О ставках платы за эмиссии в окружающую среду
Решение маслихата Костанайской области от 20 ноября 2009 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 декабря 2009 года № 3697. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 2 марта 2018 года № 245
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 02.03.2018 № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки платы за эмиссии в окружающую среду, установленные статьей 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" (далее - Налоговый кодекс) по Костанайской области в полтора раза, за исключением ставок, установленных пунктом 3 и ставок платы за размещение золы и золошлаков, установленных строкой порядковый номер 1.3.3. таблицы пункта 6 статьи 495 Налогового кодекса.
Повысить ставки, за размещение золы и золошлаков установленные строкой порядковый номер 1.3.3. таблицы пункта 6 статьи 495 Налогового кодекса в два раза.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Костанайской области от 10.02.2017 № 113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года после официального опубликования.
Председатель сессии Е. Темирбаев
Секретарь Костанайского
областного маслихата
Г. Сагиев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Управление природных ресурсов и
регулирования природопользования
акимата Костанайской области"
________________________ К. Тулеубаев
Начальник государственного учреждения
"Управление финансов по Костанайской
области"
_________________________ М. Щеглова
Начальник государственного учреждения
"Управление экономики и бюджетного
планирования акимата Костанайской
области"
____________________ С. Аймухамбетова

Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2009 жылғы 20 қарашадағы № 233 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 11 желтоқсанда № 3697 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 245 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 02.03.2018 № 245 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы мәслихатының 17.03.2015 № 385 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" (әрі қарай - Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 495-бабымен белгіленген қоршаған орта эмиссиясы үшін төлем мөлшерлемелері Қостанай облысы бойынша Салық кодексінің 495-бабы 3-тармағымен белгіленген және 6-тармағындағы кестесінің тәртіптік нөмірі 1.3.3-жолымен белгіленген мөлшерлемелерді және күл мен күлшлактарды орналастыру үшін мөлшерлемелерді қоспағанда, бір жарым есеге көтерілсін.
Салық кодексі 495-бабының 6-тармағындағы кестесінің тәртіптік нөмірі 1.3.3-жолымен белгіленген күл мен күлшлактарды орналастыруға мөлшерлемелер екі есеге көтерілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы мәслихатының 10.02.2017 № 113 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Темірбаев
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
Ғ. Сағиев
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Қ. Төлеубаев
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ С. Аймұхамбетова
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________________ М. Щеглова