Об установлении ставок на зарегистрированные объекты фиксированного суммарного налога
Решение 22 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 235. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 18 января 2010 года N 8-14-111. Утратило силу - решением 32 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2010 года N 312

Бір салық салу объектісінен алынатын тіркелген жиынтық салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 235 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 қаңтарда N 8-14-111 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 32 сессиясының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 312 шешімімен

Сноска. Утратило силу - решением 32 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 22.12.2010 N 312.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также пункта 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки на зарегистрированные объекты фиксированного суммарного налога согласно приложения.

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 32 сессиясының 2010.12.22 N 312 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422 бабының 2 тармағына сәйкес Нұра аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бір салық салу объектісінен алынатын тіркелген жиынтық салық ставкаларының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, промышленности, строительству, пассажирскому транспорту, жилищно-коммунальному хозяйству, аграрным вопросам и экологии (Г. Прокоп).
3. Решение 12 сессии Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 154 "Об установлении ставок на зарегистрированные объекты фиксированного суммарного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-89 от 28 января 2009 года, опубликованного в газете "Нұра" за N 9 (5092) от 28 февраля 2009 года) признать утратившим силу.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, өнеркәсіп, құрылыс, жолаушылар көлігі, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, аграрлық мәселелері және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (Г. Прокоп) жүктелсін.
3. "Бір салық салу объектісінен алынатын тіркелген жиынтық салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" Нұра аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының N 154 шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2009 жылы 28 қаңтарда N 8-14-89 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2009 жылы 28 ақпанда N 9 (5092) санында жарияланған) күші жойылған деп танылсын.