О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 21 декабря 2005 года № 3С-24/2 "Об утверждении размеров стоимости разовых талонов"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2009 года № 4С-16/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 12 мая 2009 года № 1-7-79. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2012 года № 5С-12/11
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2012 № 5С-12/11.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)», статьей 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата от 21 декабря 2005 года за № ЗС-24/2 «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов», (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-18, опубликованного в газете «Вести Буланды жаршысы» 13 января 2006 года № 2 с последующими изменениями и дополнениями:
решение от 24 марта 2006 года № 3С-28/7 «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2005 года № 3С-24/2 «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-27, опубликованного в газете «Вести Буланды жаршысы» 14 апреля 2006 года № 15, 28 апреля 2006 года № 17;
решение от 21 июня 2006 года № 3С-31/3 «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2005 года № 3С-24/2 «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-33, опубликованного в газете «Вести Буланды жаршысы» 7 июля 2006 года № 27) следующие изменения:
в преамбуле слова «статей 369 пункта 2372, 373 пункта 2 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежей в бюджет» заменить словами «Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)».
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития, бюджета, финансам, использования природных ресурсов, экологии и работы с ветеранами.

"Бір жолғы талондардың құнын бекіту туралы" Бұланды аудандық мәслихатының 2005 жылғы 21 желтоқсандағы № 3С-24/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-16/6 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 мамырда № 1-7-79 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 20.12.2012 № 5С-12/11 шешімімен.
«Қазақстан Республикасының «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Бір жолғы талондардың құнын бекіту туралы» Бұланды аудандық  мәслихатының 2005 жылғы 21 желтоқсандағы № 3С-24/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-7-18 тіркелген, «Вести Бұланды жаршысы» газетінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы № 2 санында жарияланған, кейін: нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-7-27 тіркелген, «Вести Бұланды жаршысы» газетінің 2006 жылғы 14 сәуірдегі № 15 санында, 2006 жылғы 28 сәуірдегі № 17 санында жарияланған, «Бір жолғы талондардың құнын бекіту туралы» 2005 жылғы 21 желтоқсандағы № 3С-24/2 шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2006 жылғы 24 наурыздағы № 3С-28/7 шешімімен;
нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-7-33 тіркелген, «Вести Бұланды жаршысы» газетінің 2006 жылғы 7 шілдедегі № 27 санында жарияланған,
«Бір жолғы талондардың құнын бекіту туралы» 2005 жылғы 21 желтоқсандағы № 3С-24/2 шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2006 жылғы 21 маусымдағы № 3С-31/3 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспеде «Қазақстан Республикасының «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексінің 369-бабы 2-тармағына372-бабына, 373-бабының 2-тармағына» деген сөздер «Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Заңын қолданысқа енгізу туралы» Заңына (Салық кодексі)» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, қаржы, табиғи ресурстарды пайдалану, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Буландынского района.
4. Решение вводится в действие со дня его официального опубликования в районной газете.
Председатель
16 очередной сессии                        К.Ташимова
Секретарь
районного маслихата                        П.Веселов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Буландынского района                       Е.Нугманов
Начальник
ГУ «Налоговое управление
по Буландынскому району»                   О.Абильдин

3. Осы шешім Бұланды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
4. Шешім аудандық газетте ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 16-сессияның
төрайымы                                   Қ.Тәшімова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П.Веселов
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданының
әкімі                                      Е.Нұғыманов
«Бұланды ауданы бойынша
салық басқармасы» ММ-нің
бастығы                                    О.Әбілдин