Об утверждении стоимости разовых талонов на отдельные виды индивидуальной предпринимательской деятельности в Денисовском районе
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 21 апреля 2009 года № 126. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 6 мая 2009 года № 9-8-126. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 30 октября 2009 года № 158
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 30.10.2009 № 158.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить стоимость разовых талонов на отдельные виды индивидуальной предпринимательской деятельности в Денисовском районе в процентном отношении от месячного расчетного показателя, устанавливаемого на соответствующий финансовый год согласно приложению.

Денисов ауданында жеке кәсіпкерлікте жекеленген қызмет түрлермен айналысу құқығы үшін бір жолғы талонның құнын бекіту туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 126 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 мамырда № 9-8-126 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009 жылғы 30 қазандағы № 158 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009.10.30 № 158 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Денисов ауданында жеке кәсіпкерліктін жекеленген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін бір жолғы талон құны қаржы жылға тиісті орнатуымен қосымшасына сәйкес, айлық есеп айырысатын көрсеткіші пайыздық қатынасында бекітілсін.

2. Считать утратившим силу решение "Об утверждении стоимости разовых талонов на отдельные виды индивидуальной предпринимательской деятельности в Денисовском районе" от 10 ноября 2008 года № 90 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-8-106 от 11 декабря 2008, опубликовано от 2 января 2009 года в газете "Наше время").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
десятой сессии
районного маслихата                        Т. Чижевская
Секретарь Денисовского
районного маслихата                       Б. Тойбагоров
СОГЛАСОВАНО
Приложение к решению

2. 2008 жылдың 10 қарашасындағы № 90 "Жеке кәсіпкерліктін жекеленген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін бір жолғы талонның құнын" бекіту туралы" (2008 жылдың 11 желтоқсанындағы № 9-8-106 Реестірінің мемлекеттік тіркеуіндегі нормативтік құқықтық актілерінде, 2009 жылдың 2 қаңтарындағы "Наше время" гәзетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күн тізбелік өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
кезекті оныншы
сессиясының төрайымы                       Т. Чижевская
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                      Б. Тойбағоров
КЕЛІСІЛДІ
Мәслихатының

от 21 апреля 2009 года
№ 126
Стоимость разовых талонов на отдельные виды
индивидуальной предпринимательской деятельности
в Денисовском районе в процентном отношении
от месячного расчетного показателя, устанавливаемого
на соответствующий финансовый год
Вид деятельности Размер в процентах от месячного расчетного показателя, устанавливаемого на соответствующий финансовый год за один день
1.
Реализация товаров, выполнение работ, оказание услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка
9
2.
Реализация газет и журналов
3
3.
Реализация семян, а также посадочного материала (саженцы, рассада)
3
4.
Реализация бахчевых культур
4
5.
Реализация живых цветов, выращенных на дачных и придомовых участках
3
6.
Реализация продуктов подсобного хозяйства, садоводства, огородничества и дачных участков; кормов для животных и птиц; веников, метел, лесных ягод, меда, грибов и рыбы
3
7.
Услуги владельцев личных тракторов по обработке земельных участков
13
8.
Выпас домашних животных и птиц
10

2009 жылдың 21 сәуіріндегі
№ 126 шешімге қосымша
Денисов ауданында жеке кәсіпкерліктін
жекеленген қызмет түрлерімен айналысу құқығы
үшін бір жолғы талон құны қаржы жылға
тиісті орнатуымен, айлық есеп айырысатын
көрсеткіші пайыздық қатынасында
Қызмет түрі
Бір күн үшін қаржы жылға тиісті орнатуымен айылық есеп айырысатын көрсеткіші пайыздық қатынасының мөлшері
1.
Базарда қызмет көрсету, тауарларды өткізу, жұмыстарды орындау, базар аумағында (жекеленген блоктарда) стационарлық бөлмелерінде киосктарда сатудан басқасы
9
2.
Гәзет пен журналдарды сату
3
3.
Тұқым (көшеттер, рассаданы) сату
3
4.
Қауын-қарбыздарды базарда сату үшін алым
4
5.
Дача мен үйдің жанындағы учаскелерде өсірілген гүлді сату
3
6.
Қосалқы шаруашылықтардың, бау-бақшалардың және дача учаскілерінің өнімдерін; жануарлар мен құстар үшін азық; сыпыртқыларды, сыпырғыштарды, орман жидектерін, балды, санырауқұлақтар мен балықтарды өткізу
3
7.
Жекеменшікте тракторлары бар азаматтардың жер учаскелерді өңдеу жөнінде қызмет көрсеткен үшін алым
13
8.
Үй жануарлар мен құстарды бағу
10

Примечание: взимание сбора разовых талонов на отдельные виды предпринимательской деятельности, осуществляемой на территории Денисовского района за каждый день производить в округленной форме: 0,5 и более до 1 (единицы), менее 0,5 – до 0.

Ескерту: Денисов ауданының аумағында жүзеге асырылатын, жеке кәсіпкерліктің жекеленген түрлерімен айналысу құқығы бір жолғы талондардын алымын төлеуі: бір күн үшін жинақтаған пішінің шығару: 0,5 және 1-ге дейін артығырақ (бір), 0,5–тен азырақ – 0-ге дейін.