О внесении изменений в решение XXVII сессии городского Маслихата от 10 октября 2006 года N 240/27 "Об утверждении Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 03 июля 2009 года N 488/13. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 07 августа 2009 года N 8-8-71. Утратило силу - решением XXI сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 9 июля 2010 года N 581/21
Сноска. Утратило силу - решением XXI сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 09.07.2010 N 581/21.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 28 июня 2005 года "О государственных пособиях семьям, имеющим детей", Постановлением Правительства Республики Казахстан N 1092 от 2 ноября 2005 года "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей", Постановлением Правительства Республики Казахстан N 710 от 19 июля 2008 года "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан N 512 от 14 апреля 2009 года "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам" городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVII сессии Шахтинского городского Маслихата "Об утверждении Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" от 10 октября 2006 года N 240/27 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-28, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 3 ноября 2006 года N 43 (842), опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 10 ноября 2006 года N 44 (843), внесены изменения решением XXXIV сессии городского Маслихата от 12 июля 2007 года N 312/34 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVII сессии городского Маслихата от 10.10.2006 года N 240/27 "Об утверждении Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-42, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 7 сентября 2007 года N 36 (886), внесены изменения решением V сессии городского Маслихата от 3 апреля 2008 года N 390/5 "О внесении изменений в решение XXVII сессии городского Маслихата от 10 октября 2006 года N 240/27 "Об утверждении Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-52, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 16 мая 2008 года N 19 (921), внесены изменения решением XII сессии городского Маслихата от 22 апреля 2009 года N 468/12 "О внесении изменения в решение XXVII сессии Шахтинского городского Маслихата от 10 октября 2006 года N 240/27 "Об утверждении Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-66, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 22 мая 2009 года N 19 (974) следующие изменения:

Шахтинск қалалық Мәслихатының 2006 жылғы 10 қазандағы ХХVІІ сессиясының "Азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Ережесін бекіту туралы" N 240/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 03 шілдедегі N 488/13 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 07 тамызда N 8-8-71 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXI сессиясының 2010 жылғы 9 шілдедегі N 581/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXI сессиясының 2010.07.09 N 581/21 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 28 маусымдағы "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы N 1092 "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 шілдедегі N 710 "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" Қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 512 "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" Қаулысына сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық Мәслихатының 2006 жылғы 10 қазандағы ХХVІІ сессиясының "Азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Ережесін бекіту туралы" N 240/27 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-8-28, 2006 жылғы 3 қарашадағы N 43 (842) "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған, 2006 жылғы 10 қарашадағы N 44 (843) "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 12 шілдедегі ХХХІV сессиясының "Шахтинск қалалық Маслихаттың "Азаматтарға тұрғын үй жәрдем ақыларын және тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудегі ұсыныстар Ережесін бекіту туралы" 2006 жылғы 10 қазандағы XXVII сессисының N 240/27 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" N 312/34 шешімімен өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-8-42, 2007 жылғы 7 қыркүйектегі N 36 (886) "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 3 сәуірдегі V сессиясының "Шахтинск қалалық Маслихатының 2006 жылғы 10 қазандағы ХХVІІ сессиясының "Азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Ережесін бекіту туралы" N 240/27 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" N 390/5  шешіміменөзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-8-52, 2008 жылғы 16 мамырдағы N 19 (921) "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі ХІІ сессиясының "Шахтинск қалалық Мәслихатының 2006 жылғы 10 қазандағы ХХVІІ сессиясының "Азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Ережесін бекіту туралы" N 240/27 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" N 468/12 шешімімен өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-8-66, 2009 жылғы 22 мамырдағы N 19 (974) "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:

1) во вступительной части (преамбуле) после слов "государственном управлении" добавить слова "и самоуправлении";
2) в названии и по всему тексту слова "за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" заменить словами "за оказание услуг телекоммуникаций";
3) вступительную часть (преамбулу) Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций (далее по тексту – Правила в соответствующем падеже) изложить в следующей редакции:
"Настоящие Правила разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан N 1092 от 2 ноября 2005 года "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей", постановлением Правительства Республики Казахстан N 512 от 14 апреля 2009 года "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам", и определяют порядок предоставления гражданам жилищных пособий.";
4) подпункт 3) пункта 1 Правил изложить в следующей редакции:
"компенсация повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам (далее – компенсация повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций) – денежная компенсация, входящая в состав жилищной помощи по оплате содержания жилища и потребления коммунальных услуг, предназначенная для возмещения затрат повышения тарифов абонентской платы за телефон и определяемая как разница между действующей абонентской платой и абонентской платой, действовавшей в сентябре 2004 года;";
5) в пункте 14 Правил после слов "в уполномоченный орган" добавить слова "или Центр обслуживания населения (далее – ЦОН в соответствующем падеже)";
6) подпункт 2) пункта 14 Правил дополнить словами " - подлинник и копию";
7) подпункт 7) пункта 14 Правил изложить в следующей редакции:
"сведения о доходах членов семьи предоставляются согласно приложению 7, подтверждающие документы к ним (справки о заработной плате, пенсии, социальных пособиях, квитанции почтовых переводов и так далее), сведения о наличии личного подсобного хозяйства установленного образца;";

