Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2009-2010 учебный год в рамках реализации направлений Дорожной карты
Постановление акимата Мангистауской области № 2102 от 16 июня 2009 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области № 2052 от 27 июля 2009 года. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо Мангистауского областного акимата от 28 июня 2013 года № 08-18-838)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо Мангистауского областного акимата от 28 июня 2013 года № 08-18-838)
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» , от 27 июля 2007 года «Об образовании» , постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2009 года № 274 «Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года «Через кризис к обновлению и развитию» (Дорожная карта)», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2009 - 2010 учебный год в рамках реализации направлений Дорожной карты.
2. Управлению финансов Мангистауской области (Альбекова М.Б.) обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области – администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку кадров.
3. Управлению образования Мангистауской области (Жумашев К. Б.) обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2009-2010 учебный год в рамках реализации направлений Дорожной карты.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Караева Ж.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            К. Кушербаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
16 июня 2009 г.
Начальник управления образования
Мангистауской области
Жумашев К.Б.
16 июня 2009 г.
Начальник управления координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области
Калмуратова Г.М.
16 июня 2009 г.
Начальник управления экономики и
бюджетного планирования
Мангистауской области
Нургалиева Х.Х.
16 июня 2009 г.
Начальник управления
предпринимательства
и промышленности
Мангистауской области
Ульжабаева Л.У.
16 июня 2009 г.
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 16 июня 2009 года № 2102

Жол картасының бағыттарын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 маусымдағы № 2102 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 27 шілдеде № 2052 тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Маңғыстау облысы әкімшілігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы N 08-18-838 хатымен)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Маңғыстау облысы әкімшілігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы N 08-18-838 хатымен)
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзін басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Бiлiм туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 наурыздағы № 274 «Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы «Дағдарыстан жаңару мен дамуға» атты Қазақстан халқына жолдауын іске асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылға арналған іс - қимыл жоспарын (Жол картасын) орындау жөніндегі іс - шаралар жоспарын бекіту туралы» қаулысына сәйкес, облыс әкiмдігі Қ АУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Жол картасының бағыттарын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бекiтiлсiн.
2. Маңғыстау облысының қаржы басқармасы (М.Б. Әлібекова) кадрлар даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi – Маңғыстау облысының бiлiм басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Маңғыстау облысының бiлiм басқармасы (Қ.Б. Жұмашев) Жол картасының бағыттарын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалауын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Ж.А. Қараевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             Қ. Көшербаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысы қаржы
басқармасының бастығы
М.Б. Әлібекова
16 маусым 2009 жыл
Маңғыстау облысы білім
басқармасының бастығы
Қ.Б. Жұмашев
16 маусым 2009 жыл
Маңғыстау облысы
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының бастығы
Г.М. Қалмұратова
16 маусым 2009 ж.
Маңғыстау облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы
Х.Х. Нұрғалиева
16 маусым 2009 жыл
Маңғыстау облысы
кәсіпкерлік және өнеркәсіп
басқармасының бастығы
Л.О. Олжабаева
16 маусым 2009 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2009 жылғы 16 маусымдағы
№ 2102 қаулысына
қосымша

