О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Урнекского сельского округа
Решение акима Урнекского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 30 сентября 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 15 октября 2009 года № 9-12-122
В соответствии с пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Урнекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Урнекского сельского округа согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
К. Альмухамедов
Приложение
к решению акима
Урнекского сельского округа
от 30 октября 2009 года № 1
О присвоении наименований составных частей
населенных пунктов Урнекского сельского округа
село Урнек:
1. улица М. Сералина
2. улица Абая
3. улица Р. Туркенова
4. улица Р. Искакова
село Каракопа:
1. улица М. Сералина
2. улица Озерная
3. улица Лесная
4. улица Желтоксан
село Первомайское:
1. улица М. Сералина
2. улица А. Пряхина
3. улица Лесная

Өрнек ауылдық округі елді мекендерінің құрамды бөліктеріне атауларын беру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Өрнек ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 30 қыркүйектегі № 1 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 қазанда № 9-12-122 тіркелді
Ескерту. Тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы Өрнек ауылдық округі әкімінің 23.05.2014 1 шешімімен(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Өрнек ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Өрнек ауылдық округі елді мекендерінің құрамды бөліктеріне атаулары қосымшаға сәйкес берілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қ. Әлмұхамедов
Өрнек ауылдық округі әкімінің
2009 жылғы 30 қыркүйектегі № 1
шешіміне қосымша
Өрнек ауылдық округінің елді мекендерінің құрамы бөліктеріне  атауларын беру туралы
Өрнек ауылы:
1. М. Сералин көшесі
2. Абай көшесі
3. Р. Туркенов көшесі
4. Р. Ысқақов көшесі
Қарақопа ауылы:
1. М. Сералин көшесі
2. Озерная көшесі
3. Лесная көшесі
4. Желтоқсан көшесі
Первомай ауылы:
1. М. Сералин көшесі
2. А. Пряхин көшесі
3. Лесная көшесі