңге, қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау үшін жүк тиеу станциясының құрылысына - 15 000 мың теңге, "Жасыл ел" жастар еңбек жасағына еңбекақы төлеуге - 7 357 мың теңге";
аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қаласының қаржы бөлімі төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына, міндеттемелер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына тиісті өзгертулерді енгізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима Зачаганского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Круглоозерновского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Деркульского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Желаевского поселкового округа

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Круглоозерное кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Деркөл кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Желаев кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету