О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23 октября 2008 года N 12-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 30 октября 2008 года N 7-1-116. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2009 года N 15-9
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2008 N 15-9.
В соответствии с пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2008 год" от 25 декабря 2007 года N 4-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-78, опубликованное 17 января 2008 года в газете "Жайық үні" и 17 января 2008 года, 31 января 2008 года, 7 февраля 2008 года, 14 февраля 2008 года, 21 февраля 2008 года в газете "Пульс города"), с изменениями и дополнениями, внесенными решением Уральского городского маслихата от 6 марта 2008 года N 5-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-83, опубликованное 17 апреля 2008 года, 24 апреля 2008 года, 8 мая 2008 года в газете "Жайық үні" N 16, N 17, N 19 и 10 апреля 2008 года, 17 апреля 2008 года, 24 апреля 2008 года в газете "Пульс города" N 15, N 16, N 17), решением Уральского городского маслихата от 27 мая 2008 года N 8-3 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-91, опубликованное 12 июня 2008 года, 19 июня 2008 года, 26 июня 2008 года в газете "Жайық үні"  N 24, N 25 , N 26 и 12 июня 2008 года, 19 июня 2008 года, 26 июня 2008 года в газете "Пульс города" N 24, N 25 , N 26), решением Уральского городского маслихата от 12 августа 2008 года N 10-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-109, опубликованное 28 августа 2008 года, 4 сентября 2008 года, 11 сентября 2008 года в газете "Жайық үні" N 35, N 36, N 37 и 28 августа 2008 года, 4 сентября 2008 года, 11 сентября 2008 года в газете "Пульс города" N 35, N 36, N 37) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 қазандағы N 12-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 30 қазанда N 7-1-116 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 15-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2009.03.31 N 15-9 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-78 тіркелген, "Жайық үні" газетінің 2008 жылғы 17 қаңтарда және "Пульс города" газетінің 2008 жылғы 17 қаңтардағы, 2008 жылғы 31 қаңтардағы, 2008 жылғы 7 ақпандағы, 2008 жылғы 14 ақпандағы, 2008 жылғы 21 ақпандағы жарияланған), Орал қалалық мәслихатының "2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 6 наурыздағы N 5-2 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-83 тіркелген, "Жайық үні" газетінің N 16, N 17, N 19 2008 жылғы 17 сәуірдегі, 2008 жылғы 24 сәуірдегі, 2008 жылғы 8 мамырдағы және "Пульс города" газетінің N 15, N 16, N 17 2008 жылғы 10 сәуірдегі, 2008 жылғы 17 сәуірдегі, 2008 жылғы 24 сәуірдегі жарияланған), Орал қалалық мәслихатының "2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 27 мамырдағы N 8-3 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-91 тіркелген, "Жайық үні" газетінің N 24, N 25, N 26 2008 жылғы 12 маусымдағы, 2008 жылғы 19 маусымдағы, 2008 жылғы 26 маусымдағы және "Пульс города" газетінің N 24, N 25, N 26 2008 жылғы 12 маусымдағы, 2008 жылғы 19 маусымдағы, 2008 жылғы 26 маусымдағы жарияланған), Орал қалалық мәслихатының "2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 12 тамыздағы N 10-2 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-109 тіркелген, "Жайық үні" газетінің N 35, N 36, N 37 2008 жылғы 28 тамыздағы, 2008 жылғы 4 қыркүйектегі, 2008 жылғы 11 қыркүйектегі және "Пульс города" газетінің N 35, N 36, N 37 2008 жылғы 28 тамыздағы, 2008 жылғы 4 қыркүйектегі, 2008 жылғы 11 қыркүйектегі жарияланған) енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"1. Утвердить городской бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 14 524 944 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 426 909 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 138 497 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2 685 050 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 6 274 488 тысячи тенге;
2) затраты - 13 257 780 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 1 267 164 тысячи тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 0;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
6) дефицит (профицит) бюджета - 1 267 164 тысячи тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -1 267 164 тысячи тенге, в том числе:
поступления займов - 305 382 тысячи тенге;
погашение займов - -1 793 022 тысячи тенге;
движение остатков бюджетных средств - 220 476 тысяч тенге";
в пункте 6:
цифру "106 031" заменить цифрой "126 031";
цифру "30 182" заменить цифрой "39 300";
цифру "69 515" заменить цифрой "77 397";
цифру "6 334" заменить цифрой "9 334";
в пункте 8:
цифру "10 176" заменить цифрой "9 676";
цифру "195 210" заменить цифрой "234 394";
слова ", на проведение капитального ремонта здания, находящегося в коммунальной собственности, – 130 000 тысяч тенге" заменить словами: ", на проведение капитального ремонта здания, находящегося в коммунальной собственности – 104 530 тысяч тенге";
слова ", на капитальный ремонт здания, передаваемого в коммунальную собственность, – 230 000 тысяч тенге"  заменить словами: ", на капитальный ремонт 2-х зданий, передаваемых в коммунальную собственность, – 230 000 тысяч тенге";
слова ", на изготовление ПСД и строительство жилого дома для малосемейных – 100 000 тысяч тенге" заменить словами: ", на изготовление ПСД и строительство жилого дома для малосемейных – 35 832 тысячи тенге";
слова ", на приобретение спецтехники для ГКП "Орал Су Арнасы" - 37 000 тысяч тенге" заменить словами: ", на приобретение спецтехники для ГКП "Орал Су Арнасы" - 126 000 тысяч тенге";
слова ", на ремонт уличного освещения – 37 816 тысяч тенге" заменить словами:  ", на ремонт уличного освещения – 38 603 тысячи тенге";
после слов "на установку билбордов, мегасайтов – 67 116 тысяч тенге"  дополнить словами следующего содержания: ", на проведение реконструкции здания, находящегося в коммунальной собственности – 25 470 тысяч тенге, на капитальный ремонт школы N41 – 18 000 тысяч тенге, на замену бордюров – 4 000 тысяч тенге, на ремонт тротуаров – 4 000 тысяч тенге, на средний и текущий ремонт дорог – 98 300 тысяч тенге, на приобретение спецтехники – 107 084 тысячи тенге, на строительство монумента "Европа-Азия" - 45 000 тысяч тенге, на оформление улиц города и аэропорта и изготовление банеров – 5 616 тысяч тенге, на берегоукрепительные работы в парке имени Кирова – 4 600 тысяч тенге, на изготовление ПСД теплотрассы и линии электропередачи от новой ГТС до микрорайонов города Уральска – 30 000 тысяч тенге, на развитие теплоэнергетической системы – 300 000 тысяч тенге";

