Об утверждении стоимости разовых талонов и ставок фиксированного налога
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 4 июня 2009 года N 74/15. Зарегистрировано управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 29 июня 2009 года за N 12-1-140. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17 апреля 2012 года N 21/4
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17.04.2012 N 21/4 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня первого его официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Налогового кодекса Республики Казахстан, статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), актами хронометражного обследования, городской маслихат РЕШИЛ :
1. Утвердить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, а также реализации товаров, оказания услуг, работ на рынках города, согласно приложений N 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить ставки фиксированного налога, согласно приложению N 3.
3. Признать утратившим силу решение Павлодарского городского маслихата от 21 декабря 2007 года N 60/3 "Об утверждении стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога по отдельным видам предпринимательской деятельности", (3 сессия 3 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-102 от 23 января 2008 года, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 14 от 07 февраля 2008 года, "Версия" N 5 от 04 февраля 2008 года).
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.

Біржолғы талондардың құнын және тіркелген салық ставкаларын бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 4 маусымдағы N 74/15 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 маусымда N 12-1-140 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 21/4 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 17.04.2012 № 21/4 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Салық Кодексінің 422-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының "Бюджетке төленетін салық және басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексін енгізу туралы" (Салық кодексі) Заңының 36-бабына, хронометражды зерттеу актілеріне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ :
1. Қызметі ауық-ауық сипаттағы жеке тұлғаларға арналған, сондай ақ қала базарларында тауарларды сату, қызмет көрсету, жұмыс жасау үшін біржолғы талондардың құны осы шешімнің № 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Тіркелген салықтың ставкалары № 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "Біржолғы талондардың құнын және кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері бойынша тіркелген сомалық салық ставкаларын бекіту туралы № 60/3 шешімінің (3-сайланған 3-сессиясы), 2008 жылғы 23 қаңтардағы мемлекеттік тіркеу нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде № 12-1-102 тіркелген, 2008 жылғы 7 ақпандағы № 14 "Сарыарқа самалы", 2008 жылғы 4 ақпандағы № 5 "Версия" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар қалалық мәслихатының тұрақты комиссияларына жүктелсін.