О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 06 февраля 2009 года N 11/145-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно- Казахстанской области 17 февраля 2009 года за N 2496. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма ВКО маслихата от 22 декабря 2009 года № 01-672/01-06
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма ВКО маслихата от 22.12.2009   № 01-672/01-06.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы» Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата «Об областном бюджете на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2491, опубликовано в газете «Дидар» от 6 января 2009 года № 1, «Рудный Алтай» от 6 января 2009 года № 1) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 98047217,0 тысяч тенге, том числе по:
налоговым поступлениям – 16628576,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 777431,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 650000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 79991210,0 тысяч тенге;
2) затраты – 97656921,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50771,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1123000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1072229,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 600000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 600000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -260475,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 260475,1 тысяч тенге.»;
2) дополнить пунктами 5-1 – 5-6 следующего содержания:
«5-1. Предусмотреть в областном бюджете целевые текущие   трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
12396 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения;
52792 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых объектов образования;
1039665 тысяч тенге – на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов;
46923 тысяч тенге – на введение стандартов социальных услуг;
55762 тысяч тенге – на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях;
64209 тысяч тенге – на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе;
397047 тысяч тенге – на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях;

"2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 06 ақпандағы N 11/145-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 17 ақпанда N 2496 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 01-672/01-06 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО мәслихатының 2009.12.22 N 01-672/01-06 хатымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 108-бабына , «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына , «2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 1184 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-ІV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2491, «Дидар» газетінің 2009 жылғы 6 қаңтардағы № 1, «Рудный Алтай» газетінің 2009 жылғы 6 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2009 жылға арналған облыстық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98047217,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 16628576,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 777431,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 650000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 79991210,0 мың теңге;
2) шығындар – 97656921,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 50771,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1123000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1072229,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –  600000,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 600000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -260475,1 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 260475,1 мың теңге.»;
2) мынадай мазмұндағы 5-1 – 5-6-тармақтармен толықтырылсын:
«5-1. Облыстық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер мынадай мөлшерде көзделсін:
жаңадан енгізілетін денсаулық сақтау объектілерін ұстауға – 12396 мың теңге;
жаңадан енгізілетін білім беру объектілерін ұстауға – 52792 мың теңге;
дәрі-дәрмек құралдарын, вакциналар және басқа да иммундық биологиялық препараттар сатып алуға – 1039665 мың теңге;
әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 46923 мың теңге;
медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз болу бөлімшелерінің желісін дамытуға – 55762 мың теңге;
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға – 64209 мың теңге;
медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормасын ұлғайтуға – 397047 мың теңге;

218225 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
22640 тысяч тенге – на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения;
1305378 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного и районного значения;
325283 тысяч тенге – на увеличение денежного довольствия сотрудников наружной службы строевых подразделений дорожной полиции;
118657 тысяч тенге – на поддержку семеноводства;
297538 тысяч тенге – на поддержку племенного животноводства;
1546000 тысяч тенге – на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ;
44016 тысяч тенге – на поддержку повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур;
29638 тысяч тенге – на субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям;
2313622 тысяч тенге – на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства;
46961 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
797659 тысяч тенге – на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы, в том числе:
204843 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
205017 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
387799 тысяч тенге – на внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования;
12480 тысяч тенге – на привлечение зарубежных преподавателей английского языка для профессиональных лицеев в рамках реализации Государственной программы развития технического и профессионального образования в Республике Казахстан на 2008-2012 годы;
2000235 тысяч тенге – на реализацию Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005–2010 годы, в том числе:
1096558 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне;
903677 тысяч тенге – на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи;
143972 тысяч тенге – на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов;
1589 тысяч тенге – на реализацию передаваемых функций в области охраны окружающей среды в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления.

