О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 13 января 2009 года № 43 "Об утверждении Перечня целевых групп населения"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 24 августа 2009 года № 1596. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 17 сентября 2009 года № 9-1-132. Утратило силу - постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 11 января 2010 года № 25
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 11.01.2010 № 25 .
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 1 Закона Республики Казахстан 5 мая 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам занятости и обязательного социального страхования" и со статьей 12 Закона Республики Казахстан 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об утверждении Перечня целевых групп населения" от 13 января 2009 года № 43 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-121, опубликовано 24 февраля 2009 года в газете "Костанай") следующие изменения и дополнения:
преамбулу после слова "управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
в перечне целевых групп, утвержденном указанным постановлением:
пункт 13 изложить в новой редакции:
"Выпускники организаций общего среднего, технического, профессионального, послесреднего, высшего и послевузовского образования";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"Занятые и лица, занятые уходом за детьми в возрасте до семи лет, из числа малообеспеченных, а также безработные, завершившие профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости, работники, занятые в режиме неполного рабочего времени";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"Учащаяся молодежь общего среднего, технического, профессионального, послесреднего и высшего образования" (в период каникул);
дополнить пунктом 17 следующего содержания:
"Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя - юридического лица либо прекращением деятельности работодателя – физического лица, сокращением численности или штата работников.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

"Халықтың нысаналы топтарының тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 43 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 1596 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 қыркүйекте № 9-1-132 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 11 қаңтардағы № 25 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2010.01.11 № 25 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жұмыспен қамту және міндетті әлеуметтік сақтандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы 2009 жылғы 5 мамырдағы Заңының 1-бабы 2-тармағына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 12-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықтың нысаналы топтарының тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 43 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-121 бойынша тіркелген, 2009 жылғы 24 ақпандағы "Қостанай" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспе сөзбасында "басқару" деген сөзден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген нысаналы топтарының тізбесінде:
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Жалпы орта, техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан  кейінгі білім беретін ұйымдардың түлектері.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Табысы аз адамдар қатарындағы жұмыспен қамтылғандар және жеті жасқа дейінгі балаларды бағып-күтумен айналысатын адамдар, сондай-ақ жұмыссыздар, жұмыспен қамту мәселелері бойынша уәкілетті органымен жіберілген кәсіби даярлау, қайта даярлау және біліктілікті арттыру аяқтағандар, толық емес жұмыс уақыты режимімен жұмыс істейтін қызметкерлер";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Жалпы орта, техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беретін оқу орындарында оқитын жастар (демалыс кезеңінде)";
мынадай мазмұндағы 17-тармақпен толықтырылсын:
"Жұмыс беруші - заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші - жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.

3. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Костаная Жундубаева М.К.
Аким города Костаная                       Ж. Нургалиев
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ акимата города Костаная"
___________________ В. Рубинский
24.08.2009 г.
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
города Костаная"
________________ Л. Кураева
24.08.2009 г.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары М.Қ. Жүндібаевқа жүктелсін.
Қостанай қаласының әкімі                   Ж. Нұрғалиев
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________________ В. Рубинский
2009.08.24 ж.
"Қостанай қаласы әкімдігінің қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________________ Л. Кураева
2009.08.24 ж.