О внесении изменений в решение районного маслихата от 18 февраля 2009 года № 120 "Об установлении размера ставок фиксированного налога для единиц налогообложения в месяц"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 22 июля 2009 года N 153. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 02 сентября 2009 года за N 3-6-89. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 1 марта 2018 года № 227
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 01.03.2018 № 227 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 18 ақпандағы № 120 "Айына салық салу бірлігі үшін нақтыланған салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі N 153 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 02 қыркүйекте N 3-6-89 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 наурыздағы № 227 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 01.03.2018 № 227 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года № 99-IV ЗРК районный маслихат РЕШАЕТ:
Внести в решение районного маслихата № 120 от 18 февраля 2009 года "Об установлении размера ставок фиксированного налога для единиц налогообложения в месяц", зарегистрированное в управлении юстиции Каргалинского района 19 марта 2009 года за № 3-6–79 и опубликованное в газете "Каргала" № 16-17 от 03 апреля 2009 года, следующие изменения:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" № 148 Заңының 6 бабы, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV ҚРЗ Кодексінің 422 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Қарғалы ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 19 наурызда № 3-6-79 болып тіркелген, аудандық "Қарғалы" газетінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі 16-17 нөмірлерінде жарияланған аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 18 ақпандағы "Айына салық салу бірлігі үшін нақтыланған салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" № 120 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін: