О внесении изменения в решение Павлодарского городского маслихата от 6 марта 2006 года N 15/22 "Об утверждении "Правил застройки, благоустройства и инженерного обеспечения территории города Павлодара"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 29 июля 2009 года N 94/16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 19 августа 2009 года N 12-1-143. Утратило силу - решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17 июня 2010 года N 48/25
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17.06.2010 N 48/25.
На основании подпункта 8) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 6 марта 2006 года N 15/22 "Об утверждении "Правил застройки, благоустройства и инженерного обеспечения территории города Павлодара" (22 очередная сессия 3 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-64, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 43 от 13 апреля 2006 года, N 46 от 20 апреля 2006 года, "Версия" N 15 от 17 апреля 2006 года, N 16 от 24 апреля 2006 года, N 17 от 01 мая 2006 года, N 18 от 08 мая 2006 года, с внесенными изменениями и дополнениями решениями Павлодарского городского маслихата от 28 марта 2007 года N  27/31 "О внесении изменения и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 6 марта 2006 года N 15/22 "Об утверждении "Правил застройки, благоустройства и инженерного обеспечения территории города Павлодара", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-86, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 51 от 03 мая 2007 года, "Версия" N 16 от 23 апреля 2007 года), решением Павлодарского городского маслихата от 5 марта 2008 года N 99/4 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 6 марта 2006 года N 15/22 "Об утверждении "Правил застройки, благоустройства и инженерного обеспечения территории города Павлодара", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-105, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 57 от 22 мая 2008 года, "Версия" N 22 от 22 июня 2008 года), решением Павлодарского городского маслихата от 04 июня 2009 года N 75/15 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 6 марта 2006 года N 15/22 "Об утверждении "Правил застройки, благоустройства и инженерного обеспечения территории города Павлодара", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-141, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 75 от 02 июня 2009 года, "Версия" N 26 от 06 июня 2009 года), следующее изменение:
"в пункте 20 Приложения 1 цифры "1,5" заменить цифрами "0,53".

Павлодар қалалық мәслихатының 2006 жылғы наурыздағы "Павлодар қаласы аумағының құрылысын салу, көріктендіру және инженерлік қамтамасыз ету қағидасын" бекіту туралы" 15/22 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 94/16 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 тамызда N 12-1-143 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 17 маусымдағы N 48/25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010.06.17 N 48/25 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы, 1-тармағының 8)-тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2006 жылғы 6 наурыздағы  "Павлодар қаласы аумағының құрылысын салу, көріктендіру және инженерлік қамтамасыз ету қағидасын" бекіту туралы" N 15/22 шешіміне (3-сайланған 22-кезекті сессиясы), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде N 12-1-64 тіркелген, 2006 жылғы 13 сәуірдегі N 43, 2006 жылғы 20 сәуірдегі N 46 "Сарыарқа самалы", 2006 жылғы 17 сәуірдегі N 15, 2006 жылғы 24 сәуірдегі N 16, 2006 жылғы 01 мамырдағы N 17, 2006 жылғы 08 мамырдағы N 18 "Версия" газеттерінде жарияланған, Павлодар қалалық мәслихатының шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген 2007 жылғы 28 наурыздағы "Павлодар қалалық мәслихатының 2006 жылғы 6 наурыздағы "Павлодар қаласы аумағының құрылысын салу, көріктендіру және инженерлік қамтамасыз ету қағидасын" бекіту туралы" N 15/22 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 27/31 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде N 12-1-86 тіркелген, 2007 жылғы 3 мамырдағы N 51 "Сарыарқа самалы", 2007 жылғы 23 сәуірдегі N 16 "Версия" газеттерінде жарияланған), Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 5 наурыздағы Павлодар қалалық мәслихатының 2006 жылғы 6 наурыздағы "Павлодар қаласы аумағының құрылысын салу, көріктендіру және инженерлік қамтамасыз ету қағидасын" бекіту туралы" N 15/22 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 99/4 шешімімен (мемлекеттік тіркеу нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 12-1-105 болып тіркелген, 2008 жылғы 22 мамырдағы N 57 "Сарыарқа самалы", 2008 жылғы  22 маусымдағы N 22 "Версия" газеттерінде жарияланған), Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 4 маусымдағы "Павлодар қалалық мәслихатының 2006 жылғы 6 наурыздағы "Павлодар қаласы аумағының құрылысын салу, көріктендіру және инженерлік қамтамасыз ету қағидасын" бекіту туралы" 15/22 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 75/15 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде N 12-1-141 болып тіркелген, 2009 жылғы 2 маусымдағы N 75 "Сарыарқа самалы", 2009 жылғы 6 маусымдағы N 26 "Версия" газеттерінде жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
"1. Қосымшадағы 20-тармақтағы "1,5" сандары "0,53" сандарымен ауыстырылсын".

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        М. Желнов
Секретарь городского маслихата             В. Лебедь

2. Осы шешімнің іске асырылуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессиясының төрағасы                       М. Желнов
Қалалық мәслихатының хатшысы               В. Лебедь