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2009-2010 учебный год в рамках реализации направлений Дорожной карты
Код и название профессий и специальностей
Коли- чество учащих-ся
Базовое образо- вание
Язык обуче-ния
Срок обучения
1. ГККП «Профессиональный лицей №1»
1013000 Механообработка, контрольно-измеритель-ные приборы и автоматика в машиностроении:
101306 2 Слесарь по контрольно-измеритель-ным приборам и автоматике
25
11 классов
казах-ский
1 год 10 мес.
Итого:
25
2. ГККП «Жанаозенский профессиональный лицей»
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140110 2 Облицовщик-плиточник
25
11 классов
казах-ский
1 год 10 мес.
Итого:
25
Итого по профессиональным лицеям:
50
3. ГККП «Мангистауский энергетический колледж
0901000 Электрооборудование электростанций, подстанций и сетей (по видам):
090104 3 Техник-электрик
25
11 классов
русс- кий
2 года 6 мес.
0902000 Электроснабжение (по отраслям):
090204 3 Техник-электрик
25
11 классов
русский
2 года 6 мес.
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
25
11 классов
русский
2 года 6 мес.
0816000 Химическая технология и производство (по видам):
081604 3 Техник-технолог
25
11 классов
русский
2 года 10 мес.
Итого:
100
4. ГККП «Мангистауский политехнический колледж»
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю):
151703 3 Техник
25
11 классов
казах-ский
2 года 10 мес.
0805000 Транспортировка и хранение нефти и газа:
080502 3 Техник-технолог
25
11 классов
казах-ский
2 года 10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
11 классов
русс- кий
2 года 10 мес.
1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте:
120305 3 Техник
25
11 классов
казах-ский
2 года 10 мес.
1410000 Строительство автомобильных дорог и аэродромов:
141001 3 Техник-строитель
25
11 классов
казах-ский
2 года 6 мес.
Итого:
125
5. ГККП «Мангистауский технический колледж»
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
11 классов
казахс-кий
2 года 6 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
11 классов
казахс-кий
2 года 6 мес.
Итого:
50
6. ГККП «Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы»
0807000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования нефтяных и газовых промыслов:
080703 3 Техник-механик
50
11 классов
казах-ский
2 года 10 мес.
0808000 Техническое обслуживание и ремонт оборудование предприятий нефтеперерабатывающей и химической промышленности (по видам):
080803 3 Техник-механик
25
11 классов
казах-ский

Жол картасының бағыттарын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Мамандық пен кәсіптің коды мен аты
Оқушылар
саны
Базалық білімі
Оқыту тілі
Оқу
мерзімі
1. « № 1 кәсіптік лицейі » МКҚК
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш- бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы
101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары және автоматика бойынша слесары
25
11 сынып
қазақ-ша
1 жыл 10 ай
Жиыны:
25
2. «Жаңаөзен кәсіптік лицейі» МКҚК
1401000 Үйлер мен ғимараттарды
140110 2 Плитамен қаптаушы
25
11 сынып
қазақ-ша
10 ай
Жиыны:
25
Кәсіптік лицейлер бойынша жиыны:
50
3. «Маңғыстау энергетикалық колледжі» МКҚК
0901000 Электростанциялардың электрожабдықтары, кіші станциялар және желілер
(түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
25
11 сынып
орысша
2 жыл 6 ай
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалары бойынша):
090204 3 Техник-электрик
25
11 сынып
орысша
2 жыл 6 ай
1014000 Машина құрылысының технологиясы (түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
25
11 сынып
орысша
2 жыл 6 ай
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша):
081604 3 Техник-технолог
25
11 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
100
4. «Маңғыстау политехникалық колледжі» МКҚК
1517000 Төтенше жағайда қорғану (бейін бойынша):
151703 3 Техник
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 10 ай
0805000 Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау:
080502 3 Техник-технолог
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 10 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120112 3 Техник - механик
25
11 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
1203000 Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару:
120305 3 Техник
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 10 ай
1410000 Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу және пайдалану:
141001 3 Құрылысшы-техник
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 6 ай
Жиыны:
125
5. «Маңғыстау техникалық колледжі» МКҚК
1114000 Пісіру ісі (түрлері
бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 6 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 6 ай
Жиыны:
50
6. «Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі» МКҚК
0807000 Мұнай және газ өнімдерін техникалық жабдықтарды жөндеу және қызмет көрсету:
080703 3 Техник-механик
50
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 10 ай
0808000 Мұнай өңдейтін және химиялық өнеркәсіп жабдықтарын техникалық күту және жөндеу
(түрлері бойынша):
080803 3 Техник-механик
25
11 сынып
қазақ-ша