"1. 2008 жылға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 14 524 944 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 426 909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 138 497 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 685 050 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 6 274 488 мың теңге;
2) шығындар - 13 257 780 мың теңге;
3) операциялық айырым - 1 267 164 мың теңге;
4) таза бюджеттен кредиттеу - 0;
5) қаржы активтер операциясымен айырым - 0;
6) бюджет тапшылығы (профициті) - 1 267 164 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - -1 267 164 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 305 382 мың теңге;
қарыздарды өтеу - -1 793 022 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 220 476 мың теңге;       6 тармағында:
"106 031" саны "126 031" санымен ауыстырылсын;
"30 182" саны "39 300" санымен ауыстырылсын;
"69 515" саны "77 397" санымен ауыстырылсын;
"6 334" саны "9 334" санымен ауыстырылсын;
8 тармағында:
"10 176" саны "9 676" санымен ауыстырылсын;
"195 210" саны "234 394" санымен ауыстырылсын;
", коммуналдық меншікке жататын ғимаратты күрделі жөндеуге – 130 000 мың теңге" деген сөздер ", коммуналдық меншікке жататын ғимаратты күрделі жөндеуге - 104 530 мың теңге" деген сөздерімен ауыстырылсын;
", коммуналдық меншікке берілетін ғимаратты күрделі жөндеуге - 230 000 мың теңге" деген сөздер ", коммуналдық меншікке берілетін 2 ғимаратты күрделі жөндеуге - 230 000 мың теңге" деген сөздерімен ауыстырылсын;
", шағын отбасыларына арналған тұрғын үйдің құрылысына және ЖСҚ дайындауға – 100 000 мың теңге" деген сөздер ", шағын отбасыларына арналған тұрғын үйдің құрылысына және ЖСҚ дайындауға - 35 832 мың теңге" деген сөздерімен ауыстырылсын;
", "Орал Су Арнасы" МКК-на арнайы техника сатып алуға - 37 000 мың теңге" деген сөздер ","Орал Су Арнасы" МКК-на арнайы техника сатып алуға - 126 000 мың теңге" деген сөздерімен ауыстырылсын;
", көше жарықтарын жөндеуге - 37 816 мың теңге" деген сөздер ", көше жарықтарын жөндеуге - 38 603 мың теңге" деген сөздерімен ауыстырылсын;
"билбордтар мен мегасайттарды орнатуға – 67 116 мың теңге" деген сөздерден кейін ", коммуналдық меншікке жататын ғимаратты қайта жаңартуға - 25 470 мың теңге, N 41 мектепті күрделі жөндеуге - 18 000 мың теңге, жиектастарды ауыстыруға - 4 000 мың теңге, тротуарларды жөндеуге - 4 000 мың тенге, жолдарды ағымдағы және орташа жөндеуге - 98 300 мың теңге, арнайы техникалар сатып алуға – 107 084 мың теңге, "Европа –Азия" монументін құруға – 45 000 мың теңге, қала көшелері мен әуежайды рәсімдеу және банерлер жасауға – 5 616 мың теңге, Киров атындағы мәдени-демалыс саябағында жағаны бекіту жұмыстарын жүргізуге – 4 600 мың теңге, жаңа ГТС-тан Орал қаласының шағын аудандарына дейінгі жылутрассасының және электр беру желісінің ЖСҚ дайындауға - 30 000 мың теңге, жылуэнергетика жүйесін дамытуға – 300 000 мың теңге" деген сөздерімен толықтырылсын;

слова ", на реконструкцию и ремонт аварийных участков канализационных коллекторов города Уральска – 690 000 тысяч тенге" исключить;
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Отделу финансов города Уральска внести соответствующие изменения в сводный план финансирования бюджетных программ по платежам и сводный план финансирования бюджетных программ по обязательствам.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
4. Данное решение вводится в действие со 1 января 2008 года.
Председатель 12-й внеочередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 23 октября 2008 года N 12-2
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 25 декабря 2007 года N 4-4
Бюджет города Уральска на 2008 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс                   Наименование
Подкласс
Специфика
І.Доходы

", Орал қаласындағы канализациялық коллектордың апатты учаскелерін қайта жаңартуға және жөндеуге – 690 000 мың теңге" сөздері алынып тасталсын;
аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қаласының қаржы бөлімі төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына, міндеттемелер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына тиісті өзгертулерді енгізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының кезектен
тыс 12-шы сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы
2008 жылғы 23 қазандағы
N 12-2 Орал қалалық
мәслихаттың шешіміне
1 қосымша
2007 жылғы 25 желтоқсандағы
N 4-4 Орал қалалық
мәслихаттың шешіміне
1 қосымша
2008 жылға арналған Орал қаласының бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І.Кірістер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима Зачаганского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Круглоозерновского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Деркульского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Желаевского поселкового округа

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Круглоозерное кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Деркөл кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Желаев кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету