О внесении изменения в постановление акимата от 20 января 2009 года № 25 "Об утверждении перечня лиц, входящих в целевые группы населения на 2009 год"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 20 октября 2009 года № 545. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 30 октября 2009 года № 9-4-152. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 5 января 2010 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 05.01.2010 № 1 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и в целях выработки единого подхода при определении форм социальной защиты населения акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 20 января 2009 года № 25 "Об утверждении перечня лиц, входящих в целевые группы населения на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-137, опубликовано 26 февраля 2009 года № 9 в газете "Лисаковская новь", в которое ранее вносилось дополнение постановлением акимата от 16 июня 2009 года № 357 "О внесении дополнений в постановление акимата от 20 января 2009 года № 25 зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-147, опубликовано 16 июля 2009 года № 29 в газете "Лисаковская новь") следующее изменение:
в Перечне лиц, входящих в целевые группы населения, утвержденный указанным постановлением, слова "лица, занятые в режиме неполного рабочего времени" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города В. Радченко
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
акимата города Лисаковска"
__________________________ Л. Сидорова
20.10.2009

"2009 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 25 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қазандағы № 545 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 қазанда № 9-4-152 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 05.01.2010 № 1 қаулысымен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2) тармақшасына сәйкес және халықты әлеуметтік қорғаудың нысандарын анықтау кезінде бірыңғай тұрғысын жасау мақсатында Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 25 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-137 болып тіркелген, 2009 жылғы 26 ақпандағы № 9 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған, бұдан бұрын "2009 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 25 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 маусымдағы № 357 қаулысымен толықтыру енгізілген, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-147 болып тіркелген, 2009 жылғы 16 шілдедегі № 29 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесінде "толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған адамдар" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы оны алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі В. Радченко
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" ММ бастығы
_____________ Г. Бермұхамбетова
2009.10.20