О внесении дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года N 135 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год"
Решение маслихата Актюбинской области от 13 марта 2009 года N 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 марта 2009 года за N 3285. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 234
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 21.12.2009 № 234.

Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 135 "2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 13 наурыздағы N 176 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 25 наурызда N 3285 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 234 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009.12.21 № 234 шешімімен.

В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 44 пункта 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам организации и деятельности исламских банков и организации исламского финансирования" от 12 февраля 2009 года N 133-IV, пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), областной маслихат РЕШАЕТ:

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ислам банктерін ұйымдастыру мен олардың қызметі және исламдық қаржыландыруды ұйымдастыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 12 ақпандағы N 133-IV Қазақстан Республикасының Заңының 1 бабының 3 тармағының 44 тармақшасына, "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің (Салық Кодексі) 495 бабының 9 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года N 135 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 29 декабря 2008 года N 3277, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" 30 декабря 2008 года N 160-161, следующие дополнения:
таблицу пункта 3 дополнить строками следующего содержания:
4.
Диоксид серы
200
5.
Диоксид азота
200
6.
Сажа
240
7.
Сероводород
1240
8.
Меркаптан
199320
в пункте 6:
таблицу дополнить строкой 1.3.7 следующего содержания:

1. Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 29 желтоқсанда N 3277 тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 160-161 жарияланған 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 135 "2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
3-тармақтың кестесі мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
4.
Күкірт диоксиді
200
5.
Азот диоксиді
200
6.
Күл
240
7.
Күкіртті сутегі
1240
8.
Меркаптан
199320
6-тармақтағы кесте мынадай мазмұндағы 1.3.7 жолмен толықтырылсын:

1.3.7
Сера техническая и элементарная
7,54
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Председатель сессии        Секретарь
областного маслихата       областного маслихата
Н. САБДЫКОВ                А. ЕСЕРКЕПОВ

1.3.7
Техникалық және элементарлық күкірт
7,54
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың          Облыстық
сессия төрағасы               мәслихаттың хатшысы
Н. САБДЫҚОВ                   А. ЕСІРКЕПОВ