2 года 10 мес.
Итого:
75
7. РГКП «Колледж Каспийского государственного университета технологий и инжиниринга им. Ш. Есенова»
1401000 Строительство зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
11 классов
русс- кий
2 года 6 мес.
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
11 классов
казах-ский
2 года 10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник - механик
25
11 классов
русс- кий
2 года 10 мес.
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ
080204 3 Техник-механик
25
11 классов
русс- кий
2 года 10 мес.
Итого:
100
Итого по государственным колледжам:
450
8. ТОО «Жаңаөзен политехникалық колледжі»
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
11 классов
казах-ский
2 года 6 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130407 3 Техник-электроник
25
11 классов
казах-ский
2 года 10 мес.
Итого:
50
9. Учреждение «Колледж Казахстанской современной академии «Болашак»
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
11 классов
казах-ский
2 года 6 мес.
1107000 Техническая эксплуатация подъемно-транспортных, строительных, дорожных машин и оборудования (по отраслям):
110704 3 Техник-механик
25
11 классов
казах-ский
2 года 6 мес.
1204000 Эксплуатация водного транспорта (по профилю):
120410 3 Техник судоводитель
120407 3 Механик (судовой)
120408 3 Электромеханик (судовой)
25
25
25
11 классов
11 классов
11 классов
русс- кий
русс- кий
русс- кий
2 года 6 мес.
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
Итого:
125
10. ТОО «Колледж педагогики и отраслевых технологий» Каспий»
1410000 Строительство и эксплуатация автомобильных дорог и аэродромов:
141001 3 Техник-строитель
25
11 классов
казах-ский
2 года 6 мес.
0507000 Организация обслуживания гостиничных хозяйств:
050705 3 Администратор
050706 3 Менеджер по сервису
25
25
11 классов
11 классов
казах-ский
казах-ский
10 мес.
2 года 6 мес.
Итого:
75
11. Филиал Актауский колледж АО «Казахская академия транспорта и коммуникаций им. М. Тынышпаева»
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110821 3 Электромеханик
25
11 классов
казах-ский
2 года 10 мес.
1409000 Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство:
140905 3 Техник-строитель
25
11 классов
казах-ский
2 года 10 мес.
1303000 Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте:
130304 3 Электромеханик
25
11 классов
казах-ский
2 года 10 мес.
1202000 Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям):

2 жыл 10 ай
Жиыны:
75
7. «Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің колледжі» РМҚК
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
11 сынып
орысша
2 жыл 6 ай
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
080922 3 Техник-технолог
25
11 сынып
қа- зақ-ша
2 жыл 10 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету 120112 3 Техник - механик
25
11 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:
080204 3 Техник-механик
25
11 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
100
Мемлекеттік колледждер бойынша жиыны:
450
8. «Жанаөзен политехникалық колледжі» ЖШС
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
11 сынып
қа- зақ-ша
2 жыл 6 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130407 3 Техник-электроник
25
11 сынып
қа- зақ-ша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
50
9. «Қазақстандық қазіргі заман «Болашақ» академиясының колледжі» мекемесі
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 6 ай
1107000 Көтергіш көлік, құрылыс жол машиналары мен жабдықтарын техникалық пайдалану (салалар бойынша):
110704 3 Техник-механик
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 6 ай
1204000 Cу көлікті пайдалану (бейін бойынша):
120410 3 Кеме жүргізуші-техник
120407 3 (Кеме) механигі
120408 3 (Кеме) электромеханигі
25
25
25
11 сынып
11 сынып
11 сынып
орысша
орысша
орысша
2 жыл 6 ай
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
125
10. «Каспий «педагогика және салалық технологиялар колледжі» ЖШС
1410000 Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу және пайдалану:
141001 3 Құрылысшы-техник
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 6 ай
0507000 Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсетуді ұйымдастыру:
050705 3 Әкімшілік
050706 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
25
11 сынып
11 сынып
қазақ-ша
қазақ-ша
10 ай
2 жыл 6 ай
Жиыны:
75
11. «М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы» АҚ филиалы Ақтау колледжі
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110821 3 Электромеханик
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 10 ай
1409000 Темір жол құрылысы, жол және жол шаруашылығы:
140905 3 Құрылысшы-техник
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 10 ай
1303000 Темір жол қозғалысында автоматика, телемеханиканы басқару:
130304 3 Электромеханик
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 10 ай
1202000 Жолаушылар мен жүкті тасымалдауды ұйымдастыру (салалар бойынша):

120206 3 Техник
25
11 классов
казах-ский
2 года 10 мес.
Итого:
100
Итого по негосударственным колледжам:
350
По области:
850
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГККП - Государственное коммунальное казенное предприятие
РГКП — Республиканское государственное казенное предприятие
ТОО – Товарищество с ограниченной ответственностью
АО – Акционерное общество

120206 3 Техник
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
100
Мемлекеттік емес колледждер бойынша жиыны:
350
Облыс бойынша:
850
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МКҚК – Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
РМҚК — Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
ЖШС – Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
АҚ – Акционерлік қоғам