Об установлении стоимости разовых талонов
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 21 апреля 2009 года № 198. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 2 июня 2009 года № 9-1-128. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 22 января 2013 года № 106
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 22.01.2013 № 106.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Костанайский городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка, согласно приложению 1 (прилагается).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенным решением маслихата города Костаная Костанайской области от 20.10.2010 № 348 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложению 2 (прилагается).
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенным решением маслихата города Костаная Костанайской области от 20.10.2010 № 348 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 4               А. Айдосов
Секретарь городского Маслихата             С. Тукенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Костанаю Костанайской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан" Ж. Нуржанов
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 апреля 2009 года
№ 198
Стоимость разовых талонов для граждан Республики
Казахстан,оралманов, индивидуальных предпринимателей
и юридических лиц, осуществляющих деятельность по
реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг
на рынках, за исключением реализации в киосках,
стационарных помещениях (изолированных блоках) на
территории рынка

Біржолғы талондар құнын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 198 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 маусымда № 9-1-128 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 106 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2013.01.22 № 106 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондар құны белгіленсін, 1-қосымшаға сәйкес (қоса беріліп отыр).
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2010.10.20 № 348 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Қызметі дүркін-дүркін сипаттағы Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар үшін біржолғы талондар құны белгіленсін, 2-қосымшаға сәйкес (қоса беріліп отыр).
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2010.10.20 № 348 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді) шешімімен.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 4 сайлау
округі бойынша депутаты А. Айдосов
Қалалық мәслихат хатшысы С. Төкенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрлігі Салық
комитеті Қостанай облысының
Қостанай қаласы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                      Ж. Нұржанов
Мәслихаттың
2009 жылғы 21 сәуірдегі
№ 198 шешіміне 1-қосымша
Базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық
үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы
қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар
орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді
жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары,
оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін
біржолғы талондар құны