О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 10/116 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 21/251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 11 декабря 2009 года № 2060
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 10/116 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2034, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 13 декабря 2008 года № 203-204; решение областного маслихата от 30 января 2009 года № 12/144 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 10/116 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2041, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 24 февраля 2009 года № 32; решение областного маслихата от 10 апреля 2009 года № 13/159 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 10/116 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2043, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 28 апреля 2009 года № 73; решение областного маслихата от 06 мая 2009 года № 14/178 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 10/116 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2044, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 14 мая 2009 года № 82 - 83; решение областного маслихата от 19 июня 2009 года № 15/185 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 10/116 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2049, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 20 июня 2009 года № 105 - 106; решение областного маслихата от 17 июля 2009 года № 16/207 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 10/116 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2050, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 25 июля 2009 года № 121; решение областного маслихата от 4 сентября 2009 года № 18/215 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 10/116 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2053, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 12 сентября 2009 года № 147 - 148; решение областного маслихата от 14 октября 2009 года № 19/221 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 10/116 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2056, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 20 октября 2009 года № 169; решение областного маслихата от 17 ноября 2009 года № 20/225 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 10/116 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2058, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 24 ноября 2009 года № 191 - 192) следующие изменения:

"2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 10/116 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/251 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 11 желтоқсанда № 2060 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 10/116 шешіміне (нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 2034 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 197 - 198 санында жарияланған; «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 10/116 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 12/144 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 2041 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2009 жылғы 24 ақпандағы № 31-32 санында жарияланған; «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 10/116 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 13/159 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 2043 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2009 жылғы 28 сәуірдегі № 69-70 санында жарияланған; «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 10/116 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 6 мамырдағы № 14/178 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 2044 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2009 жылғы 14 мамырдағы № 79-80 санында жарияланған; «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 10/116 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 19 маусымдағы № 15/185 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 2049 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2009 жылғы 20 маусымдағы № 102-103 санында жарияланған; «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 10/116 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 17 шілдедегі № 16/207 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 2050 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2009 жылғы 25 шілдедегі № 119 санында жарияланған; «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 10/116 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 18/215 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 2053 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2009 жылғы 12 қыркүйектегі № 146-147 санында жарияланған; «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 10/116 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 14 қазандағы № 19/221 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 2056 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2009 жылғы 20 қазандағы № 168 санында жарияланған; «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 10/116 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 17 қарашадағы № 20/225 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 2058 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2009 жылғы 24 қарашадағы № 188 санында жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:

Утвердить областной бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 53 400 077 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 730 546 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 476 036 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 358 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 192 137 тысяч тенге;
2) затраты - 54 163 795 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 235 571 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 665 571 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 430 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 705 321 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 705 321 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 704 610 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 704 610 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 200 000 тысяч тенге;
погашение займов – 250 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 754 610 тысяч тенге;
в пункте 2:
в подпункте 1):
в строке:
«Бейнеускому району» цифры «32,1» заменить цифрами «29,6»;
«Каракиянскому району» цифры «4,1» заменить цифрой «0»;
«Мангистаускому району» цифры «23,0» заменить цифрой «0»;
«Тупкараганскому району» цифры «56,9» заменить цифрами «22,1»;
«городу Актау» цифры «20,7» заменить цифрами «19,7»;
«городу Жанаозен» цифры «72,3» заменить цифрами «69,9»;
в подпункте 6):
в строке:
«Бейнеускому району» цифры «73,8» заменить цифрами «24,0»;
«Мангистаускому району» цифры «15,7» заменить цифрой «0»;
«Тупкараганскому району» цифры «57,2» заменить цифрами «22,3»;
«городу Актау» цифры «8,7» заменить цифрами «14,5»;
«городу Жанаозен» цифры «72,2» заменить цифрами «73,0»;
в части 1 пункта 7:
цифры «184 595» заменить цифрами «187 505»;
в части 1 пункта 8:
цифры «1 494 702» заменить цифрами «1 544 702»;

