О внесении изменении в некоторые решения Бухар-Жырауского районного Маслихата
Решение 17 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 21 июля 2009 года N 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 19 августа 2009 года N 8-11-81. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28 февраля 2014 года № 4
Сноска. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28.02.2014 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В целях приведения в соответствие с Законом Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления" некоторых решений Бухар-Жырауского районного Маслихата районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения Бухар-Жырауского районного Маслихата по вопросам местного государственного управления и самоуправления согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Тлеубаев
Секретарь Маслихата                        А. Джунуспеков
Приложение
к решению Бухар-Жырауского
районного Маслихата
от 21 июля 2009 года N 7
Перечень изменений, которые вносятся в некоторые решения Бухар-Жырауского районного Маслихата по вопросам местного государственного управления и самоуправления
Внести изменения в следующие решения Бухар-Жырауского районного маслихата:
1. Утратило силу решением 34 сессии Бухар Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 23.12.2010 N 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования).
Сноска. Решения Бухар-Жырауского районного маслихата от 10.07.2002 N 7, от 26.10.2005 N 4 в РЦПИ не поступало.
2. Утратило силу - решением 5 сессии Бухар Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 21.06.2012 N 7 (вводится в действие со дня его подписания).
3. В решение 5 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 июня 2008 года N 8 "О предоставлении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-56, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 28 от 12 июля 2008 года), с изменениями и дополнениями, внесенными решением 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 8 "О внесении изменения и дополнения в решение 5 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 июня 2008 года N 8 "О предоставлении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-67, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 3 от 24 января 2008 года), следующее изменение:
в преамбуле решения слова "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" заменить словами "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан".

Бұқар жырау аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2009 жылғы 21 шілдедегі N 7 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 тамызда N 8-11-81 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 28.02.2014 № 4 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бұқар жырау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерін Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкестендіру мақсатында аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледi.
Сессия төрағасы                            Ә. Тілеубаев
Мәслихат хатшысы                           А. Жүніспеков
Бұқар жырау аудандық мәслихатының
2009 жылғы 21 шілдедегі
N 7 шешіміне
қосымша
Бұқар жырау аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша енгізілетін өзгерістердің тізбесі
Бұқар жырау аудандық мәслихатының келесі шешімдеріне өзгерістер енгізілсін:
1. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар Жырау аудандық мәслихатының 34 сессиясының 2010.12.23 N 7 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар Жырау аудандық мәслихатының 5 сессиясының 2012.06.21 N 7 (қол қойылған күннен бастап  қолданысқа енеді) шешімімен.
3. Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы 5 сессиясының N 8 "Азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-56 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2008 жылғы 12 шілдедегі N 28 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының N 8 "Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы 5 сессиясының "Азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек беру туралы" N 8 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-67 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 24 қаңтардағы N 3 санында жарияланған) енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен бірге мынадай өзгерістер:
шешімнің кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" деген сөздер "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" деген сөздермен ауыстырылсын.

4. В решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-65, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 2 от 17 января 2009 года, N 3 от 24 января 2009 года, N 4 от 31 января 2009 года, N 5 от 7 февраля 2009 года), с изменениями и дополнениями, внесенными решением 12 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 1 февраля 2009 года N 5 "О внесении изменений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-72, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 9 от 7 марта 2009 года, N 10 от 14 марта 2009 года, N 12 от 28 марта 2009 года), решением 15 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 23 апреля 2009 года N 4 "О внесений изменений и дополнений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-75, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 18 от 9 мая 2009 года, N 19 от 16 мая 2009 года, N 20 от 23 мая 2009 года, N 21 от 30 мая 2009 года, N 22 от 6 июня 2009 года) следующее изменение:
в преамбуле решения слова "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" заменить словами "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан".

4. Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының N 6 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-65 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 17 қаңтардағы N 2, 2009 жылғы 24 қаңтардағы N 3, 2009 жылғы 31 қаңтардағы N 4, 2009 жылғы 7 ақпандағы N 5 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2009 жылғы 1 ақпандағы 12 сессиясының N 5 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-72 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 7 наурыздағы N 9, 2009 жылғы 14 наурыздағы N 10, 2009 жылғы 28 наурыздағы N 12 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі 12 сессиясының N 4 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-75 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 9 мамырдағы N 18, 2009 жылғы 16 мамырдағы N 19, 2009 жылғы 23 мамырдағы N 20, 2009 жылғы 30 мамырдағы N 21, 2009 жылғы 6 маусымдағы N 22 санында жарияланған), енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен бірге мынадай өзгерістер:
шешімнің кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" деген сөздер "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" деген сөздермен ауыстырылсын.