О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 24 апреля 2008 года № 76/14-IV "О Правилах организации закупа жилья на объектах незавершенного строительства города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 6 ноября 2009 года N 269/39-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 декабря 2009 года N 604. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 258/36-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 258/36-V.
В соответствии со статьями 4343-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 24 апреля 2008 года № 76/14-IV «О Правилах организации закупа жилья на объектах незавершенного строительства города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 апреля 2008 года за № 529, опубликовано в газетах «Астана хабары» № 55 от 6 мая 2008 года, «Вечерняя Астана» № 55 от 6 мая 2008 года), от 28 мая 2009 года № 226/35-IV «О внесении дополнений в некоторые решения маслихата города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 июня 2009 года за № 582, опубликовано в газетах «Астана акшамы» № 65 от 16 июня 2009 года, «Вечерняя Астана» № 71 от 16 июня 2009 года) следующее изменение:
в Правилах организации закупа жилья на объектах незавершенного строительства города Астаны, утвержденных указанным решением:
в пункте 12 слово «обязан» заменить словом «должен».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    А. Булашев
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин

Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 76/14-ІV "Астана қаласындағы құрылысы аяқталмаған объектілерден тұрғын үй сатып алуды ұйымдастыру Ережесі туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 6 қарашадағы N 269/39-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 15 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 604 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 258/36-V шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 258/36-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның 4343-1 баптарына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 76/14-ІV "Астана қаласындағы құрылысы аяқталмаған объектілерден тұрғын үй сатып алуды ұйымдастыру Ережесі туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 30 сәуірде N 529 болып тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырда N 55 "Астана хабары", 2008 жылғы 28 мамырда N 55 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 28 мамырдағы N 226/35-ІV "Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 11 маусымда N 582 болып тіркелген, 2009 жылғы 16 маусымда N 65 "Астана ақшамы", 2009 жылғы 16 маусымда N 71 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген Астана қаласындағы құрылысы аяқталмаған объектілерден тұрғын үй сатып алуды ұйымдастыру Ережесінде:
12-тармақтағы "міндетті" деген сөз "тиісті" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы                         А. Бұлашев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                              В. Редкокашин