ең төменгі күнкөріс деңгейінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 218225 мың теңге;
ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көзі болып табылатын, сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және оқшау жүйелерінен ауыз су беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға – 22640 мың теңге;
облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 1305378 мың теңге;
жол полициясы саптық бөлімшелерінің сыртқы қызмет қызметкерлерінің ақшалай үлесін ұлғайтуға – 325283 мың теңге;
тұқым шаруашылығын қолдауға – 118657 мың теңге;
асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға – 297538 мың теңге;
көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға – 1546000 мың теңге;
өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығы мен сапасын арттыруды қолдауға – 44016 мың теңге;
ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға – 29638 мың теңге;
мал шаруашылығының өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға – 2313622 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 46961 мың теңге;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға – 797659 мың теңге, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға – 204843 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға – 205017 мың теңге;
мемлекеттік білім беру жүйесінде оқытудың жаңа технологияларын енгізуге – 387799 мың теңге;
Қазақстан Республикасында техникалық және кәсіптік білім беруді дамытудың 2008-2012 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде кәсіптік лицейлер үшін шетелдік ағылшын тілі оқытушыларын тартуға – 12480 мың теңге;
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға – 2000235 мың теңге, соның ішінде:
жергілікті деңгейде денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға – 1096558 мың теңге;
тегін медициналық көмектің кепілді көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге – 903677 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында оқитындардың стипендия мөлшерін ұлғайтуға – 143972 мың теңге;
мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату аясында қоршаған ортаны қорғау саласында берілетін функцияларды іске асыруға – 1589 мың теңге;

5-2. Предусмотреть в областном бюджете целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
4771351 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения;
594000 тысяч тенге – на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы;
1198000 тысяч тенге – на развитие и благоустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы, в том числе:
1140000 тысяч тенге – на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
58000 тысяч тенге – на ремонт и реконструкцию инженерных сетей;
2485224 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
306440 тысяч тенге – на развитие объектов спорта;
3000000 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы;
909371 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения;
1750835 тысяч тенге – на развитие транспортной инфраструктуры.
5-3. Учесть, что в составе поступлений областного бюджета на 2009 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в сумме 1123000 тысяч тенге на строительство и приобретение жилья в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.
5-4. Учесть, что в областном бюджете на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) за счет трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
52792 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых объектов образования согласно приложению 7 ;
218225 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума согласно приложению 8 ;
734555 тысяч тенге – на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы согласно приложению 9 , на:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования;
34356 тысяч тенге – на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях согласно приложению 10 ;

5-2. Облыстық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға берілетін нысаналы трансферттер мынадай мөлшерде көзделсін:
денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға – 4771351 мың теңге;
Қазақстан Республикасындағы Тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қоры тұрғын үйлерін салуға – 594000 мың теңге;
Қазақстан Республикасындағы Тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 1198000 мың теңге, соның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 1140000 мың теңге;
инженерлік желілерді жөндеуге және қайта жаңғыртуға – 58000 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға – 2485224 мың теңге;
спорт объектілерін дамытуға – 306440 мың теңге;
жылу-энергетика жүйесін дамытуға – 3000000 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 909371 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 1750835 мың теңге.
5-3. 2009 жылға арналған облыстық бюджеттің түсімдер құрамында Қазақстан Республикасындағы Тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес тұрғын үй салуға және сатып алуға республикалық бюджеттен нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша 1123000 мың теңге сомасында кредиттер көзделгені ескерілсін.
5-4. 2009 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен түсетін трансферттер есебінен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мынадай мөлшерде нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгендігі ескерілсін:
7 қосымшаға сәйкес жаңадан енгізілетін білім беру объектілерін ұстауға – 52792 мың теңге;
8 қосымшаға сәйкес ең төменгі күнкөріс деңгейінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 218225 мың теңге;
9 қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға – 734555 мың теңге:
негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
білім берудің мемлекеттік жүйесінде оқытудың жаңа технологияларын енгізуге;
10 қосымшаға сәйкес медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормасын ұлғайтуға – 34356 мың теңге;

