Об установлении ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29 января 2009 года N 190. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 13 февраля 2009 года N 8-6-79. Утратило силу - решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25 марта 2011 года N 417
Сноска. Утратило силу - решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25.03.2011 N 417.

Салық салу объектісі бірлігінен алынатын тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 190 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 ақпанда N 8-6-79 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 417 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.03.25 N 417 шешімімен.

В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата             М. Ковтун
Приложение
к решению ХVI сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 29 января 2009 года N 190
Размеры ставок фиксированного налога
N п/п
Наименование объекта налогообложения
Размер ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1,8
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2,1
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1,8
4.
Игровая дорожка

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне (Салық кодексі), "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Салық салу объектісі бірлігінен алынатын тіркелген салық ставкаларының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
қалалық мәслихат хатшысы                   М. Ковтун
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2009 жылғы 29 қаңтардағы
XVI сессиясының N 190
шешіміне қосымша
Тіркелген салық ставкаларының мөлшері
р/с
N
Салық салу объектісінің атауы
Салық салу объектісінің бір бірлігіне бір айға тіркелген салық ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткішпен)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1,8
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
2,1
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын жеке компьютер
1,8
4.
Ойын жолы