1) кіріспе бөлімінде (кіріспесінде) "мемлекеттік басқару" деген сөздерінен кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздерімен қосылсын;
2) атында және бүкіл мәтіні бойынша "қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін" деген сөздерді "телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін" деген сөздерімен ауыстырылсын;
3) кіріспе бөлімін (кіріспесін) азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Ережесі (бұдан әрі мәтін бойынша – Ереже тиісті септікте) мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Ереже Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы N 1092 "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 512 "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" және азаматтарға тұрғын үй жәрдемақыларды беру ретін анықтайды.";
4) Ереженің 1 тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы (бұдан әрі - телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы) – тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді тұтынуға ақы төлеу жөніндегі тұрғын үй көмегінің құрамына кіретін, телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілу шығындарын өтеуге арналған және қолданыстағы абоненттік төлемақы мен 2004 жылғы қыркүйекте қолданылған абоненттік төлемақы арасындағы айырма ретінде белгіленетін ақшалай өтемақы.";
5) Ереженің 14 тармағындағы "уәкілетті органға" деген сөзінен кейін "немесе Халыққа қызмет көрсету орталығы (бұдан әрі – ХҚО тиісті септікте)" деген сөздермен қосылсын;
6) Ереженің 14 тармағының 2) тармақшасы " - түпнұсқаны және көшірмені" деген сөздермен толықтырылсын;
7) Ереженің 14 тармақтың 7 тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"отбасы мүшелерінің табысы туралы мәліметтер 7 қосымшаға сәйкес ұсынылады, оларды дәлелдейтін құжаттар (еңбек ақы, зейнетақы, әлеуметтік жәрдемақылар туралы анықтамалар, пошта аударымдарының түбіртектері және тағы басқалары), жеке үй шаруашылыға бар екендігі туралы мәліметтер белгіленген үлгі бойынша ұсынылады;";

8) в пункте 17 Правил слова "обращения" заменить словами "поступления заявления со всеми необходимыми документами".
2. Решение дополнить приложением 7 согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        М. Бачаева
Секретарь городского Маслихата             А. Сатова
Приложение 1
к решению XIII сессии
городского маслихата
от 3 июля 2009 года N 488/13
Приложение 7
к Правилам предоставления гражданам
жилищных пособий на содержание жилья,
оплату коммунальных услуг и компенсацию
повышения тарифов абонентской платы
за оказание услуг телекоммуникаций
СВЕДЕНИЯ
О полученных доходах членов семьи заявителя
В __________квартале 200__г
_______________________________ ______________________________
(ФИО)                             (домашний адрес, телефон)
N
п п
ФИО членов семьи
Место работы, учебы (безработные подтверждают факт регистрации справкой уполномоченного органа по вопросам занятости)
Документально подтвержденные суммы доходов
Прочие заявленные доходы
Вид дохода
Сумма, тенге
Вид дохода
Сумма, тенге
Подпись заявителя ______________
Дата ___________________________

8) Ереженің 17 тармағындағы "өтініш" деген сөздер "өтініштің барлық қажетті құжаттармен түсімі" деген сөздермен ауыстырылсын".
2. Шешім осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес 7 қосымшамен толықтырылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            М. Бачаева
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Ә. Сатова
Қалалық маслихаттың
2009 жылғы 3 шілдедегі
ХIII сессиясының N 488/13
шешіміне 1 қосымша
Азаматтарға тұрғын үйді ұстауға,
коммуналдық қызмет көрсету үшін
тұрғын үй жәрдемақыларды беру
және қалалық телекоммуникация
желілерінің абоненттеріне телефон
үшін абоненттік ақы тарифтерінің
арттырылуына өтемақы берудің Ережесіне
7 қосымша
200 __ ж _______________тоқсанда
Өтінушінің отбасы мүшелерінің алған табыстары туралы
МӘЛІМЕТ
______________________________ ______________________________
(АӘТ)               (мекенжайы, телефоны)
N
Отбасы мүшелерінің АӘТ
Жұмыс, оқу орны (жұмыссыздар тіркеу жөніндегі деректерді жұмыспен қамту мәселелері бойынша уәкілетті органның анықтамасымен растайды)
Табыстардың құжат арқылы расталған сомалары
Басқа мәлімделген табыстар
Табыс түрі
Сома, теңге
Табыс түрі
Сома, теңге
Өтініш берушінің қолы______________________________
Күні_______________________________________________