О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Железинского района от 15 июня 2009 года N 169/5 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 2 февраля 2009 года N 317/11. Зарегистрировано Управлением юстиции Железинского района Павлодарской области 3 февраля 2009 года N 12-6-81. Утратило силу - постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 1 апреля 2010 года N 103/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 01.04.2010 N 103/4.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Железинского района от 15 июня 2009 года N 169/5 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-75, опубликованное в районной газете "Родные просторы" 11 июля 2009 года N 28), следующие изменения и дополнения:
в Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 2 "Категории граждан, имеющие право на получение социальных выплат":
в пункте 8:
в подпункте 20) слова "специалисты социальной сферы" заменить словами "молодые врачи (в возрасте до 29 лет)";
дополнить подпунктами 28), 29) следующего содержания:
"28) дети-инвалиды с нарушениями слуха, обучающиеся в городе Павлодаре в специальной организации образования, а также лица, сопровождающие их;
"29) женщины-инвалиды, имеющие детей в возрасте до 18 лет, одинокие женщины, воспитывающие детей-инвалидов с диагнозом детский церебральный паралич, а также семьи военнослужащих, погибших (умерших) при прохождении воинской службы в мирное время.";
в разделе 3 "Размеры социальных выплат":
в пункте 9:
в подпункте 18) цифры "11000" заменить цифрами "200000";
в подпункте 20) цифру "3" заменить цифрой "5";
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) для категории, указанной в подпункте 27) пункта 8 – единовременная материальная помощь для развития личного подворья и самостоятельной занятости по 70,0 тыс. тенге, на приобретение кормов - до 30,0 тыс. тенге (при наличии сельскохозяйственных животных);";
дополнить подпунктами 26), 27) следующего содержания:

Железин ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 15 маусымдағы "Ауданның жеке санаттағы азаматтарына әлеуметтік төлем тағайындау бойынша Ңұсқауды бекіту туралы" N 169/5 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 2 желтоқсандағы N 317/11 қаулысы. Павлодар облысы Железин ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 желтоқсанда N 12-6-81 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі N 103/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2010.04.01 N 103/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14)-тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 15 маусымдағы "Ауданның жеке санаттағы азаматтарына әлеуметтік төлем тағайындау бойынша Нұсқауды бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде N 12-6-75 болып тіркелген, 2009 жылғы 11 шілдедегі аудандық "Родные просторы" N 28 газетінде жарияланған) N 169/5 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген ауданның жеке санаттағы азаматтарына әлеуметтік төлем тағайындау бойынша Нұсқауында:
"Жекелеген әлеуметтік төлем алуға құқығы бар азаматтар санаты" деген 2-бөлімде:
8-тармақта:
20) тармақшада "әлеуметтік сала мамандары" деген сөздер "жас дәрігерлер (29 жасқа дейінгі)" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 28), 29) тармақшалармен толықтырылсын:
"28) Павлодар қаласының арнаулы білім ұйымында оқытылатын есту қабілеті бұзылған мүгедек балалар, сондай-ақ оларды шығарып салушы тұлғалар;";
"29) 18 жасқа дейінгі балалары бар мүгедек әйелдер, балалар церебриалды параличі диагнозымен ауыратын балаларды тәрбиелейтін жалғыз басты әйелдер, бейбіт уақытта әскери қызмет міндеттерін атқару кезінде қаза тапқан (қайтыс болған) әскери қызметкерлердің отбасылары.";
"Әлеуметтік төлем мөлшері" деген 3- бөлімде:
9-тармақта:
18) тармақшада "11000" деген сандар "200000" деген сандармен ауыстырылсын;
20) тармақшада "3" саны "5" санымен ауыстырылсын;
25) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"25) 8-тармақтың 27) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін – жеке ауласын дамыту және өздігінен жұмыспен қамтылу үшін 70,0 мың теңгеден, жем-шөп сатып алу үшін 30,0 мың теңгеге дейін бір жолғы материалдық көмек (ауыл шаруашылығы малдары бар болған жағдайда);"
мынадай мазмұндағы 26), 27) тармақшалармен толықтырылсын:

"26) для категории, указанной в подпункте 28) пункта 8 – материальная помощь на проезд 1 раз в месяц в размере 3 МРП;";
"27) для категории, указанной в подпункте 29) пункта 8 – материальная помощь на подписку двух периодических изданий в размере 3 МРП.";
в разделе 4 "Перечень необходимых документов":
в пункте 11:
подпункт 12) исключить;
подпункт 19) изложить в следующей редакции:
"19) для категории, указанной в подпункте 28) пункта 8 – копия свидетельства о рождении ребенка, книга регистрации граждан, копия справки медико-социальной экспертизы;";
дополнить подпунктом 20) следующего содержания:
"20) для категории, указанной в подпункте 29) пункта 8 – копия свидетельства о рождении ребенка, копия справки медико-социальной экспертизы, копия извещения о смерти (гибели).".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               Б. Аужанов

"26) 8-тармақтың 28) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін – айына бір рет жолақысына берілетін 3 АЕК мөлшерінде материалдық көмек;";
"27) 8-тармақтың 29) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін – екі кезеңдік басылымға жазылуға 3 АЕК мөлшерінде материалдық көмек.";
"Қажетті құжаттар тізбесі" деген 4-бөлімде:
11-тармақта:
12) тармақша алынып тасталсын;
19) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"19) 8-тармақтың 28) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін – баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабы, медициналық-әлеуметтік сараптама анықтамасының көшірмесі;";
мынадай мазмұндағы 20) тармақшамен толықтырылсын:
"20) 8-тармақтың 29) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін – баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі, медициналық-әлеуметтік сараптама анықтамасының көшірмесі, қайтыс болу (қаза табу) жөніндегі хабарламаның көшірмесі.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Б. Аужанов