О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-14/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 29 апреля 2009 года № 4С-17/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 7 мая 2009 года № 1-7-78. Утратило силу - решением Буландинского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 4С-27/9
Сноска. Утратило силу - решением Буландинского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 4С-27/9
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Акмолинского областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 4С-14-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3319 по предложению акима района Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года за № 4С-14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-72, опубликованного в газете «Бұланды таңы» 9 января 2009 года № 2, в газете «Вести Бұланды жаршысы» 9 января 2009 года № 2 с последующими изменениями и дополнениями: решение от 9 апреля 2009 года № 4С-16/3 «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С–14/2 «О районном бюджете на 2009 год», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-77, опубликованного в газете «Бұланды таңы» 24 апреля 2009 года № 17, в газете «Вести Бұланды жаршысы» 24 апреля 2009 года № 17, 1 мая 2009 года № 1 8) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1724290» заменить на цифры «1799343»;
цифры «1287492» заменить на цифры «1362545»;
в подпункте 2:
цифры «1628529,9» заменить на цифры «1703582,9»;
в пункте 4:
цифры «104265» заменить на цифры «155578»;
в подпункте 1:
цифры «42259» заменить на цифры «76421»;
цифры «627» заменить на цифры «640»;
цифры «4900» заменить на цифры «4944»;
дополнить строками следующего содержания:
«3150 тысяч тенге на  расширение программ молодежной практики; 11700 тысяч тенге на создание социальных рабочих мест;

"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 4С-17/1 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 мамырда № 1-7-78 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-27/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010.04.09 № 4С-27/9 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде № 3319 тіркелген, «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 4С-14-3 шешімінің негізінде және аудан әкімдігінің ұсынысы бойынша Бұланды аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-7-72 тіркелген, «Бұланды таңы» газетінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 санында, «Вести Бұланды жаршысы» газетінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 санында жарияланған, кейін: нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-7-77 тіркелген, «Бұланды таңы» газетінің 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 17 санында, «Вести Бұланды жаршысы» газетінің 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 17, 2009 жылғы 1 мамырдағы № 18 сандарында жарияланған, «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-16/3 шешіммен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1-тармақшада:
«1724290» деген сандар «1799343» деген сандармен ауыстырылсын;
«1287492» деген сандар «1362545» деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақшада:
«1628529,9» деген сандар «1703582,9» деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
«104265» деген сандар «155578» деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақшада:
«42259» деген сандар «76421» деген сандармен ауыстырылсын;
«627» деген сандар «640» деген сандармен ауыстырылсын;
«4900» деген сандар «4944» деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«3150 мың теңге жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге;
11700 мың теңге әлеуметтік жұмыс орындарын ашуға;

9100 тысяч тенге на капитальный ремонт системы отопления, теплотрассы, котельной, кровли средней школы № 4 города Макинска;
7500 тысяч тенге на капитальный ремонт системы отопления, котельной средней школы села Капитоновка;
2655 тысяч тенге на текущий ремонт автодорог местной сети;»;
в подпункте 2:
цифры «62006» заменить на цифры «79157»;
строку «12600 тысяч тенге на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий района (бесперебойное функционирование);» изложить в следующей редакции:
«12600 тысяч тенге на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры;»;
дополнить строками следующего содержания:
«7200 тысяч тенге на капитальный ремонт кровли средней школы № 3 города Макинска;
9951 тысяча тенге на капитальный ремонт здания, кровли Дома Культуры аула Токтамыс;»;
в пункте 5:
цифры «400070» заменить на цифры «423810»;
в подпункте 1:
цифры «72410» заменить на цифры «96150»;
дополнить строками следующего содержания:
«23740 тысяч тенге на строительство котельной к детской дошкольной организации на 320 мест в городе Макинске;»;
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
«5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрены средства на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 74996 тысяч тенге, в том числе:
из республиканского бюджета 57845 тысяч тенге;
из областного бюджета 17151 тысяча тенге.»;
приложения 1, 2 к решению районного маслихата от 19 декабря 2008 года за № 4С-14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-72, опубликованного в газете «Бұланды таңы» 9 января 2009 года № 2, в газете «Вести Бұланды жаршысы» 9 января 2009 года № 2) изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития, бюджета, финансам, использования природных ресурсов, экологии и работы с ветеранами.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
17 внеочередной сессии                     С.Ержанов
Секретарь
районного Маслихата                        П.Веселов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Буландынского района                       Е.Нугманов
Начальник
ГУ «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Буландынского района                       К.Самойлова
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата от

9100 мың теңге Макинск қаласындағы № 4 орта мектептің жылу жүйесін, жылу трассасын, қазандығын, төбесін күрделі жөндеуге;
7500 мың теңге Капитоновка селосындағы орта мектептің жылу жүйесін, қазандығын, күрделі жөндеуге;
2655 мың теңге жергілікті автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге;»;
2-тармақшада:
«62006» деген сандар «79157» деген сандармен ауыстырылсын;
«12600 мың теңге ауданның жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындарының тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге (іркіліссіз жұмыс істеуі);» деген жолдар мына редакцияда жазылсын:
«12600 мың теңге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге;»;
мына мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«7200 мың теңге Макинск қаласындағы № 3 орта мектептің төбесін күрделі жөндеуге;
9951 мың теңге Тоқтамыс ауылындағы мәдениет үйінің ғимаратын, төбесін күрделі жөндеуге;»;
5-тармақта:
«400070» деген сандар «423810» деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақшада:
«72410» деген сандар «96150» деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«23740 мың теңге Макинск қаласында 320 орындық мектепке дейінгі балалар мекемесінің қазандығын салуға;»;
мына мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
«5-1. «2009 жылға арналған аудандық бюджетте аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру үшін 74996 мың теңге сомасында қаржы қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
республикалық бюджеттен 57845 мың теңге;
облыстық бюджеттен 17151 мың теңге.»;
Ескерту. 5-1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі № 4С-19/6 Шешімімен
«2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-7-72 тіркелген, «Бұланды таңы» газетінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 санында, «Бұланды жаршысы» газетінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 санында жарияланған) шешімінің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, қаржы, табиғи ресурстарды пайдалану, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім Бұланды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
17-сессияның
төрағасы                                   С.Ержанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П.Веселов
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданының
әкімі                                      Е.Нұғыманов
Аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          К.Самойлова
Бұланды
аудандық мәслихатының