Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2009-2012 учебные годы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
Постановление акимата города Астаны от 16 октября 2009 года N 22-966п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 18 ноября 2009 года N 596. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30 мая 2012 года № 107-657
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30.05.2012 № 107-657.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата города Астаны от 16.06.2011 № 22-541п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан «Об образовании», постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2009 года № 274 «Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года «Через кризис к обновлению и развитию» (Дорожная карта) акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2009-2012 учебные годы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета (далее - Государственный заказ).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Астаны от 16.06.2011 № 22-541п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
2. Администратору бюджетной программы обеспечить своевременное финансирование Государственного заказа по бюджетной программе 060 «Подготовка и переподготовка кадров».
3. Государственному учреждению «Управление образования города Астаны» обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Рахимжанова А.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Утвержден
постановлением акимата
города Астаны

Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2009-2012 оқу жылдарына Жол картасы аясында кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қазандағы N 22-966қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 18 қарашада нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 596 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 107-657 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012.05.30 № 107-657 (2012.07.01 бастап) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 2011.06.16 N 22-541қ (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына, "Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына жолдауын іске асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылға арналған іс-қимыл жоспарын (Жол картасын) орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 наурыздағы N 274 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2009-2012 оқу жылдарына Жол картасы аясында кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (бұдан әрі – Мемлекеттік тапсырыс) бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2011.06.16 N 22-541қ (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Бюджеттік бағдарлама әкімшісі 060 "Кадрлар даярлау және қайта даярлау" бюджеттік бағдарламасы бойынша Мемлекеттік тапсырысты уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Ә.М. Рахымжановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                           И. Тасмағамбетов
Астана қаласы әкімдігінің

от 16 октября 2009 года
№ 22-966п
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата города Астаны от 16.06.2011 № 22-541п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Государственный образовательный заказа на подготовку кадров
в рамках Дорожной карты на 2009-2012 учебные годы за счет
целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
Код
специаль-
ности
Наименование направлений
подготовки специалистов
с техническим профессио-
нальным, послесредним
образованием
Прием учащихся
Всего
11 класс
с казах-
ским
языком
обучения
с русским
языком
обучения
Государственные профессиональные лицеи
Профессиональный лицей № 1

2009 жылғы 16 қазандағы
N 22-966қ қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2011.06.16 N 22-541қ (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Республикалық бюджеттің ағымдағы мақсатты трансферттері есебінен 2009-2012 оқу жылдарына Жол картасы аясында кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 2011.06.16 N 22-541қ (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Мамандық коды
Техникалық және кәсіптік білімді, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлау бағыттарының атауы
Оқушыларды қабылдау
Барлығы
11-сынып
қазақ тілінде оқыту
орыс тілінде оқыту
Мемлекеттік кәсіптік лицейлер
N 1 кәсіптік лицей