О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 8 августа 2005 года № С 20/2 "Об утверждении схемы зонирования земель города Атбасар и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога и кадастровой (оценочной) стоимости земельных участков"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2009 года № 4С16/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 15 апреля 2009 года № 1-5-113. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2013 года № 5С 14/3
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 21.02.2013 № 5С 14/3 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстана", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении схемы зонирования земель города Атбасар и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога и кадастровой (оценочной) стоимости земельных участков" от 8 августа 2005 года № С 20/1, (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-14, опубликованного в газете от 9 сентября 2005 года "Атбасар" № 36, от 7 сентября 2005 года "Простор" № 70) с последующими изменениями в решение Атбасарского районного маслихата "О внесении изменения в решение Атбасарского районного маслихата от 8 августа 2005 года № С 20/2 "Об утверждении схемы зонирования земель города Атбасар и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога и кадастровой (оценочной) стоимости земельных участков" от 30 января 2009 года № 4С 15/6, (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-107, опубликованного в газетах от 13 марта 2009 года "Атбасар" № 10, "Простор" № 10), следующее изменения:
в приложении 3 к указанному решению в графе "средний коэффициент":
в строке 1 цифры "1,8" заменить на цифры "1,2";
в строке 2 цифры "1,6" заменить на цифры "1,1";
в строке 3 цифры "1,5" заменить на цифры "1,0";
в строке 4 цифры "1,3" заменить на цифры "0,9";
в строке 5 цифры "0,8" заменить на цифры "0,6";
в строке 6 цифры "1,4" заменить на цифры "0,9";

Атбасар аудандық мәслихатының 2005 жылғы 8 тамыздағы "Атбасар қаласы жерлерінің аумақтық шекарасын және жер салығы мен жер учаскесінің кадастрлық (бағалық) құндық базалық ставкаларын түзету коэффициенттерін бекіту туралы" № С 20/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы мәслихатының 2009 жылғы 6 сәуірдегі № 4С16/5 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 сәуірде № 1-5-113 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 ақпандағы № 5С 14/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 21.02.2013 № 5С 14/3 (қол қойылған кезден бастап күшіне және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексіне, 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Жер кодексі" кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "Атбасар қаласы жерлерінің аумақтық шекарасын және жер салығы мен жер учаскесінің кадастрлық (бағалық) құндық базалық ставкаларын түзету коэфициенттерін бекіту туралы" 2005 жылғы 8 тамыздағы № С 20/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-5-14 тіркелген, 2005 жылғы 9 қыркүйекте "Атбасар" № 36 газетінде, 2005 жылғы 7 қыркүйекте "Простор" № 70 газетінде жарияланған), келесі өзгерістермен Атбасар аудандық мәслихатының "Атбасар аудандық мәслихатының 2005 жылғы 8 тамыздағы "Атбасар қаласы жерлерінің аумақтық шекарасын және жер салығы мен жер учаскесінің кадастрлық (бағалық) құндық базалық ставкаларын түзету коэфициенттерін бекіту туралы" № С 20/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 4С 15/6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-5-107 тіркелген, 2009 жылғы 13 наурызда "Атбасар" № 10, "Простор" № 10 газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 3 қосымшасында "орташа коэффициенті" графасында:
1 жолындағы "1,8" сандары "1,2" сандарына ауыстырылсын;
2 жолындағы "1,6" сандары "1,1" сандарына ауыстырылсын;
3 жолындағы "1,5" сандары "1,0" сандарына ауыстырылсын;
4 жолындағы "1,3" сандары "0,9" сандарына ауыстырылсын;
5 жолындағы "0,8" сандары "0,6" сандарына ауыстырылсын;
6 жолындағы "1,4" сандары "0,9" сандарына ауыстырылсын;

в строке 7 цифры "1,1" заменить на цифры "0,7";
в строке 8 цифры "1,3" заменить на цифры "0,9";
в строке 9 цифры "0,8" заменить на цифры "0,6";
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Ивашин А.М.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
СОГЛАСОВАНО:
Аким Атбасарского
района
Аубакиров Р.Ш.
Аким города
Атбасар
Чириков А.В.
Директор Атбасарского
районного земельно-кадастрового
филиала дочернего
государственного предприятия
РГП государственного научно-
производственного центра
земельных ресурсов и
землеустройства (Гос НПЦ зем)
"Акмолинский Государственный
институт по землеустройству"
Кужунтаев К.С.
Государственный
Экологический инспектор
по Акмолинской области
Комбатуров Б.Т.
Начальник ГУ "Налогового
управления по Атбасарскому
району"
Садыков К.Н.
Начальник ГУ "Отдела
земельных отношений
Атбасарского района"
Жумагатов С.С.
Начальник ГУ "Отдела
сельского хозяйства
Атбасарского района"
Стригун Н.А.
Начальник ГУ "Отдела
строительства Атбасарского
района"
Бабанов А.С.
Начальник ГУ "Отдела
архитектуры и градостроительства
Атбасарского района"
Кенжебаев З.З.

7 жолындағы "1,1" сандары "0,7" сандарына ауыстырылсын;
8 жолындағы "1,3" сандары "0,9" сандарына ауыстырылсын;
9 жолындағы "0,8" сандары "0,6" сандарына ауыстырылсын;
2. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап және оны бірінші ресми жариялағаннан соң күн тізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ивашин А.М.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
Келісілді:
Атбасар ауданының
әкімі
Әубәкіров Р.Ш.
Атбасар қаласының
әкімі
Чириков А.В.
Ақмола облысы
бойынша мемлекеттік
экологиялық инспекторы
Комбатуров Б.Т.
"Жер құрылысы жөніндегі
Ақмола мемлекеттік институты"
(мем ҒӨО жер) жер құрылысы
және жер ресурстарының
мемлекеттік ғылыми-өндірістік
орталығының Республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының
еншілес мемлекеттік
кәсіпорынның Атбасар
аудандық жер-кадастрлық
филиалының директоры
Құжұнтаев К.С.
"Атбасар ауданы бойынша
салық басқармасының
бастығы" ММ
Садыков К.Н.
"Атбасар ауданының жер
қатынасы бөлімі"
ММ бастығы
Жұмағатов С.С.
"Атбасар ауданының
ауылшаруашылық бөлімі"
ММ бастығы
Стригун Н.А
"Атбасар ауданының құрылыс
бөлімі" ММ бастығы
Бабанов А.С.
"Атбасар ауданының сәулет
және қала құрылысы бөлімі"
ММ бастығы
Кенжебаев З.З.