О направлении безработных на общественные работы в 2010 году
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 10 декабря 2009 года N 383. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 23 декабря 2009 года N 8-7-96. Утратило силу - постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 2 декабря 2010 года N 29/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 02.12.2010 N 29/02.
В целях организации общественных работ, финансируемых за счет средств городского бюджета, руководствуясь статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и подпунктом 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций города, в которых организованы оплачиваемые общественные работы для безработных в 2010 году и их виды, согласно приложения 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемые размеры оплаты труда безработных на 2010 год, исходя из минимальной месячной заработной платы, установленной на 2010 год, количества, качества и сложности выполненной работы, согласно приложения 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Сарани" (Тунгушбаева К.О.):
1) обеспечить направление безработных граждан на временные общественные работы, согласно утвержденного перечня и в пределах средств, предусмотренных на эти цели в городском бюджете на 2010 год;
2) заключить с работодателями договор на выполнение общественных работ;
3) обеспечить информирование населения, а также предприятий и организаций города об организации и проведении общественных работ и порядке их оплаты.

2010 жылы жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы N 383 қаулысы. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 желтоқсанда N 8-7-96 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Cаран қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 02 желтоқсандағы N 29/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Cаран қаласының әкімдігінің 2010.12.02 N 29/02 қаулысымен.
Қалалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысының 1 тармағы 3) тармақшасын басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылы жұмыссыз адамдар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдардың тізімдері, қоғамдық жұмыстардың түрлері осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қоса берілген 2010 жылға белгіленген орындалған жұмыстың мөлшері, сапасы мен күрделілігі айлық минималды еңбекақыдан шыға отырып қоса берілген 2010 жылға арналған жұмыссыздардың еңбекақыларын төлеу мөлшері осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Саран қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (К.О. Тұңғышбаева):
1) 2010 жылға арналған осы мақсаттарға қала бюджетінен қарастырылған қаражат шегінде және бекітілген тізімге сәйкес жұмыссыз азаматтарды уақытша қоғамдық жұмыстарға жіберуді қамтамасыз етсін;
2) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындау шартын жасасын;
3) қала халқын сондай-ақ қала кәсіпорындары мен ұйымдарын қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және жүргізу, олардың еңбекақы тәртібі туралы ақпаратпен қамтамасыз етсін.

4. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани от 18 декабря 2008 года N 576 "О направлении безработных на общественные работы в 2009 году", зарегистрированное в управлении юстиции города Сарани (N 8-7-75) и опубликованное в городской газете "Ваша газета" за 24 января 2009 года N 4.
5. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Ким Л.Н.
6. Настоящее постановление вступает в силу после государственной регистрации в управлении юстиции города и вводится в действие с момента его первого официального опубликования в городской газете "Ваша газета".
Аким города Сарани                         Е. Жиенбеков
Приложение 1
к постановлению акимата города Сарани
от 10 декабря 2009 года N 383
Перечень
организаций города, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных на 2010 год и их виды
N
Виды работ
Количество участников общественных работ
Работодатели
1.
Уборка территорий, благоустройство, озеленение и экологическое оздоровление территории города
55
Коммунальное государственное предприятие "Абаттандыру"
2.
Подсобные работы в бюджетных организациях города
80
Бюджетные организации города, здравоохранение
3.
Помощь в организации строительных работ
10
Бюджетные организации города, образование
4.
Проведение культурных мероприятий
10
Учреждения культуры
5.
Оказание помощи и услуг социально уязвимой группе населения
45
Учреждения социальной помощи
6.
Оказание помощи налоговым органам в увеличении доходной части бюджета
30
Налоговое управление по городу Сарань
7.
Проведение приписной и призывной компании по городу Сарани
15
Городской отдел обороны
8.
Помощь предприятиям в развитии малого бизнеса
35
Стимулирование работодателей, сохраняющих действующие и создающие новые рабочие места
9.
Сельскохозяйственные работы
10
Учреждения социальной помощи
10
Оказание помощи по технической работе с документацией
10
Отдел внутренних дел города Сарани
ИТОГО:

