О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 16/161-4с "О бюджете города Шымкента на 2009 год"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2009 года N 18/182-4с. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 3 марта 2009 года N 14-1-89. Утратило силу в связи с истечением срока - письмо Управления юстиции города Шымкента от 5 мая 2010 года N 1-10444/02
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока - письмо Управления юстиции города Шымкента от 05.05.2010 N 1-10444/02.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 февраля 2009 года N 13/173-IV "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 12/135-IV "Об областном бюджете на 2009 год" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата "О бюджете города Шымкента на 2009 год" от 23 декабря 2008 года N 16/161-4с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-85, опубликовано 9 января 2009 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента", внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 27 января 2009 года N 17/174-4с "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 16/161-4с "О бюджете города Шымкента на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-88, опубликован 13 февраля 2009 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 12) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 33 169 279 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 591 640 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 660 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 469 793 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 092 186 тысяч тенге;
2) затраты – 31 700 950 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -14 606 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 14 606 тысяч тенге;

Қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 16/161-4с "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы N 18/182-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 наурызда N 14-1-89 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы Әділет басқармасының 2010 жылғы 5 мамырдағы N 1-10444/02 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы Әділет басқармасының 2010.05.05 N 1-10444/02 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағы 4) тармақшасына , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 ақпандағы  N 13/173-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/135-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 16/161-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-85 тіркелген, 2009 жылдың 9 қаңтарында "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 27 қаңтардағы N 17/174-4с Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 16/161-4с "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-88 тіркелген, 2009 жылдың 13 ақпандағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 12 газеттерінде жарияланған, шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
2009 жылға арналған қала бюджеті 1-қосымшаға сәйкес келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 33 169 279 мың теңге:
салықтық түсімдер – 15 591 640 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 660 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 469 793 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 092 186 мың теңге;
2) шығындар – 31 700 950 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - -14 606 мың теңге:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 606 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 200 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 200 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 282 935 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -1 282 935 тысяч тенге:
поступление займов – 699 000 тысяч тенге;
погашение займов – 2 032 031 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 50 096 тысяч тенге";
дополнить пунктом 7-3 следующего содержания:
"7-3. Учесть, что в городском бюджете на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на следующие расходы:
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего и общего среднего образование – 11 082 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного, среднего и общего среднего образования – 12 291 тысяч тенге;
на внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования – 201 360 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов образования – 144 084 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 31 900 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей – 30 370 тысяч тенге;
на увеличение норм питания в медико – социальных учреждениях (реабилитационный центр) - 13 674 тысяч тенге";
дополнить пунктом 7-4 следующего содержания:
"7-4. Учесть, что в городском бюджете на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на следующие расходы:
на строительство и реконструкцию объектов образования – 7 503 231 тысяч тенге;
на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда – 159 360 тысяч тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 820 287 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения – 30 000 тысяч тенге";
дополнить пунктом 7-5 следующего содержания:
"7-5. Учесть, что в городском бюджете на 2009 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета на строительство и приобретение жилья в сумме 699 000 тысяч тенге";
приложения 1,2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2 к настоящему решению.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 200 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 200 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 282 935 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - - 1 282 935 мың теңге:
қарыздар түсімі – 699 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 032 031 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50 096 мың теңге;
мынадай мазмұндағы 7-3 тармақпен толықтырылсын:
7-3. Қала бюджетінде келесідей шығындарға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері қарастырылғаны ескерілсін:
жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингофондық және мультимедиалық кабинеттер жасауға - 11 082 мың теңге;
жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға - 12 291 мың теңге;
білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге – 201 360 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға – 144 084 мың теңге;
атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге – 31 900 мың теңге;
табысы аз отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 30 370 мың теңге;
медициналық - әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға (оңалту орталығы) – 13 674 мың теңге;
мынадай мазмұндағы 7-4 тармақпен толықтырылсын:
7-4. Қала бюджетінде келесідей шығындарға республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 7 503 231 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға – 159 360 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 1 820 287 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 30 000 мың теңге;
мынадай мазмұндағы 7-5 тармақпен толықтырылсын:
7-5. Қала бюджетінде республикалық бюджеттен бюджеттік несие тұрғын үй салуға және сатып алуға 699 000 мың теңге қаржы қарастырылғаны ескерілсін.
аталған шешімнің 1,2 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.