О единых ставках фиксированного налога
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 7 апреля 2009 года № 4С-14/7. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 16 апреля 2009 года № 1-12-107. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27 октября 2017 года № 6С-14/3
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.10.2017 № 6С-14/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в республике Казахстан" от 23 января 2001 года и статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Жаркаинского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Сиамашвили
Секретарь районного
маслихата
Б.Швачкин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник налогового
управления по
Жаркаинскому району
Шоламбаев Е.Т
Приложение
к решению Жаркаинского
районного маслихата
№ 4С-14/7 от 7 апреля 2009 года
Единые ставки фиксированного налога
№ п/п
наименование объекта налогообложения
Размеры ставок на единицу объекта налогообложения в месяц( в месячных расчетных показателях)
1
игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
2
2
игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3
персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4
игровая дорожка
10
5
карт
4
6
бильярдный стол
5

Бірыңғай тіркелген салықтық ставкалары туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 4С-14/7 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 сәуірде № 1-12-107 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазанда № 6С-14/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.10.2017 № 6С-14/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің 422 бабына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың ауданының аумағында қызмет ететін барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салықтық ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Сиамашвили
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Швачкин
КЕЛІСІЛГЕН:
Жарқайың ауданы
бойынша салық
басқармасының бастығы
Е.Т.Шоламбаев
Жарқайың аудандық мәслихатының
2009 жылғы 7 сәуірдегі
№ 4С-14/7 шешіміне
қосымша
Бірыңғай тіркелген салықтық ставкалары
Салық салу объектінің атауы
Айына салық салу объектінің бірлігіне ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткіштерінде)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютері
2
4
Ойын жолы
10
5
Карт
4
6
Бильярд үстелі
5