Об утверждении повышенных ставок на некоторые виды платы за эмиссии в окружающую среду Акмолинской области на 2009 год
Решение Акмолинского областного маслихата от 6 февраля 2009 года № 4С-12-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 марта 2009 года № 3313. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 4С-19-3
Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 4С-19-3
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Утвердить повышенные ставки на следующие виды платы за эмиссии в окружающую среду Акмолинской области на 2009 год:
1) «Для дизельного топлива» за 1 тонну использованного топлива 0,51 месячных расчетных показателей;
2) «Зола и золошлаки» за 1 тонну размещения отходов для субъектов естественных монополий 0,66 месячных расчетных показателей.
2. Признать утратившим силу решения Акмолинского областного маслихата от 5 марта 2008 года № 4С-5-10 «Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду Акмолинской области на 2008 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3243, опубликовано в газете «Арқа ажары» от 12 апреля 2008 года, в газете «Акмолинская правда» от 12 апреля 2008 года).
3. Данное решение распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                          Ж. Ергалиев
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                У.Мусабаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник
Налогового комитета
по Акмолинской области             Нусипов Ж.С.
Начальник управления
природных ресурсов
и регулирования
природопользования
Акмолинской области                Сагитов А.М.
Начальник
управления экономики и
бюджетного планирования
Акмолинской области              Такамбаев М.Ш.

2009 жылға Ақмола облысының қоршаған ортасына эмиссия үшін төлемақының кейбір түрлеріне жоғары ставкаларды бекіту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 6 ақпандағы № 4С-12-10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 16 наурызда № 3313 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2009.12.10 № 4С-19-3 шешімімен
2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексінің 495 бабының 9 тармағына, 2001 жылдағы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заныңың 6 бабының 5 тармағына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2009 жылға Ақмола облысының қоршаған ортасына эмиссия үшін төлемақының келесі түрлеріне жоғары ставкалар бекітілсін:
1) «Дизель отыны үшін» пайдаланылған отынның 1 тоннасы үшін 0,51 айлық төлем көрсеткіші;
2) «Күл мен күлшлактар» табиғи монополия субъектілері үшін қалдықтардың 1 тоннасын орналастыру үшін 0,66 айлық төлем көрсеткіші.
2. Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 5 наурыздағы № 4С-5-10 «2008 жылға Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3243 тіркелген, «Арқа ажары» газетінде 2008 жылдың 12 сәуірінде, «Акмолинская правда» газетінде 2008 жылдың 12 сәуірінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қалыптасқан құқықтық қатынастарға тарайды.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы              Ж. Ерғалиев
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы              Ө. Мұсабаев
КЕЛІСІЛДІ
Ақмола облысы бойынша
Салық комитетінің бастығы        Ж.С. Нүсіпов
Ақмола облысы табиғи
ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу
басқармасының бастығы            Ә.М. Сағитов
Ақмола облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы          М.Ш. Тақамбаев