Об утверждении перечня лиц, входящих в целевые группы населения на 2009 год
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 20 января 2009 года № 25. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 18 февраля 2009 года № 9-4-137. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 5 января 2010 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 05.01.2010 № 1 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и в целях выработки единого подхода при определении форм социальной защиты населения города Лисаковска акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень лиц, входящих в целевые группы населения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Абоимову В.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города В. Полешко
Утвержден
постановлением акимата
от 20 января 2009 года № 25
Перечень лиц,
входящих в целевые группы населения
Сноска. Перечень c изменениями, внесенными постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 16.06.2009 № 357 (порядок введения в действие см. п.2); от 20.10.2009 № 545 (порядок введения в действие см. п.2).
К целевым группам населения относятся:
малообеспеченные;
молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
инвалиды;
лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
оралманы;
лица неперспективного возраста (старше пятидесяти лет);
выпускники курсовой подготовки, начального, среднего и высшего профессионального образования;
высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя, сокращением численности или штата работников;
лица, длительное время (более года) не работавшие;
выпускники прошлых лет без опыта работы;
родители имеющие детей в возрасте до 18 лет.

2009 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 25 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 18 ақпанда № 9-4-137 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 05.01.2010 № 1 қаулысымен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2) тармақшасына сәйкес және Лисаков қаласының халқын әлеуметтік қорғау нысандарын анықтау кезінде бірыңғай тұрғысын әзірлеу мақсатында, Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары В.В. Абоимоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі В. Полешко
Қала әкімдігінің
2009 жылғы 20 қаңтардағы
№ 25 қаулысымен бекітілген
Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың
тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2009.06.16 № 357 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараныз); 2009.10.20 № 545 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараныз) қаулыларымен.
Халықтың нысаналы топтарына:
табысы аз адамдар;
жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар;
кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар;
Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдары бар азаматтар;
зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған);
мүгедектер;
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар;
бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
оралмандар;
келешегі жоқ жастағы тұлғалар (елу жастан жоғары);
курстық даярлығының, бастауыш, орта және жоғары кәсіптік білім бітірушілері жатады;
жұмыс берушінің таратылуына, жұмысшылар санының немесе штатының қысқартылуына байланысты босатылғандар;
ұзақ уақыт (бір жылдан артық) жұмыс істемеген тұлғалар;
жұмыс тәжірибесіз өткен жылғы мектеп бітіруші түлектер;
18 жасқа дейінгі балалары бар ата-аналар.