2009 жылға арналған облыстық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 53 400 077 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26 730 546 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 476 036 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 358 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 192 137 мың теңге;
2) шығындар – 54 163 795 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 235 571 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 665 571 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 430 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 705 321 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 705 321 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 704 610 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 704 610 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 200 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 250 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 754 610 мың теңге;
2 - тармақта:
1) тармақшада:
мына жолдағы:
«Бейнеу ауданына» «32,1» саны «29,6» санымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «4,1» саны «0» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «23,0» саны «0» санымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «56,9» саны «22,1» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «20,7» саны «19,7» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «72,3» саны «69,9» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
мына жолдағы:
«Бейнеу ауданына» «73,8» саны «24,0» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «15,7» саны «0» санымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «57,2» саны «22,3» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «8,7» саны «14,5» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «72,2» саны «73,0» санымен ауыстырылсын;
7 - тармақтың 1 - бөлігінде:
«184 595» саны «187 505» санымен ауыстырылсын;
8 - тармақтың 1 - бөлігінде:
«1 494 702» саны «1 544 702» санымен ауыстырылсын;

в пункте 8 - 4:
цифры «110 786» заменить цифрами «102 536»;
в пункте 8-10:
цифры «953 879» заменить цифрами «812 991»;
в пункте 11:
цифры «115 816» заменить цифрами «96 692»;
дополнить пунктом 8 - 11 следующего содержания:
«Утвердить прилагаемый перечень неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов 2009 года возврату в республиканский бюджет по бюджетной программе 011 «Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов» согласно приложению 16».

8 - 4 тармақта:
«110 786» саны «102 536» санымен ауыстырылсын;
8 - 10 тармақта:
«953 879» саны «812 991» санымен ауыстырылсын;
11 - тармақта:
«115 816» саны «96 692» санымен ауыстырылсын;
Мынадай мазмұндағы 8 - 11 тармақпен толықтырылсын:
«Қоса беріліп отырған 16 қосымшаға сәйкес, «Нысаналы трансферттерді қайтару» 011 бағдарламасы бойынша 2009 жылғы нысаналы трансферттің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомалары республикалық бюджетке қайтарылу тізбесі бекітілсін.».

приложения 1, 5, 6, 10, 14 и 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 5, 6, 10, 14 и 15 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председательствующий,
секретарь областного маслихата  Б. Чельпеков
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к решению областного маслихата
от 10 декабря 2009 года № 21/251
Областной бюджет на 2009 год
Кат. Кл. Пдк. Спк. Наименование Сумма, тыс. тенге
1
2 3
1. ДОХОДЫ

көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 10, 14 және 15 қосымшалары осы шешімнің 1, 5, 6, 10, 14 және 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төрағалық етуші,
облыстық мәслихат хатшысы                Б. Шелпеков
Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы
10 желтоқсандағы № 21/251
шешіміне 1 – ҚОСЫМША
2009 жылға арналған облыстық бюджет
Сан. Сын. Ішк Сын. Ерек. Атауы Сомасы, мың теңге
1 2 3
1.КІРІСТЕР

194 177
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 122 524
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
59 026
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
37 756
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
16 460
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
530 468
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 254 966
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
76 289
029
Методическая работа
12 157
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
93 149
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
127 957
060
Подготовка и переподготовка кадров
567 885
113
Трансферты из местных бюджетов
122 543
271
Управление строительства области
2 811 659
004
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 378 660
037
Строительство и реконструкция объектов образования
432 999
05
Здравоохранение
12 479 769
253
Управление здравоохранения области
10 361 401
001
Обеспечение деятельности управления здравоохранения
57 230
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
900 054
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
3 999 185
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения

194 177
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 122 524
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
59 026
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық- педагогикалық консультациялық көмек көрсету
37 756
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
16 460
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
530 468
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 254 966
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
76 289
029
Әдістемелік жұмыс
12 157
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
93 149
058
Бастапқы, негізгі, орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
127 957
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
567 885
113
Жергілікті бюджеттен трансферттер
122 543
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 811 659
004
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
2 378 660
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
432 999
05
Денсаулық сақтау
12 479 769
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 361 401
001
Денсаулық сақтау басқармасының қызметін қамтамасыз ету
57 230
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
900 054
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының жолдамасы бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
3 999 185
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру

77 184
006
Охрана материнства и детства
68 029
007
Пропаганда здорового образа жизни
61 651
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИДом в Республике Казахстан
8 771
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
1 703 616
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
2 030 842
011
Оказание скорой и неотложной помощи и санитарная авиация
476 621
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
54 546
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
10 315
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
270 719
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
30 817
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
768
018
Обеспечение деятельности информационно-аналитических центров
15 554
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
74 283
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
38 162
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
123 221
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
44 279
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
87 154
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
164 564
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
63 836
271
Управление строительства области
2 118 368
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 118 368
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 448 509
256
Управление координации занятости и социальных программ области
725 360
001
Обеспечение деятельности управления координации занятости и социальных программ
49 313
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
316 909
003
Социальная поддержка инвалидов
43 061
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
4 000
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума

77 184
006
Ана мен баланы қорғау
68 029
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
61 651
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
8 771
009
Әлеуметтік жағынан елеулі және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
1 703 616
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
2 030 842
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
476 621
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
54 546
013
Паталогоанатомиялық союды жүргізу
10 315
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
270 719
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
30 817
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
768
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15 554
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулезге қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
74 283
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
38 162
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
123 221
022
Бүйрек жетімсіздігі бар ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
44 279
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
87 154
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
164 564
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
63 836
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 118 368
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 118 368
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2 448 509
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
725 360
001
Жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының қызметін қамтамасыз ету
49 313
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамасыз ету
316 909
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
43 061
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
4 000
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

69 006
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
2 000
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
238 151
113
Трансферты из местных бюджетов
2 910
261
Управление образования области
231 068
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
231 068
271
Управление строительства области
1 492 081
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 492 081
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 604 493
271
Управление строительства области
3 444 485
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 294 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 945 485
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
205 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
6 160 008
001
Обеспечение деятельности управления энергетики и коммунального хозяйства
30 374
004
Газификация населенных пунктов
5 205 324
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
228 646
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
695 664
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 799 765
259
Управление архивов и документации области
76 532
001
Обеспечение деятельности управления архивов и документации
9 259
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
67 273
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
691 439
001
Обеспечение деятельности управления физической культуры и спорта
24 329
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
19 312
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
637 798
013
Регулирование туристской деятельности
10 000
262
Управление культуры области
622 854

69 006
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 000
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттері
238 151
113
Жергілікті бюджеттен берілетін трансферттер
2 910
261
Облыстың білім беру басқармасы
231 068
015
Жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
231 068
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 492 081
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 492 081
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 604 493
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 444 485
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
1 294 000
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік-коммуникация- лық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 945 485
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
205 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 160 008
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының қызметiн қамтамасыз ету
30 374
004
Елді мекендерді газдандыру
5 205 324
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
228 646
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
695 664
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1 799 765
259
Облыстың мұрағат және құжаттама басқармасы
76 532
001
Мұрағат және құжаттама басқармасының қызметін қамтамасыз ету
9 259
002
Мұрағат қорының сақталауын қамтамасыз ету
67 273
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
691 439
001
Дене шынықтыру және спорт басқармасының қызметін қамтамасыз ету
24 329
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
19 312
004
Әртүрлі спорт түрлері бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
637 798
013
Туристік қызметті реттеу
10 000
262
Облыстық мәдениет басқармасы
622 854

6 184
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 078 038
004
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 051 000
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
27 038
271
Управление строительства области
1 343 915
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
267 467
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1 076 448
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
89 446
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
24 043
001
Обеспечение деятельности управления государственного архитектурно-строительного контроля
24 043
271
Управление строительства области
35 994
001
Обеспечение деятельности управления строительства
35 994
272
Управление архитектуры и градостроительства области
29 409
001
Обеспечение деятельности управление архитектуры и градостроительства
29 409
12
Транспорт и коммуникации
2 585 668
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 585 668
001
Обеспечение деятельности управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26 700
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 022 753
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
763 736
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
12 678
005
Организация пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
62 000
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
587 947
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
59 854
113
Трансферты из местных бюджетов
50 000
13
Прочие
382 026
257
Управление финансов области
96 692
012
Резерв местного исполнительного органа области
96 692
258
Управление экономики и бюджетного планирования области

6 184
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 078 038
004
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға ағымдағы нысаналы трансферттері
1 051 000
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 038
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 343 915
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
267 467
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
1 076 448
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
89 446
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
24 043
001
Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасының қызметін қамтамасыз ету
24 043
271
Облыстың құрылыс басқармасы
35 994
001
Құрылыс басқармасының қызметін қамтамасыз ету
35 994
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
29 409
001
Сәулет және қала құрылысы басқармасының қызметін қамтамасыз ету
29 409
12
Көлік және коммуникациялар
2 585 668
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 585 668
001
Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының қызметін қамтамасыз ету
26 700
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 022 753
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
763 736
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
12 678
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын ұйымдастыру
62 000
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
587 947
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді-мекендердің көшелерін өткізуге салу және құруға, қайта берілетін нысаналы даму трансферттері
59 854
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер
50 000
13
Басқалар
382 026
257
Облыстың қаржы басқармасы
96 692
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резерві
96 692
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы