О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Акмолинской области от 2 апреля 2009 года № А-4/145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2009 года № 3320. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № А-3/112
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 06.04.2011 № А-3/112.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 17 апреля 2008 года №А-3/134 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3250, опубликовано 20 мая 2008 года в газете «Акмолинская правда» и 20 мая 2008 года в газете «Арка Ажары»), с учетом изменений и дополнений, внесенных постановлениями акимата Акмолинской области «О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года №А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 08 июля 2008 года №А-5/288 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3258, опубликовано 22 июля 2008 года  в газете «Акмолинская правда» №92 и 22 июля 2008 года в газете «Арка Ажары» № 82), «О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года №А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности подлежащих приватизации» от 22 августа 2008 года № А-6/360 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3271 , опубликовано 23 сентября 2008 года в газете «Акмолинская правда» №123 и 23 сентября 2008 года в газете «Арка Ажары» № 108) следующие изменения и дополнения:
в перечне объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 28, 45, 58, 60 исключить;
дополнить строками, порядковые номера 62-82 следующего содержания:
62
Автомашина «Toyota Camry»
2004 года выпуска, государственный номер С 028 АА
г. Щучинск, ул. Абылай Хана,32
ГУ «Аппарат акима Щучинского района»
63
Автомашина «Jeeр Sportage»
1997 года выпуска, государственный номер С 051 АА
г Кокшетау, ул. Абая,89
ГККП «Хозяйственное управление при акимате Акмолинской области»
64
Автомашина ГАЗ 32213
1997 года выпуска, государственный номер С 092 АА
г. Кокшетау, ул. Абая,89
ГККП  «Хозяйственное управление при акимате Акмолинской области»
65
Автомашина ГАЗ 3102
1999 года выпуска, государственный номер С 023 КР
г. Кокшетау, ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
66
Автомашина ВАЗ 2106
1996 года выпуска, государственный номер С 031 КР
г. Кокшетау, ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
67
Автомашина ВАЗ 21213
1996 года выпуска, государственный номер С 142 КР
г. Кокшетау, ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
68
Автомашина ГАЗ 3102
1999 года выпуска, государственный номер С 070 КР
г. Кокшетау, ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
69
Автомашина ГАЗ 3110
2000 года выпуска, государственный номер С 160 КР
г. Кокшетау, ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
70
Автомашина ВАЗ 21061
2000 года выпуска, государственный номер С  211 КР

"Жекелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі № А-4/145 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 30 сәуірде № 3320 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № А-3/112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.04.06 № А-3/112 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы  жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы” Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына (нормативтік құқықтық актiлерiнiң мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3250 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырда «Акмолинская правда» газетінде және 2008 жылғы 20 мамырда «Арқа ажары» газетінде жарияланған), “Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы” Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 08 шілдедегі № А-5/288 қаулысымен (нормативтік құқықтық актiлерiнiң мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3258 болып тіркелген, 2008 жылғы 22 шілдеде № 82 «Акмолинская правда» газетінде және 2008 жылғы 22 шілдеде № 92 «Арқа ажары» газеттінде жарияланған), “Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы” Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 22 тамыздағы №А-6/360 қаулысымен (нормативтік құқықтық актiлерiнiң мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3271 болып тіркелген, 2008 жылғы 23 қыркүйегінде № 123 «Акмолинская правда» газетінде және 2008 жылғы 23 қыркүйегінде № 108 «Арқа ажары» газеттінде жарияланған) енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарыныің тізбесінде:
реттік нөмірлер 28, 45, 58, 60 жолдары алынып тасталсын;
келісі мазмұндағы реттік нөмірлері 62-82 жолдарымен толыктырылсын:
62
2004 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 028 АА «Toyota Camry»  автомашинасы
Щучинск қ, Абылай-хан  к-сі, 32
«Щучье ауданының әкімі» ММ
63
1997 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 051 АА  «Jeeр Sportage» автомашинасы
Көкшетау қ., Абай к-сі, 89
«Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы» МКҚК
64
1997 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 092 АА, ГАЗ 32213 автомашинасы
Көкшетау қ., Абай к-сі, 89
«Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы» МКҚК
65
1999 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 023 КР, ГАЗ 3102 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі,   220
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
66
1996 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 031 КР, ВАЗ 2106 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі,   220
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
67
1996 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 142 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
68
1999 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 070 КР, ГАЗ 3102 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті»ММ
69
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 160 КР, ГАЗ 3110 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
70
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 211 КР, ВАЗ 21061 автомашинасы

г.Степногорск, микрорайон 5, здание 63
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау»
71
Автомашина ГАЗ 31105-120
2004 года выпуска , государственный номер С 124 КР
г. Щучинск, ул. Коммунистическая,33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
72
Автомашина ВАЗ 21213
1996 года выпуска, государственный номер С 163 КР
г. Кокшетау, ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
73
Автомашина ВАЗ 21065
2000 года выпуска, государственный номер  С 183 КР
г. Кокшетау, ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау»
74
Автомашина ВАЗ 21060
2000 года выпуска, государственный номер С 190 КР
г. Кокшетау, ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау»
75
Автомашина ВАЗ 21060
2000 года выпуска, государственный номер С 213 КР
г. Кокшетау, ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау»
76
Автомашина ГАЗ 310290
1997 года выпуска, государственный номер  С 754 КТ
Есильский район, г. Есиль, ул. Ленина,6
ГУ «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог  Есильского района»
77
Автомашина ГАЗ 3110
2000 года выпуска, государственный номер С 367 КТ
Есильский район, г. Есиль, ул. Фрунзе,8
ГКП на ПХВ «Тепловые сети» при акимате Есильского района
78
Клуб села Чаглинка
Зерендинский район, с. Чаглинка, ул. Советская,45
ГУ «Аппарат акима Чаглинского сельского округа»
79
Здание Койсалганского музея
Зерендинский район, Пухальский сельский округ, с. Койсалган
ГККП  «Мәдениет үйі» при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
80
Клуб села Джамбул
Зерендинский район, Казотинский  сельский округ, с. Джамбул
ГККП   «Мәдениет үйі» при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
81
Государственное коммунальное казенное предприятие «Станция диагностики автотранспортных средств» как имущественный комплекс
г. Кокшетау, Южная промзона
ГККП «Станция диагностики автотранспортных средств»
82
Имущество:
1. здание типографии;
2. здание гаража;
3.графопресс ADAST,1984 года выпуска;
4.строкоотливная машина2H140, 1984 года выпуска;
5.бумагорезный станок ADAST BLANSKO,1986 года выпуска;
6.плоскопечатная машина ПП-45Р,1989 года выпуска;
7.ножеточильный станок 1990 года выпуска;
8.ромаер-314 1988 года выпуска;
9. кресло;
10.кассовый аппарат Меркурий 115Ф, 2003 года выпуска;
11.принтерSAMSUNGML-1210, 2003 года выпуска;
12.сканер,2003года выпуска;
13.монитор SAMSUNG 955DF,2003 года выпуска;
14.мониторSAMSUNG 763MB, 2003 года выпуска;
15.ИБП АРС 500Va,2003 года выпуска; 2 единицы;
16.системный блок P4 1.7 Cel.256Mb, 2003 года выпуска;

Степногорск қ., 5-шағын аудан, 63-ғимарат
«Көкшетау қаласы  ішкі істер басқармасы» ММ
71
2004 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 124 КР, ГАЗ 31105-120 автомашинасы
Щучье қ., Коммнистический к-сі,33
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
72
1996 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 163 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
73
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 183 КР, ВАЗ 21065 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«Көкшетау қаласы ішкі істер басқармасы» ММ
74
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 190 КР, ВАЗ 21060 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«Көкшетау қаласы ішкі істер басқармасы» ММ
75
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 213 КР, ВАЗ 21060 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«Көкшетау қаласы ішкі істер басқармасы» ММ
76
1997 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 754 КТ, ГАЗ 310290 автомашинасы
Есіл ауданы, Есіл қ., Ленин к-сі,6.
«Есіл ауданының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
77
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 367 КТ, ГАЗ 3110 автомашинасы
Есіл ауданы, Есіл қ., Фрунзе к-сі, 8.
Есіл ауданы әкімдігі жанындағы «Жылу жүелері» ШЖҚ МКК
78
Чаглинка селолық клубі
Зеренді ауданы, Чаглинка с., Совет к-сі, 45
«Чаглинка селолық округі әкімінін аппараты» ММ
79
Қойсалган мұражайды бұрынғы ғимараты
Зеренді ауданы, Пухальск селолық округі, Қойсалған с.
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы  «Мәдениет үйі» МКҚК
80
Джамбыл селолық клубі
Зеренді ауданы, Қазатін  селолық округі, Джамбыл с.
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы  «Мәдениет үйі» МКҚК
81
«Автокөлік құралдарын диагностикалау станциясы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, мүлік кешені ретінде
Көкшетау қ., оңтүстік өнеркәсіп аймағы
«Автокөлік құралдарының диагностикалық станциясы» МКҚК
82
Келесі мүлік:
1.баспахана ғимараты;
2.гараж ғимараты;
3.графопресс ADAST, 1984 жылы шығарылған;
4.жол шығару машинасы 2H140, 1984 жылы шығарылған;
5.қағаз кесетін құрал ADAST BLANSKO, 1986 жылы шығарылған;
6.табанды басатын машина ПП-45Р, 1989 жылы шығарылған;
7.пышақ қайрайтын құрал, 1990 жылы шығарылған;
8.ромаер-314, 1988 жылы шығарылған;
9. кенеслік тақ;
10. Меркурий каріпүя  аппараты 115Ф, 2003 жылы шығарылған;
11.SAMSUNGML-1210 принте, 2003 жылы шығарылған;
12.сканер, 2003 жылы шығарылған;
13.SAMSUNG 955DF мониторі, 2003 жылы шығарылған;
14.SAMSUNG 763MB мониторі, 2003 жылы шығарылған;
15.ИБП АРС 500Va 2003 жылы шығарылған, саны 2 бірлік;
16. P4 1.7 Cel.256Mb жүйе блогі, 2003 жылы шығарылған;

17.системный блок P4 1.7 Cel.128Mb, 2003 года выпуска;
18. автомашина ГАЗ 3110 г.н №С 583KU, 2000 года выпуска
г. Щучинск, ул. Советская,60
ГУ «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог  Щучинского района»
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязаности
акима Акмолинской
области                                   К. Отаров

17.P4 1.7 Cel.128Mb жүйе блогі, 2003 жылы шығарылған;
18. 2000 жылы шығарылған, м.н. №С583KU, ГАЗ 3110 автомашинасы
Щучье қ., Совет к-сі, 60.
«Щучье ауданының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
2. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген  күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы
әкімінің міндетін
атқарушы                            Қ. Отаров