44145 тысяч тенге – на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях согласно приложению 11 ;
35466 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов согласно приложению 12 .
5-5. Учесть, что в областном бюджете на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) за счет трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
909371 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения согласно приложению 13;
594000 тысяч тенге – на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы согласно приложению 14;
1198000 тысяч тенге – на развитие и благоустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы согласно приложению 15, в том числе:
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
на ремонт и реконструкцию инженерных сетей;
300312 тысяч тенге – бюджету города Семей на строительство и реконструкцию объектов образования, в том числе на инвестиционный проект: строительство детского сада на 230 мест в поселке Холодный ключ города Семей;
306440 тысяч тенге – бюджету города Усть-Каменогорска на развитие объектов спорта, в том числе на инвестиционный проект: строительство закрытого хоккейного модуля с искусственным льдом в городе Усть-Каменогорске;
457000 тысяч тенге – бюджету города Усть-Каменогорска на развитие транспортной инфраструктуры, в том числе на инвестиционный проект: строительство автомобильного путепровода через железную дорогу в створе Самарского шоссе, в городе Усть-Каменогорске;
3000000 тысяч тенге – бюджету города Семей на развитие теплоэнергетической системы, в том числе на инвестиционный проект: модернизация и реконструкция существующей системы теплоснабжения города Семей;
5-6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) по нулевой ставке вознаграждения (интереса) на строительство и приобретение жилья в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы в сумме 1123000 тысяч тенге согласно приложению 16.»;
3) в пункте 10:
в абзаце первом цифры «351040» заменить цифрами «351074»;
в абзаце четвертом «21600» заменить цифрами «21634»;

11 қосымшаға сәйкес медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз болу бөлімшелерінің желісін дамытуға – 44145 мың теңге;
12 қосымшаға сәйкес ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 35466 мың теңге.
5-5. 2009 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен түсетін трансферттер есебінен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне дамуға мынадай мөлшерде нысаналы трансферттер көзделгендігі ескерілсін:
13 қосымшаға сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 909371 мың теңге;
14 қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасындағы Тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға – 594000 мың теңге;
15 қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасындағы Тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 1198000 мың теңге, соның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға;
инженерлік желілерді жөндеуге және қайта жаңғыртуға;
300312 мың теңге - Семей қаласының бюджетіне білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға, соның ішінде инвестициялық жобаға: Семей қаласы Холодный ключ кентінде 230 орындық балабақша салуға;
306440 мың теңге - Өскемен қаласының бюджетіне спорт объектілерін дамытуға, соның ішінде инвестициялық жобаға: Өскемен қаласында жасанды мұз айдынды жабық хоккей модулін салуға;
457000 мың теңге - Өскемен қаласының бюджетіне көлік инфрақұрылымын дамытуға, соның ішінде инвестициялық жобаға: Өскемен қаласында Самар тас жолы тұсында теміржол арқылы өтетін автомобиль жол өткелін салуға;
3000000 мың теңге - Семей қаласының бюджетіне жылу-энергетика жүйесін дамытуға, соның ішінде инвестициялық жобаға: Семей қаласының қазіргі бар жылумен жабдықтау жүйесін жаңартуға және қайта жаңғыртуға;
5-6. 16 қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстар құрамында Қазақстан Республикасындағы Тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес тұрғын үй салуға және сатып алуға республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша 1123000 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.»;
3) 10-тармақта:
бірінші абзацта «351040» сандары «351074» сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта «21600» сандары «21634» сандарымен ауыстырылсын;

4) приложения 1, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
5) дополнить приложениями 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 согласно приложениям 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель cессии               Т. ИСАБАЕВ
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата              В. АХАЕВ
Приложение 1
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 6 февраля 2009 года № 11/145-IV
Приложение 1
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV
Областной бюджет на 2009 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов

4) 1, 5 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5) осы шешімнің 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                      Т. ИСАБАЕВ
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                 В. АХАЕВ
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2009 жылғы 6 ақпандағы
№ 11/145-ІV шешіміне
1 қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 10/129-IV шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған облыстық бюджет
Санат
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Кірістер атауы