4. Саран қаласының әділет басқармасында (N 8-7-75) тіркелген және қалалық "Ваша газета" газетінде 2009 жылғы 24 қаңтарда N 4 жарияланған Саран қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылы жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу туралы" N 576 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Л.Н. Кимге жүктелсін
6. Осы қаулы қаланың әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін өз күшіне енеді және оны алғаш қалалық "Ваша газета" газетінде ресми түрде жариялаған сәттен қолданысқа енеді.
Саран қаласының әкімі                      Е. Жиенбеков
Саран қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 10 желтоқсандағы
N 383 қаулысына
1-қосымша
2010 жылы жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын қала ұйымдарының тізімі және олардың түрлері
N
Жұмыс түрлері
Қоғамдық жұмыстарға қатысушылар саны
Жұмыс берушілер
1
Қала аумағын экологиялық сауықтыру, көркейту, көгалдандыру, ауланы жинау
55
"Абаттандыру" коммуналды мемлекеттік кәсіпорыны
2
Қаланың бюджеттік ұйым-дарындағы қосалқы жұмыстар
80
Қаланың бюджеттік ұйымдары, денсаулық сақтау мекемесі
3
Құрылыс жұмыстарын ұйымдастыруға көмек
10
Қаланың бюджеттік ұйымдары, білім беру мекемелері
4
Мәдени шаралар өткізу
10
Мәдениет мекемелері
5
Халықтың әлеуметтік жағынан дәрменсіз топтарына қызмет және көмек көрсету
45
Әлеуметтік көмек көрсету мекемелері
6
Бюджеттің кіріс бөлігін арттыру үшін салық органдарына көмек көрсету
30
Қаланың салық комитеті
7
Саран қаласы бойынша әскерге шақыру және тіркеу компаниясын өткізу
15
Қалалық қорғаныс бөлімі
8
Шағын бизнесті дамытуда ұйымдарға көмек көрсету
35
Жаңа жұмыс орындарын құрушы, және істеп тұрған орындарды сақтаушы, жұмыс берушілерді ынталандыру
9
Ауылшаруашылық жұмыстар
10
Әлеуметтік көмек көрсету мекемелері
10
Құжаттармен техникалық жұмыс бойынша көмек көрсету
10
Саран қаласының ішкі істер бөлімі
БАРЛЫҒЫ:

300
Приложение 2
к постановлению акимата города Сарани
от 10 декабря 2009 года N 383
Размеры оплаты труда безработных на 2010 год, привлеченных на общественные работы, составит:
N
Виды работ
Размер оплаты труда на одного безработного
Режим работы
Пятидневная рабочая неделя
Шестидневная рабочая неделя
1.
Работы, связанные с физической нагрузкой и на открытом воздухе (благоустройство, очистка города, ремонтные и строительные работы)
1,5 минимальной заработной платы
40 часовая рабочая неделя
40 часовая рабочая неделя
рабочий день – 8 часов
рабочий день – 6 часов 40 минут
2.
Работы, выполняемые в помещениях и не связанные с физическими нагрузками
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя
40 часовая рабочая неделя
рабочий день – 8 часов
рабочий день – 6 часов 40 минут

300
Саран қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 10 желтоқсандағы
N 383 қаулысына
2-қосымша
Қоғамдық жұмысқа қатыстырылған жұмыссыздардың 2010 жылға арналған еңбек ақы төлеу мөлшері құрайды:
N
Жұмыс түрлері
Бір жұмыссызға еңбек ақы төлеу мөлшері
Жұмыс тәртібі
Бес күндік жұмыс аптасы
Алты күндік жұмыс аптасы
1.
Ауыр дене күшінің жүктемесіне байланысты жұмыстар, (құрылыс және жөндеу, жылу жұмыстары)
1,5 минималды еңбек ақы
40 сағаттық жұмыс аптасы
40 сағаттық жұмыс аптасы
8 сағаттық жұмыс аптасы
6 сағат 40 минут жұмыс аптасы
2.
Дене күшінің жүктемесіне байланысты ауыр емес және үй - жайларда атқарылатын жұмыстар
1 минималды еңбек ақы
40 сағаттық жұмыс аптасы
40 сағаттық жұмыс аптасы
8 сағаттық жұмыс аптасы
6 сағат 40 минут жұмыс аптасы